←  Балачка

Теревені

»

Де купити одяг і взуття в інтернеті?

світлина Кимми 16.03.2017

А мені дуже сподобалися сонцезахисні окуляри в дерев'яній оправі luxoptica.ua/sunglasses/filter/material_opravy-is-derevo/apply/ , шкода вартість їх зашкалює, я собі такі дорогі аксесуари дозволити не можу.
Може хтось знає де можна замовити окуляри на зразок? Тільки не на китайських сайтах.
Зображення
Повідомлення відредагував Кимми: 16.03.2017 – 16:49
Відповісти

світлина Польща 16.03.2017

Есть инт-маг Супермодняшка. Там улетные вещи)
Відповісти

світлина Troiephen 18.03.2017

Перегляд дописуКимми (16.03.2017 – 16:46) писав:

А где можно стильные фктболки найти?
Ну так пишуть вам що на розетці rozetka.com.ua/1162070/c1162070/49520=191197%2C249338 і футболки теж там є , не знаю чи зараз знижки, а от в листопаді було багато знижок, сам там купляв собі речі на літо :)
Відповісти

світлина ВіталінаСуворова 20.03.2017

Серед наших інтернет - магазинів: modnakasta, leboutique, lamoda, answear. Modnakasta найдешевший серед них, як на мене, в тім там часто бувають проблеми із замовленнями товару - не той розмір, колір, чи якість не підходить. Останні з наведених магазинів доволі недешеві, але також можна замовити щось. Взуття купую дитяче, поки що із розмірами помилок не траплялося.
Відповісти

світлина Rich 21.03.2017

Бершка
Відповісти

світлина Apallena 26.03.2017

Багато хто зараз з Америки і Англії замовляє.
Відповісти

світлина Pala 26.03.2017

Я з таких, замовляю одяг і дітям і нам з чоловіком з сайту Некст, без посередників, тим паче, якщо на 750 грн замовляєш Міст Експрес доставка безкоштовна. Раніше дітям брала Картерс, але ціни зараз уже занадто вісокі. Собі замовляла Зара, але зараз повністю на Некст перейшли. Там дуже гарної якості взуття. Аксессуарі тільки купую в Україні, сумочки та рюкзак купувала на Пром юа. Годинник новий придбала марки Мontblanc в інтернет магазині Свіс Вотч. Ось мої останні покупки.
Зображення Зображення
Зображення Зображення Зображення
Відповісти

світлина martinka.ua 05.04.2017

в проверенных местах
Відповісти

світлина salaka1717 05.04.2017

На замовлення
Відповісти

світлина Lissa 06.04.2017

Вигідно з Китаю замовляти. А в наших магазинах все в основному звідти)
Відповісти

світлина Mirrra 17.05.2017

я замовляю Дніпровське взуття на сайті Пара - розмір ідеально співпадає та й ціна прийнятна
Відповісти

світлина komka 18.05.2017

сейчас эти магазины на каждом углу
Відповісти

світлина Karssi 05.06.2017

Асос, Бершка
Відповісти

світлина Cawka 11.08.2017

В першу чергу раджу на www.goober.com.ua дивитись,там досить позитивні ціни і хороший ассортимент,от літом світер купив за пів ціни !
Відповісти

світлина Elismana 20.09.2017

Щодо питання з примiркою, зараз це не становить незручностей - достатньо попросити вислати кiлька розмipiв, а вже при отриманнi вирiшувати. Таку послугу надає магазин, яким я користуюсь.
Відповісти

світлина Vendi 17.10.2017

Пару разів з Америки замовляла, взутя та малому іграшки , частіше купляю в нексті та дивлюся сп на мамцяних сайтах . Останьою покпкою був одяг для малого в українському інтернет магазині, купила зимову шапку шолом https://easyshopping...6-zimnie-shlemi, якістю задоволена
Відповісти

світлина Geminy 19.10.2017

Перегляд дописуLissa (06.04.2017 – 19:21) писав:

Вигідно з Китаю замовляти. А в наших магазинах все в основному звідти)

Згодна. Дуже вигідно. Коли мені розповідали, що круто там замовляти я якось крізь пальці дивилася, а зараз сама підсіла. Вигідно та зручно - це факт, особливо дитячі речі, хоча й для дорослих також норм. Я там лише взуття не наважуюсь замовляти.
Відповісти

світлина unova 16.01.2018

Кросівки і черевики зимові замовляла в магазині kidawear. Шукала адекватні ціни на брендову взуття, ось в цьому магазині https://kidawear.com.ua/ цілком непогані. До півтори тисячі можна купити відмінні кроси і до 2-2,5 тисячі черевики. Так це не китай, а фірмове взуття)
Повідомлення відредагував unova: 16.01.2018 – 09:45
Відповісти

світлина Maruxa 19.01.2018

В Інтернеті :) :wink2: :rolleyes:
Відповісти

світлина Леночка 23.01.2018

Мені подобається оригінальний одяг, не масовий, так сказати. Крамнички шукаю в Європі, а також в неті, модні плаття купую в інтернет магазині BeTrend. На одяг багато не витрачаю, вдягаюсь оригінально за невеликі гроші, люблю цікаві аксесуари.

Прикріплені файли

Відповісти