Перейти до вмісту

Прототип чи ні? Загибель мурашника та воскресіння

Чи можемо застосувати ми?

Повідомлень в темі: 67

#21 Елегантний

Писар

• Заблоковані
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 402 повідомлень
  • Стать:Не скажу

Відправлено 30.03.2012 – 16:19

Перегляд дописуДруг Бобер (30.03.2012 – 16:14) писав:

Якщо вірити комунякам, то такого усього такого на відміну від Америки з дядьком Семом у Совку не було.
Але лихо, сєкса також не було. :wink2:
Я ж кажу, звикайте до капіталізму в нашому мурашнику. Пройде кілька початкових огидних стадій і буде далі в ньому все, як у вуйка СеменаСема.)))
  • 0

#22 Друг Бобер

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1966 повідомлень
  • Стать:Чоловік

Відправлено 30.03.2012 – 16:27

Ну паровоз капіталізму уже не зупинити. То виходить, що мурашник уже вичерпав себе як приклад, оскільки у природному мурашнику немає приватної власності. Ну на крайняк можна згадати переділ мурашника при роїнні, але там немає також приватної власності. Є хіба абсолютна монархія і елементи комунізму. :wink2:
  • 0

#23 Елегантний

Писар

• Заблоковані
  • 402 повідомлень

Відправлено 30.03.2012 – 16:34

Не треба все сприймати надто буквально. Людський мурашник, а точніше крисятник) якщо вже висловлюватися образно, має свій світоустрій, а мурашиний - свій.
  • 0

#24 Друг Бобер

Старійшина

• Користувачі
  • 1966 повідомлень

Відправлено 30.03.2012 – 16:41

Перегляд дописушпіц (30.03.2012 – 16:34) писав:

Не треба все сприймати надто буквально. Людський мурашник, а точніше крисятник) якщо вже висловлюватися образно, має свій світоустрій, а мурашиний - свій.
Ну тоді нехай залишається мурашник моделлю. Можна і капіталізму, який уже не зупинити.
Але головне точно не залишитися задовго в якійсь там стадії розвитку, щоби коли будемо переходити в наступну, не виявилося, що немає з чим переходити.
Наприклад, коли немає ще нормальної системи кредитів, іпотеки, а банки ще думають як здерти з клієнта три шкури, хоч він має тільки одну, хтось земельку купує. А от коли уже будуть ті кредити, то уже не будуть вони для народу доцільними, оскільки земля не буде в руках простого народу. Її просто хтось встигнув викупити.
  • 0

#25 Елегантний

Писар

• Заблоковані
  • 402 повідомлень

Відправлено 30.03.2012 – 16:51

Перегляд дописуДруг Бобер (30.03.2012 – 16:41) писав:

Ну тоді нехай залишається мурашник моделлю. Можна і капіталізму, який уже не зупинити.
Але головне точно не залишитися задовго в якійсь там стадії розвитку, щоби коли будемо переходити в наступну, не виявилося, що немає з чим переходити.
Звичайно, не всі матимуть з чим переходити в стадію більш-менш врегульовану ведення бізнесу, коли прийде час.

Цитата

А от коли уже будуть ті кредити, то уже не будуть вони для народу доцільними, оскільки земля не буде в руках простого народу. Її просто хтось встигнув викупити.
Так не комунізм на вулиці, щоб щось було в руках простого народу. Формально, а по факту ніде і ніколи. Не буде і тут.
  • 0

#26 Друг Бобер

Старійшина

• Користувачі
  • 1966 повідомлень

Відправлено 30.03.2012 – 17:09

Перегляд дописушпіц (30.03.2012 – 16:51) писав:

Звичайно, не всі матимуть з чим переходити в стадію більш-менш врегульовану ведення бізнесу, коли прийде час.
Звичайно, що не всі. Але питання є в тому, що можна в людей забрати все, чи майже все, людям не дати розкрутитися. Але окремі особини наживаються так непогано, навіть дуже добре.

Перегляд дописушпіц (30.03.2012 – 16:51) писав:

Так не комунізм на вулиці, щоб щось було в руках простого народу. Формально, а по факту ніде і ніколи. Не буде і тут.
Якщо формально щось визначено, що воно є в руках простого народу, то воно є або у власності держави, або у власності територіальної громади, тобто нічиє. Все інше має іншого власника.
Важливо зберегти, те що уже є у своїй власності, щоби завтра, ніхто не підійшов з "пропозицією" поділитися.
  • 0

#27 Aquarius-ka

Цьотка-з-Занзібару

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 928 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:На тамтім боці

Відправлено 30.03.2012 – 17:18

Перегляд дописуДруг Бобер (30.03.2012 – 10:09) писав:

B) Та таке ніби всюди є, просто у нас ті паразити ну дуже явно паразитують, от і апетиту додають. Якщо іншому можна, то чому мені не можна. І в результаті цього кількість потенційних паразитів збільшилася. :gryzin:
По моїх спостереженнях за різні "мурашники" - гірша справа там, де робочі мурахи не бачать залежності між своїм вкладом у загальний фонд і якістю свого власного життя. Тобто, коли ті, зверху відбирають забагато, мало даючи взамін, то ті, внизу, теж умудряються якнайменше віддавати. І навпаки.

Для прикладу згадала, як десь напочатку 90-х в Україні ввели безплатний проїзд для пенсіонерів. Тобто Верховна Рада видала закон, не давши ні копійки автобусним господарствам, зробилась добренькою за чужий рахунок. Що тоді творилось, голи макрел, пенсіонери ринули просто озвірілою хвилею, особливо на позаміські автобуси. Я тоді їздила працювати на дачі (чужій, за половину урожаю) автобусом на Волю Гамулецьку, то Брюховицький напрям, то на великий ЛАЗ може 10 було, що платили, решта набивались з лопатами, рюкзаками, ломали двері в автобусах і ще хамили водію, що теж старий будеш, а "ми жє работалі". На такий вигляд хотілось вмерти молодою і ніколи не дожити до такої бридкої старості.

Тепер перегорнем сторінку. Пару днів тому сповнилось 17 рр., як я приїхала у США. За ввесь цей час я не пам*ятаю ОДНОГО випадку хамства десь у чергах. Правда, я не їжджу автобусом, в малих містах їх дуже мало, але все решта - до цих пір в будь-якій черзі, коли двоє людей підходять одночасно, то "торгівля" не за то, щоб самому вскочити, а щоб іншого пропустити. Так само, коли я переходжу на переході - мене пропускають, я киваю, дякую, і терпляче чекаю і пропускаю, коли я за кермом, мені дякують. Ті малі жести, усмішка, кивок - це якраз то, що робить життя зносним і навіть радісним. Різні "мурашники" - різні способи життя, а в принципі - ті самі "мурахи" і подібні проблеми.
  • 1

#28 Елегантний

Писар

• Заблоковані
  • 402 повідомлень

Відправлено 30.03.2012 – 18:10

Перегляд дописуДруг Бобер (30.03.2012 – 17:09) писав:

Звичайно, що не всі. Але питання є в тому, що можна в людей забрати все, чи майже все, людям не дати розкрутитися. Але окремі особини наживаються так непогано, навіть дуже добре.
Ну так стадія первісного накопичення капітала закінчилась чи майже закінчилася і ми перебуваємо в процесі часткового його перерозподілу, що ж тут дивного, сам процес чи його механізм?

Цитата

Важливо зберегти, те що уже є у своїй власності, щоби завтра, ніхто не підійшов з "пропозицією" поділитися.
Е, ні, батєнька, за умови існування голодних вовків ви хочете отримати гарантію, що ваші кози будуть цілими. Не те місце і не той час. Проте, якщо вже відгодували своїх козей, а довіри до неподалішнього лісу немає, то слідуйте прикладу інших - перевозьте кіз на середземноморські пасовиська, альбіонські стійла тп.

Перегляд дописуAquarius-ka (30.03.2012 – 17:18) писав:

Пару днів тому сповнилось 17 рр., як я приїхала у США. За ввесь цей час я не пам*ятаю ОДНОГО випадку хамства десь у чергах. Правда, я не їжджу автобусом, в малих містах їх дуже мало, але все решта - до цих пір в будь-якій черзі, коли двоє людей підходять одночасно, то "торгівля" не за то, щоб самому вскочити, а щоб іншого пропустити. Так само, коли я переходжу на переході - мене пропускають, я киваю, дякую, і терпляче чекаю і пропускаю, коли я за кермом, мені дякують. Ті малі жести, усмішка, кивок - це якраз то, що робить життя зносним і навіть радісним. Різні "мурашники" - різні способи життя, а в принципі - ті самі "мурахи" і подібні проблеми.
Ви подаєте дещо викривлений образ США. Відвідайте неблагополучні райони великих міст чи райони, де більшість населення складають латиноси та чорношкірі. Тоді прийдете сюди і поділитеся своїми враженнями.
  • 0

#29 Aquarius-ka

Цьотка-з-Занзібару

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 928 повідомлень
  • Місто:На тамтім боці

Відправлено 30.03.2012 – 18:45

Ну от лиш би щось заперечити! Я пишу про те ПРАВДУ про те, що знаю і бачу. Ми не живемо у ґетто, я на своєму місці у своїй дільниці, до речі, зовсім не закритій брамою. І ті магазини, де я ходжу, відкриті для всіх. До того ж, ми трохи подорожували, дещо бачили далі свого міста і штату. Країна велика і всяке буває, але щоденне хамство не є нормою, як я пам*ятаю з часів Союзу. Не є і крапка! Не те, що проблем нема, але інший спосіб їх вирішення.
  • 2

#30 Елегантний

Писар

• Заблоковані
  • 402 повідомлень

Відправлено 30.03.2012 – 19:29

Перегляд дописуAquarius-ka (30.03.2012 – 18:45) писав:

Я пишу про те ПРАВДУ про те, що знаю і бачу.
Варто б дізнатися і побачити дещо більше, перш ніж стверджувати те чи інше.

Цитата

Ми не живемо у ґетто, я на своєму місці у своїй дільниці, до речі, зовсім не закритій брамою. І ті магазини, де я ходжу, відкриті для всіх.
Я вам відкрию таємницю: в українських магазинах усмішок не менше.

Цитата

До того ж, ми трохи подорожували, дещо бачили далі свого міста і штату.
Кажуть в штатах є білі, які ніколи не виїзджали за межі свого благополучного містечка і ніколи не бачили вживу чорношкірих. Сподіваюсь, ви не копіпастите їхнє бачення Америки.

Цитата

Країна велика і всяке буває, але щоденне хамство не є нормою, як я пам*ятаю з часів Союзу.
Не журіться, чекати залишилося недовго, в недалекому майбутнього і Штати довідаються, що таке бідність та щоденне хамство.
  • 1

#31 Друг Бобер

Старійшина

• Користувачі
  • 1966 повідомлень

Відправлено 30.03.2012 – 19:45

Перегляд дописушпіц (30.03.2012 – 18:10) писав:

Ну так стадія первісного накопичення капітала закінчилась чи майже закінчилася і ми перебуваємо в процесі часткового його перерозподілу, що ж тут дивного, сам процес чи його механізм?

Е, ні, батєнька, за умови існування голодних вовків ви хочете отримати гарантію, що ваші кози будуть цілими. Не те місце і не той час. Проте, якщо вже відгодували своїх козей, а довіри до неподалішнього лісу немає, то слідуйте прикладу інших - перевозьте кіз на середземноморські пасовиська, альбіонські стійла тп.

Я не дуже то поділяю погляди, з гідно якими можна розділити розвиток суспільства на етапи первісного, вторинного, третинного, чи ще якогось там накопичення капіталу, розподілу, чи перерозподілу власності. Все це умовності і не відбувається в строгій відповідності з якимось правилами. Якщо воно не так, то попахує марксизмом-ленінізмом. Та менше з тим.

Щодо існування вовків, які нищать свійських кіз ніфіга, є інший механізм - відстріл. Суспільному розвитку прямо стріляти нікого не треба, вони і так стріляються, причому дуже оригінально - двома пострілами в голову, здійснюючи самогубство, причому двоє людей напротязі приблизно тиждень часу.
Народ своїх вовків також повинен присікати і ставити у свої рамки, інакше точно апетит розгуляється до тої міри, що приватна власність буде тільки для окремих осіб.
  • 1

#32 Елегантний

Писар

• Заблоковані
  • 402 повідомлень

Відправлено 30.03.2012 – 20:06

Перегляд дописуДруг Бобер (30.03.2012 – 19:45) писав:

Я не дуже то поділяю погляди, з гідно якими можна розділити розвиток суспільства на етапи первісного, вторинного, третинного, чи ще якогось там накопичення капіталу, розподілу, чи перерозподілу власності. Все це умовності і не відбувається в строгій відповідності з якимось правилами. Якщо воно не так, то попахує марксизмом-ленінізмом. Та менше з тим.
Ну так все життя складається із суцільних умовностей і розглядати будь-що за допомогою строгих категорій було б дещо дивно, якщо не хибно. Проте охарактеризувати певне явище давши йому визначення і скориставшись задля цього працями Маркса в даному разі є цілком доречно, тим більше, що ніхто краще за нього його окреслив.

Цитата

Щодо існування вовків, які нищать свійських кіз ніфіга, є інший механізм - відстріл. Суспільному розвитку прямо стріляти нікого не треба, вони і так стріляються, причому дуже оригінально - двома пострілами в голову, здійснюючи самогубство, причому двоє людей напротязі приблизно тиждень часу.
Що за статистика?

Цитата

Народ своїх вовків також повинен присікати і ставити у свої рамки, інакше точно апетит розгуляється до тої міри, що приватна власність буде тільки для окремих осіб.
Народ теж поняння умовне, і в дуже рідкісних випадках відчувається прояв його сукупної сили та реалізацію пануючих думок-настроїв.
Блабла про вибори і тд будь-ласка в іншому місці.)
  • 0

#33 Друг Бобер

Старійшина

• Користувачі
  • 1966 повідомлень

Відправлено 30.03.2012 – 20:20

Перегляд дописушпіц (30.03.2012 – 20:06) писав:

Що за статистика?
Ну то мав на увазі, не хотів персоніфікувати, але менше з тим, таких осіб як Кірпу і Кравченка. Тут не статистика.

Ну так все життя складається із суцільних умовностей і розглядати будь-що за допомогою строгих категорій було б дещо дивно, якщо не хибно. Проте охарактеризувати певне явище давши йому визначення і скориставшись задля цього працями Маркса в даному разі є цілком доречно, тим більше, що ніхто краще за нього його окреслив.
Його твори я не читав, та і не хочеться мені цього зовсім, хоча дух марксизму я добре відчуваю. Та мало хто знає, що і самого Маркса в союзі подавалося так, як було вигідно партії. Маркса подавалося не всього.

Народ теж поняння умовне, і в дуже рідкісних випадках відчувається прояв його сукупної сили та реалізацію пануючих думок-настроїв.
Блабла про вибори і тд будь-ласка в іншому місці.)
Під народом тут взагалі розуміється усе населення, як громадяни країни, так і негромадяни. Якщо народ ніяк не проявляє свою волю щодо певного суспільного явища, то він з тим явищем погоджується.
  • 1

#34 Amili

сама по собі

• Користувачі
  • 1458 повідомлень

Відправлено 31.03.2012 – 02:37

В людини і мурахи з багатьох відмінностей є декілька найвпливовіших: відчуття індивідуальності, заздрість, суперництво, жага грошей, тощо. За умови мабуть утопічного соціалізму суспільство можна було б прирівнювати до моделі мурашника. Проблеми людства були і будуть. Хібащо станеться якась мутація :) Бо катаклізми були не раз, зникали цілі цивілізації, а головного висновку так загальна маса і не засвоїла. Так, я дуже посимістична щодо подальшої долі людства :)
Щодо привітності, то різниця помітна. Навіть в тому ж гетто. Я там хоч і не живу але в моєму місті здається 45% чорних, невраховуючи латиносів яких на Флориді дофіга. Нахамити можуть всюди і ті ж самі білі американці, і ті ж чорні. (з чим і зустрічалася, бо така вже робота в мене непрезентабельна ))) Але загальний рівень культури тут все ж таки вищий, ніж в нас. Ну хоча б взяти сферу обслуговання, чи сервіс в аеропортах в крайньому разі. Так шо хамлять всюди, тільки тут більше фальшивої вихованості ніж на Україні.
  • 3

#35 пастух

Старійшина

• Користувачі
  • 1975 повідомлень

Відправлено 31.03.2012 – 06:25

Перегляд дописуMu Cephei (31.03.2012 – 02:37) писав:

В людини і мурахи з багатьох відмінностей є декілька найвпливовіших: відчуття індивідуальності, заздрість, суперництво, жага грошей, тощо. За умови мабуть утопічного соціалізму суспільство можна було б прирівнювати до моделі мурашника. Проблеми людства були і будуть. Хіба що станеться якась мутація :) Бо катаклізми були не раз, зникали цілі цивілізації, а головного висновку так загальна маса і не засвоїла... тільки тут більше фальшивої вихованості ніж на Україні.
...шановна подружко Mu Cephei починаючи з Вашого допису я починаю прямий репортаж з міжнародного круглого столу на якому буде розглядатися тема Першої Світової війни...!00-літній ювілей якої наближається. Вчора, коли прибували представники європейських країн, в минулому предки яких воювали на різних сторонах фронту, всі вони надзвичайно тепло ставились один до одного, віддаючи належне памяті предків які з честю тримали свої позиції і на смерть стояли на них. Тим не менше, на цьому круглому столі будуть шукатися способи поєднати здавалось би не поєднуване...способи мирного спів життя на планеті Земля, усвідомлюючи що вона в Нас Одна Єдина і іншої не буде! Якщо у вас будуть запитання до учасників міжнародного круглого столу ви зможете тут їх публікувати а я в міру можливості буду запрошувати найбільш компетентних учасників відповідати вам тут.
  • 4

#36 пастух

Старійшина

• Користувачі
  • 1975 повідомлень

Відправлено 31.03.2012 – 09:23

...оголошено першу доповідь - презентацію.

Прикріплені файли

• 2

#37 пастух

Старійшина

• Користувачі
  • 1975 повідомлень

Відправлено 31.03.2012 – 13:54

Говорить начальник відділу міністерства регіонального розвитку, будівництва і ЖКГ України Ольга Божко : "...Мінрегіон вважає, що в рамках підготовки до 100-річчя з початку Першої Світової війни необхідно об"єднати зусилля державної влади, органів місцевого самоврядування, представників дипломатичних місій, громадських організацій та наукових установ із низки європейських держав задля досягнення ефективного результату. Переконана, що ця Міжнародна конференція сприятиме вдосконаленню діалогу між владою, громадськістю та експертами." OlgaBozhko@meta.ua
<p>

Прикріплені файли

• Прикріплений файл  olga bozhko.JPG   43.24К   0 Кількість завантажень:

Повідомлення відредагував Водій: 31.03.2012 – 13:56

• 2

#38 пастух

Старійшина

• Користувачі
  • 1975 повідомлень

Відправлено 01.04.2012 – 13:36

Покладання вінка до могили Січових Стрільців Ольга Божко Ігор Стадницький

Прикріплені файли

• 2

#39 пастух

Старійшина

• Користувачі
  • 1975 повідомлень

Відправлено 01.04.2012 – 16:11

Зображення
Сьогодні, 31 березня на території Ужанського національного парку розпочалася триденна Міжнародна конференція «Гуманітарна співпраця напередодні 100-річчя Першої світової війни».

http://www.mediacent...-pershij__34717
  • 2

#40 пастух

Старійшина

• Користувачі
  • 1975 повідомлень

Відправлено 02.04.2012 – 04:09

Лист-звернення
до жінок, сини чи чоловіки яких сьогодні знаходяться на службі в лавах МВС, СБУ та служать в Армії.

Ми, жінки України, звертаємося до Вас та просимо пояснити своїм синам , братам та чоловікам, що влаштовуючись на службу до вищезгаданих органів вони присягалися. що будуть служити та захищати народ України, який є єдиним джерелом влади в Країні, а не купці шахраїв при владі.
Що, порушуючи Присягу, вони порушують основний Закон Держави- Конституцію України.
Всі ми добре бачимо, що відбувається в нащій країні. Ще зовсім недавно ми були впевненні,що ми дуже наблизилися до тієї межі,за якою вже неможливо залишатися людиною і жити. Зараз же ми переступили ту межу. Звірячі гвалтування, вбивства, загибелі під колесами мажорів, неможливість висловити будь-яку думку, яка є опозиційною по відношенню до влади. І це лише короткий перелік того,що стало щоденним життям українського суспільства.
Жінка-символ життя, весни і кохання. Вона дає життя і є берегинею родини. І в час, коли біда приходить в домівку, жінка стає і бере на себе відповідальність за родину.
Зараз біда постукала у двері нашої рідної країни, увійшла до неї, крокує вулицями наших міст, сіл і селищ та впритул наблизилася до кожної домівки.
Якщо ми з Вами не були настільки відповідальними, щоб зупинити її на порозі країни, то зараз ми повинні зупинити її перед порогом кожної нашої домівки і не впустити Звіра, який може обездолити наші родини.
Крім того, ми всі – народ України – не можемо допустити такий великий гріх – коли брат іде на брата! Це не гідно людині взагалі!
Треба схаменутися і отямитися!
Адже велика більшість народу України доведена цією владою до розпачу та повного зубожіння!
Так не гідно бути людині!
Кого вони захищають?
Чому підіймають руку на своїх же братів та сестер, які виходять на вулицю (згідно з Конституцією України) захищати свої права?
Як вони можуть з цим жити?
Адже, виконуючи злочинні накази узурпаторів, вони самі стають злодіями.
Народ такого не пробачає!
Тож, просимо Вас, донести наше велике прохання до своїх синів та чоловіків.
Тільки морально згуртувавшись, ми зможемо стати цивільним народом, зможемо стати дійсно демократичною Державою.
За законами Матері-природи жінка сильніша чоловіка. Саме на жінку покладена відповідальність за дітей та родину. Саме жінка є символом самопожертви.
Нам, жінкам України,дуже соромно за ту кількість зрадників, яка сьогодні існує в Державі!
Адже це ми з Вами повинні були з материнським молоком, з самого малечку, прививати їм любов до людей та до своєї Батьківщини.
Тільки ми з Вами, всі разом, повинні тепер покласти цьому безглуздю і сорому край!
Просимо Вас приєднатися до жінок України, які відчувають свою відповідальність і не можуть залишатися байдужими в тій ситуації, яка склалася. Зараз, як ніколи, ми повинні стати єдинні в цій роботі і цеглинка за цеглинкою будувати наше майбутнє. Нам потрібна Ваша мудрість і допомога.
Якщо ми не зробимо цього зараз- завтра може бути пізно! Ми не повинні дати статися біді!

З великою повагою та надією на Ваше порозуміння-Раиса Шматко -лідер групи "Жінки Украіни за вільну державу"

• 2

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних