Перейти до вмісту

Що не робиться,робиться на краще?!

Повідомлень в темі: 123

#81 Fallen Angel

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 118 повідомлень
  • Стать:Чоловік

Відправлено 27.03.2007 – 02:14

Перегляд дописуLegum (13.01.2007 14:50) писав:

Я б сказав, що коли робив (Я) краще, завжди виходило "як завжди", а може...гірше...
"коли ти чогось насправді хочеш - весь Всесвіт тобі допоможе в цьому"
щось не вийшло-вважай, що це перевірка - чи насправді ти цього хочеш, чи бавишся в бажання

Перегляд дописуbarashka (28.01.2007 17:23) писав:

слухайте, а якщо людина помирає - це теж "на краще"?!
"народження - не подарунок, смерть - не покарання " (с)
хоча за великим рахунком - так, це "на краще". а тебе щось гнітить ?

Перегляд дописуxrustya:) (17.03.2007 21:40) писав:

але в принципі, як би були тільки білі не було б цікаво жити... :angry12:

звідки така впевненість ?
  • 0

#82 4esterfielter

вже не чайнік - самоваррр

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 615 повідомлень
  • Місто:Рівне - Київ - Рівне - Київ (туди-сюди їжджу:)

Відправлено 27.03.2007 – 03:27

Перегляд дописуFallen Angel (27.03.2007 03:14) писав:

це Коельо?
пригадую таку фразу з Алхіміка...

все що робиться - це ні добре, ні погано, це просто є...

а ми, діти Адама і Єви, що скуштували плід пізнання продовжуємо ділити неділиме боже творіння...

Ми ладні одним порухом пальця міняти своє життя...

Варто лише зробити вибір. свій. для себе...

і не забувати дивуватись... дивуватись!
  • 0

#83 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3815 повідомлень
  • Місто:Вінниця

Відправлено 27.03.2007 – 04:35

Перегляд допису4esterfielter (27.03.2007 03:27) писав:

||
\/

Перегляд дописуKleo (21.11.2006 01:56) писав:

...залишається лише усвідомити. все робиться так, як має робитися.
Та й таке . :angry12:
  • 0

#84 Гетьман

I am forsaken (c) Sylvanas

• Користувачі
  • 2480 повідомлень
  • Місто:Leopolis novus

Відправлено 27.03.2007 – 09:03

Перегляд дописуbarashka (28.01.2007 18:23) писав:

слухайте, а якщо людина помирає - це теж "на краще"?!
Все в цьому світі спрямоване. Для природи, наприклад, на краще - на одну особу, що її загиджує менше, для кредиторів - на гірше...

Перегляд дописумалеча (22.03.2007 18:15) писав:

;) Завжди... я кажу і без заперечень. Провірено в житті...
Життя людини на 10% складається з подій і на 90% з реакції на них (дякую, Fallen Angel'у за цитату, я б лише пересунув трохи проценти :angry12: ). Отож, хто як себе настроїть, тому так і здається.

щось не вийшло-вважай, що це перевірка - чи насправді ти цього хочеш, чи бавишся в бажання
Спостерігається схожість з релігією: вийшло, значить, нагорода за молитви, не вийшло - погано молився... :itshe:

"народження - не подарунок, смерть - не покарання " (с)
Сказав Чахлик Невмирущий і стрибнув у шахту ліфта...

хоча за великим рахунком - так, це "на краще". а тебе щось гнітить ?
Знову ж таки, кому краще від власної смерті? Лише тому, кому надоїло жити, та й у цьому я не впевнений...
  • 0

#85 wizard

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 182 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 27.03.2007 – 22:01

боюсь повторитись, але один з моїх принципів:"Все що сталося, те сталося і його не змінити". Тому немає ніякої різниці чи те що сталося це на краще, чи на гірше, воно просто сталося. За цим не можна шкодувати, і не можна змінити..
  • 0

#86 Олесік

Хочу літати :)

• Користувачі
  • 944 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Живу у хмарах

Відправлено 27.03.2007 – 22:40

Перегляд дописуgycylka (23.02.2007 19:15) писав:

Якщо життя не дає нам те, що ми хочемо, значить, воно хоче дати нам дещо значно краще....[size=7]

А може, воно хоче, аби ми щось взяли самі, а не чекали?
  • 0

#87 Зірочка

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 90 повідомлень

Відправлено 28.03.2007 – 07:56

Ну звісно ж на краще!!! А якщо щось і трапиться неприємне, то погодьтеся, легше думати, що воно тільки на добре... Писимісти довго не живуть :cool2:
  • 0

#88 4esterfielter

• Користувачі
  • 615 повідомлень

Відправлено 28.03.2007 – 16:14

Перегляд дописуОлесік (27.03.2007 23:40) писав:

А може, воно хоче, аби ми щось взяли самі, а не чекали?
оце гіпермудра думка!!! цілком погоджуюсь... все, що нам треба або в нас під ногами або на відстані газетного кіоску... Хочеш газету - роби щось, пересувай ноги, бо газета сама не прибіжить... кубіта сама не приповзе... і манна не посиплеться з неба... Треба:
а)вміти просити від долі подарунок;
б)помічати його;
в)приймати й дякувати за те, що отримав;
г)якщо отримав не те - ти помиляєшся або зараз або неправильно склав запит...

оце треба в туалеті чи перед монітором причепити - щоб запам'яталось...

Повідомлення відредагував 4esterfielter: 28.03.2007 – 16:20

• 0

#89 faSolechka

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 129 повідомлень
  • Місто:Одесса-мама ))

Відправлено 29.03.2007 – 12:28

Мені завжди хочеться в це вірити... не так образливо тоді :cool2:

але насправді хочеться вірити, що хтось там є...хто керуєвсім, що з нами відбувається..спокойніше так....
  • 0

#90 4esterfielter

• Користувачі
  • 615 повідомлень

Відправлено 29.03.2007 – 16:36

Перегляд дописуfaSolechka (29.03.2007 13:28) писав:

Мені завжди хочеться в це вірити... не так образливо тоді :cool2:

але насправді хочеться вірити, що хтось там є...хто керуєвсім, що з нами відбувається..спокойніше так....
Так, відповідальність за себе (а вона найбільша серед усі наші відповідальності) завше лягає тягарем на слабкі плечі... Ми ладні керувати світом через керування собою... це нам дано!

"Ты должен быть сильным, иначе зачем тебе быть"... Золоті слова... Але є одне але: "должен"... ніхто нікому нічого не винен...просто тре бути собою і з розплющеними очима дивитись на інших...хотіти...давати...

"Удар долі в лоб означає, що не подіяли як слід її копняки в зад" (Авессалом Підодний)
"Ніхто не страждає, ніхто не вмирає без власної згоди" (Річард Бах)
  • 0

#91 faSolechka

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 129 повідомлень

Відправлено 30.03.2007 – 12:03

Перегляд допису4esterfielter (29.03.2007 17:36) писав:

"Ты должен быть сильным, иначе зачем тебе быть"... Золоті слова... Але є одне але: "должен"... ніхто нікому нічого не винен...просто тре бути собою і з розплющеними очима дивитись на інших...хотіти...давати...

Ні, не згодна.... що означає "ми нікому нічого не винні" ? МИ винні, в першу чегру, собі!
А взагалі, я сторінник такої думки, що людина сама будує свою долю. Якщо ти хочеш бути щасливим - будь їм. Те що ти сидітимеш і чекатимеш погоду з неба, ні до чого не приведе, ні до поганого, ні до хорошого.

• 0

#92 4esterfielter

• Користувачі
  • 615 повідомлень

Відправлено 30.03.2007 – 12:10

Перегляд дописуfaSolechka (30.03.2007 13:03) писав:

Ні, не згодна.... що означає "ми нікому нічого не винні" ? МИ винні, в першу чегру, собі!
А взагалі, я сторінник такої думки, що людина сама будує свою долю. Якщо ти хочеш бути щасливим - будь їм. Те що ти сидітимеш і чекатимеш погоду з неба, ні до чого не приведе, ні до поганого, ні до хорошого.

Ні, я не погоджусь. Ми не повинні, просто ВІД НАС ЗАЛЕЖИТЬ...
А з цим згідний на всі сто: Вибір - наш, ми вибираєм долю, і чекання дійсно ні до чого не призводить...

П.С. Щось останнім часом у філософських темах багато "води" і одного й того самого :cool2:
  • 0

#93 xrustya:)

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 75 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 30.03.2007 – 13:17

звідки така впевненість ?

скажи хіба ти не відчуваєш якогось морального задоволення коли вирішуєш якусь проблему, або коли пережив якісь тяжкий період? бо я наприклад відчуваю, я відчуваю більшу впевненість в собі...а психологами доказано, якшо ь в житті людини було все тільке позитивне наша психіка невитрималаб, і результат був би недуже втішний....
  • 0

#94 faSolechka

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 129 повідомлень

Відправлено 30.03.2007 – 14:10

Перегляд допису4esterfielter (30.03.2007 13:10) писав:

П.С. Щось останнім часом у філософських темах багато "води" і одного й того самого :cool2:

це зауваження особисто до мені, чи взагалі ?...
  • 0

#95 Fallen Angel

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 118 повідомлень

Відправлено 31.03.2007 – 15:03

Перегляд допису4esterfielter (27.03.2007 04:27) писав:

це Коельо?
пригадую таку фразу з Алхіміка...

а ми, діти Адама і Єви, що скуштували плід пізнання продовжуємо ділити неділиме боже творіння...

Ми ладні одним порухом пальця міняти своє життя...

Варто лише зробити вибір. свій. для себе...

і не забувати дивуватись... дивуватись!

конкретна цитата - з "Алхіміка", але такі ж думки зустрічаються в БАГАТЬОХ і БАГАТЬОХ
щодо життя і що відбувається - все є резутьтатом закону причин і наслідків, нічого більше, нічого менше. якщо вам щастить - ви самі так зробили, щоб вам щастило, це не випадковість

Перегляд дописуГетьман (27.03.2007 10:03) писав:

Все в цьому світі спрямоване. Для природи, наприклад, на краще - на одну особу, що її загиджує менше, для кредиторів - на гірше...

Життя людини на 10% складається з подій і на 90% з реакції на них (дякую, Fallen Angel'у за цитату, я б лише пересунув трохи проценти :gryzin: ). Отож, хто як себе настроїть, тому так і здається.

Спостерігається схожість з релігією: вийшло, значить, нагорода за молитви, не вийшло - погано молився... ;)

Сказав Чахлик Невмирущий і стрибнув у шахту ліфта...

Знову ж таки, кому краще від власної смерті? Лише тому, кому надоїло жити, та й у цьому я не впевнений...
тому так і буде, а не здається. релігія - лише інструмент, що діє за тими ж законами, за якими існує всесвіт, але багато хто законів не знає, тим релігія дає методи, не пояснюючи теорії.
твої "дотепи" зустрічаються в самих недоречних місцях. це ти так виходиш із ситуації, коли нема власної думки чи здобуваєш дешевий авторитет ?

Перегляд дописуxrustya:) (30.03.2007 14:17) писав:

скажи хіба ти не відчуваєш якогось морального задоволення коли вирішуєш якусь проблему, або коли пережив якісь тяжкий період? бо я наприклад відчуваю, я відчуваю більшу впевненість в собі...а психологами доказано, якшо ь в житті людини було все тільке позитивне наша психіка невитрималаб, і результат був би недуже втішний....
саме так, це дає впевненості, коли вирішуєш проблеми.
але коли в тебе все добре і ти впевнена, що і завтра буде все добре і для цього не треба битися зі світом - хто сказав, що це погано.
я не розумію, чого наша психіка не витримала б, обгрунтуй будь-ласка
  • 0

#96 Гетьман

I am forsaken (c) Sylvanas

• Користувачі
  • 2480 повідомлень
  • Місто:Leopolis novus

Відправлено 31.03.2007 – 15:44

Перегляд дописуFallen Angel (31.03.2007 16:03) писав:

тому так і буде, а не здається. релігія - лише інструмент, що діє за тими ж законами, за якими існує всесвіт, але багато хто законів не знає, тим релігія дає методи, не пояснюючи теорії.
Не зрозумів, до чого це, але: воно то все добре, але релігія відівчає думати. Це майже, як те, що з нас робить вища освіта: читав цікаве дослідження - студенти одного вузу лускали як горіхи задачки по тригонометрії, але дали їм таку задачку: пояснити, чому синус 60 градусів ріний 1\2. Лише 2 зі ста змогли пояснити... Те ж саме і з релігією: матимемо суспільство виконавців, яке живе за даними зверху методичками. Питання одне: хто писатиме нові методички, коли старі стануть неактуальними?

Перегляд дописуFallen Angel (31.03.2007 16:03) писав:

твої "дотепи" зустрічаються в самих недоречних місцях. це ти так виходиш із ситуації, коли нема власної думки чи здобуваєш дешевий авторитет ?
А кидатися цитатами - це свідчить про присутність власної думки? Моя думка ось:

Перегляд дописуГетьман (27.03.2007 10:03) писав:

В світі присутній баланс. Якщо в Україні хтось вмирає від раку через рак легень, то десь в Америці тютюновий магнат лежить собі на пляжі і попиває коктейлі. Питання лише в тому, як зробити так, щоб від того, що робиться, було краще саме нам.
  • 0

#97 Fallen Angel

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 118 повідомлень

Відправлено 20.04.2007 – 08:31

Перегляд дописуГетьман (31.03.2007 16:44) писав:

Не зрозумів, до чого це, але: воно то все добре, але релігія відівчає думати. Це майже, як те, що з нас робить вища освіта: читав цікаве дослідження - студенти одного вузу лускали як горіхи задачки по тригонометрії, але дали їм таку задачку: пояснити, чому синус 60 градусів ріний 1\2. Лише 2 зі ста змогли пояснити... Те ж саме і з релігією: матимемо суспільство виконавців, яке живе за даними зверху методичками. Питання одне: хто писатиме нові методички, коли старі стануть неактуальними?

А кидатися цитатами - це свідчить про присутність власної думки? Моя думка ось:

В світі присутній баланс. Якщо в Україні хтось вмирає від раку через рак легень, то десь в Америці тютюновий магнат лежить собі на пляжі і попиває коктейлі. Питання лише в тому, як зробити так, щоб від того, що робиться, було краще саме нам.

1. А сам віриш в те, що написав ? Людину, яка вміє думати - ніхто не відівчить, а дурня ніхто не навчить.
Все вирішуєш сам. Але для тих,хто думати не вміє (але це вже не через релігію, освіту і те де, не там ти проблему шукаєш) вона пропонує механізм, над яяким уже подумали і який нічого поганого не несе. Це краще, ніж коли буде повна анархія серед тих, хто думани не вміє. Хто хоче - навчиться за будь-яких умов.

2. Коли я пишу цитату - це значить, що моя думка була висловлена раніше кимось і щоб це не був плагіат я пишу її як цитату.

3. Щб було добре всім - ніколи не вийде. Тому що кожен сам причина своїх нещасть і від цього не втечеш. Зрештою все по закону нормального розподілу, щоб це змінити треба змінити людей.
  • 0

#98 БоБриК

Я повернувся !

• Користувачі
  • 3010 повідомлень
  • Місто:Scorpio const.

Відправлено 20.04.2007 – 08:44

Вьо шо не робиться, в нас робиться через ж@пу.
PS:\ браття_давайте_бути_реалістами!!!
  • 0

#99 4esterfielter

• Користувачі
  • 615 повідомлень

Відправлено 20.04.2007 – 12:25

Перегляд дописуkost (20.04.2007 09:44) писав:

Вьо шо не робиться, в нас робиться через ж@пу.
PS:\ браття_давайте_бути_реалістами!!!
якщо бути реалістом - вершин можна досягти лише прямотою мислення і працею в поті чола, а оптимістові завше таланить...
  • 0

#100 БоБриК

Я повернувся !

• Користувачі
  • 3010 повідомлень
  • Місто:Scorpio const.

Відправлено 20.04.2007 – 14:51

Перегляд допису4esterfielter (20.04.2007 13:25) писав:

якщо бути реалістом - вершин можна досягти лише прямотою мислення і працею в поті чола, а оптимістові завше таланить...
Не обязково таланить. І взагалі шо таке везіння\невезіння то є багато теорій. Ну от є наука теорія хаосу, яка каже шо нівіть в наперший погляд зовсім безглуздих подіях є своя логіка і то все можна описати математично. Я рахую що всьому є причина і є наслідок і просто так нічого не буває :8:
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних