Перейти до вмісту

Що краще у боротьбі з гемороєм: народні засоби чи традиційна медицина?

Повідомлень в темі: 55

#41 Mentor

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 37 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Тернопiль

Відправлено 10.03.2015 – 13:57

Компромісний варіант, шукати препарати на натуральній основі
  • 0

#42 Brenda

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 54 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Радомишль

Відправлено 10.03.2015 – 14:13

Дана (05.12.2013 – 18:47) писав:

На початок вітамін Е.
Часто проблема в самій шкірі і нехватці цього вітаміну

Тобто через дефіцит вітаміну є може прийти оця біда???
а що до речі пропонує народна медицина, обліпіхові свічки?
  • 0

#43 Iren*

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 44 повідомлень

Відправлено 13.03.2015 – 16:46

Мені свого часу, коли був геморой після пологів, лікар виписав свічки Реліф
буквально за тиждень я про нього забула. Причому вони зроблені на основі тих складових, що рекомендує народна медицина, кукурузне масло. масло чабреця.
  • -1

#44 Aquarius-ka

Цьотка-з-Занзібару

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 925 повідомлень
  • Місто:На тамтім боці

Відправлено 13.03.2015 – 18:45

Волинська (05.03.2014 – 22:22) писав:

білки, клітковина.
це якось не сприймається.
можете будь ласка написати, які саме продукти можна , а які ні при дієті?
і як саме уникати запорів?
По моїм підході - запобіганням можна уникнути багааато-багааато-багааато проблем! Найперше вода, багато, до 2 л у день (сюди входить все інше рідке). Я п'ю 2 склянки холодної фільтрованої води зранку, ще перед кавою і потім протягом дня. Крім усього - то допомогло вижити і пристосуватись у страшно гарячому і вологому кліматі. Якщо десь у подорожах виб'юсь з режиму - воно відразу відчувається на травленні. Це таке заоохочення )))

Клітковина - теж страшно чарівна річ, вона не перетравлюється, але допомагає у травленні, типу вимітає кишківник і не дає "зацементовуватись". Клітковину мають всі овочі і фрукти, сирі чи варені, а також каші, темний хліб. Більше клітковини у яблуку, напр., ніж у яблучному соку, але більше у соку з м'якоттю, ніж очищеному. Ще є розчинна клітковина, яка дуже позитивно впливає на холестерол, але має побічний ефект - здуття живота. Вона є у всіх бобових і вівсянці. До речі, вівсянку можна швидко приготувати зранку: залити киплячою водою і поки миєшся - вона готова. Або у мікрохвильову на 2,5 хв 60% сили. Можна додавати ще меленого льняного насіння, родзинки, горіхи, корицю, трохи олії наприкінці (підтримує відчуття ситості). Можна собі поставити завдання: ні дня без сирих овочів чи фруктів. Вони можуть бути простими, як яблуко, морква, капуста, але мусять бути. Крім відомих всім вітамінів - у них ще купа мінеральних солей, в тому числі розчиненого кальцію для зміцнення костей і заліза, а з кальцієм не так просто, щоб він засвоївся, а не випав в осад.

І ще теж наші вірні друзі - пробіотики (корисні бактерії), що є у кефірах, йогуртах, кислому молоці. Є і у таблетках, їх радять після прийому антибіотиків, хоч антибіотики - то вже коли сильно необхідно, не варто зловживати.

Чого уникати - "порожніх калорій": солодощів, білого хліба, всяких шипучок і кока-кол. Ну і, хоч то певне не буде популярним: куріння, алкоголю і м'яса.

Може то трохи забагато нараз, але то ніби у загальному, не мусить бути всьо зразу, важливий кожен малий крок. Можна почати з води.

Така проповідь на нині, малята, будьмо здорові і випиймо за то (склянку води, чистої, свіжої, що прийшла з цілющих надр матінки-природи)!
  • 1

#45 Arina

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 11 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 13.03.2015 – 19:22

Brenda (10.03.2015 – 14:13) писав:

а що до речі пропонує народна медицина, обліпіхові свічки?

У тому числі, читала про ванночки, мед на марлі прикладувати...
  • 0

#46 Iren*

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 44 повідомлень

Відправлено 13.03.2015 – 20:27

Aquarius-ka (13.03.2015 – 18:45) писав:

Клітковина - теж страшно чарівна річ, вона не перетравлюється, але допомагає у травленні, типу вимітає кишківник і не дає "зацементовуватись". Клітковину мають всі овочі і фрукти, сирі чи варені, а також каші, темний хліб.

До речі, вівсянку можна швидко приготувати зранку: залити киплячою водою і поки миєшся - вона готова. Або у мікрохвильову на 2,5 хв 60% сили. Можна додавати ще меленого льняного насіння, родзинки, горіхи, корицю, трохи олії наприкінці (підтримує відчуття ситості).
я на молоці вівсянку готую і додаю горіхів і меду, смачно та корисно

І ще теж наші вірні друзі - пробіотики (корисні бактерії), що є у кефірах, йогуртах, кислому молоці.

Чого уникати - "порожніх калорій": солодощів, білого хліба, всяких шипучок і кока-кол. Ну і, хоч то певне не буде популярним: куріння, алкоголю і м'яса.

Дякую, що так влучно та детально артикулювали на правильних речах :) Навіть скопіпастити собі кудись захотілось.
  • 1

#47 Aquarius-ka

Цьотка-з-Занзібару

• Користувачі
  • 925 повідомлень

Відправлено 13.03.2015 – 21:52

На здоров'я, Ірен :)

За вівсянку на молоці - щось там кажуть, що якщо воно з'єднається з молоком, то вже не має того ефекту, не знаю, молока теж давно не вживаю. А от моя слабість до твердих сирів теж не дуже здорова, треба зав'язувати, лиш вони тааакі смачні :(
  • 0

#48 серпинка

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1262 повідомлень

Відправлено 14.03.2015 – 17:36

По моїм підході - запобіганням можна уникнути багааато-багааато-багааато проблем! Найперше вода, багато, до 2 л у день (сюди входить все інше рідке). Я п'ю 2 склянки холодної фільтрованої води зранку, ще перед кавою і потім протягом дня. Крім усього - то допомогло вижити і пристосуватись у страшно гарячому і вологому кліматі. Якщо десь у подорожах виб'юсь з режиму - воно відразу відчувається на травленні. Це таке заоохочення )))
Нещодавно дізналась, що зранку краще пити гарячу воду, а також після жирної їжі, щоб жир не застигав у шлунку.
Отут трохи:
http://zdorovia.com....choi-vodi.html#
і ще десь читала.
  • 1

#49 Aquarius-ka

Цьотка-з-Занзібару

• Користувачі
  • 925 повідомлень

Відправлено 14.03.2015 – 21:22

Цікаве пояснення за гарячу воду! Хоч за холодну є теж - щоб вона нагріялась до температури тіла, треба потратити енергію, спалити калорії тобто, просто любо-мило відчувається, навіть, як воно може не так ))) А ще я просто привикла до льодяної води за багато років, у гарячому кліматі вона просто спасає життя, Але дійсно, до того треба привикнути, якщо різко - то можна простудитись.
  • 2

#50 Iren*

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 44 повідомлень

Відправлено 17.03.2015 – 15:39

не знаю як у вас так виходить льодяну воду пити, я якшо вип*ю, то зразу злягу з горлом...(
  • 1

#51 Aquarius-ka

Цьотка-з-Занзібару

• Користувачі
  • 925 повідомлень

Відправлено 17.03.2015 – 20:49

Треба бути трохи загартованим, навіть не сильно, не до моржування, а так собі, тоді і простуди відпадуть самі собою. Найкраще починати з малого, як от після теплого душу не витиратись зразу, а побути мокрим хвилину-дві. Літом ще добре ходити босоніж, купатись-плавати, всяке таке. Для заохочення - приклад з кактусом. Всі знають, що кактуси витримують спеку, як мало які інші рослини. Але, як домашній кактус винести надвір на сонце - він просто звариться з непривички. Чарівне слово - загартованість ))
  • 1

#52 Iren*

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 44 повідомлень

Відправлено 19.03.2015 – 10:18

тут знаю одну історію
в мене сусідка моржиха, з дитинства сама обливалась холодною водою (вдома, на вулиці), і дітей своїй обливала
зимою в річці окунались вони
а недавно спілкувалась із нею, каже, шо хворіють тепер як всі, може навіть більше... розчарувалась у цьому ділі(
  • 0

#53 Rina

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 41 повідомлень

Відправлено 19.03.2015 – 10:21

Iren* (13.03.2015 – 16:46) писав:

лікар виписав свічки Реліф
буквально за тиждень я про геморой забула.
так, дійсно
ці свічки допомагають
після пологів лікувала ними геморой
  • -1

#54 Iren*

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 44 повідомлень

Відправлено 19.03.2015 – 16:58

І не треба ніяких хірургічних втручань, які не лікують хворобу суцільно і, по-суті, не вирішують проблеми взагалі.
  • 0

#55 Aquarius-ka

Цьотка-з-Занзібару

• Користувачі
  • 925 повідомлень

Відправлено 19.03.2015 – 18:49

Iren* (19.03.2015 – 10:18) писав:

тут знаю одну історію
в мене сусідка моржиха, з дитинства сама обливалась холодною водою (вдома, на вулиці), і дітей своїй обливала
зимою в річці окунались вони
а недавно спілкувалась із нею, каже, шо хворіють тепер як всі, може навіть більше... розчарувалась у цьому ділі(
Може перестала і тому, загартованість треба підтримувати, вона не так - "раз спасений - назавжди спасений" )) Я ніколи не доходила до моржування, але був час - щодня ранком обмивалась до пояса холодною водою і голову під кран, навіть зимою, навіть не сушила волосся, коротке само швидко сохло. Багато знайомих жахались і пророчили запалення мозків - ноуп, наразі доля милувала )) До речі, у гарячому кліматі люди теж простуджуються, особливо від перепадів температур всередині і надворі, так що тут загартування теж не зайве. І спеку тоді легше витримувати. Але без води, багато води, теж діла б не було, з чого і почалось моє проповідування ))
  • 1

#56 Kotya

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 14 повідомлень

Відправлено 19.03.2015 – 21:37

Мені для профілактики свічки приписували А з холодною водою треба обережно
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних