Перейти до вмісту

Брати-українці, допоможіть, кому нескладно.

Українська мова

Повідомлень в темі: 72

#61 Немі

т-зло, т-дурепа, т-невдаха, т-піся, т-ононіміст. я звьозда.

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2559 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Олімп

Відправлено 03.03.2012 – 16:48

Перегляд дописуЛастiвочка (02.03.2012 – 07:46) писав:

Павлині(наприклад) поблажок ніхто не давав, а коли людина хоче то хоча б пробує. Як на мене це просто спроба знайомства у такий спосіб. :)
Balarak , бажаю зустріти цікавих співрозмовників

Перегляд дописувеснянка (02.03.2012 – 17:40) писав:

а хто ви?росіянин чи білорус?бо якщо вважаєте себе білорусом, і водночас вас "верне" від рідної мови, то тоді я розумію,чому білоруська помирає. Мене от верне від російської на україномовному форумі. І незнання української не надає вам якихось пільг на форумі, де у правилах зазначено про мову спілкування. Кажете, любите українську? Та ні разу не видно.
Дівчата, це не до кінця так, як кажете.
Я не отримала жодних поблажок, оскільки я жодних поблажок не просила. Це дуже важливо, зараз скажу, чому.
Я прийшла і перше, що зробила, то написала пост українською, правда, я її вчила тоді лише 3 роки, але більш-менш мову вже знала. І в мене офіційного дозволу писати польською на форумі нема, оскільки я не просила такого дозволу в адміністрації.
Для прикладу, Киця попросила такого дозволу. І вона його від адміністрації отримала, як доказ - лінк. Але Киця дописує російською, коли не може висловитись українською. Так теж буває, по собі знаю, причому дехто тоді переходить на російську (Киця), дехто гуглить або задає дурні питання вконтакті (я). Але здебільшого кожна з нас більш або менш намагається.

Інша річ, що він взагалі не намагається, жодної спроби. Але з іншого боку - як має бути така спроба, якщо виявляється, в нього нульовий рівень.
Отже тут питання скоріше за все - чи не краще йому повернутись через півроку і тоді пробувати тут дописувати, коли ознайомиться принаймні приблизно з основами граматики та лексики, решта сама прийде.

Повідомлення відредагував Немі: 03.03.2012 – 16:49

• 2

#62 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 03.03.2012 – 17:15

Поставила плюса Немі. Так, поблажок не повинно бути. Що за фігня? Якщо людина хоче вивчити мову, вона буде нехай навіть через перекладач, але писати тією мовою. А не гнати, як хтось тут казав, галімою російською, якої він тим більше не знає.
  • 1

#63 Ярий

Старійшина

• Користувачі
  • 1734 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Київ

Відправлено 03.03.2012 – 17:38

Перегляд дописуЛастiвочка (03.03.2012 – 14:31) писав:

ностальгія бере за старим форумом, а з такими побажаннями ще й ті повтікають, що за звичкою заходять. Не мені тобі казати який зараз форум...

А що тобі у побажаннях не подобається? І що значить ше й ті повтікають що за звичкою заходять? У нас форум присвячений демами з членами і більше нічого на ньому не має?

Перегляд дописуЛастiвочка (03.03.2012 – 14:31) писав:

хлопака прийшов собі знайти співрозмовницю-дєвушку по скайпу і в дупі він мав усіх нас з своєю українською мовою і з вашими правилами. Якщо людина реєструється , то автоматично читає правила і погоджується на ці умови. Якщо є винятки то пропишіть їх, а не робіть знову хтось кращий, хтось гірший.

Ну для того щоб знайти співрозмовницю по скайпу в нас час на форуми не заходять знайомитись, для цього соц мережі є. А як винятки прописати можна? Людина прийшла сюди і адекватно поросила допомоги і в певній мірі отримав її, нікому не хамив, нікого не ображав і тут накинулись на нього. І так мало нових людей реєструється, можливо би і наступні пости його були української, а так -1 новий форумчанин
  • -2

#64 Гетьман

I am forsaken (c) Sylvanas

• Користувачі
  • 2480 повідомлень
  • Місто:Leopolis novus

Відправлено 03.03.2012 – 21:08

"як може не подобатися рідна мова, о боже?!" - буває таке, особливо якщо людина незадоволена своєю країною і життям в ній загалом.
хлопець не знає жодної іноземної мови, і навіть рідною не володіє - це дуже печально.
звісно ж, якби мав сильне бажання вивчати українську, то би і звертався до всіх належно. реєструючись на іноземному форумі, слід мати якусь основу для найпростішого спілкування.
а так то його захомутає Маківка, і всі призабудуть білоруського бідаку.

Повідомлення відредагував Гетьман: 03.03.2012 – 21:09

• 3

#65 чорно-біла

Т-юлень

• Користувачі
  • 2757 повідомлень
  • Місто:Roma

Відправлено 03.03.2012 – 22:09

ну що, вже хтось бачився з братом матвієм?
  • 2

#66 Neorlandina

Schadenfreude

• Користувачі
  • 3840 повідомлень

Відправлено 04.03.2012 – 00:18

Перегляд дописуBalarak (02.03.2012 – 18:41) писав:

омг,а чего позорище? я русским языком пользуюсь,потому что родной не люблю,а Украинский пока не знаю,чего я должен быть мега грамотным,тем более -это интернет.Тут не кому показывать свою грамотность,или ещё хуже справедливость восстанавливать.Меня это мало беспокоит.Тем более в университете,на кафедре биологии,меня язык как-то мало волнует,у нас его сильно не требуют и на грамматических ошибках,внимание не заостряют.

та просто ти жодної мови до ладу не знаєш, у тебе помилки систематичні, а не "випадково не ту клавішу натиснув, бо пальці плутаються". і якісь там емоційні прив.язаності до мови тут взагалі ні при чому.
я серйозно тобі кажу - підтягни ту мову, якою найбільше користуєшся (а це очевидно російська). тоді вже буде легше вчити інші мови. хоч суахілі, хоч українську, хоч урду.
і почни з пунктуації, моя тобі порада.
  • 1

#67 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 3722 повідомлень
  • Місто:Чорнильщина

Відправлено 04.03.2012 – 16:10

Перегляд дописуNeorlandina (04.03.2012 – 00:18) писав:

та просто ти жодної мови до ладу не знаєш, у тебе помилки систематичні, а не "випадково не ту клавішу натиснув, бо пальці плутаються". і якісь там емоційні прив.язаності до мови тут взагалі ні при чому.
я серйозно тобі кажу - підтягни ту мову, якою найбільше користуєшся (а це очевидно російська). тоді вже буде легше вчити інші мови. хоч суахілі, хоч українську, хоч урду.
і почни з пунктуації, моя тобі порада.
Та нормально все у нього, у нього авторські коми, передають темп та інтонацію, для форуму підходяще, все дно коми зайвий архаїзм, так від них хоч якась користь.

Перегляд дописуОлеська (03.03.2012 – 17:15) писав:

Поставила плюса Немі. Так, поблажок не повинно бути. Що за фігня? Якщо людина хоче вивчити мову, вона буде нехай навіть через перекладач, але писати тією мовою. А не гнати, як хтось тут казав, галімою російською, якої він тим більше не знає.
Олесько, він вище давно завважив, що тему можна закривати. Щодо його російської, то його російська не гірша за російську 90 відсотків російськомовного інтернету. На цьому хворумі народ теж не надно правильністю української переймається. Але у нас і в росіян все ж краще, ніж в англомовному інтернеті, там з англійською просто жах.
Просто слід звикати до інтернетівського новоязу. :)
  • 0

#68 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 04.03.2012 – 16:34

Перегляд дописуkalamar (04.03.2012 – 16:10) писав:

Та нормально все у нього, у нього авторські коми, передають темп та інтонацію, для форуму підходяще, все дно коми зайвий архаїзм, так від них хоч якась користь.

Олесько, він вище давно завважив, що тему можна закривати. Щодо його російської, то його російська не гірша за російську 90 відсотків російськомовного інтернету. На цьому хворумі народ теж не надно правильністю української переймається. Але у нас і в росіян все ж краще, ніж в англомовному інтернеті, там з англійською просто жах.
Просто слід звикати до інтернетівського новоязу. :)
Тобто слід звикати до того, що безграмотність - це нормальне явище?)
  • 2

#69 Neorlandina

Schadenfreude

• Користувачі
  • 3840 повідомлень

Відправлено 04.03.2012 – 18:30

Перегляд дописуkalamar (04.03.2012 – 16:10) писав:

та хоча б крапки частіше ставив чи шо. то він вже далі почав старатися, коли натякнули, а перший пост якраз суцільний потік свідомості не затьмарений систематичністю розділових знаків))
я нині статтю приблизно про це пишу, тому мені все це одраз в очі кидається.
  • 0

#70 Пластун

хрєновенький генерал

• Користувачі
  • 1990 повідомлень
  • Місто:Волинь

Відправлено 06.03.2012 – 14:58

Тут люди які ті правила писали їх потім перечитати забули :rules:
  • 1

#71 Pavlo_Taiko

міністр по боротьбі з етикою та мораллю

• Користувачі
  • 2145 повідомлень

Відправлено 15.03.2012 – 00:20

Непогано було б для початку досконало вивчити одну мову хоча б. А українська тобі навіщо, ти ж в Білорусії нею користуватись не зможеш? А якщо приїдеш в Україну - то й вивчиш легко. Тому питання вичерпано.

Повідомлення відредагував Pavlo_Taiko: 15.03.2012 – 00:21

• 0

#72 _Ex

STATUS_OK

• Користувачі
  • 1411 повідомлень
  • Місто:Бахмут, Південна Слобожанщина, Україна

Відправлено 15.03.2012 – 05:25

Перегляд дописуPavlo_Taiko (15.03.2012 – 00:20) писав:

Непогано було б для початку досконало вивчити одну мову хоча б. А українська тобі навіщо, ти ж в Білорусії нею користуватись не зможеш? А якщо приїдеш в Україну - то й вивчиш легко. Тому питання вичерпано.
Він поїде агрономом (меліоратором) в Берестейщину чи Пінщину.
  • 0

#73 Pavlo_Taiko

міністр по боротьбі з етикою та мораллю

• Користувачі
  • 2145 повідомлень

Відправлено 24.03.2012 – 13:28

Перегляд допису_Ex (15.03.2012 – 05:25) писав:

Він поїде агрономом (меліоратором) в Берестейщину чи Пінщину.
Там і навчиться. В чому проблема?
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних