Перейти до вмісту

Побажання і пропозиції Теревеням 2.0

пропозиції ідеї теревені 2.0

Повідомлень в темі: 196

#41 веснянка

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1492 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 09.04.2012 – 14:57

Перегляд допису_Ex (09.04.2012 – 13:48) писав:

я не про абстрактне обличчя форуму, а саме про середовище. і мова отнюдь не про вигляд. я наводив приклади шо шось не робе, шось зіпсовано, шось дуже незручне. коротше.
а ти, складається враження, лише про якусь купку.
це у тебе таке враження склалося
  • 1

#42 Маківка

пані Ексцентричність

• Заблоковані
  • 3933 повідомлень
  • Місто:Країна казкових мрій

Відправлено 09.04.2012 – 15:02

От скажи, Веснянко. Ні щоб хоч палець прикласти до покращання функціонування форуму (я не кажу про технічний бік), щось путнє внести для того ж комфорту і віртуального затишку... Треба волати, розмахувати стягами, смикати адмінів і шукати одні негативи. Невже в цьому кайф?

Перегляд допису_Ex (09.04.2012 – 13:48) писав:

так ото ж.
Припиняй нести ахінею.
  • 2

#43 _Ex

STATUS_OK

• Користувачі
  • 1731 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Бахмут, Південна Слобожанщина, Україна

Відправлено 09.04.2012 – 15:05

Перегляд дописувеснянка (09.04.2012 – 14:57) писав:

це у тебе таке враження склалося
ну так, логічніше буде таки повірити шо всім юзерам десь коло півсотні сильно/середньоактивних враз перехотлося сюди заходити через гарачу дружбу яка в них всіх завязалась деінде. :D Чи ви не читаєте шо коментите чи я так неясно пишу. Адже ж аргументовано.
  • 0

#44 веснянка

Старійшина

• Користувачі
  • 1492 повідомлень

Відправлено 09.04.2012 – 15:15

Перегляд допису_Ex (09.04.2012 – 15:05) писав:

ну так, логічніше буде таки повірити шо всім юзерам десь коло півсотні сильно/середньоактивних враз перехотлося сюди заходити через гарачу дружбу яка в них всіх завязалась деінде. :D Чи ви не читаєте шо коментите чи я так неясно пишу. Адже ж аргументовано.
ну купок не одна, Еше. А подекуди й не купки навіть. і причин купа,а не лишень ця, насправді, але що ти вбачаєш причиною занепаду - і так незрозуміло, то тобі лишається що - ганити новий дизайн і ще щось там, що не працює. Як маєш час і тебе це хвилює,можеш помоніторити: А)форумну анонімність (який відсоток і як часто); Б)найбільш невідвідувані періоди і часові рамки (Великдень, місяць уповні,в сусіда весілля, підготовка до іспитів, хвороби, форумівки, часи, коли хтось когось остаточно підхарив); В)що там ще тобі цікаво.

Перегляд допису_Ex (09.04.2012 – 15:05) писав:

:D Чи ви не читаєте шо коментите чи я так неясно пишу. Адже ж аргументовано.
а що каже тобі твоє ЧСВ?
Прально - ми не читаємо що пишемо. а насправді?;)

Перегляд дописуМаківка (09.04.2012 – 15:02) писав:

От скажи, Веснянко. Ні щоб хоч палець прикласти до покращання функціонування форуму (я не кажу про технічний бік), щось путнє внести для того ж комфорту і віртуального затишку... Треба волати, розмахувати стягами, смикати адмінів і шукати одні негативи. Невже в цьому кайф?
та хз,я й сама нічого для окращення не роблю
  • 2

#45 Маківка

пані Ексцентричність

• Заблоковані
  • 3933 повідомлень

Відправлено 09.04.2012 – 15:30

Про купки - підняла настрій. :wink2: Я вже бачу, Як Валерко веде статистику, хто коли і скільки разів створив купку відписався у тій чи тій темі. )
Приміром, я забігаю сюди з позитивом. Спершу - у "Мовні..." (там мені найзатишніше), далі в релігійні теми (останнім часом вони мене зацікавили). Про новини не забуваю. У флуді відзначуся - а як же без того? :) У приваті потеревеню. І повірте мені, що на дизайн звертаю увагу в останню чергу (та й милий він, вже звикла). А зайти на форум раз на два тижні, щоб зіпсувати всім настрій чи зауважити, які Теревені стали "нєахті" (бо в нього чи в неї немає настрою, магнітні бурі чи ще щось там), - ну, звиняйте, попахує звичайнісіньким тролізмом. :)

Перегляд дописувеснянка (09.04.2012 – 15:15) писав:

та хз,я й сама нічого для окращення не роблю
Зайти з усмішкою також треба вміти. ;)
  • 2

#46 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 09.04.2012 – 19:14

Перегляд допису_Ex (09.04.2012 – 12:26) писав:

так, треба бути генієм. щоб не помітити ~650 плюсів і трохи менше в вебера і шоб не відсулідкувати логічних звязків.)))
Я вже стомився повторювати, але повторю ще раз: навіщо відміянти те, що принослило більше цікавого/доброго більшій кілкості людей, ніж паганого меншій, значно меншій, тій в кого чомусь така зацикленість і викривлене ставлення до цього. Це як вибори - перемагати має пропозиція з найбліьшою кількістю голосів.
Так раніше репутація була видна неозброєним оком. А тепер треба заглядати. А мені воно нафіг не потрібно. Тим більше, що з цими приколами, що хто кого попросив ставити плюси-мінуси мені це дуже нагадує Маршала, який просив плюсувати його, щоби перекрити завові мінуси.

А мені якось що ця, що попередня репутація пофіг. Хоча минула таки була цікавіша - можна було форум починати перечитувати не з недавніх дописів, а саме з репутації одіозних особистостей форуму,гг.)

Перегляд дописуМаківка (09.04.2012 – 13:32) писав:

Пропозиція для Теревенів: зняти таку посаду, як супермодератор. Вважаю, що із цими обов’язками чудово справляються і модератори.
Цікаво, що би на це сказали б адміни?))) Просто саме сьогодні це ж саме запитувала в Нолекса.)
І ще дууууже цікаво, коли і хто з модераторів останній раз модерував на форумі? Нє, вроді бачила Манфреда і Неймелеса. І все. Модераторів-то немає.

Чи наш величезний форумський троляка (чи пак тролиця) хоче остаточно знищити, загидити форум? Ну тоді зрозуміло, чим я таки заважаю.))
  • 2

#47 Маківка

пані Ексцентричність

• Заблоковані
  • 3933 повідомлень

Відправлено 09.04.2012 – 19:20

Перегляд дописуОлеська (09.04.2012 – 19:14) писав:

Цікаво, що би на це сказали б адміни?))) Просто саме сьогодні це ж саме запитувала в Нолекса.)
І ще дууууже цікаво, коли і хто з модераторів останній раз модерував на форумі? Нє, вроді бачила Манфреда і Неймелеса. І все. Модераторів-то немає.
А що казати? З тебе толку, як з козла молока. Модератори справляються пречудово з обов’язками (а про Манфреда годі й балакати).
Не розумію, чому вдруге(!) пертися туди, де ніц не робиш. Для чого "повітряна посада"? :-))

Перегляд дописуОлеська (09.04.2012 – 19:14) писав:

Чи наш величезний форумський троляка (чи пак тролиця) хоче остаточно знищити, загидити форум? Ну тоді зрозуміло, чим я таки заважаю.))
Ще б ти так "знищувала" форум, як я, то, може, й толк якийсь був.

Тож моя пропозиція таки слушна: супермодератор на форумі зайвий. Принаймні такий, що т
ільки те й робить, як пилюку розганяє.

Повідомлення відредагував Маківка: 09.04.2012 – 19:30

• 0

#48 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 09.04.2012 – 19:32

Перегляд дописуМаківка (09.04.2012 – 19:20) писав:

А що казати? З тебе толку, як з козла молока. Модератори справляються пречудово з обов’язками (а про Манфреда годі й балакати). Не розумію, чому вдруге(!) пертися туди, де ніц не робиш. Для чого "повітряна посада"? :-))

Ще б ти так "знищувала" форум, як я, то, може, й толк якийсь був.

Тож моя пропозиція таки слушна: супермодератор на форумі зайвий.
Ну вже.))) І припини вже лизати дупи Манфреду. Ну якось це негарно, чи що.

Чи повітряна посада не тобі вирішувати. Хто ти тут така? Ну помогла з оновленням форуму. А що ти думала, що тобі корону за це натягнуть і права адміністратора віддадуть?)
І припини флеймити.

До речі, маю пропозицію. Чи є можливим поставити на форум кілька ігор? Якщо є, то поставте хоча б ті самі нарди, карти, морський бій. Ліпше весь флейм переносити на поле бою.)
  • 0

#49 СВІ†ЛОНОСНИЙ

http://svobodaslova.ukrainianforum.net/

• Користувачі
  • 2386 повідомлень
  • Місто:з Небес

Відправлено 09.04.2012 – 22:32

<p>

Перегляд допису_Ex (08.04.2012 – 04:06) писав:

Соц мережі це шлак. Для апченія форуми те шо треба, а соц мережі це що, постити свої нікому непотрібні фотке чи взагалі якісь дебілістичні катринки,
Мабуть я занадто узагальнив, бо кажу зі своєї точки зору, тобто з позиції Ґ+ФБ і ВК - пробував не пішло, дійсно шлак з фоточками.А Ґ+ для мене зараз - це щось середнє між ЖЖ і форумом, але обговорення там набагато жвавіше і контактів ціла купа. ЖЖ хоч і має свою унікальну авдиторію, але те, що він глючить більше ніж працює робить його непридатним для спілкування. На ґ+ фоток я так не викладаю, спілкуюся так само під ніком, модерів нема. До того частина екосистеми туди за ініціятивою мр.Ґала переселилася. Ток що не всі соціялки однакові.---------------------На форумах для мене дуже важливим завжди є перенаправлення на сторінку, яку ти переглядав після логіна. Дуже не подобається, коли після логіна кидає на головну і треба вигадувати додаткові дії, щоб знову на ту сторінку повернутися. А от коли тебе перенаправляє на ту ж сторінку, що ти читав, то це прямо якийсь мікрооргазм. Таке задоволення, що все розраховано і механізм працює злагоджено для людини.

Ну і звісно, джава - це зло, ще раз в цьому переконуююся, коли бачу як мої абзаци форум проігнорував. Але це такий курс, навряд його адмін мінятиме.
Я взагалі прихильник мінімалізму. Після нововведень свистульок і пердульок на одному форумі там стали розповзатися вікна. У тих інет гортачах, які адмін не використовує (не Інтернет Експлорер) він час від часу непридатний для використання. Плюс дуже уповільнює.

І ще я думаю всм і так зрозуміло, що комуністичний підхід не можна застосувати до форуму.
Неможливо спеціяльно "створювати цікаві теми і запалювати в користувачах вогник".
Люди пишуть дописи заради розваги, а не на благо форума.
  • 0

#50 БоБриК

Я повернувся !

• Користувачі
  • 3010 повідомлень
  • Місто:Scorpio const.

Відправлено 09.04.2012 – 23:39

Зробити бекап до старого шаблону. 1 дія =0 проблем. Я розумію що розробникам не було де відтестити новий шаблон, але то того не варте. Тренуйтесь на кішках.
  • 1

#51 ВакуОлька

Найпостожерливіша

• Користувачі
  • 1558 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 14.04.2012 – 15:39

Повернулась і.. стало сумно.. хай буду з розряду тих кого заплюють, але колишній дизайн був мені милішим. Та й репутація (особливо, закрита) не була аж такою зайвою). Спрбую розібратись.. але..
  • 4

#52 Emika

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 678 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 17.04.2012 – 03:29

Було б чудово, якби в профілі користувача існувала можливість сортувати дописи за рівнем репутації. Анонімність репутації, може, й на краще, але хотілося б знати, які дописи викликають найбільший відгук.

Загалом новий дизайн сприймається гірше, правда, може це з незвички.
  • 2

#53 _Ex

STATUS_OK

• Користувачі
  • 1731 повідомлень
  • Місто:Бахмут, Південна Слобожанщина, Україна

Відправлено 20.04.2012 – 01:24

я вже казав про те, що я передбачав, що нова версія форуму буде перевантаженою в плані обробки її сторінок на стороні клієнта і що так воно і вийшло. Тепер я виявив "головного" героя цього навантаження. Ним виявився яваскрипт. Ну а хто ж іще! І як про це не можна було здогадатися раніше. Коротше, моя пропозиція така: є такі люди - мінімалісти, їм не потрібні всі свистілки перділки, вони набагато комфортніше почуваються в простішому інтер*єрі з необхідним мінімумом. А є ще серед них такі збоченці як я, яких трапляє батхерт від речей абсолютно байдужих середньостатистичному юзеру, мене наприкалд немовріно виводить з рівноваги 40-60% завантаження процесора коли він бравзер намагається здолати всю ту кашу в сторінці. Саме через це впершу чергу я й зненавидів лінукс.))) але це я відхиляюсь. Справа в тому що якраз оте перевантаження в скриптах якраз і виникає через бажання забезпечити всілякі фічі, фічі які не всім треба. Моя пропозиція полягає в тому що може б ви створили можливість переключитися на так би мовити полегшеного дизайну. Такі собі теревені лайт, як на MSDN бібліотеці наприклад. Я не знаю, наскільки технічно це легко забезпечити, але якщо легко зробіть це, залиште лиш ті скрипти які забезпечують найбазовіші речі, а всю іншу хрєнь дайте можливість не ганяти. Чисто випадково помітив: вимкнув яваскрипт, і зайшов на теревені, млинець завантаження ЦП взагалі стало мінімальним (як для бравзерів <_<). Ліпота. І при тому що ж майже все і так працює. Це ж явний косяк, що ява скрипти такі важкі.
  • 0

#54 Neorlandina

Schadenfreude

• Користувачі
  • 3840 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 23.04.2012 – 19:33

я от щойно помітила, що є тут така штука як можливість небачити підпис конкретного користувача чи взагалі усіх користувачів.
то може варто було б тоді скасувати чи хоча б переглянути обмеження у підписах? якщо комусь заважають більш ніж 4 рядки чи "величезні" малюнки - завжди можна їх прикрити.
інакше не бачу сенсу цієї фічі з приховуванням підпису.
  • 0

#55 Aquarius-ka

Цьотка-з-Занзібару

• Користувачі
  • 928 повідомлень
  • Місто:На тамтім боці

Відправлено 24.04.2012 – 08:00

Хочу сказати, що форум, в основному, мені подобається. Якщо я би вважала його "унилим" - то чого би верталась сюди взагалі, шукала би собі "неунилих".
Не розумію, чому тільки кількість дописувачів мала би судити про якість форуму? Ніби, як кількість машин на дорогах, що женуть без всяких правид руху, мала би свідчити про класність доріг, чи багато людей у парках, де багато злочинів? Буває, що "лесс із мор".

На мою думку, без модераторства діла не буде (це про те, що "застрогі" модератори). Так я бачу по інших, англомовних форумах, що мені подобаються, - там не панькаються з порушниками. Нажаль, завжди є тролі, є бажання потішити себе за чужий рахунок. Думаю, що багато людей у "Теревенях" що дійсно мали що сказати, перестали писати власне через це. Так суджу по минулих дописах. Не кожному охота воювати щодня. Бачу, що зараз модератор Олеська власне і реагує на скарги. До Манфреда я якось зверталась 3 чи навіть 4 рази - повний ігнор, зіро.

Те, що форумчани висловлюють свої думки у темах, що відрізняються від думок інших - на те й форум. От коли вже не по темах, а починається атака особи - то вже інший компот, і власне це повинно би бути недопустимим. Хоч може, для любителів полоскотати нерви і розігріти кров, - варто лишити спеціальні теми, але, щоб було понятно. Як відділення для курців і некурців, чи що.

Ще - за той недовгий час, що я тут, щось дуже мені здається, що одні і ті ж люди пишуть під різними ніками, чи то лиш мені так? ;) І то не лиш забанені переєстровуються.

За дизайн - для мене то не має значення, головне, щоб працювало, і працює непогано.
  • 3

#56 Чортеня

Генеральний писар

• Користувачі
  • 688 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 13.05.2012 – 14:48

чому так мало мінусів?
хіба не чесно буде, якщо кількість плюсів і мінусів зрівняти?
приміром, як на ютубі
щоб можна було вільно висловлювати своє невдоволення тим, чи іншим постом
  • 1

#57 Маківка

пані Ексцентричність

• Заблоковані
  • 3933 повідомлень

Відправлено 13.05.2012 – 14:51

Перегляд дописуЧортеня (13.05.2012 – 14:48) писав:

чому так мало мінусів?
Достатньо.

Цитата

щоб можна було вільно висловлювати своє невдоволення тим, чи іншим постом
І так не бракує. )
  • 0

#58 Чортеня

Генеральний писар

• Користувачі
  • 688 повідомлень

Відправлено 13.05.2012 – 15:05

Перегляд дописуМаківка (13.05.2012 – 14:51) писав:

І так не бракує. )
Бракує
Бо не подобається тут щось, на жаль, набагато частіше, ніж подобається
  • 1

#59 xTANATOSx

( ╯°□°)╯

• Заблоковані
  • 1502 повідомлень
  • Місто:Столиця самогоноваріння України

Відправлено 13.05.2012 – 15:07

Чортик я абсолютно не в’їхав, що ти маєш на увазі.
Тут же є +1 і -1, це хіба не те що ти хочеш?
  • 0

#60 Чортеня

Генеральний писар

• Користувачі
  • 688 повідомлень

Відправлено 13.05.2012 – 15:10

Перегляд дописуxTANATOSx (13.05.2012 – 15:07) писав:

Чортик я абсолютно не в’їхав, що ти маєш на увазі.
Тут же є +1 і -1, це хіба не те що ти хочеш?
-1 можна запустити в когось лише тричі на 24 години)
а плюсів тут багато, навіть немає чого тут стільки плюсувати, бо за добу іноді постів стільки немає)
  • 1

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних