Перейти до вмісту

У Єгипті хочуть узаконити "прощальний" секс із померлими

Повідомлень в темі: 31

#21 Nameless One

ЧВ

• СуперМодератори
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2191 повідомлень
  • Стать:Чоловік

Відправлено 27.04.2012 – 20:43

Некрофілія і педофілія - два в одному законі. Весела релігія цей іслам.
  • 0

#22 Pavlo_Taiko

міністр по боротьбі з етикою та мораллю

• Користувачі
  • 2145 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 28.04.2012 – 22:06

Цитата

у травні 2011 року марокканський імам Замзам Абдул Барі дозволив заміжнім жінкам отримувати сексуальне задоволення після смерті чоловіка
Тут ніде не йдеться про те що вона має отримати його власне від свого чоловіка. :)
  • 0

#23 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 29.04.2012 – 09:42

[ex]Флуд видалено.[/ex]
  • 0

#24 п. Коцький

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 17 повідомлень

Відправлено 29.04.2012 – 12:16

Якщо п. Маківка справді хоче заглибитись у деякі деталі ісламського сексу і взнати, як може жінка одержати задоволення від
померлого,- я можу розповісти, варто лиш сказати ДА :wink2:
  • 1

#25 Немі

т-зло, т-дурепа, т-невдаха, т-піся, т-ононіміст. я звьозда.

• Користувачі
  • 2566 повідомлень
  • Місто:Олімп

Відправлено 30.04.2012 – 20:23

тема туфта.
почнемо з цього, що у Єгипті парламент не працює як правило (бугага). це раз.
два - секс-некрофілія це ідея деякого тупого Zamzami Abdul Bari (влом думати, як його записати кирилицею) і це з травня 2011 року. Тобто самій ідеї щойно виповнилось ледь рік, а змі щойно тепер прокинулись.
три - вся акція проти єгипетського парламенту, тіпа чорний піар. якраз від прихильників деякого Хосні Мурабака.

а тепер дорогі діти, уявіть собі, що в прекрасній країні, яку звати Україна якийсь крутий придурок придумав ідіотську ідею (ну нехай буде ця некрофілія та одруження у 14 років) та розповсюдив за кордоном як єдиний правильний закон України. Приємно? Так отож.

Повідомлення відредагував Немі: 30.04.2012 – 20:23

• 0

#26 _Ex

STATUS_OK

• Користувачі
  • 1611 повідомлень
  • Місто:Бахмут, Південна Слобожанщина, Україна

Відправлено 30.04.2012 – 22:08

Перегляд дописуНемі (30.04.2012 – 20:23) писав:

тема туфта.
звичайна копіпаста. як і рецепти хенмейду наприклад.

Цитата

почнемо з цього, що у Єгипті парламент не працює як правило (бугага). це раз.
два - секс-некрофілія це ідея деякого тупого Zamzami Abdul Bari (влом думати, як його записати кирилицею) і це з травня 2011 року. Тобто самій ідеї щойно виповнилось ледь рік, а змі щойно тепер прокинулись.
три - вся акція проти єгипетського парламенту, тіпа чорний піар. якраз від прихильників деякого Хосні Мурабака.
єсть ідея - єсть тема, які питання?

Цитата

а тепер дорогі діти, уявіть собі, що в прекрасній країні, яку звати Україна якийсь крутий придурок придумав ідіотську ідею (ну нехай буде ця некрофілія та одруження у 14 років) та розповсюдив за кордоном як єдиний правильний закон України. Приємно? Так отож.

Нашу країну "пєарять" не хіло. Як то кажуть світ не без добрих людей. Але я не розумію, чого треба уникати розказувати правду? Толєрастія? Це ж ніхто не вигадав. От Польща поливає помиями Білорусь. Приємно? Але ж в Білорусі порушуються права, лєвА і все порушується. А ще Польща себе вважає типу старишим братом над Білоруссю, як же не покукурікати. Ну так ото ж і тут: люди показують шо мутять ісламісти в післяреволюційному Єгипті. Це сводода інфи.
  • 0

#27 Немі

• Користувачі
  • 2566 повідомлень

Відправлено 30.04.2012 – 22:19

нє, валєра, ти ніфіга не вкурив суті мого поста. Україна всього як аналогічний приклад.
придурків у кожній країні купа, в кожній вдосталь, не лише в Єгипті. слід лише розрізняти справжні закони від згадки якогось придурка. бо ця ідея - ніфіга не закон. і навіть не збирається бути законом так насправді. бажано детально розглянути політичну ситуацію Єгипту до цього, як повторювати всякі дурнощі.
  • 0

#28 _Ex

STATUS_OK

• Користувачі
  • 1611 повідомлень

Відправлено 30.04.2012 – 22:27

Перегляд дописуНемі (30.04.2012 – 22:19) писав:

нє, валєра, ти ніфіга не вкурив суті мого поста.
в цьому я бачу твою заслугу. :D

Цитата

Україна всього як аналогічний приклад.
придурків у кожній країні купа, в кожній вдосталь, не лише в Єгипті. слід лише розрізняти справжні закони від згадки якогось придурка. бо ця ідея - ніфіга не закон. і навіть не збирається бути законом так насправді. бажано детально розглянути політичну ситуацію Єгипту до цього, як повторювати всякі дурнощі.
Так я теж навів як аналогічний приклад.
Тема про ось це "Представники ісламістської парламентської більшості внесли на розгляд законопроект". І нічого більше. Якщо не внесли, то варто було просто написати: не вносили. А так виходить, що незрозуміло що тобі не подобається.
  • 0

#29 Немі

• Користувачі
  • 2566 повідомлень

Відправлено 30.04.2012 – 22:32

Перегляд допису_Ex (30.04.2012 – 22:27) писав:

А так виходить, що незрозуміло що тобі не подобається.
чорний піар. цього законопроекту ніколи не було. це лише ідея конкретного придурка. але те, що взяли цю ідею як загальний законопроект всієї держави... ну, не те, що харить, бо не харить, кагбе пофіг, лише це найбільший епік фейл західних змі, а з людей, які цю туфту повторюють лише лулзи получаються.
  • 0

#30 _Ex

STATUS_OK

• Користувачі
  • 1611 повідомлень

Відправлено 30.04.2012 – 22:47

Перегляд дописуНемі (30.04.2012 – 22:32) писав:

чорний піар. цього законопроекту ніколи не було. це лише ідея конкретного придурка. але те, що взяли цю ідею як загальний законопроект всієї держави... ну, не те, що харить, бо не харить, кагбе пофіг, лише це найбільший епік фейл західних змі, а з людей, які цю туфту повторюють лише лулзи получаються.
Коли люди вірять шо макарони ростуть десь в Швейцарії оце лулзи, а якщо люди читають свої ЗМІ про фонатиків з Єгипту які там точно є, то це такі лулзи... "За шо купив, за то й продав". Але всеодно, якийсь там "один придурок" лишається. Це той "вогонь" без якого немає "диму". Можна зібрати цілу колекцію подібних "ідей" і це показує реальну картину: існують люди які таке сприймають як норму. Навіть якщо це чорний піар, він не виник з нічого. І якщо про Україну розказують шо ми тут гвалтуємо і палимо дівчат, вбиваємо собак і шо ми взагалі дикуни - то це теж якби не зовсім брехня.
  • 0

#31 п. Коцький

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 17 повідомлень

Відправлено 01.05.2012 – 09:55

Що до шлюбу у 14, то моя сусідка навіть пишалася тим, що вийшла саме в такому віці.
А справа в тому, що тоді був 1947 рік. Сталін, якби міг, заохочував би до народження всіх,- незалежно від віку,
аби була здатна. А за аборти саджав немилосердно. Людей війна перебила!
Один лікар-конспіратор за аборти, побудував перший в нашому місті двоповерховий приватний будинок :wink2:
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних

Магазин кубиков Рубика Cubes.in.ua