Перейти до вмісту

Брати-українці, допоможіть, кому нескладно.

Українська мова

Повідомлень в темі: 72

#41 Balarak

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 14 повідомлень
  • Стать:Чоловік

Відправлено 02.03.2012 – 18:41

Перегляд дописуNeorlandina (02.03.2012 – 18:32) писав:

їтіть твою наліво.
та ти хоча б російську вивчив, позорище.

омг,а чего позорище? я русским языком пользуюсь,потому что родной не люблю,а Украинский пока не знаю,чего я должен быть мега грамотным,тем более -это интернет.Тут не кому показывать свою грамотность,или ещё хуже справедливость восстанавливать.Меня это мало беспокоит.Тем более в университете,на кафедре биологии,меня язык как-то мало волнует,у нас его сильно не требуют и на грамматических ошибках,внимание не заостряют.

Повідомлення відредагував Balarak: 02.03.2012 – 18:52

• 0

#42 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4221 повідомлень
  • Місто:Чорнильщина

Відправлено 02.03.2012 – 18:44

Перегляд дописуNeorlandina (02.03.2012 – 18:32) писав:

їтіть твою наліво.
та ти хоча б російську вивчив, позорище.
Оскільки для нього російська Fremdsprache, то все OK.
  • 1

#43 веснянка

Старійшина

• Користувачі
  • 1492 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 02.03.2012 – 18:49

Перегляд дописуBalarak (02.03.2012 – 18:41) писав:

уркаинский
а за це у нас узагалі можуть побити :wink2:
  • 0

#44 Balarak

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 14 повідомлень

Відправлено 02.03.2012 – 18:52

Перегляд дописувеснянка (02.03.2012 – 18:49) писав:

а за це у нас узагалі можуть побити :wink2:

да ладно тебе.пишу быстро,лень было ошибки проверять.Побить? ну... ок,давно не дрался. B) Блин не дают уйти,все короче,я ушел............

Повідомлення відредагував Balarak: 02.03.2012 – 19:00

• 0

#45 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Україна вул Любая8

Відправлено 02.03.2012 – 20:12

Перегляд дописуNameless One (02.03.2012 – 08:31) писав:

Влучна порада. Робиш наступним чином:
1. Пишеш текст російською мовою.
2. Перекладаєш його http://translate.google.com.ua
3. Постиш на форумі.
4. Читаєш зауваження що до дрібних помилок перекладача.
.....
5. Вивчаєш мову.

Перегляд дописувеснянка (02.03.2012 – 17:40) писав:

... Мене от верне від російської на україномовному форумі. І незнання української не надає вам якихось пільг на форумі, де у правилах зазначено про мову спілкування. Кажете, любите українську? Та ні разу не видно.

Перегляд дописуBalarak (02.03.2012 – 18:41) писав:

Тут не кому показывать свою грамотность,или ещё хуже справедливость восстанавливать.Меня это мало беспокоит.

хтось ще хоче дискутувати? здається відповіді дані на всі питання, поміч запропоновано, і людині глибоко начхати на увесь наш форум з його правилами
  • -1

#46 Nameless One

ЧВ

• СуперМодератори
  • 2259 повідомлень

Відправлено 02.03.2012 – 20:16

от на тобі маєш. лише з'явилася людина, яка зацікавилася українською мовою, так одразу набігли вічно ображені дівиці, і одразу затюкали хлопця.

Цитата

Та стаються випадки. Скільки ж уже про це говорено.

де говорено? покажи в офіційних правилах™©

Цитата

Про іншомовні нікнейми не йшлося. Мова була про "аки" українського походження. Звісно, що відмінюються. Принаймні ті, хто хоч трішки петрає в мові, не дозволить, що його називали "користувачеві Маківка".
що не заборонено те дозволено. покажіть де у правилах це заборонено.

Цитата

Ти спілкувався з усіма лучанами? Чи волиняками зокрема? ;-) Звідки такі висновки?
і з волинянами, і з волинянками. і маю сильне враження завдяки роботі.
  • 0

#47 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень

Відправлено 02.03.2012 – 20:26

я хочу спитати
у хлопця - чому не спробуєш з поваги до нашої спільноти спробувати перекладачем скористатись?
до модераторів (оскільки відповіді не отримала у приваті) - чому свідомо і не раз порушуються правила п.1.2?
  • 0

#48 веснянка

Старійшина

• Користувачі
  • 1492 повідомлень

Відправлено 02.03.2012 – 20:54

Перегляд дописуNameless One (02.03.2012 – 20:16) писав:

от на тобі маєш. лише з'явилася людина, яка зацікавилася українською мовою, так одразу набігли вічно ображені дівиці, і одразу затюкали хлопця.

де говорено? покажи в офіційних правилах™©

людині, а надто українцеві, яка хоч раз критично оцінювала свої знання рідної мови, мали би бути цікаві ті матеріали,які стали майже настільними для освіченої частини українства. Ознайомся й ти http://yak-my-hovory...uvaty-natrapyty
Щодо нібито білоруса - та що тобі заважає з ним у скайпі поспілкуватися, як він просив? ;) або ж треба було, яко сумлінному модераторові, тицьнути у правилах те, за порушення чого ти упереджено давав відсотки нашим російськомовним таварісчам ;)

Повідомлення відредагував веснянка: 02.03.2012 – 20:59

• 1

#49 Чортеня

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 688 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 02.03.2012 – 21:03

Перегляд дописуПластун (02.03.2012 – 09:00) писав:

+1

я чув про якихось чуваків які на Бандерштаті прикидалися білорусами бо кажуть дівки краще ведуться :)
ще радже послухати Тінь Сонця і на конц сходити - вони періодично в Білорусь їздять, та й 2 пісні є.
На Бандерштаті багато крутих людей можна зустріти. Чудовий фест. Хм, ну я на білорусів не ведусь, мені більше українці до вподоби.)

Перегляд дописуМаківка (02.03.2012 – 09:58) писав:

Не все відразу. :) Ви частіше забігайте на наш сайт. Тут шанувальників "Бандерштату" чимало. Тоді й дізнаєтеся.
Чимало.)
  • 0

#50 Nameless One

ЧВ

• СуперМодератори
  • 2259 повідомлень

Відправлено 02.03.2012 – 21:29

Перегляд дописувеснянка (02.03.2012 – 20:54) писав:

людині, а надто українцеві, яка хоч раз критично оцінювала свої знання рідної мови, мали би бути цікаві ті матеріали,які стали майже настільними для освіченої частини українства. Ознайомся й ти http://yak-my-hovory...uvaty-natrapyty
Щодо нібито білоруса - та що тобі заважає з ним у скайпі поспілкуватися, як він просив? ;) або ж треба було, яко сумлінному модераторові, тицьнути у правилах те, за порушення чого ти упереджено давав відсотки нашим російськомовним таварісчам ;)
А я відповім на це зауваження.
Розділ то не мій. А так то я завжди радий роздати всім бажаючим кілька штрафних балів.
А, і скайпом я не користуюся. Не вистачало мені програми-шпигуна на моєму комп'ютері.

Цитата

На Бандерштаті багато крутих людей можна зустріти. Чудовий фест. Хм, ну я на білорусів не ведусь, мені більше українці до вподоби.
Щось я згадав що сам на Бандерштаті ніколи не був. Хіба лише два рази відвідував фестиваль "Ніч в луцькому замку". Сподобались мені там кілька білоруських гуртів.
І от учасники тих гуртів не соромилися розмовляти білоруською мовою. При тому що російська звучала б більш звично для українських глядачів. Тому я оптимістично вірю що ситуація з мовою у Білорусії не така плачевна як може видатися після дописів користувача Balarak (чи то Balarak-а)
  • 0

#51 Чортеня

Генеральний писар

• Користувачі
  • 688 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 02.03.2012 – 22:00

Я, власне, не розумію логіки автора теми. Як може людині не подобатись рідна мова? Так, я люблю українську, але в першу чергу через те, що вона рідна мені. Впевнена, що якби я народилась десь в Африці то я б любила мову Батьківщини, якби в Білорусі - то звісно білоруську. І неоднозначний автор. Справді, гугл-перекладачем користуватись не так уже й складно.
  • 0

#52 phobos

Дивний незнайомець

• Користувачі
  • 2601 повідомлень
  • Місто:Павутина

Відправлено 02.03.2012 – 22:33

Хто тут ще не любить білоруську?
  • 0

#53 Пластун

хрєновенький генерал

• Користувачі
  • 1990 повідомлень
  • Місто:Волинь

Відправлено 02.03.2012 – 23:06

Перегляд дописуМаківка (02.03.2012 – 10:06) писав:

Дуже рідко стрінеш білоруса, котрий спілкується рідною мовою. Як і українця, до речі.

Наталко, ти що ???

україномовних українців в нас 2/3 країни
  • 0

#54 Aquarius-ka

Цьотка-з-Занзібару

• Користувачі
  • 928 повідомлень
  • Місто:На тамтім боці

Відправлено 03.03.2012 – 04:04

Перегляд дописуBalarak (01.03.2012 – 20:03) писав:

Здраствуйте друзья.Я хотел бы обратиться к вам,вот по какому поводу.Изложу все по-порядку,чтобы лишних вопросов не было.Зовут меня Матвей,родился и проживаю в Беларуси.Живу я уже в Беларуси ровно 18 лет,и с каждым днем понимаю,что с языком дело обстоит у нас все хуже и хуже,в каком плане,а в том ,что если если ты спросишь у кого-то-"А почему ты не говоришь на Беларуссокм языке?",тебе в ответ скажут- " Ты чего больной?" и пальцом ещё у головы покрутят,ну или посмеються.Да есть люди которые говорят по-беларуски,но их очень мало.Наш историк в университете говорит-"Ну не говори ты на беларусском,но хоть уважай историю страны,и язык,право за тобой ,какой язык учить и говорить!".Так вот я подошел к чему,18 лет живя,я понял,что язык родной я уважаю и историю то же,но говорить не хочу и не могу,не потому что не умею,а потому что не нравиться он мне.Ну .....не лежит душа,просто душа ноет-"не могу больше!".Русских я уважаю,но сам язык я не люблю,а обжаюсь,так как в окружении таком вырос....и в этом я не виноват.Сами знаете страну и родителей не выбирают,хотя Родителей Я своих Люблю,но когда Отец подключил спутниковое тв,и я включил украинский канал,я просто заслушался языком.Для меня до сих пор этот язык как музыка,я когда слышу язык на душе прям как ,слезы радости что-ли.Не зная тогда языка,я очень легко орентировался,как и сейчас в украинском языке,легко перевести,легко понять.Я очень хочу изучить украинский язык,мне он очень нравиться,но есть некоторые,но: 1)Нужны книги на украинском,достать их трудно,если только ехать на украину,а у меня сейчас не так легко с финансами и со временем. 2)Да,есть правила и книги в электронном варианте, и книги поэзии то же есть в электронном варианте,но опять же все упирается во время и возникает много вопросов если учить одному. 3)Самому учить трудно,а учителей у нас нет.Да писать в чате очень не удобно.
Читал ,что бы изучить язык,нужно себя им окружить.Да я смотрю фильмы на украинсоком,книги читаю,каналы тв смотрю.Стараюсь сайты просматривать то же на украинском.Но это все наружное,а правила на писания,орфография и тд так не изучишь.Если кому не трудно,пожалуйста помогите мне изучить,выучить, ваш язык,было бы хорошо если по скайпу,я бы и разговорный свой язык усовершенствовал,не много, час или 2,раза 2-3 в неделю. Я бы был вам очень благодарен.Пожалуйста..... :cry: :cry: :cry:

ps не смотря на то ,что я написал на русском,можете отвечать на Украинском ,я пойму.И извините за ошибки,если таковые есть.

[ex]Назву теми переклав.[/ex]
Привіт, Матвію :) Приємно чути, що вам подобається українська мова. Шкода, що не подобається рідна білоруська. Хоч то можна зрозуміти - ви молодий, а коли російськомовні нахабно на кожному кроці висміюють білоруську, то звідти і таке ставлення до неї серед молоді. Все-таки я би на вашому місці, навіть не захоплюючись білоруською, не говорила б про неї зневажливо. Це ж не щось таке, футбольна команда чи як колір джінсів, рідна мова для людей, що шануюють її - це дорогеі близьке, це звязок з родом, що тягнеться у глибину століть. От як би вам було, якби до вас прийшли додому і стали висміювати ваших батьків? А власне так робили і роблять окупанти на чужій землі.

Так само на українському форумі варто би робити спроби писати по-українськи. Зрозуміло, що ви початківець, власне для цього, як вам підказували, є Ґуґл-перекладач. Він не досконалий, майже не відмінює слів, але все-таки цим ви би показали ввічливість і старання, та і самому було б цікаво. Які тепер можливості, голи смоукс! Якщо вас дивує, чому тут люди такі чутливі щодо спілкування українською - ну а де ще нею можна розмовляти, чи не на російських сайтах? І якщо ви знаєте такі, то будь-ласка, скиньте линк, щоб я хоч раз, поки помру, побачила таке диво во плоті!

Щодо розмови по Скайпу - тут, нажаль, не можу допомогти, не люблю його, мене від тих шумів голова болить. Але, надіюсь, що вам вдасться знайти цікавих співрозмоників. І ще - кожна нова мова відкриває нові горизонти, це ніби ще одне життя в подарунок. Хай щастить вам, Матвію :)
  • 3

#55 Елегантний

Писар

• Заблоковані
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 402 повідомлень

Відправлено 03.03.2012 – 09:45

Перегляд дописуNameless One (02.03.2012 – 20:16) писав:

от на тобі маєш. лише з'явилася людина, яка зацікавилася українською мовою, так одразу набігли вічно ображені дівиці,
звісно. хай краще запросять його до себе в гості - буде взаємна користь. Матвій вивчить українську, а ображені дівиці перестануть бути ображеними. виходячи з палкої ненависті Матвія до білоруської, полум'я йому явно не бракує.

Перегляд дописуЧортеня (02.03.2012 – 22:00) писав:

Як може людині не подобатись рідна мова?
Чортеня, замість того, щоб ходити до школи і вивчати дефініцію тих чи інших слів, ти в цей час прогулювала уроки і вся в тремтячому захоплені бігала за крутими українцями та пускала слину. Матвій вже зазначив, що він любить рідну мову - російську, а рідна мова - це мова батьків, а не державна, офіційна чи та, що панує в провінції, області чи штаті.
  • -2

#56 Ярий

Старійшина

• Користувачі
  • 1734 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 03.03.2012 – 10:56

Перегляд дописуЛастiвочка (02.03.2012 – 20:26) писав:

до модераторів (оскільки відповіді не отримала у приваті) - чому свідомо і не раз порушуються правила п.1.2?

Ну іноді можна ж винятки робити. Краще уже читати так як є, а не з перекладача і догадуватися що він мав на увазі.
  • -5

#57 Пластун

хрєновенький генерал

• Користувачі
  • 1990 повідомлень
  • Місто:Волинь

Відправлено 03.03.2012 – 11:01

Перегляд дописуЯрий (03.03.2012 – 10:56) писав:

Ну іноді можна ж винятки робити. Краще уже читати так як є, а не з перекладача і догадуватися що він мав на увазі.

то нахуй такі правила?
Сергійкові за деми з членами винятків не робили

[ex]Олеська: Порушення правил п.3.2.[/ex]

Повідомлення відредагував Олеська: 03.03.2012 – 15:11

• 5

#58 Ярий

Старійшина

• Користувачі
  • 1734 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 03.03.2012 – 13:31

Перегляд дописуПластун (03.03.2012 – 11:01) писав:

то нахуй такі правила?

Ну якщо бере ностальгія з тими демами можеш порозглядати на інших порталах. А тут зовсім інша ситуація.
  • -2

#59 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень

Відправлено 03.03.2012 – 14:31

Перегляд дописуЯрий (03.03.2012 – 10:56) писав:

ось тут відповідь:

Перегляд дописуПластун (03.03.2012 – 11:01) писав:

то нахуй такі правила?
які винятки? хлопака прийшов собі знайти співрозмовницю-дєвушку по скайпу і в дупі він мав усіх нас з своєю українською мовою і з вашими правилами. Якщо людина реєструється , то автоматично читає правила і погоджується на ці умови. Якщо є винятки то пропишіть їх, а не робіть знову хтось кращий, хтось гірший. Усі рівні у нас. Скільки ще користувачів повинні вказати і делікатно і гостріше на порушення правил, чи думка загалу теж до дупи, бо хтось має кнопочку модера? Скільки Павлині штрафів клепали, хоча вона направду вчилась розмовляти-писати(Павлина як приклад, тому без образ)

Перегляд дописуЯрий (03.03.2012 – 13:31) писав:

Ну якщо бере ностальгія з тими демами можеш порозглядати на інших порталах. А тут зовсім інша ситуація.
ностальгія бере за старим форумом, а з такими побажаннями ще й ті повтікають, що за звичкою заходять. Не мені тобі казати який зараз форум...
  • 0

#60 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 03.03.2012 – 15:54

[ex]Balarak - порушення правил п. 1.2. та 2.4.[/ex]
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1