Перейти до вмісту

Профілактика венеричних захворювань ПІСЛЯ незахищеного сексу

Повідомлень в темі: 44

#41 _Ex

STATUS_OK

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1611 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Бахмут, Південна Слобожанщина, Україна

Відправлено 16.04.2012 – 05:03

Перегляд дописуNeorlandina (04.03.2012 – 14:52) писав:

а нам вчитель географії розказував шо якшо спринцюватися лимонним соком то не завагітнієш і не підчепиш нічого.
але вчитель був контужений і цей спосіб - повна маячня.
:lol: неорландіна, ти іноді як всмалиш, то в осад випадаєш безальтернативно. як ото про кота і хвіст. :lol:
навіть я не настіке цинічний щоб обігрувати цей перл. ладно, полегшений варіант. сказали б йому: воно то канєшно так, але може все ж давайте географію, бо хз, лимонним соком. ну або так: не всюди уроки геогрфії настіке цікаві. шкода, шо в нашому всесвіті за цю методологію номінуватися можна на вчителя року, а стати вчителем географії в колонії суворого режиму і півнем за сумінсництвом.
або так: вчитель був переконливим, але спосіб виявився - "повна маячня". :lol: (це жесть)

Цитата

і головне всі шось чули, шось лікарі там казали, але ніхто не знає шо за препарат.
ти ж жената, чи то заміжня, замужем маєш мужа, :lol: як для такої, в тебе проглядається підвищений інтерес до подібних препаратів. шо це може означати? :lol:
  • 0

#42 xTANATOSx

( ╯°□°)╯

• Заблоковані
  • 1502 повідомлень
  • Місто:Столиця самогоноваріння України

Відправлено 18.04.2012 – 11:58

Цитата

Народна медицина творить чудеса. :-)
Ага, ось один, з раком підшлункової, замість того, щоб робити операцію повівся на народну медицину, що з цього вийшло, ми всі чули у новинах.
  • 0

#43 Electra

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 226 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Володимир

Відправлено 30.04.2012 – 23:07

Перегляд дописуMr.Ripley (16.04.2012 – 00:55) писав:

Electra , здай аналізи :wink2: , слова-слова-слова)
за мої аналізи не переживай, в мене всьо і завжди під контролем)))
Але,як то кажуть: інформований - значить озброєний;)
  • 1

#44 п. Коцький

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 17 повідомлень

Відправлено 01.05.2012 – 11:15

ЕЛЕКТРА, запам"ятай,-"ТРИХОПОЛ" препарат досить широкої дії, і навіть через місяць подіє, бо лікувальний,
а не реактивний перехватчик! По таблетці в день, всю пачку. ОК? А взагалі-то, презик приналежність ДАМСЬКОЇ сумочки,
а не чоловічої кишені! А ще дивися, щоб наступний партнер не потягнув тебе у диспансер раніше твого лікування :wink2:

ОЛЕСЬКА! Лабораторію, якій можна довіряти,- в Україні не знайдеш. Навіть у Німеччині я на таку натрапив тільки на
донорському пункті. З повним розкладом аналізів. Виявилося, що в дитинстві хворів жовтухою, а я й не знав :wink2:
  • 0

#45 Пластун

хрєновенький генерал

• Користувачі
  • 1990 повідомлень
  • Місто:Волинь

Відправлено 01.05.2012 – 13:55

Приходиш в лабораторію більш-менш потужної лікарні (бо в малих може просто не бути реактивів), піідходиш до завідуючої і кажеш "Зробіть як слід".
Прохання підкріплюється портретом когось із видатних українців.
Профіт.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних

Магазин кубиков Рубика Cubes.in.ua