Перейти до вмісту

Україну представить Гайтана, а не люди, які навіть не заслуговують на згадку ? Євробачення 2012

Повідомлень в темі: 77

#21 Гетьман

I am forsaken (c) Sylvanas

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2480 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Leopolis novus

Відправлено 25.02.2012 – 20:47

Толерасти детектед!!!11

Хай живе Українська Імперія!!! Смерть неграм, китайцям та іншим небілим людям. Толерастів фтопку!!!11
  • -2

#22 _Ex

STATUS_OK

• Користувачі
  • 1746 повідомлень
  • Місто:Бахмут, Південна Слобожанщина, Україна

Відправлено 26.02.2012 – 00:14

Перегляд дописуГетьман (25.02.2012 – 20:47) писав:

Толерасти детектед!!!11

Хай живе Українська Імперія!!! Смерть неграм, китайцям та іншим небілим людям. Толерастів фтопку!!!11
і ява кермує!111
  • 0

#23 Mr.Ripley

(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)

• Користувачі
  • 4665 повідомлень
  • Стать:Не скажу

Відправлено 26.02.2012 – 02:24

Обісралась вона сама.
Виявляється - сама плювалась на Україну в різних інтерв"ю - компроматів на неї накопали норм...

Перегляд дописуЯрий (25.02.2012 – 17:59) писав:

А до чого інтерфейси на моїх девайсах до обговорюваної теми?
він пише як задрот.

Повідомлення відредагував Mr.Ripley: 26.02.2012 – 02:25

• -1

#24 elena_g

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 48 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 26.02.2012 – 10:23

не розумію, чому всім так муляє колір шкіри Гайтани. Я тільки за, що вона поїде на Євробачення. По-перше, як співачка вона дійсно непогана + досвідчена. По-друге, як на мене, вона більша українка, ніж. наприклад Ірина Білик.
  • 0

#25 Mr.Ripley

• Користувачі
  • 4665 повідомлень

Відправлено 26.02.2012 – 12:31

Перегляд дописуelena_g (26.02.2012 – 10:23) писав:

не розумію, чому всім так муляє колір шкіри Гайтани. Я тільки за, що вона поїде на Євробачення. По-перше, як співачка вона дійсно непогана + досвідчена. По-друге, як на мене, вона більша українка, ніж. наприклад Ірина Білик.
Нікого не хвилює.
Мабуть про неї ніхто б не згадав, якби не вона сама.
  • 0

#26 Pavlo_Taiko

міністр по боротьбі з етикою та мораллю

• Користувачі
  • 2145 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 26.02.2012 – 12:41

Перегляд дописуІ Цвях (25.02.2012 – 13:04) писав:

негри продають наркотики, від яких помирають наші діти
У тебе якась є статистика стосовно того, що в Україні негри продають більше наркотиків у відсотковому відношенні ніж українці? Я от сумніваюсь у цьому. Я навіть сумніваюсь що ти знаєш особисто хоча б одного торгівця наркотиками - негра.

Перегляд дописуГетьман (25.02.2012 – 20:47) писав:

Толерасти детектед!!!11

Я б волів побачити смерть неадекватів. І так - толерастія фтопку, всіх неадекватів - до біореактору. До речі - тебе теж.
  • 0

#27 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 26.02.2012 – 12:43

Не перечитувала тему. Але скажу свою думку. Проти того, що Гайтана негроїдка, я ніц не маю проти. Але те, що для неї Україна - пусте місце... Як вона казала? Я не вважаю Україну батьківщиною. Для мене батьківщина там, де я буду жити..." - типу того. І ця б...ь має представляти нашу країну?? Хоча якщо нас представляє такий п...с з Донбасу в уряді, то не дивно буде бачити щиру українку Гайтану від нас на Євробаченні
  • 3

#28 KinoManiak

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 887 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 26.02.2012 – 12:55

Взагалі не розумію цієї паніки навколо Євробачення. Деякі країни взагалі запрошують іноземних артистів для участі )
  • 0

#29 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 26.02.2012 – 13:23

Країни, в яких бракує своїх талантів? Ну бо який сенс тоді буде кожній країні висувати власного представника?
  • 2

#30 Mr.Ripley

• Користувачі
  • 4665 повідомлень

Відправлено 26.02.2012 – 13:35

Перегляд дописуKinoManiak (26.02.2012 – 12:55) писав:

Взагалі не розумію цієї паніки навколо Євробачення. Деякі країни взагалі запрошують іноземних артистів для участі )
Так і паніку роблять, щоб підвищити інтерес до конкурсу, який не дуже всіх і цікавить вже.
  • 1

#31 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 26.02.2012 – 14:46

[ex]Ненормативщину приховала поки що.[/ex]
  • 0

#32 Невгамовна

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 107 повідомлень

Відправлено 26.02.2012 – 17:44

Перегляд дописуshіver2005 (25.02.2012 – 11:43) писав:

Все логічно. Тягнибок працює на Коломойського. Сиротюк теж жид, мітки нікуди ставити:

дуже добре знаю цю людину та й родину його. жидами коло нього і близько не пахло.
Хтось згадував Данилка, та і його висміювали тільки він чомусь болісно не реагував, бо правда є правда.
  • 1

#33 Constructor

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 2 повідомлень

Відправлено 26.02.2012 – 18:08

Не розумію, чому вони заповзялися проти Гайтани? Ну, не розмовляє дівчина в житті українською - то її вбити за це :angry1: ?
Раніше поважав "Свободу" - тепер дедалі менше розумію цих людей :wacko: ...
  • 0

#34 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 26.02.2012 – 18:21

Перегляд дописуConstructor (26.02.2012 – 18:08) писав:

Не розумію, чому вони заповзялися проти Гайтани? Ну, не розмовляє дівчина в житті українською - то її вбити за це :angry1: ?
а я не розумію таких людей, як Ви. Ну реально, ця психологія сучасного українського пофігізму вже дістала ну дууууже. Була би ковбаса дешева - і хай нами керують жиди і кацапи, а колискові хай нам співають ті, кому за це більше заплатять, так??
  • 5

#35 Mr.Ripley

• Користувачі
  • 4665 повідомлень

Відправлено 26.02.2012 – 18:49

Перегляд дописуConstructor (26.02.2012 – 18:08) писав:

ні, суть не в цьому.
Приїдуть в Україну - поводять себе нечемно, яскраво виражають зневагу до України.
В іншій країні за таке б поперли давно

Повідомлення відредагував Mr.Ripley: 26.02.2012 – 18:49

• 0

#36 Kwodon

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 30 повідомлень
  • Місто:Поділ

Відправлено 26.02.2012 – 19:08

Знайшли кого послати на конкурс. Нехай їде в Африку і там виступає!
  • 1

#37 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 26.02.2012 – 20:33

Перегляд допису_Ex (25.02.2012 – 19:09) писав:

*потртет Джима Кері*.)))
Я про ПУКІНА! З бальшой букви, надіюсь панятно.))) Я не чув шо він і на євробаченні виступатиме. :lol: І я не про євробачення. ви там п*єте багато водки з ведмедями і балалайками, і ви проти свободи і демократії. Так панятно? У вас там жменька небайдужих бастує оно в пітірі а ти мабуть і не чула. по телику небось одна пика пукіна і кіріла. ну да ти телика не дивишся, але ж ти ункум а унікумів мало, більшість дивиться по телику пукіна і кіріла. і ви всі підете голосували за пукніа і кіріла. 127% хай ти іноземака але я питав загальніше, розуцмієш. такщо в нас маразмік а в вас маразміще.
я тупа і не здатна прослідкувати зв.язок між євробаченням,яке я коментувала. і твоїм приплітанням сюди якихось виборів та пукіна. з усього, шо ти мені міг сказати не по темі(як ти зазвчиай і робиш) ти обрав політику та ше й ту, до якої я взагалі ніяким боком. про мітинг в пітері чула.але мені насрать і взагалі я в Одесі нині. навіть встигла по замерзлому морю походити ^_^
кста, раз уж затронулі. а ти не часом не з Красноармєйска? там на днях,кажуть,протестували проти встановлення пам.ятника Кобзарю. може і твоя лиса голівонька десь поряд стола?)

Цитата

Я теж расизм не читав але засуджую. Шо тобі назвати, не знаю, я не миломан, ну ото мені наравиться про волосся і тонкі вуста, та не вдовзі прийже осінь ми усі розбіжемося по русифікованих мітсах. клас. ну це формат зовсім не той, просто згадалося. нє, в Україні є естрада, якісна, ну не пагана. ну лучча чим кацапчька попсня. але при чому тут євробачення.))) Міка нютон, он хоч і западенська приспособлєнка зрадниця, але ж файна, зараза. туди їздять попсовики переважнао. ну й хай буде так. Той сиротюк вчинив провокацію. і це пагано.
ми не дивимося.
влітку чула пісню "хай лалелей ти найкраща з людей лалелей лалала я тобі винна сміх і сльози" - якось так. причому. чула не по радіо,а з мобільничків. по-моєму жах. але це остання україномовна пісня яку я чула. це,звісно, не тому, шо їх нема, а тому, шо я їх не слухаю. та все одно, якшо з "альтернатив" ти пропонуєш Міку Ньютон. ти щас прикалуєшся? оО
  • 0

#38 KinoManiak

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 887 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 26.02.2012 – 21:08

Перегляд дописуОлеська (26.02.2012 – 13:23) писав:

Країни, в яких бракує своїх талантів? Ну бо який сенс тоді буде кожній країні висувати власного представника?
Може ті країни просто не сприймають Євробачення як якусь битву патріотів ? Ну перемогла Руслана, приємно було. Міка Ньютон пролетіла - ну й фіг з нею.

Кілька "перших-ліпших" новин:

Цитата

18.02.2012 12:07
Табачник позбавив школярів історії України - ЗМІ

26.02.2012 12:32
Україна погодилася на умови Росії щодо Керченської протоки

24.02.2012 11:42
Бездітних українців хочуть обкласти податком у 17%

Але "патріоти" зі свободи роздули найбільший скандал із того, хто поїде на Євробачення )

Повідомлення відредагував KinoManiak: 26.02.2012 – 21:08

• 4

#39 Mr.Ripley

• Користувачі
  • 4665 повідомлень

Відправлено 27.02.2012 – 02:51

А чому не послати Океан Ельзи, от Вінта , Воплі Відоплясова, Юркеш і т.д.
Бачите який вибір хороший - було б супер.

Минулого року був Лазарович - то теж його принципово зачмирили!

Перегляд дописуshіver2005 (25.02.2012 – 11:43) писав:

Все логічно. Тягнибок працює на Коломойського. Сиротюк теж жид, мітки нікуди ставити:

Зображення
Інфа 100%?
  • 0

#40 Невгамовна

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 107 повідомлень

Відправлено 27.02.2012 – 07:59

Якщо по темі, то дістали вже гайтани-арфуші своїми скавуліннями щодо расизму. Якби у нас в Україні був расизм то їх стільки не блудило б вулицями. Щодо ображеної Гайтани то Юрко Сиротюк взагалі про неї не говорив.

Цитата

...у нас є одна проблема, яка називається українофобія. От міністр заявляє, що галичани – це не люди. Відповідно він говорить це як політичний діяч. Коли його просять вибачитись чи спростувати, він каже це моя політична оцінка як політика. Маю право на цю оцінку. Дві третини українського уряду взагалі не спілкується українською мовою, а одна третя – на рівні кривосісєй, то це, звичайно є ксенофобія. Навіть у тому коментарі, який я давав російським медіа, я висловився про фіналістку як хорошу співачку. Так, я досі переконаний і маю право на власну точку зору, бо це моя власна точка зору, бо прес-секретар «Свободи» не уповноважений робити жодних політичних заяв від імені «Свободи». А моя власна точка зору, що коли ми робимо промоцію України в Європі, то повинні показувати нашу самобутність, а з іншого боку – нашу європейськість. Бо сьогодні Україну в Європі асоціюють через Банкову, Межигір’я, власне це я й розказував російським журналістам, як країну далеко в Азії, Африці чи Латинській Америці
http://provse.te.ua/...-i-scho-dumaje/
.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних