Перейти до вмісту

Явлення лика Господнього

святі мочі ссань господня

Повідомлень в темі: 57

#21 Чортеня

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 688 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Львів

Відправлено 18.04.2012 – 21:48

Перегляд дописуxTANATOSx (18.04.2012 – 21:27) писав:

Або так
Чортеня любить Ская, Скай любить Танатоса, а Танатос нікого не любить.
Або так:
Скай любить Танатоса, Танатос любить Ская, але добіса ретельно це приховує.
*йдучи геть* як то кажуть третій зайвий..)
  • 0

#22 Скай

Абориген

• Заблоковані
  • PipPipPipPip
  • 86 повідомлень
  • Стать:Чоловік

Відправлено 18.04.2012 – 21:52

Перегляд дописуxTANATOSx (18.04.2012 – 21:46) писав:

Навіщо? Я ж не сказав "Танатос нікого не хоче"
якщо хочеш та не любиш значить не можеш. сходи. не встидайся
  • 0

#23 Чортеня

Генеральний писар

• Користувачі
  • 688 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 18.04.2012 – 21:54

Перегляд дописуСкай (18.04.2012 – 21:52) писав:

якщо хочеш та не любиш значить не можеш. сходи. не встидайся
сходіть удвох
  • 0

#24 Скай

Абориген

• Заблоковані
  • PipPipPipPip
  • 86 повідомлень

Відправлено 18.04.2012 – 21:56

Перегляд дописуЧортеня (18.04.2012 – 21:48) писав:

Або так:
Скай любить Танатоса, Танатос любить Ская, але добіса ретельно це приховує.
*йдучи геть* як то кажуть третій зайвий..)
А Чортеня за цим всім спостерігає і отримує оргазм за оргазмом)

Перегляд дописуЧортеня (18.04.2012 – 21:54) писав:

сходіть удвох
ти хочеш бути впевненою, що матимеш кохання втрьох з чистими?
  • 0

#25 чорно-біла

Т-юлень

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2757 повідомлень
  • Місто:Roma

Відправлено 18.04.2012 – 22:01

горіти вам в пеклі в одному котлі. так, вам 3.
  • 0

#26 Скай

Абориген

• Заблоковані
  • PipPipPipPip
  • 86 повідомлень

Відправлено 18.04.2012 – 22:09

Перегляд дописучорно-біла (18.04.2012 – 22:01) писав:

горіти вам в пеклі в одному котлі. так, вам 3.
відкинь геть заздрість та приєднуйся до нас
  • 1

#27 Demoman

маньячина (chaotic good)

• Користувачі
  • 981 повідомлень
  • Місто:Sadistic Village of Remarkable Misfortune

Відправлено 18.04.2012 – 22:11

Перегляд дописуСкай (18.04.2012 – 22:09) писав:

відкинь геть заздрість та приєднуйся до нас
вона надто гетеро для вас
  • 0

#28 Скай

Абориген

• Заблоковані
  • PipPipPipPip
  • 86 повідомлень

Відправлено 18.04.2012 – 22:13

Перегляд дописуDemoman (18.04.2012 – 22:11) писав:

вона надто гетеро для вас
ревнивцю, вона все одно знайде спосіб зрадити тебе
  • 0

#29 чорно-біла

Т-юлень

• Користувачі
  • 2757 повідомлень
  • Місто:Roma

Відправлено 18.04.2012 – 22:29

Перегляд дописуСкай (18.04.2012 – 22:13) писав:

ревнивцю, вона все одно знайде спосіб зрадити тебе

вона не шукатиме
а ти йшов би краще стіну цілувати
  • 0

#30 Скай

Абориген

• Заблоковані
  • PipPipPipPip
  • 86 повідомлень

Відправлено 18.04.2012 – 22:35

Перегляд дописучорно-біла (18.04.2012 – 22:29) писав:

вона не шукатиме
ти вже це зробила. шустра

Цитата

а ти йшов би краще стіну цілувати
ти ж забила для себе місце коло стіни на цілий тиждень)))
  • 0

#31 Aquarius-ka

Цьотка-з-Занзібару

• Користувачі
  • 928 повідомлень
  • Місто:На тамтім боці

Відправлено 18.04.2012 – 22:48

Перегляд дописуСкай (18.04.2012 – 20:43) писав:

припускаєте, що хлопці вподобали припирати до цієї стіни місцеву емануель?
Та ні, я мала на увазі невідкладну природну потребу "до вітру", чи по 1-му номеру і буквальну "нечистоту" :) Від того і стіна намокла та плями пішли. Хоч ще може бути, що там гриб їсть і такі узори дає, але то теж від вогкості.
  • 1

#32 Скай

Абориген

• Заблоковані
  • PipPipPipPip
  • 86 повідомлень

Відправлено 18.04.2012 – 22:58

Перегляд дописуAquarius-ka (18.04.2012 – 22:48) писав:

Та ні, я мала на увазі невідкладну природну потребу "до вітру", чи по 1-му номеру і буквальну "нечистоту" :) Від того і стіна намокла та плями пішли. Хоч ще може бути, що там гриб їсть і такі узори дає, але то теж від вогкості.
он як) але не варто забувати і про моральну "нечистоту". підходяще ж місце для реалізації

очевидно, місцевий священник з головою сільради одного чудового вечора, розпиваючи пляшку місцевого самогона допилися до ідеї, як наповнити свої кишені сільську та церковну скарбницю баблом
  • 1

#33 Aquarius-ka

Цьотка-з-Занзібару

• Користувачі
  • 928 повідомлень

Відправлено 19.04.2012 – 01:11

Там у відео місцевий настоятель каже, що бог диво робить не там, де його чекають, а там, де він хоче. Гмм, якийсь дуже капризний той бог, що його називають творцем всього видимого і невидимого, всевидющим, всемогутнім і всезнаючим. І навіть ще не все - люблячим. Так от, люблячий татко не відповідає на молитви і прохання своїх дітей, коли його про то просять, але зато показує їм всякі цирки з плямами. Як ніби доказ своєї всемогутності: що хочу - те й роблю? От хто з татів чи мамів, хто це читає, подумайте, якщо ваша дитина хвора чи голодна, чи інші знущаються над нею, і вона просить і кричить, а ви - нічого? Хтось себе може поставити у таке становище??? І ми далеко не всемогутні і недосконалі. Але зато би казали: але я тобі даю вільну волю (і всім іншим знущатися над тобою) моя дорога дитинко. Але як ти не будеш вірити, що я люблячий і всьо решта, то я для тебе приготовив вогняне пекло і вишукані муки, де ти будеш ЦІЛУ ВІЧНІСТЬ скреготати зубами з болю. От так! Але час від часу, коли мені схочеться, буду давати всякі знаки, як невиразні плями, тіні, чудернацько запечений сир чи інші видіння і марення, бо я люблячий (чула!) і хочу всіх спасти. Але ще навіть не то. До мене просто так не можна молитися, а треба спочатку навести блати з моєю мамою (так, я творець, я початок і кінець, але маю маму, як і всі смертні). То тяжко зрозуміти, але моя мудрість – не твоя мудрість, і мої дороги – не твої дороги. Що ти таке проти мене, га!? Ну ще з моїми святими, ну ще з моїми "отцями" (я їм казав так не казати, але не слухаються, бісові тьфу-тьфу, мої, діти). Отакі-то расклади...

Хочу сказати, що мені (це вже я, Акваріуска, про себе) АБСОЛЮТНО нема діла до того, хто у що вірить, чому поклоняється і що цілує. Це особиста справа і право кожного і, пишучи це все, я не маю на увазі когось персонально. І тим більше не пишу це з метою обрАзи. Але мені є велике діло до релігійної брехні. До тої гігантської машини зла і облуди. Я у тому виросла і більшість свого життя старалася зрозуміти і знайти ту невловиму "правду", що веде до вічного життя. Я молилася, постила, вистоювала безконечні багатогодинні служби, ходила на колінах до плащениці. Вночі просипалася і йшла читати біблійні переклади, вставала і лягала з іменем Ісуса і молитвою про вияснення. Старалася інших "навертати", бо так мала промиті мозки, що без того нема спасенія, а є вічна загибіль. Години волонтирної праці складуться, напевно, у місяці і роки. І при всьому тому завжди мені старались втовкмачити, що вина у мені. Бо не добре молилася, могла би ліпше. Волонтирувала, але могла би більше, гроші жервувала, але могла би більше. І теде, і тепе... Одним словм, коли НАРЕШТІ той тягар брехні спав - я ніби на світ народилася! Так думаю, що набралась критична маса і прорвала греблі. На то (життя під тягарем брехні) пішла більшість мого життя, але навіть один день прожити ВІЛЬНОЮ людиною було варта. Я вже прожила більше! І може є інші, що потопають у тому болоті і не бачать виходу. От тому я і пишу. А кому добре у своїй вірі, кого то не мучить - я тільки рада! Справді, щасливі ви! Тому можна просто мої писання у темах про релігію пропускати, щоб не спокушатися. Або можна сперечатися, лиш по темі, без "ад гомінем" :) Ще пишу у інших, легших темах, не таких контроверсійних :)
  • 2

#34 Pavlo_Taiko

міністр по боротьбі з етикою та мораллю

• Користувачі
  • 2145 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 19.04.2012 – 06:02

Перегляд дописуКрихітка (18.04.2012 – 21:16) писав:

Маладьош, тему релігійну завше переведуть на підарасів.
Далеко не завжди. Частіше - на педофілів.
  • 0

#35 Nameless One

ЧВ

• СуперМодератори
  • 2259 повідомлень

Відправлено 19.04.2012 – 07:24

Перегляд дописуAquarius-ka (19.04.2012 – 01:11) писав:

Так думаю, що набралась критична маса і прорвала греблі. На то (життя під тягарем брехні) пішла більшість мого життя, але навіть один день прожити ВІЛЬНОЮ людиною було варта.
Добре сказано. Підтримую вас у цьому питанні.
А що стало критичною точкою, якщо не таємниця?

А що до теми - дивує що люди все ще ведуться на такі дешеві "чудеса". Ніякої самоповаги.
  • 0

#36 Скай

Абориген

• Заблоковані
  • PipPipPipPip
  • 86 повідомлень

Відправлено 19.04.2012 – 08:18

Перегляд дописуNameless One (19.04.2012 – 07:24) писав:

А що до теми - дивує що люди все ще ведуться на такі дешеві "чудеса". Ніякої самоповаги.
нічого дивного, люди вже не можуть жити без кайфу обманювати та бути обманутим. починаючи з релігії і політики та закінчуючи коханням
  • 1

#37 Скай

Абориген

• Заблоковані
  • PipPipPipPip
  • 86 повідомлень

Відправлено 19.04.2012 – 08:38

Перегляд дописуshіver2005 (19.04.2012 – 08:24) писав:

Це я обісцяв. Це ж треба так тему назвати, жесть.
до речі, десь Маківка створювала тему про картини на піску. чекаємо тему про художника шівера, що створює картини.... :rolleyes:
  • 0

#38 Aquarius-ka

Цьотка-з-Занзібару

• Користувачі
  • 928 повідомлень

Відправлено 20.04.2012 – 09:00

Перегляд дописуNameless One (19.04.2012 – 07:24) писав:

Добре сказано. Підтримую вас у цьому питанні.
А що стало критичною точкою, якщо не таємниця?
Та не таємниця, лиш якби то покоротше розказати...

Воно прийшло так просто і несподівано, аж дивно. Хоч вже раз, ще у студентські роки, я була розчарувалася у вірі, а курс наукового атеїзму тільки то підтвердив. Але потім під тиском родини ( а я з дуже релігійної родини походжу, майже, як у тому жарті, що моя мама і бабуся були монашками, майже :) та і інших роздумів, типу: "А може щось таки там є" я поволі вернулась. Багато читала, молилась, але сумніви гризли, пазлі ну ніяк не сходились. Скількох священників, пасторів, церковних старійшин я перепитала - відповіді не було, у кращому випадку "я не знаю", у гіршому "бо ти недостойна зрозуміти". Ну і я вже сама почала так думати, тим більше є така фраза у Єв. від Івана, здається, що ніхто до мене прийде, як Отець його не притягне. І остання моя фаза була, що так, організована релігія - то саме зіпсуття, але бог творець десь таки є.

І от, одного грудневого дня 2010-го року, пам*ятаю, бо то вже було по Дню Подяки, вигружаю я з посуд на кухні і чути по телевізору рекламу. Я майже ніколи телевізор вдень не вмикаю, хіба, як урагани надходять, про погоду слухати. Тоді, може, була небезпека торнейдо, бо то не був ураганний сезон. Ну і чую рекламу про золоті і срібні монети, і слова, що вони "брилліянт ансиркулейтед" - новенькі і не були в обігу. І тут мене якось ніби струмом вдарило і пазлі швиденько почали складатися докупи. Я ж народилася теж новенькою і невинною, була охрещена десь на другому тижні життя, і якщо стала грішною і недостойною під впливом виховання, то з чийогось дозволу то сталося, не з моєї волі. Бо ніби волос з голови не спаде без волі Отця. Я зразу закинула посуд і набрала у Ґуґлі два слова: "Біблія критика". Переді мною відкрився цілий світ подібних до мене людей, що старались, шукали і нічого не знайшли. І тоді скинули з себе ту ржу, що їх їла, і стали вільними. Я читала, і читала, і не могла відірватись. Я просто розплакалась, і від радості, і від обурення. Радості, що вже вільна, а обурення - що так довго була обдурена. А ще радості, що я не одна така, що таких багато, з подібними, або і ще гіршими судьбами. Про то є цілі вебсайти, люди діляться, розказують, підтримують одні одних. Є написані гори книжок. Коли чоловік ввечері прийшов додому, то відразу спитав, що сталося, що я якась не така. Ну і я оголосила, що він бачить перед собою нову людину, вільну від жидівськог бога,як і всіх решта. Він ніби перестрашився, я так відчувала, що він боїться, або і чекає, що з неба грім вдарить і мене спопелить, або то торнейдо, що його заповідали, розвіє нас на тріски. Коли вже якийсь час пройшов і нічо не сталося - ніби трохи заспокоївся.

А якраз перед тим, на День Подяки ми були у дочки, говорили про те, і вона каже: "Мамо, до тебе мусить прийти просвітлення". Я тільки скривилась на то, яке там просвітлення! А і вона, і чоловік якраз читали книжку про Будду, як він шукав вияснення, як думав, мучився, мало не помер, а тоді воно прийшло. Ну, - кажу, - я не сиджу під фікусом днями і ночами і медитую, як він. Дочка каже, що нічо, фікус тут ні при чім :)

Ну от, якнайкоротше, як змогла...
  • 1

#39 Nameless One

ЧВ

• СуперМодератори
  • 2259 повідомлень

Відправлено 20.04.2012 – 09:56

Aquarius-ka, дуже цікава історія. Справді не просто переосмислити все чому тебе навчали в дитинстві. Навчали люди яким довіряєш беззаперечно, оскільки вони - батьки, родичі. Сам до закінчення школи не дуже цікавився даною темою, як і більшість я сприймав усі традиції, обряди і правила за належне. Крім того у дитинстві я мав проблеми зі здоров'ям і під впливом родичів доволі довго і активно випрошував у боженьки чудесного вирішення усіх проблем. Проте в старших класах у мене було достатньо часу для літератури. Я на відміну від інших не пробував зліпити картину до купи, не шукав відповідей на всі суперечності. Просто після певного ознайомлення з різноманітними книгами, а також з історією, "пазлі" розпалися самі собою, і прийшло розуміння що люди даремно витрачають свій дорогоцінний час на ілюзії.

Цитата

Я теж не завжди знаходжу відповіді на свої питання, але є місця де вони є, просто треба шукати, коли маєте віру у Бога, то ви маєте чудовий інструмент — молитву
Я користуюсь більш надійним інструментом. Називається "гугл". Імовірність відповіді на мої звертання доволі висока.
  • 2

#40 Katod

вєтєран

• Користувачі
  • 3642 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 20.04.2012 – 09:57

Перегляд дописуManfred (20.04.2012 – 09:14) писав:

Я теж не завжди знаходжу відповіді на свої питання, але є місця де вони є, просто треба шукати, коли маєте віру у Бога, то ви маєте чудовий інструмент — молитву! Я не знаю, як це у вас, але коли таке трапляється зі мною, то або книжка якась потрапить до рук, або радіопередача, де обов'язково будуть відповіді на питання, що мене непокоять, як на мене, то так инколи відповідає Бог на наші звертання до Нього ;-)
так от як ти придумуєш відповіді на дописи інших теревенчан!
з таким методом можна навіть не дивитися що пишуть :)
  • 2

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних