Перейти до вмісту

Україну представить Гайтана, а не люди, які навіть не заслуговують на згадку ? Євробачення 2012

Повідомлень в темі: 77

#61 Крихітка

Мрійниця

• Модератори
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4030 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Івано-Франківськ, Castelló, Ibiza, Hildesheim

Відправлено 03.03.2012 – 09:27

http://gazeta.ua/blo...da-dlya-gajtani
сподобалась оця стаття, точніше допис з блогу. навела б цитатою, але довго трохи, кому цікаво прочитає
  • 0

#62 phobos

Дивний незнайомець

• Користувачі
  • 2601 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Павутина

Відправлено 03.03.2012 – 18:51

Цитата

Тому і останнє розгортання скандалу з приводу обрання Гайтани в якості виконавця від України на пісенному конкурсі Євробачення теж не виглядає випадковим. Можна було би весь скандал доволі швидко погасити, списавши все на невдале формування своєї думки з боку члена Політради ВО "Свобода" Юрія Сиротюка. Але творцям цього скандалу було потрібно не його гасіння, а навпаки – максимальне розпалювання. Тому останній блог члена Політради ВО "Свобода" пана Мірошниченка з відверто расистськими висловами не виглядає випадковим.
Детальніше тут.
  • 0

#63 Гетьман

I am forsaken (c) Sylvanas

• Користувачі
  • 2480 повідомлень
  • Місто:Leopolis novus

Відправлено 03.03.2012 – 20:46

Перегляд дописуКрихітка (03.03.2012 – 09:27) писав:

http://gazeta.ua/blo...da-dlya-gajtani
сподобалась оця стаття, точніше допис з блогу. навела б цитатою, але довго трохи, кому цікаво прочитає
тупувато трохи, мені здається. жіночка дуже романтична.
  • 0

#64 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 04.03.2012 – 09:26

Перегляд дописуphobos (03.03.2012 – 18:51) писав:

дуже толерастично. Варто нагадати, що всі ті перечислені відомі українці неукраїнського походження були патріотами України. Що не скажеш (навіть близько) про Гайтану.
  • 0

#65 Елегантний

Писар

• Заблоковані
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 402 повідомлень
  • Стать:Не скажу

Відправлено 04.03.2012 – 11:02

Перегляд дописуОлеська (04.03.2012 – 09:26) писав:

дуже толерастично. Варто нагадати, що всі ті перечислені відомі українці неукраїнського походження були патріотами України. Що не скажеш (навіть близько) про Гайтану.
Принаймі, "непатріотична", за твоїми словами, Гайтана, не зробила ніц поганого для україни, на відміну від обожнюваного тобою Тягнибока та його клоунівської бригади.
  • 0

#66 elena_g

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 48 повідомлень

Відправлено 04.03.2012 – 12:10

А мені взагалі дивно, чого від Гайтани вимагають якогось там ура-патріотизму. Її справа на Євробаченні - вийти і класно заспівати. Все. І перемога - то далеко не прояв (і не наслідок) патріотичних почуттів. Згадайте хоча б Сєрдючку - там "патріотизму" взагалі по нулях, по-моєму, але 2 місце таки зайняла. А такі в доску "свої" "Гринджоли" опинилися. вибачте, в дупі.
  • 0

#67 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 04.03.2012 – 16:32

Блін, народ, ви реально так гальмуєте, чи вам подобається стиль а-ля-Зварич, тобто антиукраїнський тролінг? Ніхто не вимагає від Гайтани співати гімн України на сцені Євробачення, але повагу до країни, в якій вона живе, вимагати повинні. Якого фіга космополітка має представляти Україну?
  • 2

#68 Крихітка

Мрійниця

• Модератори
  • 4030 повідомлень

Відправлено 04.03.2012 – 18:07

Якщо вона себе не вважає українкою, хто сказав, що Україну вона не поважає? Не перекручуй слова. Я от Великобританію поважаю, так що мені тепер, громадянство оформляти?

оте "космополітка" прозвучало прямо як образа, ніби це щось погане.
  • -1

#69 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 04.03.2012 – 19:06

Перегляд дописуshіver2005 (04.03.2012 – 17:59) писав:

Вона українка з африканським походженням. Може ще й нагадати, що навіть Тарас Шевченко був українцем з татарським походженням, так само як і Дмитро Корчинський, закінчуйте цей беззмістовний базар.
Уточню: українка - мається на увазі українське громадянство?

Щодо Тараса Григоровича - ти зараз мені нагадав Бузину, їй-бо.)

Перегляд дописуКрихітка (04.03.2012 – 18:07) писав:

Якщо вона себе не вважає українкою, хто сказав, що Україну вона не поважає? Не перекручуй слова. Я от Великобританію поважаю, так що мені тепер, громадянство оформляти?

оте "космополітка" прозвучало прямо як образа, ніби це щось погане.
Ти десь вбачила повагу в її поведінці і теде?

Перепрошую, космополітизм - це класно?? Тобто сенс доводити причетність до певного народу, нації і теде при цьому повністю зникає. Крихітко, тебе не бентежить той факт, що це саме український форум? Тобто тебе не бентежить те, що ми говоримо в основному про Україну, про українців та саме українською?
  • 0

#70 Neorlandina

Schadenfreude

• Користувачі
  • 3840 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 04.03.2012 – 19:58

от доречі.
ця гайтана має доволі екзотичний для наших місцин колір шкіри, а тому пересічному українцеві важко визнати її повноцінною співгромадянкою. причому незалежно від власного ступеню патріотичності. людина може бризкати слиною розказуючи, що ця грьобана украшка котиться в гівно, але при цьому вважати гайтану обізяною неосвіченою. тобто не обов.язково бути патріотом, щоби гнобити співгромадян іншої раси, зокрема й за непатріотизм. це раз.
не думаю, що гайтана дійсно відчуває себе повноцінною громадянкою україни. і тут нема чому дивуватися - таких як вона тут мало, а відповідно відчути себе за таких умов "вдома" доволі складно. я не знаю про неї нічого, але може її з дитинства однолітки чмирили, чи постійно пальцем тицяли на вулиці. це два.
та й взагалі - ну бувають космополіти "за походженням" так би мовити, у них вибору просто не лишається. просто суспільству не так легко прийняти деяких з них. а колір шкіри у нас таки багато важить, мало хто навіть собі зізнається в тому, що йому неприємна або незручна присутність чорношкірої людини. з азіатами наприклад, чи якимись "білішими" народами якось легше асиміляція проходить.

це таке, просто подумалося під час гортання теми.
євробачення взагалі засуджую як таке. хай хоч поплавського шлють якшо у нього грошей стане.
  • 1

#71 Pavlo_Taiko

міністр по боротьбі з етикою та мораллю

• Користувачі
  • 2145 повідомлень

Відправлено 05.03.2012 – 00:02

Перегляд дописуПластун (02.03.2012 – 09:04) писав:

от послати б Nokturnal Mortum
О так. Ми - крута нація.
  • 0

#72 Крихітка

Мрійниця

• Модератори
  • 4030 повідомлень

Відправлено 05.03.2012 – 08:46

Перегляд дописуОлеська (04.03.2012 – 19:06) писав:

Крихітко, тебе не бентежить той факт, що це саме український форум? Тобто тебе не бентежить те, що ми говоримо в основному про Україну, про українців та саме українською?
Бентежить мене те, що проїздний на автобус вже закінчився, а грошей на карточці обмаль, а україномовність нашого форуму мене тільки тішить. Але до чого тут Гайтана і її космополітанізм, це її діло. Чи то всі, що раніше Україну представляли на Євробаченні - оспівували нашу Батьківщину і Шевченка напам’ять на кастингах цитували, на пару з Франком?
І я говорю в основному не про Україну, я говорю про інших і про себе, отак от егоцентричненько)

мені цікаво, москалі того року такий же срач розводили через "хохолку Приходько", чи навпаки підтримувати свою конкурсантку? ;)
  • 0

#73 Neorlandina

Schadenfreude

• Користувачі
  • 3840 повідомлень

Відправлено 05.03.2012 – 12:20

Перегляд дописуshіver2005 (05.03.2012 – 06:06) писав:

Чесно, навіть у голову не прийшло, що вона чорна і що вона не така як усі, ставився у ставлюсь до неї як до всіх, що такі погляди існують зараз у деяких головах - от що абсолютно не ясно.

ну то звісно, бо для тебе вона - черговий клоун з телевізора/ютюба, віртуал по суті. ти не їздиш з нею в метро, не стоїш в черзі в супермаркеті.
якщо вона тут виросла,то мала б повсякчасно відчувати "шкірою" свою інакшість. звідси й національна маргінальність.
і шо то означає "не прийшло в голову шо вона чорна"? ти її не бачив чи як?)))

але проблема тут полягає в іншому, не в гайтані. бо тут же щороку виникають якісь істерики - омг! на євробачення від україни поїде Х!!! Він/вона не може бути гідним представником україни!
та якби не оця тема на теревенях я й не дізналася б хто там їде. і якшо тільки не буде нова тема по "омг, євробачення виграли ..." то й не дізнаюся хто переміг.
ці всі скандали тільки підігрівають інтерес до цієї події, що по суті своїй доволі таки безпонтова.
завдяки зомбоящичку народ чомусь вважає, що питання "кого послати на конкурс?" має зачепати всіх і кожного і що цей фестиваль пустопорожньої попси просто якесь національне свято.
  • 2

#74 Зварич

Старійшина

• Користувачі
  • 1056 повідомлень
  • Місто: перерви між допитами

Відправлено 05.03.2012 – 13:57

Перегляд дописуОлеська (04.03.2012 – 16:32) писав:

Блін, народ, ви реально так гальмуєте, чи вам подобається стиль а-ля-Зварич, тобто антиукраїнський тролінг?
Не зрозумів, що за наїзди? Антиукраїнським тролінгом займаються націоналісти, захищаючи лише права певної етнічної групи. За всю Україну думати треба.

Цитата

Ніхто не вимагає від Гайтани співати гімн України на сцені Євробачення, але повагу до країни, в якій вона живе, вимагати повинні.
Почніть з себе. Поважайте закони країни, громадянкою якої Ви є. А вимагати щось від інших ніхто не має ніякого права.

Цитата

Якого фіга космополітка має представляти Україну?
Франко теж був космополітом. А дівчина не винна, що в неї батько негр. Чого причепилися? Етнічне походження не обирають... А от провокаторів на кшталт Арфуша, Шустера, Кісельова я би викинув нафіг з країни.
  • 0

#75 _Ex

STATUS_OK

• Користувачі
  • 1323 повідомлень
  • Місто:Бахмут, Південна Слобожанщина, Україна

Відправлено 14.03.2012 – 04:23

Перегляд дописуСенсоріка (26.02.2012 – 20:33) писав:

я тупа і не здатна прослідкувати зв.язок
Нууу' :dontknow: :lol:

Цитата

між євробаченням,яке я коментувала. і твоїм приплітанням сюди якихось виборів та пукіна. з усього, шо ти мені міг сказати не по темі(як ти зазвчиай і робиш) ти обрав політику та ше й ту, до якої я взагалі ніяким боком. про мітинг в пітері чула.але мені насрать і взагалі я в Одесі нині. навіть встигла по замерзлому морю походити ^_^
дивись, розмова була не про ойробачення як таке, саме по собі, а в контексті заяви там якогось провокатора зі Свободи. Саме це і ти і я коментували. Ти ж мабуть знаєш, що Свобода це якбе політика, і мабуть же логічно сприйняти заяви когось зі Свободи як такі які лежать в області політики. Ну шо, ду ю? :) Питання з самого початку було про політику, і логічні звязки між цим контекстом і моїм тобі нагадуванням ваших виборів прослідковуються. :yes: Отож, хоч я й прізнатєлєн тобі шо ти слідкуєш шо я тобі кажу, все ж варто сказати, не все воно "не по темі". Дальше больше. Ну як це ти ніяким боком? Як же "насрать"? Ілі тобі не в рашці живти? І дітям твоїм і внукам? Чи ти не усвідомлюєш, шо те шо зараз робиться в тому рашкиному політичному кхкх середовищі впливатиме на тебе і поколєнія наступні твої? Тож, боком боком. Не уподібнюйся нашим противсіхам. іц денжирос. :lol:
Отож. Тепер думаю навіть ти :lol: (жарт) переконалась як все гармонійно по темі було з самого початку.)

Цитата

кста, раз уж затронулі. а ти не часом не з Красноармєйска? там на днях,кажуть,протестували проти встановлення пам.ятника Кобзарю. може і твоя лиса голівонька десь поряд стола?)
Часом не. :) Ну а на рахунок присутности на протесті проти встановлення памятника Кобзарю, ну а де ж логіка, - ти ж бачиш який я запеклий націоналіст? :lol: У нас було якесь мордобітіє недавно, кажуть, забув з якого приводу; свободівці побилися з комуняками, так і то свободівці були краматорські, - у нас всьо запущено, своїх не знайшлося. Правда дєдушці лєніну вже не перший рік на якусь дату ботінки фарбують в какашковий колір. :lol:

Цитата

влітку чула пісню "хай лалелей ти найкраща з людей лалелей лалала я тобі винна сміх і сльози" - якось так. причому. чула не по радіо,а з мобільничків. по-моєму жах. але це остання україномовна пісня яку я чула. це,звісно, не тому, шо їх нема, а тому, шо я їх не слухаю. та все одно, якшо з "альтернатив" ти пропонуєш Міку Ньютон. ти щас прикалуєшся? оО
Коли наші попсовики починають косити під московський стандарт так би мовити, вихоядть ясно такі самі перла, такі самі поющіє труси. Але естрада ж є й інша, я не знаю, повторюсь я не слухаю багато музики, і не вельми розбираюсь або скоріше вельми не розбирась))). Але по радіву он крутять, шось там чути, є якась естрада і популярна музика яка якісно значно вища за хоча б наведений тобою приклад, якщо він дійсно такий паганий ну хз яке воно було вцілому. При чому як солідна ота типу про Дніпро там про рідну землю про все таке, на вріші крутих українських метрів і кілометрів,) так і молодіжна зі своєю стилістикою і змістом. Ну от Алла Попова ото співає: вишиваний казанова ... там шось, то ж популярноа музика, але вона явно не низькопробна, шо не кажи. Я чув, але через необізнаність я не взмозі перелічувати тут, просто знаю що є бо по радіву крутять. :D (першому національному я маю на увазі)
А Міка Нютон, вона ж Оксана Грицай, так наче, млинець, ну я ж написав - ФАЙНА, чи тобі не знати, що це значить. Мав на увазі красіва курва!))) А згадав її як ілюстрацію, шо в евробачення їдуть переважно попсовики. Вона була минулого разу.)
  • 1

#76 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 14.03.2012 – 20:56

[ex]Флуд та офтоп видалено. За антиукраїнські настрої буду карати.[/ex]
  • 1

#77 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 15.03.2012 – 06:39

[ex]Офтоп видалено. Зваричу, по темі пліз.[/ex]
  • 0

#78 Katod

вєтєран

• Користувачі
  • 3642 повідомлень

Відправлено 15.03.2012 – 12:08

напишу по суті: Гайтана незможе представити Україну, в неї фантазії не вистачить :)
  • 3

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних