Перейти до вмісту

Перевірені засоби для чоловічої потенції

Повідомлень в темі: 61

#21 Друг Бобер

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1966 повідомлень
  • Стать:Чоловік

Відправлено 19.05.2012 – 08:42

Таке враження, що у мужчин із міцним м'язовим пресом ніколи простатиту не буває. Сприймаю це як жарт.
Але те, що за собою треба слідкувати - це правда.

Етіологією простатиту, тобто причиною захворювання є не тільки охолодження, а є і багато інших причин, зокрема інфекція. Докладніше можна почитати наприклад тут.
  • 1

#22 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень
  • Місто:Геєна огненна, вул Петра і Павла 666.

Відправлено 19.05.2012 – 09:41

Перегляд дописуДруг Бобер (19.05.2012 – 08:42) писав:

Таке враження, що у мужчин із міцним м'язовим пресом ніколи простатиту не буває. Сприймаю це як жарт.

Гм...взагалі то міцний мязовий прес у моєму коментарі повязаний з ерекцією, і ні разу, не з простатитом. І якщо в людини на вязах не качан капусти то зрозуміти це, по тексту, зовсім не важко.
  • 0

#23 Dynkan 113

Старійшина

• Користувачі
  • 1721 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 19.05.2012 – 12:34

Перегляд дописуБезбожник (19.05.2012 – 09:41) писав:

Гм...взагалі то міцний мязовий прес у моєму коментарі повязаний з ерекцією, і ні разу, не з простатитом. І якщо в людини на вязах не качан капусти то зрозуміти це, по тексту, зовсім не важко.
гм... звязок між ерекцією і простатитом більш помітний, але погоджуюся що здоровой спосіб життя і помірні фізичні навантаження це гарантія нормалного сексуального життя.

Повідомлення відредагував Dynkan 113: 19.05.2012 – 12:35

• 0

#24 Globetrotter

волоцюга

• Користувачі
  • 1465 повідомлень
  • Місто:Лева

Відправлено 20.05.2012 – 09:41

Перегляд дописуDynkan 113 (19.05.2012 – 12:34) писав:

гм... звязок між ерекцією і простатитом більш помітний, але погоджуюся що здоровой спосіб життя і помірні фізичні навантаження це гарантія нормалного сексуального життя.
і психолога згадали і хірурга, а про те, що ерекція досягається завдяки тиску крові - ніхто і півслова. так, власне серце є тим органом, завдяки якому маємо і ерекцію і її тривалість...
поки вам 20 - 30 пийте пиво, навантажуйте канапу, а прийде 40 - 50 звалюйте все на простатит, погану екологію, напружену ситуацію на лондонській біржі. і ніколи не бігайте, не ходіть в зал і не їздіть на ровері - це взагалі смерть для простати, як стараються довести деякі особливо талановиті доктори від чоловічих гаманців ;-)
  • 0

#25 Маківка

пані Ексцентричність

• Заблоковані
  • 3933 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Країна казкових мрій

Відправлено 20.05.2012 – 13:33

Перегляд дописуБезбожник (19.05.2012 – 07:26) писав:

А психолог, кицюню...особисто я вважаю що мужчина має бути сам собі психолог. Слідкуючи за собою змолоду мужчина стане впевненим у собі. В питанні сексу, теж. І тоді, пацани, у вас все получицця, навіть якщо дівка стрьомна, невмита, труси на ній ще від бабусі... в дірочках... і стоїть вона на окружній дорозі. От і вся психологія.
Бозюню, які люди! :) Як я вже скучила за тим "кицюню". :-))
Стосовно потенції не радитиму, бо з подібними проблемами не стикалася. А от щодо трусиків від бабусі... Любий Безбожнику! У статевих стосунках все має бути гарно, мило і стерильно. Яка ж еротика з прелюдіями, коли дівка "стрьомна і невмита"? :wink2:

Перегляд дописуДруг Бобер (19.05.2012 – 08:42) писав:

Але те, що за собою треба слідкувати - це правда.
Отож-бо.

Перегляд дописуGlobetrotter (20.05.2012 – 09:41) писав:

...а прийде 40 - 50 звалюйте все на простатит, погану екологію, напружену ситуацію на лондонській біржі. і ніколи не бігайте, не ходіть в зал і не їздіть на ровері - це взагалі смерть для простати, як стараються довести деякі особливо талановиті доктори від чоловічих гаманців ;-)
О, до речі. А як велоспорт впливає на простату?
  • 2

#26 xTANATOSx

( ╯°□°)╯

• Заблоковані
  • 1502 повідомлень
  • Місто:Столиця самогоноваріння України

Відправлено 20.05.2012 – 13:40

Цитата

Якщо об раму нею не битися, то нормально
  • 0

#27 Елегантний

Писар

• Заблоковані
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 402 повідомлень
  • Стать:Не скажу

Відправлено 20.05.2012 – 14:07

Перегляд дописуМаківка (20.05.2012 – 13:33) писав:

У статевих стосунках все має бути гарно, мило і стерильно.
Нафіга мило? Хіба натуральної змазки недостатньо? тим більше, якщо робити це діло стерильно, себто в презіку.

Перегляд дописуxTANATOSx (20.05.2012 – 13:40) писав:

Якщо об раму нею не битися, то нормально

• 0

#28 Dynkan 113

Старійшина

• Користувачі
  • 1721 повідомлень

Відправлено 20.05.2012 – 14:18

і психолога згадали і хірурга, а про те, що ерекція досягається завдяки тиску крові - ніхто і півслова. так, власне серце є тим органом, завдяки якому маємо і ерекцію і її тривалість...
поки вам 20 - 30 пийте пиво, навантажуйте канапу, а прийде 40 - 50 звалюйте все на простатит, погану екологію, напружену ситуацію на лондонській біржі. і ніколи не бігайте, не ходіть в зал і не їздіть на ровері - це взагалі смерть для простати, як стараються довести деякі особливо талановиті доктори від чоловічих гаманців ;-)
ваша помилка що ви розглядаєте фактори ризику поодиноко, а все вищенаписане треба бачити в комплексі)
  • 0

#29 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 20.05.2012 – 15:11

Перегляд дописуМаківка (20.05.2012 – 13:33) писав:

Любий Безбожнику! У статевих стосунках все має бути гарно, мило і стерильно. Яка ж еротика з прелюдіями, коли дівка "стрьомна і невмита"? :wink2:

Тпруууууу ! Стоять, Сіра !!!...кицюню, як побачив оте твоє : "з прелюдіями", так і прикипів до цієї фрази...це натяк, красотуля ? Бо я вже тут...і тиск піднявся, і в горлі пересохло, і все що треба...піднялось...а мені ще розсаду помідорів уввечері садить в городі...яка, нафіг, розсада ? бодай би вона всохла коли є такий натяк на прелюдії. Корочч, пошкупеляв я в душ...і на вокзал.

Цитата

Ну там же хтось згадував про масаж. Якого кращого масажу сидячи в сідлі ровера і крутячи дибульками педальки, ще треба ?
  • 1

#30 Маківка

пані Ексцентричність

• Заблоковані
  • 3933 повідомлень

Відправлено 20.05.2012 – 15:26

Перегляд дописуБезбожник (20.05.2012 – 15:11) писав:

Тпруууууу ! Стоять, Сіра !!!

Та чорна я, чорна. :P І натяк був цілком доречний. )

Ет, змусили мене таки написати про чоловічий... простатит.
Отож щоб розпалити пристрасть і жагу в прекрасної пані, слід звернутися до народної медицини. П’ємо настоянку калгану по 1 столовій ложці 2 рази на день. Помочне й коріння підмаренника або лепехи. Відвар можна застосовувати для збудження статевої активності.
І щоб ви, чоловіки, завжди в кишені мали волоські горіхи або насіння. Вони багаті на вітамін Е. Варто їсти мигдаль і кунжут.
І не забувайте про афродизіаки. То святе. :)

Повідомлення відредагував Маківка: 20.05.2012 – 15:28

• 2

#31 xTANATOSx

( ╯°□°)╯

• Заблоковані
  • 1502 повідомлень

Відправлено 20.05.2012 – 15:38

Цитата

Отож щоб розпалити пристрасть і жагу в прекрасної пані, слід звернутися до народної медицини. П’ємо настоянку калгану по 1 столовій ложці 2 рази на день.
Не доганяю, як це так, настій п’ю я, а жага розпалюється у пані?
  • 1

#32 Маківка

пані Ексцентричність

• Заблоковані
  • 3933 повідомлень

Відправлено 20.05.2012 – 15:44

Перегляд дописуxTANATOSx (20.05.2012 – 15:38) писав:

Не доганяю, як це так, настій п’ю я, а жага розпалюється у пані?
Невже не збагнути? Щоб пані захотіла, треба друга свого підбадьорити. Нащо їй "спляча красуня" у твоїх штанях? :-)

Повідомлення відредагував Маківка: 20.05.2012 – 15:44

• 1

#33 xTANATOSx

( ╯°□°)╯

• Заблоковані
  • 1502 повідомлень

Відправлено 20.05.2012 – 16:00

У нормальної пані, щоб підбадьорити мого друга, є руки і рот.

Маківка, а взагалі, чому ти так захоплюєшся народною медециною, і звідки ти береш інфу?
  • 0

#34 Маківка

пані Ексцентричність

• Заблоковані
  • 3933 повідомлень

Відправлено 20.05.2012 – 16:11

Перегляд дописуxTANATOSx (20.05.2012 – 16:00) писав:

Якщо у пана нормальний друг - нащо ті руки. :-)

Перегляд дописуDynkan 113 (20.05.2012 – 14:18) писав:

ваша помилка що ви розглядаєте фактори ризику поодиноко, а все вищенаписане треба бачити в комплексі)
А конкретніше?
  • 1

#35 xTANATOSx

( ╯°□°)╯

• Заблоковані
  • 1502 повідомлень

Відправлено 20.05.2012 – 16:26

Цитата

Цитата

А конкретніше?
Потрібно розглядати їх в комплексі неповноцінності)

Повідомлення відредагував xTANATOSx: 20.05.2012 – 16:29

• 0

#36 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 20.05.2012 – 16:57

Перегляд дописуxTANATOSx (20.05.2012 – 16:00) писав:

О, молодняк пішов ! Капєц ! Скоро бідні дівки взагалі все повинні будуть робить самі, трахаючи самі себе, користуючись абсолютно закляклим мужиком котрий без жіночих рук і прочіх частин та органів їх тіла, ні на шо не буде здатний без "подогрєва". Очевидно жінок чекає еволюційна зміна з такими мужиками. Ваші роти втратять функцію їсти, язики перестануть відчувати смак їжі, функція рота буде інша, рученята, теж, втратять властивість виконувати будь яку роботу окрім як піднімать мужикам члєни....уму нєрастяжімо.
  • 1

#37 Dynkan 113

Старійшина

• Користувачі
  • 1721 повідомлень

Відправлено 20.05.2012 – 19:30

Перегляд дописуМаківка (20.05.2012 – 16:11) писав:

Якщо у пана нормальний друг - нащо ті руки. :-)

А конкретніше?
та все просто, нерви, серце, мязи це все деталі однієї машини, які взаємоповязані, тому розглядати проблему потрібно комплексно, включно з їжею та водою яку ми вживаємо.
  • 0

#38 Globetrotter

волоцюга

• Користувачі
  • 1465 повідомлень
  • Місто:Лева

Відправлено 20.05.2012 – 21:06

Перегляд дописуDynkan 113 (20.05.2012 – 19:30) писав:

та все просто, нерви, серце, мязи це все деталі однієї машини, які взаємоповязані, тому розглядати проблему потрібно комплексно, включно з їжею та водою яку ми вживаємо.
я намалював найпрямішу залежність між саджалкою людського насіння і її працездатністю. а будете тренувати серце, там, дивись, і інші органи підтягнуться. комплекс один - регулярні аеробні навантаження.
  • 0

#39 Друг Бобер

Старійшина

• Користувачі
  • 1966 повідомлень

Відправлено 21.05.2012 – 05:04

Непогано сказано, хоча і є зауваження. Серце не є тим органом, який забезпечує ерекцію напряму. Якби було сказано, що таким органом є друге серце мужчини, тобто простата, то ця відповідь цілком би прийнятною була, хоча фізіологія ерекції далеко на простаті не закінчується.
От я можу згадати випадки, коли чоловік вмирав прямо під час статевого акту, прямо на жінці - або серціе не витримало, або інсульт. І не обов'язково, щоби він випив був перед тим віагру, чи ще якийсь інший стимулятор, в тому числі гомеопатичний. Але я ніяк не пригадаю випадок, щоби при статевому акті померла жінка.
Отож, серце і справді в чоловіка повинне бути здорове, як і уся кровоносна, судинна система, і зокрема в тому випадку, якщо чоловік хоче вести нормальне статеве життя.

Перегляд дописуБезбожник (19.05.2012 – 09:41) писав:

Знаю і людей з великим животом, які люблять гульнути, ні про який там прес і бути не може мови. Але що у них там з ерекцією не знаю.
  • 1

#40 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 21.05.2012 – 10:39

Перегляд дописуДруг Бобер (21.05.2012 – 05:04) писав:

Знаю і людей з великим животом, які люблять гульнути, ні про який там прес і бути не може мови. Але що у них там з ерекцією не знаю.

Тоді поясню на пальцях. У відносно молодого чоловіка чи хлопця з трясучимся мяким пузом і такою ж попою, природньо, зважаючи на вік ще щось там в штангях буде працювати. Але статеве життя нормальний мужик повинен вести і в 40 і в 50 і в 60 і в 70 років...як там далі я не знаю, одначе для себе я установив кордон, 70 років...а там побачимо. Так от, Бобер, я вів мову про мязи преса, мязи попки (адже ж функції малого тазу важливі для ерекції) зважаючи саме на вікову обставину. Я не наполягаю на тому що, скажімо в 70 років чоловік повинен обовязково качати прес. Але фундамент мязів цієї області він має закласти з молодого віку, а далі, просто підтримувати форму згідно віку і навантаження тут підбираються індивідуально. Я не веду мову про "качків", це фігня, я веду мову про міцні сильні мязи які здатні класно скорочуватись і саме в цьому полягає їх сила, а не в надутому обємі ціна таким мязам, нуль. Рух, себто грамотні фізичні навантаження роблять мужчину сильним і виносливим і що важливо, психологічно, теж. Тобто, міцна нервова система. Ці обставини мають пряме відношення до статевих здібностей. І чим міцніший фундамент чоловік закладе змолоду, тим більший резерв в статевому житті він матиме на майбутні роки. І ніякі стимулятори вам цього не замінять, по визначенню.
Мужчина має відчувати як тече кров в його жилах, це "обалдєнно" класне відчуття, пацани, а вже коли справа доходить до...не тільки ваш статевий орган, все ваше тіло має бути "ерегованим", воно буде випромінювати це і будь яка жінка, природньо, відчує ту енергію вашого тіла, для неї це найвища насолода, і саме таке тіло фізиологічно, єсстно, жінку приваблює, бо вона його відчуває своїм. Яке, нафіг, пузо зможе замінити жінці таке відчуття ? Ну а те що ти, Бобер, знаєш пузатих котрі люблять гульнуть, то я теж таких знаю. Один такий мені казав (я не вигадую, чесслово): знаєш, так класно, сидиш собі ніфіга нє дєлая, а вона взяла в рот і працює...гм, цікаво, а секс тут при чОму, якщо працює тільки вона ? Хоча, хтозна...може воно тепер відбулись зміни в пріоритетах і дівки повинні працювать за двох...за трьох...ну і так далі. Офігєть.
  • 2

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних