Перейти до вмісту

Перевірені засоби для чоловічої потенції

Повідомлень в темі: 59

#41 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2608 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Геєна огненна, вул Петра і Павла 666.
  • Т-Титан думки 2012

Відправлено 21.05.2012 – 10:39

Друг Бобер (21.05.2012 – 05:04) писав:

Знаю і людей з великим животом, які люблять гульнути, ні про який там прес і бути не може мови. Але що у них там з ерекцією не знаю.

Тоді поясню на пальцях. У відносно молодого чоловіка чи хлопця з трясучимся мяким пузом і такою ж попою, природньо, зважаючи на вік ще щось там в штангях буде працювати. Але статеве життя нормальний мужик повинен вести і в 40 і в 50 і в 60 і в 70 років...як там далі я не знаю, одначе для себе я установив кордон, 70 років...а там побачимо. Так от, Бобер, я вів мову про мязи преса, мязи попки (адже ж функції малого тазу важливі для ерекції) зважаючи саме на вікову обставину. Я не наполягаю на тому що, скажімо в 70 років чоловік повинен обовязково качати прес. Але фундамент мязів цієї області він має закласти з молодого віку, а далі, просто підтримувати форму згідно віку і навантаження тут підбираються індивідуально. Я не веду мову про "качків", це фігня, я веду мову про міцні сильні мязи які здатні класно скорочуватись і саме в цьому полягає їх сила, а не в надутому обємі ціна таким мязам, нуль. Рух, себто грамотні фізичні навантаження роблять мужчину сильним і виносливим і що важливо, психологічно, теж. Тобто, міцна нервова система. Ці обставини мають пряме відношення до статевих здібностей. І чим міцніший фундамент чоловік закладе змолоду, тим більший резерв в статевому житті він матиме на майбутні роки. І ніякі стимулятори вам цього не замінять, по визначенню.
Мужчина має відчувати як тече кров в його жилах, це "обалдєнно" класне відчуття, пацани, а вже коли справа доходить до...не тільки ваш статевий орган, все ваше тіло має бути "ерегованим", воно буде випромінювати це і будь яка жінка, природньо, відчує ту енергію вашого тіла, для неї це найвища насолода, і саме таке тіло фізиологічно, єсстно, жінку приваблює, бо вона його відчуває своїм. Яке, нафіг, пузо зможе замінити жінці таке відчуття ? Ну а те що ти, Бобер, знаєш пузатих котрі люблять гульнуть, то я теж таких знаю. Один такий мені казав (я не вигадую, чесслово): знаєш, так класно, сидиш собі ніфіга нє дєлая, а вона взяла в рот і працює...гм, цікаво, а секс тут при чОму, якщо працює тільки вона ? Хоча, хтозна...може воно тепер відбулись зміни в пріоритетах і дівки повинні працювать за двох...за трьох...ну і так далі. Офігєть.
  • 2

#42 Друг Бобер

Старійшина

• Користувачі
  • 1860 повідомлень
  • Т-Порадник 2012

Відправлено 21.05.2012 – 10:58

Безбожник (21.05.2012 – 10:39) писав:

Тоді поясню на пальцях. У відносно молодого чоловіка чи хлопця з трясучимся мяким пузом і такою ж попою, природньо, зважаючи на вік ще щось там в штангях буде працювати. Але статеве життя нормальний мужик повинен вести і в 40 і в 50 і в 60 і в 70 років...як там далі я не знаю, одначе для себе я установив кордон, 70 років...а там побачимо. Так от, Бобер, я вів мову про мязи преса, мязи попки (адже ж функції малого тазу важливі для ерекції) зважаючи саме на вікову обставину. Я не наполягаю на тому що, скажімо в 70 років чоловік повинен обовязково качати прес. Але фундамент мязів цієї області він має закласти з молодого віку, а далі, просто підтримувати форму згідно віку і навантаження тут підбираються індивідуально. Я не веду мову про "качків", це фігня, я веду мову про міцні сильні мязи які здатні класно скорочуватись і саме в цьому полягає їх сила, а не в надутому обємі ціна таким мязам, нуль. Рух, себто грамотні фізичні навантаження роблять мужчину сильним і виносливим і що важливо, психологічно, теж. Тобто, міцна нервова система. Ці обставини мають пряме відношення до статевих здібностей. І чим міцніший фундамент чоловік закладе змолоду, тим більший резерв в статевому житті він матиме на майбутні роки. І ніякі стимулятори вам цього не замінять, по визначенню.
Мужчина має відчувати як тече кров в його жилах, це "обалдєнно" класне відчуття, пацани, а вже коли справа доходить до...не тільки ваш статевий орган, все ваше тіло має бути "ерегованим", воно буде випромінювати це і будь яка жінка, природньо, відчує ту енергію вашого тіла, для неї це найвища насолода, і саме таке тіло фізиологічно, єсстно, жінку приваблює, бо вона його відчуває своїм. Яке, нафіг, пузо зможе замінити жінці таке відчуття ? Ну а те що ти, Бобер, знаєш пузатих котрі люблять гульнуть, то я теж таких знаю. Один такий мені казав (я не вигадую, чесслово): знаєш, так класно, сидиш собі ніфіга нє дєлая, а вона взяла в рот і працює...гм, цікаво, а секс тут при чОму, якщо працює тільки вона ? Хоча, хтозна...може воно тепер відбулись зміни в пріоритетах і дівки повинні працювать за двох...за трьох...ну і так далі. Офігєть.
Абсолютно правильно сказано. Головне не м'язи за будь-яку ціну. Людина має підтримувати фізичну форму в першу чергу фізичною активністю, як і здоровим повноцінним раціональним харчуванням, загартовуванням організму. А дехто може просто тупо для того, щоби росли м'язи їсти хімію, стероїди, допінги, інші препарати. Не думаю, що після такого у них буде все в порядку в статевому житті.
  • 1

#43 Busechka

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 81 повідомлень

Відправлено 21.05.2012 – 17:22

Маківка (20.05.2012 – 15:26) писав:

Ет, змусили мене таки написати про чоловічий... простатит.
Отож щоб розпалити пристрасть і жагу в прекрасної пані, слід звернутися до народної медицини. П’ємо настоянку калгану по 1 столовій ложці 2 рази на день. Помочне й коріння підмаренника або лепехи. Відвар можна застосовувати для збудження статевої активності.
І щоб ви, чоловіки, завжди в кишені мали волоські горіхи або насіння. Вони багаті на вітамін Е. Варто їсти мигдаль і кунжут.
І не забувайте про афродизіаки. То святе. :)

Супер, дуже дякую за пораду! Бо щось немає глибокої довіри до сучасних синтетичних препаратів - цілком можливо, що й без них вийде обійтись :wink2: Треба буде спитати у великого гугла на рахунок афродизіаків, бо ніколи не цікавилась... А, певно, пора ))
  • 1

#44 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2608 повідомлень
  • Т-Титан думки 2012

Відправлено 21.05.2012 – 17:37

Busechka (21.05.2012 – 17:22) писав:

Супер, дуже дякую за пораду! Бо щось немає глибокої довіри до сучасних синтетичних препаратів - цілком можливо, що й без них вийде обійтись :wink2: Треба буде спитати у великого гугла на рахунок афродизіаків, бо ніколи не цікавилась... А, певно, пора ))

Ага. У мене сусідка по цьому ж самісінькому рецепту лікує чоловіка від бухла...а друга, сама вживає цей рецепт щоб не завагніти. Пропав хлопець. Кицька тобі насовітує....потім вантажним краном не піднімеш.

Повідомлення відредагував Безбожник: 21.05.2012 – 17:38

• 0

#45 Маківка

пані Ексцентричність

• Заблоковані
  • 3934 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Країна казкових мрій

Відправлено 22.05.2012 – 08:21

Безбожник (21.05.2012 – 17:37) писав:

Пропав хлопець. Кицька тобі насовітує....потім вантажним краном не піднімеш.
Такс! :-))) Це не Кицьчині поради, а народна медицина. :)

Друг Бобер (21.05.2012 – 10:58) писав:

Абсолютно правильно сказано. Головне не м'язи за будь-яку ціну. Людина має підтримувати фізичну форму в першу чергу фізичною активністю, як і здоровим повноцінним раціональним харчуванням, загартовуванням організму. А дехто може просто тупо для того, щоби росли м'язи їсти хімію, стероїди, допінги, інші препарати. Не думаю, що після такого у них буде все в порядку в статевому житті.
Авжеж. Але буває й таке, що той, хто харчується лише корисною травою, качає м’язи, не п’є, не нюхає, у ліжку безсилий і немічний, аніж той чолов’яга, котрий спалює в день по дві пачки цигарок. Тут прикро.
  • 1

#46 Друг Бобер

Старійшина

• Користувачі
  • 1860 повідомлень
  • Т-Порадник 2012

Відправлено 22.05.2012 – 10:57

Маківка (22.05.2012 – 08:21) писав:

Авжеж. Але буває й таке, що той, хто харчується лише корисною травою, качає м’язи, не п’є, не нюхає, у ліжку безсилий і немічний, аніж той чолов’яга, котрий спалює в день по дві пачки цигарок. Тут прикро.
Ну звичайно. Хвізіологія - не математика. І якщо умовно можна вивести формулу якусь, то у тій формулі буде багато коефіцієнтів, а багато з тих багатьох ще й невідомі. От і немає прямої залежності. А те, що випий те, і тобі стане так і так - то уже царина хвармацевтів. Не відбиратиму у них той таки кусок хліба і не просто хліба, а ще й з маслом, і то не простим маслом, а найкращим.
  • 1

#47 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2608 повідомлень
  • Т-Титан думки 2012

Відправлено 22.05.2012 – 17:39

Маківка (22.05.2012 – 08:21) писав:

:)

Кицюню, чо ти придерлась до того немічного бідолахи ? Он він у тебе харчується лише травою...добре хоч сил вистачає мязи підкачати а поки до ліжка добереться...який там трах після трави ? Йому ще тре жуйку пережувать...заснуть, і то добре.

Повідомлення відредагував Безбожник: 22.05.2012 – 17:42

• 1

#48 Хмурий Князь Вітольд

Козак - перевертень

• Модератори
  • 3998 повідомлень
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 22.05.2012 – 19:08

екстракт силдинафріну (різноманітні дешеві копії віагри) на собі перевіряв. спочатку просто перевірив чи не буде побічних реакцій. прислухався до свого тіла як реагує.
поки не було факторів збудження то мав аритмію і неприємне відчуття.
при наявності фактора збудження воно сприяє швидшому відновленню ерекції після сексу. тобто при вживання засобу, пауза між актами зменшується.

але потрібно інше - потрібно щоб ерекція була без факторів збудження. потрібен засіб на той випадок, коли дівчина не подобається...
  • 0

#49 Маківка

пані Ексцентричність

• Заблоковані
  • 3934 повідомлень

Відправлено 22.05.2012 – 19:10

Запитаю в лоб: а коли встане, а не ляже від тієї віЯгри? :-)
  • 1

#50 Друг Бобер

Старійшина

• Користувачі
  • 1860 повідомлень
  • Т-Порадник 2012

Відправлено 22.05.2012 – 19:14

Чесно кажучи, віагру розробляли як засіб від серцево-судинних захворювань. От на кахведрі, де її розробляли, прохвесора почали цікавитися жіночками. От і звідси ідея, чому б препарат не продавати, як засіб від, ой перепрошую, для потенції.

Маківка (22.05.2012 – 19:10) писав:

Запитаю в лоб: а коли встане, а не ляже від тієї віЯгри? :-)
Ні, питання таке - скільки треба часу, щоби реабілітуватися від нанесеною віагрою шкоди.
  • 1

#51 Маківка

пані Ексцентричність

• Заблоковані
  • 3934 повідомлень

Відправлено 22.05.2012 – 19:16

Друг Бобер (22.05.2012 – 19:14) писав:

Ні, питання таке - скільки треба часу, щоби реабілітуватися від нанесеною віагрою шкоди.
А хіба після її вживання прутень синіє? :o Ого.
  • 1

#52 Друг Бобер

Старійшина

• Користувачі
  • 1860 повідомлень
  • Т-Порадник 2012

Відправлено 22.05.2012 – 19:18

Маківка (22.05.2012 – 19:16) писав:

А хіба після її вживання прутень синіє? :o Ого.
Не чув про таке, щоби синів. О, бородатий анекдот згадався. Боян, бояном, але мені подобається. Зараз напишу.
Ну а по темі, серце в людини одне, треб його берегти, особливо треба берегти кохану людину, ну звичайно, що є випадки коханого на одну ніч, тоді байдуже.
  • 0

#53 duo7

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 102 повідомлень

Відправлено 25.05.2012 – 19:13

Busechka (13.05.2012 – 23:33) писав:

Я чекала якихось відгуків-порад з досвіду (не обов*язково власного), може якихось народних рецептів... але, певно, це не та тема яку прийнято отак обговорювати з незнайомцями на форумі.

якщо справді цікавить досвід (хоча як на мене тут все індивідуально) то мені лікар призначав такий препарат як вука-вука. він не те щоби "народний", але принаймні рослинний. в основі суміш десяти африканських трав. думаю, більше інфи знайдете самі в неті якшошо.
  • 0

#54 СВІ†ЛОНОСНИЙ

http://svobodaslova.ukrainianforum.net/

• Користувачі
  • 2386 повідомлень
  • Місто:з Небес

Відправлено 26.05.2012 – 01:16

Простатит кажеш лікував...

А знаєш як він лікується? Масажом простати, може хлопець після цього лікування зробив ревізію життєвих цінностей.
  • 0

#55 Busechka

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 81 повідомлень

Відправлено 26.05.2012 – 14:27

duo7 (25.05.2012 – 19:13) писав:

якщо справді цікавить досвід (хоча як на мене тут все індивідуально) то мені лікар призначав такий препарат як вука-вука. він не те щоби "народний", але принаймні рослинний. в основі суміш десяти африканських трав. думаю, більше інфи знайдете самі в неті якшошо.

Дякую за відгук! І справді можна спробувати. Але ж певно краще за призначенням лікаря?

СВІ†ЛОНОСНИЙ (26.05.2012 – 01:16) писав:

А знаєш як він лікується? Масажом простати, може хлопець після цього лікування зробив ревізію життєвих цінностей.

Знаю. Але масаж йому не призначили бо ступінь був початковий, вчасно звернувся. Тому про ревізію цінностей це ви дарма : )
  • 0

#56 duo7

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 102 повідомлень

Відправлено 26.05.2012 – 23:51

Busechka (26.05.2012 – 14:27) писав:

Дякую за відгук! І справді можна спробувати. Але ж певно краще за призначенням лікаря?

якщо дійдете до лікаря, то можна і за призначенням. але як по мені то можна і без - він на травах і побічних ефектів не має.
  • 0

#57 СВІ†ЛОНОСНИЙ

http://svobodaslova.ukrainianforum.net/

• Користувачі
  • 2386 повідомлень
  • Місто:з Небес

Відправлено 27.05.2012 – 02:22

Навпаки, це на пізніх стадіях не роблять, щоб не було сепсиса і гангрени.
А на ранніх і для профілактики, саме воно. Видно не все хлопець вам розповідає.
  • 0

#58 Busechka

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 81 повідомлень

Відправлено 27.05.2012 – 14:17

СВІ†ЛОНОСНИЙ (27.05.2012 – 02:22) писав:

Навпаки, це на пізніх стадіях не роблять, щоб не було сепсиса і гангрени.
А на ранніх і для профілактики, саме воно. Видно не все хлопець вам розповідає.

Каже, що лікування було лише медикаментозним, і я не маю жодних підстав йому не вірити.

От, до речі, ще знайшла цікаву інфу. Може, комусь знадобиться: "При хворобах передміхурової залози слід регулярно вживати гарбузове насіння, що є одним з кращих джерел цинку (в більшій кількості цинк міститься тільки в устрицях). Цинк необхідний чоловікам з народження і до старості. Для лікування запалення передміхурової залози і аденоми достатньо з'їдати 3 рази на день перед їжею не менше 20 насінин. Відомі випадки, коли літнім людям вдавалося, вживаючи насіння гарбуза, позбутися аденоми великих розмірів" :)
  • 0

#59 qnycmas

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 34 повідомлень

Відправлено 28.05.2012 – 11:57

duo7 (25.05.2012 – 19:13) писав:

Ага, я теж чув хороші відгуки про Вуку-вуку. Так що підписуюсь під порадою. Хоча, на щастя, мені особисто і без неї чудово живеться : )
  • 0

#60 duo7

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 102 повідомлень

Відправлено 28.05.2012 – 13:32

краще бути "не в темі", звісно. ну але життя складне й непередбачуване...
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних