Перейти до вмісту

Що не робиться,робиться на краще?!

Повідомлень в темі: 123

#101 ZOLOTO

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 66 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Київ - ВИНОГРАДАР

Відправлено 20.04.2007 – 22:42

Я оптиміст , і на везіння не скаржуся . І з цією фразою згідна на всі сто .
  • 0

#102 адуфанчік

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 807 повідомлень
  • Місто:відки і всі

Відправлено 21.04.2007 – 02:28

все робиться так, як "записано там зверху"))
  • 0

#103 Distance

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 270 повідомлень
  • Місто:скажіть краще куди

Відправлено 04.05.2007 – 23:05

Все буде так, як має бути, навіть якщо буде інакше(с). Але це якщо не вносити корективи недосконалим нашим апаратом прийняття рішень)
  • 0

#104 Духовна необмеженість

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 449 повідомлень
  • Місто:Ukraine(I'm back)

Відправлено 23.05.2007 – 23:33

мудра фраза. Але вона дуже відносна. В мене є подруга, яка в листах зазвжди пише замість "Все буде добре!" чи ще якоїсь фрази на прощання "Все буде погано!"... Якоюсь мірою вона має рацію, бо життя наше - строката штука...
  • 0

#105 Distance

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 270 повідомлень
  • Місто:скажіть краще куди

Відправлено 28.05.2007 – 15:32

Перегляд дописуMelissa (24.05.2007 00:33) писав:

мудра фраза. Але вона дуже відносна. В мене є подруга, яка в листах зазвжди пише замість "Все буде добре!" чи ще якоїсь фрази на прощання "Все буде погано!"... Якоюсь мірою вона має рацію, бо життя наше - строката штука...
мені ще подобається "все буде добре! я узнавала"(с) :wub: але це вже більше гумор...
а твоя подруга на повному серйозі пише? чи жартома?
  • 0

#106 збоченийФРЕШ

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 94 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Ч Е Р Н і В Ц і

Відправлено 02.06.2007 – 23:12

не завжди, але в переважній більшості то так...все що не робиться, робиться до кращого...а ще, нас то вчить для подальшого наго майбутнього...
  • 0

#107 зеленоока

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 27 повідомлень

Відправлено 06.12.2007 – 19:28

залежить від ситуації - в більшості випадків саме так
  • 0

#108 Мимиха

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 96 повідомлень
  • Місто:Тернопіль

Відправлено 08.12.2007 – 12:06

Якщо в це вірити то завжди так...я живу по такому принципу і нічого все добре...так здається лекше жити....
  • 0

#109 Крихітка

Мрійниця

• Модератори
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4030 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ, Castelló, Ibiza, Hildesheim

Відправлено 08.12.2007 – 12:18

Я так не дуже часто думаю...Бо це ствердження слабких та безпомічних,як на мене краще щось робити,міняти,а не сидіти склавши руки і казати-"та якось воно буде,ще все буде добре" Треба щось-таки робити щоб це саме *краще* наступило,нє?

Наприклад пару днів тому в моєї подруги вкрали телефон,сумочку з грошима і документами,вивихнули щелепу,побили...І що,ви в такій ситуації би сказали,що все робиться на краще?? Сумніваюсь що їй без паспорта і телефона краще...В міліцію вона заявляти не хоче бо боїться що знов її найдуть..Може й правильно але просто казати,що все робиться на краще тут взагалі недоречно ;) :D
  • 0

#110 Julli Kryshtal

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 191 повідомлень
  • Місто:Lviv

Відправлено 11.12.2007 – 19:29

Я цілковитий песиміст...але я згідна з цією фразою...
  • 0

#111 mihas

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 33 повідомлень
  • Місто:Кам-Бузька Лвівська обл.

Відправлено 09.01.2008 – 19:45

я реаліст : все робиться/стається так як має робитися/статися :blink:

P.S. не приписуйте до якихось сект :) :unsure: :cool1:
  • 0

#112 бульбашка...

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 40 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 09.01.2008 – 20:02

Перегляд дописуКрихітка на 1000000 гривень (8.12.2007 12:18) писав:

Наприклад пару днів тому в моєї подруги вкрали телефон,сумочку з грошима і документами,вивихнули щелепу,побили...І що,ви в такій ситуації би сказали,що все робиться на краще?? Сумніваюсь що їй без паспорта і телефона краще...В міліцію вона заявляти не хоче бо боїться що знов її найдуть..Може й правильно але просто казати,що все робиться на краще тут взагалі недоречно :) :unsure:

ну звичайно жаль подругу..але все-таке...от наприклад якби цього не сталось..то можливо...вона б пройшла ше якусь певну відстань і інші уже грабіжники напали на неї...знов таки із-за сумочки.але з тими не обійшлось б вже з вивихом щелепи..а по кручє...а так сумочку забрали швидше і вжене було чого її рухтаи...і лишилась дівчина жива...от бачиш..все, що робиться- робиться накраще!!!то так задумано...Бог гірше нам не зробить!!!... ЦЯ фраза взагалі моя улюбленна(ну після"життя прекрасне:cool1:") завжди її повторюю коли стається шось погане.... я думаю шо нам долі не змінити.. життя своє людина не змінить...вона може думати шо змінила... а на справді - це так імало бути... тут ,одним словом, можна довго сперечатись
  • 0

#113 Lady Erato

Генеральний писар

• Користувачі
  • 882 повідомлень

Відправлено 09.01.2008 – 20:09

Робиться на краще... власне, все акумулюється в досвіді, а відповідно лише розвинені люди можуть усвідомлювати, що це на краще.. Досвід вберігає від наступних помилок... Погане показує справжні обличчя людей навколо... Спочатку боляче.... Це випробовуванна, а не покарання... Якщо ти зміг піднятись, то ти гідний прожити це життя ... і мжливо наступне.... (тут ніц стверджувати не маю права)...
  • 0

#114 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 09.01.2008 – 20:49

Моя бабуся завжди казала: нема зле - щоб на добре не вийшло. То наймудріша і найоптимістичніша річ, яку я чула у житті. Мільйони разів переконувалась у бабусиній правоті.
  • 0

#115 Wild_Rain

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 169 повідомлень
  • Місто:м.Полтава

Відправлено 10.01.2008 – 11:52

Перегляд дописуОлеська (9.01.2008 20:49) писав:

Моя бабуся завжди казала: нема зле - щоб на добре не вийшло. То наймудріша і найоптимістичніша річ, яку я чула у житті. Мільйони разів переконувалась у бабусиній правоті.

Згоден з тобою. Сам переконуюся, скільки було важких і неприємних моментів у житті, які потім приводили до самих чудових наслідків, тому все, що не робиться, все на краще :)
  • 0

#116 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень
  • Місто:штори

Відправлено 10.01.2008 – 12:08

Перегляд дописуLady AD (9.01.2008 20:09) писав:

Робиться на краще... власне, все акумулюється в досвіді, а відповідно лише розвинені люди можуть усвідомлювати, що це на краще.. Досвід вберігає від наступних помилок... Погане показує справжні обличчя людей навколо... Спочатку боляче.... Це випробовуванна, а не покарання... Якщо ти зміг піднятись, то ти гідний прожити це життя ... і мжливо наступне.... (тут ніц стверджувати не маю права)...
Я згоден, але з таким зауваженням, що людина то така тварюка, яка пристосовується до чого завгодно, тому те що здавалось раніше поганим, його відчуття притупляється, та й люди з віком міняються - безпосереднє сприйняття світу заміщається шаблонами, які не так б"ють по нервах, зате розуміння власної вигоди розширюється
  • 0

#117 AymIn

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 253 повідомлень
  • Місто:Трускавець =))

Відправлено 10.01.2008 – 12:36

Цитата

Нічорта подібного.. або бред сивої кобили...
  • 0

#118 sam

Just a man...

• Користувачі
  • 660 повідомлень
  • Місто:Lviv

Відправлено 12.01.2008 – 15:30

Цитата

Те що НЕ робиться - воно НЕ РОБИТЬСЯ.

А от те, що стається - то завжди можна пробувати повернути на свою користь...
  • 0

#119 Lemon

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 437 повідомлень

Відправлено 12.01.2008 – 16:11

Цитата

Ну в принципі скільки б как підряд не ставалось - кольсь станеться і хороше тому так і кажуть.
  • 0

#120 Lady Erato

Генеральний писар

• Користувачі
  • 882 повідомлень

Відправлено 13.01.2008 – 13:29

Перегляд дописуSergiy_K (10.01.2008 12:08) писав:

Я згоден, але з таким зауваженням, що людина то така тварюка, яка пристосовується до чого завгодно, тому те що здавалось раніше поганим, його відчуття притупляється, та й люди з віком міняються - безпосереднє сприйняття світу заміщається шаблонами, які не так б"ють по нервах, зате розуміння власної вигоди розширюється

І я з Тобою згідна. Просто тут вже залежить від самої людині, від її розвитку і здатності усвідомлювати де погане, а де хороше. І чим далі в житті вона зможе не піддаватись негативу, не зливатись з сірою масою і зі всім поганим, тим щасливішою вона зможе з нього вийти..
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних