Перейти до вмісту

Брати-українці, допоможіть, кому нескладно.

Українська мова

Повідомлень в темі: 72

#21 Маківка

пані Ексцентричність

• Заблоковані
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3933 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Країна казкових мрій

Відправлено 02.03.2012 – 09:37

Перегляд дописуNameless One (02.03.2012 – 08:31) писав:

Звісно Луцьк не є оплотом української мови, третина волинян розмовляє російською а третина суржиком. Але для початку згодиться.
Тільки до користувача Маківка не їдь.
Маячня. Волиняни - привітні люди і спілкуються українською краще за будь-яких калушських хлопів. )
Неймлесе, тобі теж не завадить повчити українську (правильно до користувача Маківки). ;-)

Перегляд дописуBalarak (02.03.2012 – 09:20) писав:

Ладно,спасибо всем кто откликнулся,я думаю,что бы не засорять форум,тему можно закрывать.
Чим зможу - допоможу. :)

Перегляд дописуNameless One (02.03.2012 – 08:31) писав:

З Білорусі в Україну не є велика проблема добратися. Особливо в Луцьк, наприклад. Знаю що часто білоруси приїздять туди в гості. На фестивалі "Бандерштат" їх багато, наскільки я чув.
"Бандерштат" - непоганий фестиваль. Однак, окрім нього, є чимало фолькзбіговиськ. Тож уперед! :)
  • 1

#22 Balarak

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 14 повідомлень
  • Стать:Чоловік

Відправлено 02.03.2012 – 09:46

Перегляд дописуМаківка (02.03.2012 – 09:37) писав:

Маячня. Волиняни - привітні люди і спілкуються українською краще за будь-яких калушських хлопів. )
Неймлесе, тобі теж не завадить повчити українську (правильно до користувача Маківки). ;-)

Чим зможу - допоможу. :)

"Бандерштат" - непоганий фестиваль. Однак, окрім нього, є чимало фолькзбіговиськ. Тож уперед! :)

а когда он проводиться?

Повідомлення відредагував Manfred: 02.03.2012 – 10:57

• 0

#23 Маківка

пані Ексцентричність

• Заблоковані
  • 3933 повідомлень

Відправлено 02.03.2012 – 09:48

Минулого року був у серпні.
  • 2

#24 Balarak

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 14 повідомлень

Відправлено 02.03.2012 – 09:57

Перегляд дописуМаківка (02.03.2012 – 09:48) писав:

хмм..очень удобно,как раз у меня в этом месяце каникулы в университете.А в это году может месяц проведения измениться или нет? если да,то когда будет известно?

Повідомлення відредагував Manfred: 02.03.2012 – 10:57

• 0

#25 Маківка

пані Ексцентричність

• Заблоковані
  • 3933 повідомлень

Відправлено 02.03.2012 – 09:58

Не все відразу. :) Ви частіше забігайте на наш сайт. Тут шанувальників "Бандерштату" чимало. Тоді й дізнаєтеся.
  • 0

#26 Елегантний

Писар

• Заблоковані
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 402 повідомлень
  • Стать:Не скажу

Відправлено 02.03.2012 – 10:04

Якщо ти любиш білоруську мову, то чого ти пишеш російською і таким чином сприяєш її популяризації?Тут усі зрозуміють написане білоруською. Якщо вже навіть ти - вболівач білоруської - такий конформіст, який вважає, що треба писати російською, бо білоруською не зрозуміють, тоді яке ти маєш право звинувачувати своїх співвітчизників, які спілкуються російською? Може більшість з них теж вважає, що якщо вони спілкуватимуться білоруською, то їх ніхто не зрозуміє? Загалом, ти нічим не кращий за них, вони промоціюють російську там, а ти тут.
  • 2

#27 Маківка

пані Ексцентричність

• Заблоковані
  • 3933 повідомлень

Відправлено 02.03.2012 – 10:06

Перегляд дописушпіц (02.03.2012 – 10:04) писав:

Якщо ти любиш білоруську мову, то чого ти пишеш російською і таким чином сприяєш її популяризації?Тут усі зрозуміють написане білоруською.
Дуже рідко стрінеш білоруса, котрий спілкується рідною мовою. Як і українця, до речі.

Тож не дивуйся.
  • 2

#28 Nameless One

ЧВ

• СуперМодератори
  • 2259 повідомлень

Відправлено 02.03.2012 – 15:16

Перегляд дописуМаківка (02.03.2012 – 09:37) писав:

:)

Калуських - українською.
Калушских - російською.
Калушських - ймовірно суржиком. Що і потрібно було довести.

Стосовно відмінювання інтернет-псевдо, то у більшості випадків, що я зустрічав, воно не відмінюється. Тобто - користувачу Nameless, користувача Водій.
Принаймні у правилах української мови не вказано як відміняти нікнейми. Тому я схиляюся до власної думки.
  • 1

#29 Маківка

пані Ексцентричність

• Заблоковані
  • 3933 повідомлень

Відправлено 02.03.2012 – 15:41

Перегляд дописуNameless One (02.03.2012 – 15:16) писав:

Калуських - українською.
Калушских - російською.
Калушських - ймовірно суржиком. Що і потрібно було довести.
Отож. Саме "калушських" я написала стьобом. Що й потрібно було довести. :)

Перегляд дописуNameless One (02.03.2012 – 15:16) писав:

Стосовно відмінювання інтернет-псевдо, то у більшості випадків, що я зустрічав, воно не відмінюється. Тобто - користувачу Nameless, користувача Водій.
Слова не зустрічаються, а трапляються. Відмінюються. І це безапеляційно. Запитай у "Мовних... " - я доведу.

Не про нікнейми йдеться, а про узгодження прикладок.
  • 1

#30 Ярий

Старійшина

• Користувачі
  • 1734 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 02.03.2012 – 16:05

Перегляд дописуManfred (02.03.2012 – 11:02) писав:

[ex]Тему почистив і перемістив.[/ex]

Ви могли б продовжити тему білоруською?

Для чого, тут хтось російської не розуміє?
  • 0

#31 Маківка

пані Ексцентричність

• Заблоковані
  • 3933 повідомлень

Відправлено 02.03.2012 – 16:16

Звісно. Якщо брати допис російською мовою у лапки - дозволено.

Ярий має рацію.
  • -1

#32 Nameless One

ЧВ

• СуперМодератори
  • 2259 повідомлень

Відправлено 02.03.2012 – 17:16

Перегляд дописуМаківка (02.03.2012 – 15:41) писав:

Отож. Саме "калушських" я написала стьобом. Що й потрібно було довести. :)
Та вже не треба відмазуватися. Ніби я у Луцьку не був і не чув як там розмовляють.

Цитата

Слова не зустрічаються, а трапляються. Відмінюються. І це безапеляційно. Запитай у "Мовних... " - я доведу.

Не про нікнейми йдеться, а про узгодження прикладок
А випадки зустрічаються.
А що до нікнеймів - очікую що до мого псевдо ти постійно будеш дописувати приставки типу "-а", "-у" при відмінюванні.

Повідомлення відредагував Nameless One: 02.03.2012 – 17:17

• 0

#33 Balarak

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 14 повідомлень

Відправлено 02.03.2012 – 17:19

Перегляд дописушпіц (02.03.2012 – 10:04) писав:

Якщо ти любиш білоруську мову, то чого ти пишеш російською і таким чином сприяєш її популяризації?Тут усі зрозуміють написане білоруською. Якщо вже навіть ти - вболівач білоруської - такий конформіст, який вважає, що треба писати російською, бо білоруською не зрозуміють, тоді яке ти маєш право звинувачувати своїх співвітчизників, які спілкуються російською? Може більшість з них теж вважає, що якщо вони спілкуватимуться білоруською, то їх ніхто не зрозуміє? Загалом, ти нічим не кращий за них, вони промоціюють російську там, а ти тут.

я не сказал что я люблю беларусский язык,я его уважаю,но когда я начинаю на нем говорить,меня воротит.На русском языке говорю,потому что окружение у меня русское,и на беларусском я говорить не хочу и не буду!!! Я и не заставляю их говорить на родном языке,просто говорю,что это плохо,хотя да сам может и не лучше,но я выбрал для себя другой язык(украинский),но что бы на нем говорить или писать,нужно его знать,я пока что учусь.

Перегляд дописуМаківка (02.03.2012 – 10:06) писав:

Дуже рідко стрінеш білоруса, котрий спілкується рідною мовою. Як і українця, до речі.

Тож не дивуйся.

я ещё в самом первос сообщении об этом говорил. :)
  • -4

#34 Маківка

пані Ексцентричність

• Заблоковані
  • 3933 повідомлень

Відправлено 02.03.2012 – 17:32

Перегляд дописуNameless One (02.03.2012 – 17:16) писав:

Та вже не треба відмазуватися. Ніби я у Луцьку не був і не чув як там розмовляють.
До чого тут відмазка? Я тебе як "щирого українця" шпильнула. Але ж ти не вкурив. Не дивно. :)
Ти спілкувався з усіма лучанами? Чи волиняками зокрема? ;-) Звідки такі висновки?

А випадки зустрічаються.
Зустрічаються люди. Випадки стаються, трапляються.

А що до нікнеймів - очікую що до мого псевдо ти постійно будеш дописувати приставки типу "-а", "-у" при відмінюванні.
Про іншомовні нікнейми не йшлося. Мова була про "аки" українського походження. Звісно, що відмінюються. Принаймні ті, хто хоч трішки петрає в мові, не дозволить, що його називали "користувачеві Маківка".

П. с. Тема не про це.

Перегляд дописуBalarak (02.03.2012 – 17:19) писав:

я ещё в самом первос сообщении об этом говорил. :)
Беріть свої дописи у лапки.

Повідомлення відредагував Маківка: 02.03.2012 – 17:32

• 0

#35 веснянка

Старійшина

• Користувачі
  • 1492 повідомлень

Відправлено 02.03.2012 – 17:35

А випадки зустрічаються.

Та стаються випадки. Скільки ж уже про це говорено.
  • 0

#36 Зварич

Старійшина

• Користувачі
  • 1056 повідомлень
  • Місто: перерви між допитами

Відправлено 02.03.2012 – 17:35

я не сказал что я люблю беларусский язык,я его уважаю,но когда я начинаю на нем говорить,меня воротит....,и на беларусском я говорить не хочу и не буду!!! Я и не заставляю их говорить на родном языке,просто говорю,что это плохо,...но я выбрал для себя другой язык(украинский),но что бы на нем говорить или писать,нужно его знать,я пока что учусь
Пропоную створити тему "Лінгвістичний тролінг. Вчимо матчастину" :)
  • 1

#37 веснянка

Старійшина

• Користувачі
  • 1492 повідомлень

Відправлено 02.03.2012 – 17:40

я не сказал что я люблю беларусский язык,я его уважаю,но когда я начинаю на нем говорить,меня воротит.На русском языке говорю,потому что окружение у меня русское,и на беларусском я говорить не хочу и не буду!!! Я и не заставляю их говорить на родном языке,просто говорю,что это плохо,хотя да сам может и не лучше,но я выбрал для себя другой язык(украинский),но что бы на нем говорить или писать,нужно его знать,я пока что учусь.
а хто ви?росіянин чи білорус?бо якщо вважаєте себе білорусом, і водночас вас "верне" від рідної мови, то тоді я розумію,чому білоруська помирає. Мене от верне від російської на україномовному форумі. І незнання української не надає вам якихось пільг на форумі, де у правилах зазначено про мову спілкування. Кажете, любите українську? Та ні разу не видно.
  • 2

#38 Balarak

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 14 повідомлень

Відправлено 02.03.2012 – 18:15

Перегляд дописувеснянка (02.03.2012 – 17:40) писав:

а хто ви?росіянин чи білорус?бо якщо вважаєте себе білорусом, і водночас вас "верне" від рідної мови, то тоді я розумію,чому білоруська помирає. Мене от верне від російської на україномовному форумі. І незнання української не надає вам якихось пільг на форумі, де у правилах зазначено про мову спілкування. Кажете, любите українську? Та ні разу не видно.

Вот только не нужно меня критиковать,не навижу.Людей которые могут помочь мне,я нашел.Про язык написания,не знал,ну значит приду к вам ,после хорошего изучения.Тошнит от русского языка на украинском форуме? Ну больше я вас не потревожу.
Всем ,кто помог БОЛОШОЕ спасибо.Пока.

ps Считайте как хотите,плохо что я не родном языке не говорю,или нет.Мне он не нравиться,и все на этом.

Теперь,тему можно точно закрывать!

Повідомлення відредагував Balarak: 02.03.2012 – 18:20

• 0

#39 веснянка

Старійшина

• Користувачі
  • 1492 повідомлень

Відправлено 02.03.2012 – 18:27

Перегляд дописуBalarak (02.03.2012 – 18:15) писав:

Вот только не нужно меня критиковать,не навижу.Людей которые могут помочь мне,я нашел.Про язык написания,не знал,ну значит приду к вам ,после хорошего изучения.Тошнит от русского языка на украинском форуме? Ну больше я вас не потревожу.
Всем ,кто помог БОЛОШОЕ спасибо.Пока.

ps Считайте как хотите,плохо что я не родном языке не говорю,или нет.Мне он не нравиться,и все на этом.

Теперь,тему можно точно закрывать!
амінь. Зичимо успіху.
  • 0

#40 Neorlandina

Schadenfreude

• Користувачі
  • 3840 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 02.03.2012 – 18:32

їтіть твою наліво.
та ти хоча б російську вивчив, позорище.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних