Перейти до вмісту

нерішучість чи активність?

як в кіно)))

Повідомлень в темі: 63

#21 Чортеня

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 688 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Львів

Відправлено 14.05.2012 – 12:23

Перегляд дописуKassandra (14.05.2012 – 12:23) писав:

стереотипи зло - їх треба розбивати. "перший крок має чоловік робити" - теж стереотип
повністю погоджуюсь
  • 0

#22 taraBooka

барабука)

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1460 повідомлень

Відправлено 14.05.2012 – 12:32

Перегляд дописуЧортеня (14.05.2012 – 12:15) писав:

Знову обмеження
це безглуздо замислюватись над гендерними ролями, коли річ іде про почуття і стосунки
а потім ця жінка буде все життя картати себе за те, що не проявила ініціативи

Це з Вашого особистого досвіду? Я, н-д, знаю кілька випадків, коли чоловік потім, у кризу середнього віку, починав вважати, що його "охомутали" і кидав і жінку, і дітей, біжучи завойовувати своє "справжнє кохання".
Я ж тільки даю пораду на підставі тої інформації, яку маю (як і Ви, чи не так?). Так само вона може потім картати себе за прояв ініціативи.

стереотипи зло - їх треба розбивати. "перший крок має чоловік робити" - теж стереотип
фактично ж стереотипи заважають нам жити. питається, нафіга вони нам?

А як Ви тоді систематизуєте досвід? Без стереотипізації не обійтися, це свого роду навчання. Від особистості ж залежить які стереотрипи собі створювати як корисні, а від яких відмовлятися.

Перегляд дописуЧортеня (14.05.2012 – 12:23) писав:

повністю погоджуюсь
Ну то Ви погодилися зі стереотипом, що стереотипи - зло. Логічно?
  • 1

#23 Онук Велеса

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 441 повідомлень
  • Стать:Чоловік

Відправлено 14.05.2012 – 12:40

Перегляд дописуtaraBooka (14.05.2012 – 12:32) писав:

Я погоджуюсь з тим, що стереотипи - зло. Можу довести. Переважна більшість стереотипів, які я знаю, несе негативну коннотацію. Наприклад: "Всі баби - ...", "Всі чоловіки - ...", "Блондинки - ...". Як ви бачите, алгоритм створення стереотипу дуже простий: Узагальнений об"єкт - негативна якість.
Якщо наведете приклади позитивних стереотипів і якщо кількісно вони будуть перевищувати негативні стереотипи, тоді інша справа.
  • 0

#24 Друг Бобер

Старійшина

• Користувачі
  • 1966 повідомлень

Відправлено 14.05.2012 – 12:42

фактично ж стереотипи заважають нам жити. питається, нафіга вони нам?
Правильно, погоджуюся.
Зі свого досвіду можу сказати, що дівчата також не дрімають в тому питанні. От можна казати, як добре хлопцям - підійде до однієї дівчини, вона відмовиться зустрічатися, підійдеш до другої, і та відмовиться, але до якоїсь підійдеш і вона погодиться.
Дівчата також стараються чимось хлопця привабити, на це є багато способів. Чомусь часто хочуть це зробити непомітно, хоча помітити це можна. Власне і вони йдуть на якісь хитрощі.

Авторці теми я би просто порадив би напряму зателефонувати, чи написати до нього, може зустрітися, якщо є така можливість. Якщо людина чимось подобається, до в дупу комплекси, і думки, що він там скаже і так далі. І не потрібно нікого втягувати у ваші стосунки, чи когось просити про нав'язування стосунків. Нормальна людина, яка може полюбити зрозуміє все сама. Подобається людина - будь активною. Ну а якщо уже повністю проігнорує, чи відшиє, то так уже має бути. Нащо себе мучити, дій.
  • 1

#25 Чортеня

Генеральний писар

• Користувачі
  • 688 повідомлень

Відправлено 14.05.2012 – 12:45

Не бачу жодної логіки
як і жодної причини в тому, аби автор теми не проявив активність
а ви просто нав"язуєте власну думку, підпираючись досвідом
досвід не завжди дає об"єктивну оцінку іншим життєвим ситуаціям, оскільки в кожній ситуації є свої певні нюанси
автору: не слухайте нікого, хто відписався у цій темі

Повідомлення відредагував Чортеня: 14.05.2012 – 12:57

• 1

#26 taraBooka

барабука)

• Користувачі
  • 1460 повідомлень

Відправлено 14.05.2012 – 12:56

Перегляд дописуОнук Велеса (14.05.2012 – 12:40) писав:

Я погоджуюсь з тим, що стереотипи - зло.
Навіть якщо погоджуєтеся, то маєте принаймні один.як я вже вище написала. "Стереотипи - це зло" - оцей Ваш стереотип порушує логіку (стереотипом про "зло" Ви намагаєтеся заперечити стереотипи взагалі).
Так, дівчата знають певні хитрощі, як привернути увагу. Якщо дівчина вміє це зробити тонко - обидві сторони виграють. Якщо в неї нема уявлення, як це зробити не прямолінійно, то, моя думка, ліпше чекати більш слушної нагоди.

Перегляд дописуЧортеня (14.05.2012 – 12:45) писав:

Не бачу жодної логіки
Шкода.
Я нічого не нав'язую, це лише мої думки.
  • 0

#27 Друг Бобер

Старійшина

• Користувачі
  • 1966 повідомлень

Відправлено 14.05.2012 – 12:57

Перегляд дописуtaraBooka (14.05.2012 – 12:51) писав:

Так, дівчата знають певні хитрощі, як привернути увагу. Якщо дівчина вміє це зробити тонко - обидві сторони виграють. Якщо в неї нема уявлення, як це зробити не прямолінійно, то, моя думка, ліпше чекати більш слушної нагоди.
І ось ще один стереотип, що треба там чекати якоїсь нагоди, а прямолінійно не робити. А чому не можна прямо щиро сказати. Життя є життя. Якщо хлопцеві подобається дівчина, то хіба він не погодиться? Хіба не може бути так, щоби і від цього обидві сторони виграли?
  • 1

#28 Kassandra

Т-Сонятко

• СуперМодератори
  • 5187 повідомлень
  • Місто:сплячих левів

Відправлено 14.05.2012 – 12:59

А як Ви тоді систематизуєте досвід? Без стереотипізації не обійтися, це свого роду навчання. Від особистості ж залежить які стереотрипи собі створювати як корисні, а від яких відмовлятися.
як я систематизую досвід? а ніяк. Кожна ситуація із своїм результатом несе унікальний досвід, який не повториться за жодних умов. Може бути схожий, але не такий же ж.
Стеоритипізація - це не навчання. Це є обмеження, оскільки виключає безпосередню участь логіки та емоцій у "чистих" роздумах.
Є таке поняття як "вставка" - нелогічно отриманий(тобто не в результаті власного досвіду і власних роздумів), соціально-нав"язаний(батьками,друзями,школою,соціумом загалом) стереотип який стримує до певних дій і обмежує активність індивіда. Зазвичай вони продукують негативний результат.
Подзвонити першою до хлопця є прикладом такої вставки. Дівчину "ковбасить", вона пише всякі теми на форумах, плачеться, а все через нав"язаний стереотип що першим має дзвонити хлопець. Який результат - емоційний стрес, виснаження, незадоволення ситуацією.
Якщо б такої вставки не було б - вона б вже була з ним на побаченні.

Повідомлення відредагував Kassandra: 14.05.2012 – 13:00

• 0

#29 Чортеня

Генеральний писар

• Користувачі
  • 688 повідомлень

Відправлено 14.05.2012 – 13:00

Перегляд дописуДруг Бобер (14.05.2012 – 12:57) писав:

А чому не можна прямо щиро сказати.
От мене це теж дуже цікавить, taraBooka, ви дуже консервативна людина, судячи з повідомлень і порад
Бобер правий на 123%
хочеш сказати - кажи, хочеш проявити ініціативу - проявляй
і не треба зважати на стать
  • 0

#30 taraBooka

барабука)

• Користувачі
  • 1460 повідомлень

Відправлено 14.05.2012 – 13:15

Перегляд дописуKassandra (14.05.2012 – 12:59) писав:

Стеоритипізація - це не навчання. Це є обмеження, оскільки виключає безпосередню участь логіки та емоцій у "чистих" роздумах.
Тоді б Вам кожного разу довелося заново перевідкривати алгоритм дії, як тій сороконіжці, що думає, якою ногою тепер слід поворушити. В усіх нас є стереотипи, а не тільки в мене, навіть якщо ви тут всі хором це будете заперечувати.
"Консервативна" - це якийсь негатив? Ну то нехай і так. Яка вже є. Тут же не було написано: "Поради від консерваторів не приймаю".
  • 1

#31 Чортеня

Генеральний писар

• Користувачі
  • 688 повідомлень

Відправлено 14.05.2012 – 13:16

Перегляд дописуtaraBooka (14.05.2012 – 13:15) писав:

"Консервативна" - це якийсь негатив?
Ну ж не позитив
  • 0

#32 taraBooka

барабука)

• Користувачі
  • 1460 повідомлень

Відправлено 14.05.2012 – 13:22

Перегляд дописуЧортеня (14.05.2012 – 13:16) писав:

Ну ж не позитив
Не знаю, мені в житті це тільки допомагало завжди. Я щаслива людина: маю родину, добрих друзів. Та до теми це стосунку не має.
В будь якому разі, наголошую для всіх присутніх: ЦЕ ВСЕ ІМХО (і про моє щастя - теж ;)
  • 1

#33 Kassandra

Т-Сонятко

• СуперМодератори
  • 5187 повідомлень

Відправлено 14.05.2012 – 14:32

Перегляд дописуtaraBooka (14.05.2012 – 13:15) писав:

Тоді б Вам кожного разу довелося заново перевідкривати алгоритм дії, як тій сороконіжці, що думає, якою ногою тепер слід поворушити.
ні, частина дій базується на попередньому досвіді, проте якщо він підтведжений фактами в теперішньому. Стереотипи фактів не допускають.
  • 0

#34 xTANATOSx

( ╯°□°)╯

• Заблоковані
  • 1502 повідомлень
  • Місто:Столиця самогоноваріння України

Відправлено 14.05.2012 – 17:29

Цитата

xTANATOSx, пропоную поки на "Ви" залишитися. Я ж до Вас першого кроку не робила?
Хм, в такому випадку хочеться процитувати, одну з моїх улюблених цитат

Цитата

Это интернет, деточка. Здесь могут и послать
Але ви мені симпатичні, тому можна розмовляти і на Ви.

Повідомлення відредагував xTANATOSx: 14.05.2012 – 17:30

• 0

#35 taraBooka

барабука)

• Користувачі
  • 1460 повідомлень

Відправлено 16.05.2012 – 16:16

Щось дуже скидається, що ми просто говоримо про різні аспекти того самого.

Друг Бобер, те, що в певні кількості (хай – більшості) стереотипів міститься пересторога (по-Вашому – негатив), не робить злом самі стереотипи як явище. «Не влізай – уб’є!» - стереотип? «Не переходь на червоне світло»? Я можу теоретично уявити, що колись комусь дотримання цих «стереотипів» нашкодило, але в переважній більшості випадків – ні, навпаки. Є в мене приклади і позитивних моїх стереотипів: якщо хтось упав – допоможи підвестися, якщо просять поради – давай їх щиро.

Kassandra, мої стереотипи є динамічними конструкціями, тобто я їх переглядаю (намагаюся), якщо отримую від дійсності інформацію, що в них не вписується.

Чортеня, «не треба зважати на стать» суперечить самій людській природі. Ви ж, певно, знаєте, що жінки і чоловіки навіть на хімічному рівні мають відмінності в будові мозку.

Щодо теми. Дівчина, якщо їй хлопець подобається, свідомо чи підсвідомо сигналізує йому про це (виразом очей, рухами, ходою, тембром голосу, який міняється). І якщо він цих сигналів «не зчитує», то не налаштований на зближення. Ось що я хотіла сказати. І це я пишу із власного негативного досвіду та досвіду моїх подруг.
  • 1

#36 Kassandra

Т-Сонятко

• СуперМодератори
  • 5187 повідомлень

Відправлено 16.05.2012 – 16:34

Цитата

«Не влізай – уб’є!» - стереотип? «Не переходь на червоне світло»?
не називайте стереотипами правила. Всі знають що червоне - це сигнал для машин їхати, а значить будеш збитий. Те ж і про трансформаторні будки.

Цитата

Є в мене приклади і позитивних моїх стереотипів: якщо хтось упав – допоможи підвестися, якщо просять поради – давай їх щиро
а ось це - моральні принципі.

В вас якісь проблеми із значенням слова чи що...
  • 1

#37 taraBooka

барабука)

• Користувачі
  • 1460 повідомлень

Відправлено 16.05.2012 – 16:45

Перегляд дописуKassandra (16.05.2012 – 16:34) писав:

не називайте стереотипами правила.
Правила виробляються на основі стереотипів (хтось поліз - убило, ще хтось - теж, решта дійшли висновку, що не варто) і покликані виробити стереотип поведінки за певних зовнішніх умов.
Моральні принципи - це різновид динамічного стереотипу.
Всі ці дискусії з розряду "сдвинутого дуализма речевого знака", ІМХО, і вони є будь-де, де спілкуються люди. Більш напружує сама негативність сприйняття нового учасника, але це теж відомий стереотип під кодом "прописка" :)
  • 1

#38 xTANATOSx

( ╯°□°)╯

• Заблоковані
  • 1502 повідомлень

Відправлено 16.05.2012 – 16:54

Цитата

І якщо він цих сигналів «не зчитує», то не налаштований на зближення.
Не всі, ой, далеко не всі можуть це зчитати, ми не такі чутливі, як вам здається.

Повідомлення відредагував xTANATOSx: 16.05.2012 – 16:55

• 1

#39 Kassandra

Т-Сонятко

• СуперМодератори
  • 5187 повідомлень

Відправлено 16.05.2012 – 16:56

Перегляд дописуtaraBooka (16.05.2012 – 16:45) писав:

Правила виробляються на основі стереотипів (хтось поліз - убило, ще хтось - теж, решта дійшли висновку, що не варто) і покликані виробити стереотип поведінки за певних зовнішніх умов.
Моральні принципи - це різновид динамічного стереотипу.
Всі ці дискусії з розряду "сдвинутого дуализма речевого знака", ІМХО, і вони є будь-де, де спілкуються люди. Більш напружує сама негативність сприйняття нового учасника, але це теж відомий стереотип під кодом "прописка" :)
правила виробляються не на стереотипах, а на фактах і статистиці. вбило 15 людей з 15 що лізли - от і маєте правило. стереотип виключає факти
це якби чувак не підходив би до дівчини зі світлим волоссям, бо думає що раз блондинка - значить дура, бо пацани так кажуть, а насправді та кубіта має вже дві докторських ступіня. Ось це - стереотип.
"прописка" - взагалі брєд. Новенькі часто приємно дивують. Хоча буває що і перли родять.
  • 0

#40 xTANATOSx

( ╯°□°)╯

• Заблоковані
  • 1502 повідомлень

Відправлено 16.05.2012 – 18:01

А взагалі то оцінювати ідеї потрібно не по красі, чи логічності, а по ефективності.
З однієї сторони, taraBooka має чоловіка, сім’ю та щаслива в шлюбі.
З іншої незаміжна Касандра і Чортеня.
І щоб не казали, ці дві вищезгадані дівчини, ми бачим, що це не діє, тому вони йдуть лісом.
mushka слухай taraBooka
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних