Перейти до вмісту

Сучасні зачіски для справжніх українців

зачіска коса чуб оселедець джура підворота колосок

Повідомлень в темі: 70

#41 Лена Шендрик1

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 2 повідомлень

Відправлено 14.05.2012 – 08:13

strizhka8.jpg

Ця зачиска називається французькою косою(картинку не можу надіслати) :blush:
  • 0

#42 Друг Бобер

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1966 повідомлень
  • Стать:Чоловік

Відправлено 14.05.2012 – 09:26

Я колись казав, що найкращою чоловічою зачіскою буде побрити голову налисо, намастити її вазеліном або смальцем, аби блищала. Також потрібно одягнути чорні окуляри, до роту взяти кубинську сигару. Оце перша кляса!
Особливо гарно пасує в літню спекотну погоду. :wink2:
  • 0

#43 xTANATOSx

( ╯°□°)╯

• Заблоковані
  • 1502 повідомлень
  • Місто:Столиця самогоноваріння України

Відправлено 14.05.2012 – 10:16

Фанат Уолтера Уайта з "Во все тяжкие"?
  • 0

#44 Друг Бобер

Старійшина

• Користувачі
  • 1966 повідомлень

Відправлено 14.05.2012 – 10:24

Перегляд дописуxTANATOSx (14.05.2012 – 10:16) писав:

Фанат Уолтера Уайта з "Во все тяжкие"?
Та ні, то просто такий оселедець осучаснений. Козаки носили оселедець через такі причини:
налисо голили голову, щоби не було вошей. А чубчик голили на той випадок, щоби їх можна було витягати легко з води, якщо вони на ній гинули. Ну як же за лисину витягти. Це важко, треба нагинатися брати обома руками голову. А так за оселедець потягнув і все, можна тіло, живе чи мертве, витягнути на човен, чи на берег.
Оскільки такої потреби уже немає, то нащо той оселедець сучасним українцям лишати. Але є потреба захиститися від сонця, тому окуляри, впадляк чесатися, тому налисо, вазелін для краси, А сигара, щоби стильно виглядати.
  • 0

#45 raIrakku

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 181 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:столиця українського гончарства

Відправлено 14.05.2012 – 12:03

Перегляд дописуЛена Шендрик1 (14.05.2012 – 08:07) писав:

Хтось може сказати, як завершувати цю зачіску, якщо в тебе довге волосся?(Дякую за майбутню відповідь)
я так розумію ви не про козацьку зачіску :)
уточніть яку саме зачіску, але в обох випадках з колосками то там просто продовжувати плести потрібно, через деякий час фотки з поясненнями спробую викласти.
  • 0

#46 raIrakku

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 181 повідомлень

Відправлено 14.05.2012 – 20:11

відео "наше літо"

там з 4:10 роблять зачіску джура :)
  • 0

#47 raIrakku

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 181 повідомлень

Відправлено 23.05.2012 – 11:35

із надр інтернету

Прикріплені файли

• Прикріплений файл  0000zbpy.jpeg   32.93К   1 Кількість завантажень:

• 0

#48 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 23.05.2012 – 15:43

Перегляд дописуraIrakku (11.05.2012 – 14:58) писав:

:) Онук Велеса вже відповів, назвавши мене

як він взнав я й гадки не маю, але raIrakku (ライラック) японською бузок (я дуже обожнюю його) а тут така співвзвучність
Ra - бог сонця (сонячна)
Ira - моє ім’я
Ku - початок мого прізвища
читається примірно так ra_Ira_ku
не могла стриматися, а чому дві "к" в ніку?
Іра - яке чудове, прекрасне ім.я ^_^

по темі: я так зрозуміла, жіночі зачіски обмежуються косами та стрічками, а варіанти з коротким волоссям чи стрижками відсутні?
  • 0

#49 Nameless One

ЧВ

• СуперМодератори
  • 2259 повідомлень

Відправлено 23.05.2012 – 15:50

Перегляд дописуСенсоріка (23.05.2012 – 15:43) писав:

по темі: я так зрозуміла, жіночі зачіски обмежуються косами та стрічками, а варіанти з коротким волоссям чи стрижками відсутні?

Хочеш собі стрижку під "ноль" зробити? Роби. Категорично раджу.
  • 0

#50 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 23.05.2012 – 16:05

я хіба справляю враження людини, яка хоче виглядати "справжнім україн-цем?
собі зроби

досить вже який рік підряд на мене злитися, тримай свої почуття при собі. жодного мого появлення на форумі не пропускаєш, припини)

зверталася з питанням до автора, проста цікавість.
я люблю коси ^_^
та нині руда, це ж наче не колір справжніх українок. хоча брови- чорні, да)
  • 0

#51 raIrakku

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 181 повідомлень

Відправлено 23.05.2012 – 18:02

Перегляд дописуСенсоріка (23.05.2012 – 15:43) писав:

не могла стриматися, а чому дві "к" в ніку?

мій нік - це фонетична транскрипція незрозумілого набору ієрогліфів ライラック і там подвоєння "к"

з коротким волоссям - біда.
взагалі жінки в давнину були "сірими мишками". на відміну чоловікам вони не ходили в походи, не славилися подвигами, а тому їх життя, а тим паче вигляд зачіски для історії були другорядними.

а ось якщо брати сучасність, то зараз ми не сковані великим суспільним осудом,
гуляй фантазія.
сучасна зачіска повинна бути практичною, легкою в виконанні, і на протязі дня не втрачати свого вигляду
головне щоб вона відображала внутрішній стан, в моєму випадку любов до України
ось приклади від Рустама Данильчук http://vk.com/artrust
Зображення
Зображення
просто замість ліній чи корону на те що вам до душі, наприклад тризуб виглядав би гарно

ось реферат на тему "Українські національні зачіски - невичерпне джерело для сучасного моделювання" http://ua.textrefera...erat-13927.html
хочу з відти зробити зачіску, виконану на основі лемківської
ЗображенняЗображення
інші ж зачіски складніші і мені ліньки їх робити

жіночі зачіски не обмежуються косами та стрічками, просто мені це ближче.
також нюанс з коротким волоссям якось не цікавив, так як я з таким не стикалася.

тут потрібний індивідуальний підхід до вирішення і втілення ідеї в життя.
  • 1

#52 Чортеня

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 688 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 23.05.2012 – 18:12

А чому ви вважаєте, що зачіска обов"язково повинна відображати любов до України? Я думаю, що головне, щоб вона була красивою, личила дівчині, підкреслювла красу і приховувала певні недоліки (такі, як форма голови, і т. д.)
відповідала стилю...а патріотичні почуття можна багатьма іншими способами виразити)
  • 0

#53 raIrakku

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 181 повідомлень

Відправлено 23.05.2012 – 18:35

Перегляд дописуЧортеня (23.05.2012 – 18:12) писав:

А чому ви вважаєте, що зачіска обов"язково повинна відображати любов до України? Я думаю, що головне, щоб вона була красивою, личила дівчині, підкреслювла красу і приховувала певні недоліки (такі, як форма голови, і т. д.)
відповідала стилю...а патріотичні почуття можна багатьма іншими способами виразити)
просто зараз й так дуже багато видів зачісок, як чоловічих, так і жіночих,
навіть можна виокремити традиційні українські зачіски, але ж в сучасному житті деякі з них не зручні.
в цій темі я хочу зібрати свої і ваші приклади сучасних зачісок що уособлюють українське.

тем присвячених звичайним зачіскам і в інеті багато, кому треба - гугл в поміч
перечитайте повідомлення №24 http://tereveni.org/...post__p__759140
  • 0

#54 raIrakku

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 181 повідомлень

Відправлено 23.05.2012 – 21:16

Володимир Пилат "Бойовий гопак"

Цитата

Непосвячені у стан воїнів носили зачіску, яка була найпоширенішою в Україні. Як і більшість європейських народів, українці окрім національного одягу мали зачіску, яка відповідала їхньому соціальному стану, іноді і регіону проживання (згадаймо гуцулів, бойків). Більшість населення України стриглася „під макітру". Зачіска „під макітру", як і „чупер" простежується у всіх місцях міграцій наших предків. Згадаймо Пеласгею і її античну культуру, Етрурію і т.д.

Дуже мало дослідників згадує поширену в Україні зачіску „чуб" і навіть ототожнюють її з „чупером". Ще донедавна всіх хлопчиків стригли наголо, залишаючи чубчика. На мою думку, зачіска „чуб" була проміжною між зачісками „під макітру" і „чунер". „Чуб" відрізняється від „чупера" тим, що заріст на виголеній голові простягається посередині голови від маківки до чола. Чуби, на відміну від чуперів, були коротшими, звисали над бровами і ніколи не закручувались над вухом. Чупер виростав із кільцем залишеного заросту в центрі виголеної голови.

Якщо розглядати зміну зачісок щодо соціального становища особи, то помічаєш, що цивільні люди, а іноді і городові козаки стриглись „під макітру44. Селяни і ремісники стриглись під велику макітру, так щоб невисоко виголювати потилицю, і зразу ж над вухами і бровами вистригати волосся. Чим більш поважний чоловік, тим меншу макітрочку брав для підстригання.

Шляхтичі вистригали високо волосся над вухами і бровами і високо заголювали потилиці.

Чуби найчастіше носили діти вільних козаків, джури та непосвячені козаки.

Чупер - це відзнака посвяченого у стан лицарів козака. Шлях до посвячення лежав через наполегливий бойовий вишкіл, високий рівень бойової майстерності, неодноразові перевірки у справжніх битвах, багаточисеяьні жертви, складені з ворогів нашого народу. Довжина і товщина чупера були показником і мірилом бойових заслуг і часу перебування у стані посвячених.

Прикріплені файли

• 1

#55 Nameless One

ЧВ

• СуперМодератори
  • 2259 повідомлень

Відправлено 25.05.2012 – 08:12

Перегляд дописуСенсоріка (23.05.2012 – 16:05) писав:

я хіба справляю враження людини, яка хоче виглядати "справжнім українцем?

Так, ти справляєш зовсім інше враження.

Що до теми - стрижусь зазвичай приблизно раз у квартал, коли вже волосся починає напрягати. Обираю якусь стандартну стрижку середньої довжини, і на 3-4 місяці забуваю про перукарні, стрижки, зачіски і т.д. Взагалі практичніше було б стригтися коротко, машинкою, вдома. Але що то за життя без капризів?
  • 1

#56 somnambulist

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 1 повідомлень

Відправлено 25.05.2012 – 16:06

Вітаю,шановні Пані та Панове!:) Приємно,що хтось цікавиться такими темами))) Ось,що в сеебе маю...

Прикріплені файли

• 2

#57 Чорний Ворон

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 27 повідомлень

Відправлено 02.06.2012 – 20:28

А як на мене, то найкраща чоловіча стрижка - коротка, полубокс чи щось типу цього. Чоловік має бути чоловіком і не влаштовувати в себе на голові "переполох в курятнику".
  • 1

#58 raIrakku

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 181 повідомлень

Відправлено 13.08.2012 – 22:29

Ще раз вітаємо з перемогою!!!!!
Зображення

Боксери Усік та Берінчик перед Олімпійськими іграми в Лондоні 2012 вистригли козацькі чуби, і пообіцяли показати, що українці є нацією сильних та веселих людей - спадкоємцями козаків!
Зображення

Цитата

Перед вильотом до Лондона боксери вирішили підкреслити імідж представників сильного народу. Як пишуть izvestia.com.ua, на урочистих проводах олімпійської збірної спортсмени постали в козацьких шликах. У половини з них із-під цих шапок стирчали чуби.

За словами срібного призера чемпіонату світу з боксу в категорії до 69 кг Дениса Берінчика, ідея традиційної козацької зачіски виникла ще торік. Сам Денис уже боксував із оселедцем. Згодом домовився з друзями по збірній, що якщо будуть олімпійські ліцензії – будуть у Лондоні й українські чуби.

Хлопці вважають, що така зачіска додає їм грізного вигляду і популяризує козацьку історію. Капітан боксерської збірної, чемпіон світу з боксу в вазі до 91 кг Олександр Усик розповів історію придбання оригінальних головних уборів:

- Ми з Дениском (Берінчиком – gazeta.ua) захотіли козацькі шапки. Але не звичайні, а з прапором України. Знайти їх не було складно: замовили в інтернеті – і ось вони у нас.

На запитання, чи готовий Олександр, якщо завоює чергову медаль, змінити ще й зачіску, він, знімаючи з голови козацьку шапку, показав виголену чуприну:

- Яка ще потрібна зачіска? Вона вже в мене є!

В розміщеному на сторінці Федерації боксу України інтерв’ю кримчанин Олександр Усик сказав, що козацтвом захоплюється з дитинства:

- Дуже міцні дядьки були, рубали голови ворогам направо й наліво. Справжні воїни, справжні чоловіки. Захищали державу, піклувалися про свої родини, про народ. Вороги боялися козаків, бо ті давали таку відсіч – мало не покажеться. Вміли жити, кохати, веселитися.

Уродженець Луганщини Денис Берінчик відомий тим, що на першому для себе чемпіонаті світу 2011 року виборов срібло. Крім того, українські боксери тоді здобули ще 4 золота, зайнявши переможне загальнокомандне місце, через що українська боксерська ватага вважається наразі найсильнішою. Про козацького чуба Денис говорить, що це не тільки прикраса:

- Це символ воїна. В бою козаки впізнавали один одного по чубу. Нас теж впізнають на Олімпіаді в Лондоні. І надовго запам’ятають.

точилося багато суперечок що чуприну носити мали право тількі гідні
тут навіть сумнівів не виникає. Козаки!
  • 1

#59 Кеп

Місцевий

• Заблоковані
  • PipPipPipPipPipPip
  • 282 повідомлень

Відправлено 14.08.2012 – 21:48

Перегляд дописуraIrakku (13.08.2012 – 22:29) писав:

Ще раз вітаємо з перемогою!!!!!
Зображення

Боксери Усік та Берінчик перед Олімпійськими іграми в Лондоні 2012 вистригли козацькі чуби, і пообіцяли показати, що українці є нацією сильних та веселих людей - спадкоємцями козаків!
Зображення

точилося багато суперечок що чуприну носити мали право тількі гідні
тут навіть сумнівів не виникає. Козаки!

Вітаю з перемогою!
Молодці хлопці і здорово, що вистригли козацькі чуби, справжні козаки.))
Козацькому роду нема переводу!
  • 0

#60 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 15.08.2012 – 21:53

Хлопці (боксери) молодці. І за оселедці, і за гопак на рингу. Було б непогано ще й українську вивчити. А то оселедець і російська мова - якось не дуже в"яжуться.

Повідомлення відредагував Олеська: 15.08.2012 – 21:53

• 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних