Перейти до вмісту

Побажання і пропозиції Теревеням 2.0

пропозиції ідеї теревені 2.0

Повідомлень в темі: 196

#21 Маківка

пані Ексцентричність

• Заблоковані
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3933 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Країна казкових мрій

Відправлено 30.03.2012 – 11:24

Милий дизайн. Що з нього хотіти? Невже "начинка" форуму залежить від гарненької коробки?

Краще взяти за мету для себе щодня по цікавій темі. Більше користі буде.
  • 2

#22 Nolex

Старійшина

• Адміністратори
  • 1047 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Житомир

Відправлено 30.03.2012 – 11:28

Перегляд дописуЛастiвочка (30.03.2012 – 08:00) писав:

не знала де тикнути запитання: на скільки реально повернути старий форум і чи реально? заради цікавости питаю, тому помідорами кидатись не треба :) реально чи ні повернути то як було?
Реально, але цього ніхто робити не буде, бо це пряма дорога у прірву. І взагалі, про що мова? По функціоналу і зручності цей форум в рази кращий і потужніший. До дизайну теж все всі звикли.
В чому проблема? Якщо є якісь суттєві і корисні поради, то пишіть, а плакатись за старе - це як мінімум недоречно. )

Маківко, діло говориш. :)
  • 4

#23 Маківка

пані Ексцентричність

• Заблоковані
  • 3933 повідомлень

Відправлено 30.03.2012 – 11:35

Перегляд дописуNolex (30.03.2012 – 11:28) писав:

Дякую. :)
Направду не розумію, у чім проблема. "Поверніть колишню версію...." Вмикаємо логіку: що зміниться? Адреналіну прибавиться? Допінгу? :-) Ніби ж мали змогу, Богу дякувати, зо п’ять (чи шість?) років (йой, які ж уже дорослі Теревені! :)). Затишну оселю ми повинні самі собі змайструвати. Своїми руцями. І не варто чекати від когось нових тем. Починаймо із себе. Авось масть піде. ;-)
  • 1

#24 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Україна вул Любая8

Відправлено 30.03.2012 – 14:14

Реально, але цього ніхто робити не буде, бо це пряма дорога у прірву. І взагалі, про що мова? По функціоналу і зручності цей форум в рази кращий і потужніший. До дизайну теж все всі звикли.
для тих, хто погано читає і вишукує та фантазує у питанні щось, чого нема:
з цікавості запитала чи технічно можливо повернути старий форум і все.

Цитата

В чому проблема? Якщо є якісь суттєві і корисні поради, то пишіть, а плакатись за старе - це як мінімум недоречно.
проблем взагалі вже ні у кого немає, рівно як і дописувачів (принаймі цікавих)

Цитата

ага, вислуговує в тебе :wink2: .

Дякую Нолексе за відповідь

Повідомлення відредагував Ластiвочка: 30.03.2012 – 14:15

• 0

#25 Ярий

Старійшина

• Користувачі
  • 1734 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 05.04.2012 – 14:15

По функціоналу і зручності цей форум в рази кращий і потужніший. До дизайну теж все всі звикли.

По функціоналу і зручності питань нема, все набагато краще. Але від старого дизайну би не відмовився )
  • 1

#26 _Ex

STATUS_OK

• Користувачі
  • 1731 повідомлень
  • Місто:Бахмут, Південна Слобожанщина, Україна

Відправлено 06.04.2012 – 03:07

В чому проблема? Якщо є якісь суттєві і корисні поради, то пишіть, а плакатись за старе - це як мінімум недоречно. )
нолекс, заходиш на форум десь о 19 - 20, дивишся на
всього користувачів 22
гостей 19,
анонімних 1,
користувачів 1,
Bing, Yandex, Google, якийсьнахрєнспамерськибот

... і усвідомлюєш, що прірва цьому форуму вже какбе не загрожує. Чи що ти взагалі розумієш під прірвою?
Про рази, функціонал і зручності. В гумор! :lol:

Цитата

Хвалити адміністрацію - велике діло.

Перегляд дописуЯрий (05.04.2012 – 14:15) писав:

По функціоналу і зручності питань нема, все набагато краще. Але від старого дизайну би не відмовився )
функціонал і зручності... скажіть якого хрєна тепер кнопка назад спричиняє новий запит сторінки? а якщо напр. в редакторі передумуєш постити і тиснеш "назад" то замість нормального поврнути на момент до натиснення конпки "відпвісти", тобто на поточну сторінку в режим читання так би мовити, воно заново завантажує сторінку на якій ти був до того як прийти на сторінку на якій хотів шось відповідати. наприкалда на головну. це нахрєн зручності? з листами така херня, шо навіть тошно туди заходити. чого якщо друга сторона видалила оригінал свого листа, не має кнопки відповісти, а якщо не видалила - можна. де логіка? адже я всеодно бачу вміст, це ж до мене лист. чого я не можу просто на нього відповісти, натисканням кнопки відповісти чи цитувати чи ще як. як було колись. і зі смайлиами там якась фігня. якщо в цитованому ориігналі смайли є і ти додаєш своїх, то, за пвеної кількости мабуть же 10 воно не хоче відсилати скаражчись на кільскість смайлів. але намагання видалити смайли з цитати видає помилку, щось типу що редагування заборонено я вже не памятаю, бо це було несьогодні. але зручності да, пипець, на кожному кроці самі зручності. тупа система репи, абсолютно неціква і в мілійон разів гірша за попередню. абсолютна нікчемна систена коменратів у профілі, чи як вони тепер стали назвиатись - статуси, байдуже, бо воно ніяке абсолютно нецікаве і криве. Стало пристанищем для пощення ботами якоїсь їхньої ботової фігні. старі коменти звалені там в яуксь незрозумілу купу, тобто людина це комусь колись писала _по різних профілях_, і воно мало там свій контескт і було там доречне, а тепер воно йде зібране в купу в його "статусах". взагалі незрозуміло що, кому і чого це писалось. це прсото псування назвиається. і це лише одне невеличке шо зараз загадалось, а поідбного можна повіднаходити баагто, якщо є бажання. а ви ще кажете про багаторазвое прокращення функціоналу і зручностей. ДЕЕЕЕЕ? В ЧООООООМУ???!!!111 Все старе зіпсоване або зникло (сюди ще можна додати рухомі ави, розрізнення фоток у профілі і ав, милу стару репутацію), все нове ніяке (як то нова репуатція, або оце жахливе псування ав, які тепер треба обрізати). або зникла можливість перегляду всіх дописів кристувача, немає можливости в профілі подивитись як раніше, що робить неанаонімний юзер, а раніше навтіь можна убло визнчаити чи він активний чи вже ні, навіть якщо його нік ще в тому пулі на головній. зіткнувшись з таким мега зручним функціоналом, я забив навіть дивитися що там зіпсовано покращено в підписі. ну й теде, таких дірбничок велике множество, баагто хто ще щось би додав, це тіке маіквці подобається, але й то з і нших причин. а от нових фіч, я щось взагалі нормальних не помічаю.
коротше, відкатуйте, може хоч на старі показники піврічної давнини вернеться. які вже тоді були не ахті, але не цей коматозний стан, в якому постять лише спамери. бо саме з переходом на нову версію, форум ліг отсаточно. це не можна не помітити. пару днів етузіазму, і юзери випарувались остаточно. а так хоч ностальгія, рідний і знайомий облік триматимуть ту купку активних юзерів. (примітка: тут мова не про "ту" купку окремо :lol:, а про купку активних користувачів загалом)

Повідомлення відредагував _Ex: 06.04.2012 – 03:26

• 3

#27 Маківка

пані Ексцентричність

• Заблоковані
  • 3933 повідомлень

Відправлено 06.04.2012 – 08:37

Твою, Валеро, енергію та в потрібне русло. Ціни не було б. :)
Ти хоч сам вкурив, що ото наваляв? Таке враження, що коли адміністратори реінкарнують попередній форум (дайте йому спочити врешті), відвідування сайту, кількість путніх дописів, осередок ресурсу кардинально зміниться. Що тобі не до снаги? Приват? Як на мене, система ланок набагато зручніша і містить більше пам’яті. Репутація? Щоб читати, хто кому що наклав у єдиному місці, яке не модерується? Ну, Валєрку. З твоїми-то відвертими закидами вона точно непотрібна. ) Що там ще тобі муляє? Коменти? Тож ніби коментарі - це приватна річ. Для чого тобі порпатися у чужих профілях. ;)
Нащо підіймати з потойбіччя те, що й так слугувало вам честю й правдою шість літ. Вчепилися до старого дизайну, як п’яний до тину. У теми дописувати, у теми. :)) Щось цікаве плодити.
  • 0

#28 СВІ†ЛОНОСНИЙ

http://svobodaslova.ukrainianforum.net/

• Користувачі
  • 2386 повідомлень
  • Місто:з Небес

Відправлено 06.04.2012 – 12:24

Не має значення як і де розташовані кнопочки, якщо людям є про що спілкуватися.
Просто всі перебігли в соціялки.

Цікаво, чим вони виявилися кращими за форуми.
  • 1

#29 Маківка

пані Ексцентричність

• Заблоковані
  • 3933 повідомлень

Відправлено 06.04.2012 – 12:58

Перегляд дописуСВІ†ЛОНОСНИЙ (06.04.2012 – 12:24) писав:

:cool2: Сказав - як відрізав.

Можна спілкуватися і в "соціялках", і тут. Аби було з ким. )
  • 0

#30 Друг Бобер

Старійшина

• Користувачі
  • 1966 повідомлень

Відправлено 06.04.2012 – 13:01

Не знаю, на основі чого можна твердити, що в соціалки перебігли усі, і який відсоток людей це зробили. Але на усе це схоже.
На усе приходить мода. З'являється щось нове, що здається кращим, люди спочатку на то кидаються, якщо це добре розкрутити. Потім попит трошки на це впаде. Усе стабілізується.
  • 0

#31 Маківка

пані Ексцентричність

• Заблоковані
  • 3933 повідомлень

Відправлено 06.04.2012 – 13:02

Не думаю, що вони кращі. Просто цяцька нова: побавляться і покинуть. Власне, хто до чого звик.
І байдуже, трикутна справа кнопочка чи кругла у новій версії, песик у шапці підняв лапку чи опустив... Аби сам стержень не прогнив.

Перегляд дописуДруг Бобер (06.04.2012 – 13:01) писав:

На усе приходить мода. З'являється щось нове, що здається кращим, люди спочатку на то кидаються, якщо це добре розкрутити. Потім попит трошки на це впаде. Усе стабілізується.
Твоя правда.
  • 0

#32 Маківка

пані Ексцентричність

• Заблоковані
  • 3933 повідомлень

Відправлено 06.04.2012 – 14:04

Перегляд дописуManfred (06.04.2012 – 13:23) писав:

У приваті не з'являється остання відповідь, доки не відповіси сам. Виправіть цей глюк.
Така ж проблема. Заново перечитую усю ланку листування з користувачем, бо є дописи, котрих просто не помічаєш - вони з’являються пізніше. Дивно... :huh:
  • 1

#33 Teo

бовдур, булька, кулька, круть!

• Користувачі
  • 2841 повідомлень

Відправлено 06.04.2012 – 17:09

мені також не подобається новий дизайн. я розумію, що він кращий в багатьох аспектах за попередній, але так як проблем з минулим дизайном я не мав, то і заявляю, що це все переливання з пустого в порожнє. але вже нічого не змінити та і привикати по суті не складно.
алсо, нагадло мікроблоги дурова, точніше холівари пов'язані з ними
  • 0

#34 _Ex

STATUS_OK

• Користувачі
  • 1731 повідомлень

Відправлено 08.04.2012 – 04:06

Перегляд дописуМаківка (06.04.2012 – 08:37) писав:

Твою, Валеро, енергію та в потрібне русло. Ціни не було б. :)
Ти хоч сам вкурив, що ото наваляв? Таке враження, що коли адміністратори реінкарнують попередній форум (дайте йому спочити врешті), відвідування сайту, кількість путніх дописів, осередок ресурсу кардинально зміниться. Що тобі не до снаги? Приват? Як на мене, система ланок набагато зручніша і містить більше пам’яті. Репутація? Щоб читати, хто кому що наклав у єдиному місці, яке не модерується? Ну, Валєрку. З твоїми-то відвертими закидами вона точно непотрібна. ) Що там ще тобі муляє? Коменти? Тож ніби коментарі - це приватна річ. Для чого тобі порпатися у чужих профілях. ;)
Нащо підіймати з потойбіччя те, що й так слугувало вам честю й правдою шість літ. Вчепилися до старого дизайну, як п’яний до тину. У теми дописувати, у теми. :)) Щось цікаве плодити.
Та ми вже знаємо, шо ти адабряєш, не напрягайся ти так.
Я написав, що мені "не до снаги", тобто що мені не подобається, що робе чорті по Якому, тож перечитай, може поймеш. Це тема про побажання і пропозиції, а не майлданчик для демонсатрації своєї безмежної відданости обарному курсу і керівній силі. Не переборщи з медом, щоб приторність ту не сплюнули чи зригнули ті кому вона адресується.
І так, старий дизайн, старі фічі це мач бета, ніж ця відстійна галімаття.
Соц мережі це шлак. Для апченія форуми те шо треба, а соц мережі це що, постити свої нікому непотрібні фотке чи взагалі якісь дебілістичні катринки, які взагалі незрозуміло для чого і шо вони там в дідька озаначають, чи писати якусь хєрню, я в соцмережах нічого не орієнтуюсь, всі ті їхні фішки видаються мені непотребом. Взагалі інтернет працює на обслуговування такоооої такооооої довбаної фігні, що сумно стає, нафга взагалі ці технології і праця, щоб оте сміття накпоичувати. це якщо взагалі не шось збоченське. ... Ну це я відхилився, вопшім нова версія добиває цей ресурс, це очевидно. І будь ласка, не треба коментити мій цей пост знову хвалячи "новий дизайн" *двозначні лапки. А то я відповім грубо. :lol:
  • 6

#35 Маківка

пані Ексцентричність

• Заблоковані
  • 3933 повідомлень

Відправлено 09.04.2012 – 08:39

Користувачу Ех (чи як там тебе). Може, припиниш вже витанцьовувати краков’як? Твою словесну дизентерію й без демагогії видно. І ті, кого ти мастиш медом, давно тебе заплюсили. Ззуйся вже врешті.

Людина звикає до всього. Та для цього потрібен час. Сидіти на плоті й верешати, який непотрібний дизайн, кожен зможе. Тут багато розуму не треба. Мудру фразу сказав Світлоносний: "Не має значення, як і де розташовані кнопочки, якщо людям є про що спілкуватися". А ті, кому тут нецікаво, сюди просто не заходять. Елементарна формула.

Перегляд допису_Ex (08.04.2012 – 04:06) писав:

Створи свій форум і з хлібом-сіллю запроси нас на цей ресурс. Я з радістю завітаю.

І мої побажання: дати більше пам’яті для привату.

Повідомлення відредагував Маківка: 09.04.2012 – 08:45

• 0

#36 _Ex

STATUS_OK

• Користувачі
  • 1731 повідомлень

Відправлено 09.04.2012 – 12:02

Перегляд дописуМаківка (09.04.2012 – 08:39) писав:

Користувачу Ех (чи як там тебе). Може, припиниш вже витанцьовувати краков’як? Твою словесну дизентерію
щоб не лилась дизентерія на тебе, маківко, треба подалі триматися від чужих задів. :yes: :lol:

Цитата

й без демагогії видно.
отож твоє її здіймання було зайвим.

Цитата

І ті, кого ти мастиш медом, давно тебе заплюсили. Ззуйся вже врешті.
Коли ти просила шоб я тобі плюскиів наставив шоб в тебе пройшла сракабіль, я тобі казав "мудрі слова": товсьо хєрня, лиш ти та я, ... і шось там ще :lol: А ти як була стурбована через цю герунду так нею очевидно й лишилася.

Цитата

Людина звикає до всього.
Якщо для тебе це причина вважати нову незручну гіршу за стару версію форуму класною, то, - хто ти після цього? :lol:

Цитата

Та для цього потрібен час. Сидіти на плоті й верешати, який непотрібний дизайн, кожен зможе.Тут багато розуму не треба.
А вислужуватись перед важко? :happytwo: І скільки для цього треба розуму мати?

Цитата

Мудру фразу сказав Світлоносний: "Не має значення, як і де розташовані кнопочки, якщо людям є про що спілкуватися". А ті, кому тут нецікаво, сюди просто не заходять. Елементарна формула.
Світлоносний взагалі мудрєц шопіпєц (доки не скаже шо ти дура) але я вже писав вище, схоже на те, що кнопочки теж важать. Бо то насправді ціла екосистема, яку цілком змінили. І в гірший бік! І справа нестільки в невзичності. Я робив пропозиції й завваження, повязані з _НЕДОЛІКАМИ_ цієї версії. Чи тобі й вони подобаються? А ти, не маючи власної думки чи принижуючи її просто вирішила і з ворогами погавкатися ну і "діло проговорити". Так хоч би не так нарочито обирдливо дратуюче. :lol:

Цитата

Створи свій форум і з хлібом-сіллю запроси нас на цей ресурс. Я з радістю завітаю.

І мої побажання: дати більше пам’яті для привату.
Якщо матиму потребу в назойливих співцях деферамбів і всілякої іншої такої липової підтримки і ославлення, створю запросю.
Да, дайте їй більше привата, як не змучить всяких мєсних животних, так може вб*є вашу базу. :lol:
  • 2

#37 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 09.04.2012 – 12:18

Перегляд допису_Ex (09.04.2012 – 12:02) писав:

Коли ти просила шоб я тобі плюскиів наставив шоб в тебе пройшла сракабіль, я тобі казав "мудрі слова": товсьо хєрня, лиш ти та я, ... і шось там ще :lol: А ти як була стурбована через цю герунду так нею очевидно й лишилася.
Оце жесть взагалі. :D Насмішили.))) Хоча про це мабуть всі здогадувались.)

Мабуть таки треба додати пропозицію відмінити репутацію взагалі, доки декому зовсім дах не знесло.))

Таки додаю: Відмінити репутацію зовсім.
  • 0

#38 _Ex

STATUS_OK

• Користувачі
  • 1731 повідомлень

Відправлено 09.04.2012 – 12:26

Перегляд дописуОлеська (09.04.2012 – 12:18) писав:

Оце жесть взагалі. :D Насмішили.))) Хоча про це мабуть всі здогадувались.)

Мабуть таки треба додати пропозицію відмінити репутацію взагалі, доки декому зовсім дах не знесло.))

Таки додаю: Відмінити репутацію зовсім.
так, треба бути генієм. щоб не помітити ~650 плюсів і трохи менше в вебера і шоб не відсулідкувати логічних звязків.)))
Я вже стомився повторювати, але повторю ще раз: навіщо відміянти те, що принослило більше цікавого/доброго більшій кілкості людей, ніж паганого меншій, значно меншій, тій в кого чомусь така зацикленість і викривлене ставлення до цього. Це як вибори - перемагати має пропозиція з найбліьшою кількістю голосів.
  • 1

#39 веснянка

Старійшина

• Користувачі
  • 1492 повідомлень

Відправлено 09.04.2012 – 13:34

Перегляд допису_Ex (08.04.2012 – 04:06) писав:

Та ми вже знаємо, шо ти адабряєш, не напрягайся ти так.
Я написав, що мені "не до снаги", тобто що мені не подобається, що робе чорті по Якому, тож перечитай, може поймеш. Це тема про побажання і пропозиції, а не майлданчик для демонсатрації своєї безмежної відданости обарному курсу і керівній силі. Не переборщи з медом, щоб приторність ту не сплюнули чи зригнули ті кому вона адресується.
Соц мережі це шлак. Для апченія форуми те шо треба, а соц мережі це що, постити свої нікому непотрібні фотке чи взагалі якісь дебілістичні катринки, які взагалі незрозуміло для чого і шо вони там в дідька озаначають, чи писати якусь хєрню, я в соцмережах нічого не орієнтуюсь, всі ті їхні фішки видаються мені непотребом. Взагалі інтернет працює на обслуговування такоооої такооооої довбаної фігні, що сумно стає, нафга взагалі ці технології і праця, щоб оте сміття накпоичувати. це якщо взагалі не шось збоченське. ... Ну це я відхилився, вопшім нова версія добиває цей ресурс, це очевидно. І будь ласка, не треба коментити мій цей пост знову хвалячи "новий дизайн" *двозначні лапки. А то я відповім грубо. :lol:
та ні попередній, ні сучасний дизайн ніяк не відображали справжнього обличчя форуму. А воно називається "розчарування", ну може не аж таке,але часи змінилися, люди з форуму (хто хотів, звичайно) стали зустрічатися поза ним, форумне спілкування у його чистому вигляді стало для багатьох безґлуздям. Та й взагалі - у багатьох в житті буває таке, що час від часу ми на щось забиваємо, або з цього виростаємо. а соцмережі теж не для багатьох є вмістилищем фоток чи корцінок. Це можливість згрупувати яких-не-яких знайомих, з якими не можеш поспілкуватися в реальному житті.Хіба ні?І вигляд тут ні до чого.тут на вмістом треба працювать.Але хто ж хоче.
  • 4

#40 _Ex

STATUS_OK

• Користувачі
  • 1731 повідомлень

Відправлено 09.04.2012 – 13:48

Перегляд дописувеснянка (09.04.2012 – 13:34) писав:

та ні попередній, ні сучасний дизайн ніяк не відображали справжнього обличчя форуму. А воно називається "розчарування", ну може не аж таке,але часи змінилися, люди з форуму (хто хотів, звичайно) стали зустрічатися поза ним, форумне спілкування у його чистому вигляді стало для багатьох безґлуздям. Та й взагалі - у багатьох в житті буває таке, що час від часу ми на щось забиваємо, або з цього виростаємо. а соцмережі теж не для багатьох є вмістилищем фоток чи корцінок. Це можливість згрупувати яких-не-яких знайомих, з якими не можеш поспілкуватися в реальному житті.Хіба ні?І вигляд тут ні до чого.тут на вмістом треба працювать.Але хто ж хоче.
я не про абстрактне обличчя форуму, а саме про середовище. і мова отнюдь не про вигляд. я наводив приклади шо шось не робе, шось зіпсовано, шось дуже незручне. коротше.
я не можу повірити, що прям одразу в той самий час, для всіх форум став "безглуздям", бо вони там якось шось десь... для всих тих хто раніше наповнював його своєю більшою/меншою активністю. Це неможливо. Бо я про всеь форум, а ти, складається враження, лише про якусь купку. Навіть новачки не зявляються. Якщо не рахувати тих що постять в розділі софтварє.)))

Перегляд дописуМаківка (09.04.2012 – 13:32) писав:

Це яким треба бути блазнем генієм, щоб таке молоти? :D У кого я там ще що просила? ))) Вебер мені ставить плюсики, а я Веберу? )) Плюс ще -надцять користувачів. Ага.
Як каже мій С...а, "це вже не смішно". )
так ото ж.
  • 1

Кількість користувачів, що читають цю тему: 2

0 користувачів, 2 гостей, 0 анонімних

Цікавинки: получите информацию где в Москве есть персидские ковры