Перейти до вмісту

Мобільні оператори

Повідомлень в темі: 580

Опитування: Який мобільний оператор найкращий??? (269 користувачів проголосувало)

Який мобільний оператор найкращий???

1. КиївСтар (70 голосів [29.29%])

Процент голосів: 29.29%

2. Djuice (71 голосів [29.71%])

Процент голосів: 29.71%

3. МТС (UMС) (20 голосів [8.37%])

Процент голосів: 8.37%

4. Life :) (65 голосів [27.20%])

Процент голосів: 27.20%

5. Beeline (12 голосів [5.02%])

Процент голосів: 5.02%

6. Utel (1 голосів [0.42%])

Процент голосів: 0.42%

7. Інтертелеком (0 голосів [0.00%])

Процент голосів: 0.00%

8. СDMA Ukraine (0 голосів [0.00%])

Процент голосів: 0.00%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#381 Marcos

....

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3363 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Київ

Відправлено 19.09.2007 – 15:24

Перегляд дописуЖивчик (19.09.2007 16:21) писав:

фігня. Сесед всіх теревенчан немає таких ,хто пробував не платити? а київстар, life білайн, голден телеком теж такі злі? чи все ж umc найгірше
Знаю два варіанти. Якраз сьогоді про це на роботі розмовляли :
1) На вас дійсно подадуть в суд і будуть вимагати відшкодування грошей
2) Передадуть вашу " справу" спеціальній фірмі що займається вибиванням грошей
  • 0

#382 Живчик

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 103 повідомлень
  • Місто:Київ, на підніжжі Старокиївської гори

Відправлено 19.09.2007 – 15:29

вже передали спеціальній фірмі. А що гірше? які можуть бути наслідки, якщо мовчати й морозитись
  • 0

#383 toy machine

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 74 повідомлень
  • Місто:Рівне

Відправлено 19.09.2007 – 17:53

можуть бити, можуть перевернути все в квартирі..телевізор дивіться
  • 0

#384 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Україна вул Любая8

Відправлено 19.09.2007 – 18:40

Точно така сама ситуація була в нас. От лише з різницею, що контракт був на безлімітний. Контрак заключали на 600 грн в місяць, а фактично приходили рахунки значно більші і дійшло аж до 800 грн в місяць. Ясно, що ніхто 600 грн не наговорював, але менше з тим...При спробі розірвати контракт вам виставляють кругленьку суму неустойки чи як воно там...Коротше батько забив на їх карточку, перейшов на Київстар - чим дуже задоволений. нас теж завалювали рахунками, причому по наростаючому, приспробі вияснити -відповідь - за збереження номеру. Коли ми сказали, що телефон вкрали разом з карткою, вони всеодно зберігали той номер і слали рахунки, + від вищевказаною фірми усіляки погрози з подаванням до суду, то продовжувалось довгенько так, а ми? а ми викидали то всьо в смітник, а при дзвінку додому - просто послали......І все. Більше нам ніхто, нічого не присилає і не телефонує. А київстар направду краще, і оплата як записано в угоді - 600 грн, не більше, і з поповненням рахунку проблем нема - купив картки і поповнюй, а в ЮМС тре було їздити до них, стояти в черзі, щоб сплатити щомісячну плату...
  • 0

#385 Живчик

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 103 повідомлень

Відправлено 19.09.2007 – 18:54

ми вже на вільному Лайфі, хоч якість так собі, зате дешево, а контракти пішли до дупи. Отже радите ігнорувати? і нічого не буде, ніякого суду, нічого?
в мене ще валявся джинс з сімсімос - тепер все нафіг поламаю
  • 0

#386 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Україна вул Любая8

Відправлено 19.09.2007 – 19:44

Перегляд дописуЖивчик (19.09.2007 19:54) писав:

ми вже на вільному Лайфі, хоч якість так собі, зате дешево, а контракти пішли до дупи. Отже радите ігнорувати? і нічого не буде, ніякого суду, нічого?
в мене ще валявся джинс з сімсімос - тепер все нафіг поламаю
Нічого я не раджу!!! Я просто розказала свій випадок і все. А лохотронщиків тих повбивала б
  • 0

#387 Живчик

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 103 повідомлень

Відправлено 19.09.2007 – 22:06

вирішив, що боротись потрібно конкретно, планую розіслати листи про поводження з абонентами в різні мас-медіа. Як гадаєте, куди найкраще? Вже послав у деякі установи, з антимонопольного комітету прийшла відповідь "Передзвоніть..." Як гадаєте, це означає, що у них є гарні новини?
Про всі результати обовязково напишу на форумі, хай інші користуються чужим досвідом.
Прошу тих, в кого таке було викласти свою історію. невже тут так мало колишніх/теперішніх контрактних абонентів?
  • 0

#388 Topper

Т-Безсмертний

• Користувачі
  • 2584 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 19.09.2007 – 23:34

Цитата

Словом безліміт в укр. операторів має стільки спільного з безлімітом як морська свинка із свиньми і морем.
1. Яйця (мтс.) 1000 хв. на ворогів, 3000 тис. хв на ворогів. + ПЗЗ 10 коп. Вартість 390 гр.
2. Білайн 1000 хв. на ворогів. В Середенині мережі не лімітується. ПЗЗ відсутня. Вартість 640 гр.
3. Данилічзвєзда: 4000 хв. в будь якому напрямку. ПЗЗ 10 коп. Вартість 550 гр.
4. глюкодром. Платінум. 2000 хв. на ворогів. ПЗЗ відсутня. В середині мережі не лімітується. Вартість 500 гр.
5. CDMA-ua: Безлімітний 2007. на міські номери в місті підключення безкоштовно і не лімітуються. На мобільні і по Україні 0,84 коп. (50 хв. включено а АП) ПЗЗ відсутня. Вартість 150 гр.
6. PeopleNet. Життя онлайн ХХL 500хв. на мобільні, 500 хв. на стац. по Україні. 3000 хв. в мережі. ПЗЗ відсутня. Це коштує 400 гр.
Примітка. Як показала практика ПЗЗ 10 коп. на безліміті виностить з кишені додаткових ~200 гр.

PS. якщо потрібно міський номер то однозначно CDMA-ua.

Не займайтесь фігньою, юристи файно попрацювали, шоб такі прості смертні як ми, могли їм шось притикнути!!! Будеш мати научку на майбутнє, а взагалі краще вчитись на чужих помилках ніж попадати на бабло :angry2: <_<
  • 0

#389 Legum

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 735 повідомлень
  • Місто:Луцьк

Відправлено 20.09.2007 – 04:13

оскільки в свій час був причетний до даного випадку - розкажу все спочатку:
є контракт, наприклад на 1(2) роки (з додатковою угодою, саме в ній і проблема), ви використали всі гроші на рахунку (виговорили або вони згоріли якщо не використали за певний розрахунковий місяць), але ще залишається період до закінчення контракту, ви вже не користуєтесь номером, але МТС (ЮМС) продовжує нараховувати гроші кожного місяця, це продовжується до закінчення контракту, після цього через юридичну фірму складається позов про відшкодування витрат (сюди входить вищеназвана сума+штраф згідно контракту+пеня+судові витрати по справі)
Єдиний спосіб зменшити суму витрат - сплатити в МТС суму заборгованості (до закінчення контракту)+ укладаєте новий контракт При цьому МТС відмовляється від позовних вимог.
П.С. щодо конкретних випадків, пишіть у приват

Перегляд дописуMarcos (19.09.2007 16:24) писав:

Знаю два варіанти. Якраз сьогоді про це на роботі розмовляли :
1) На вас дійсно подадуть в суд і будуть вимагати відшкодування грошей
2) Передадуть вашу " справу" спеціальній фірмі що займається вибиванням грошей
така їх політика, це точно

Перегляд дописуЖивчик (19.09.2007 16:29) писав:

вже передали спеціальній фірмі. А що гірше? які можуть бути наслідки, якщо мовчати й морозитись
в кінці свого посту я виказав власний підхід, і повір він як правило дешевний чим суд, але врахуй що суд це не остання інстанція, потім - виконавча служба, а це звернення стягнення на наявне в тебе майно.....в твому випадку необхідно оплатити заборгованість та діждатись закінчення контракту та забути про це.....

п.с. забув сказати, що найгірше те, що в контракті передбачена (не знаю як в нинішних, знаю що в минулих така умова була) продовження нарахування щомісячних платежів після закінчення терміну контракту, оскільки термін контракту збільшується на період несплати......
УВАЖНО ЧИТАЙТЕ ДОДАТКОВУ УГОДУ ДО КОНТРАКТУ!

Повідомлення відредагував Legum: 20.09.2007 – 04:27

• 0

#390 Desperado

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 69 повідомлень

Відправлено 20.09.2007 – 09:17

І чому ніхто не читає контракт ДО-ТОГО-ЯК ?... невже життя ще не навчило, що серед тих 5-6(н) сторінок можна нашкрябати практично все, чого захочеться (обмеження тільки рамками "те, що прямо не заборонено законодавством України").. <_<
  • 0

#391 ROMARIO

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 42 повідомлень

Відправлено 28.09.2007 – 23:55

Лайф оператор дешевий але звязок поганенький
  • 0

#392 Aklerk

Генеральний писар

• Користувачі
  • 524 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 29.09.2007 – 12:57

В мене Djuice.
Погоджуюсь з Ivan Metal! найкращого немає!
  • 0

#393 Живчик

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 103 повідомлень

Відправлено 29.09.2007 – 15:42

Хто ще на юмс - прчитайте тему юмс вибиває гроші викидайтпе йоого до смітника

як великий жлоб користуюсь Лайфом та Юні
  • 0

#394 Angelus

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 295 повідомлень

Відправлено 29.09.2007 – 21:48

Лайф по шарі рулить :D , але якість зв’язку інколи лякає :D !!!
  • 0

#395 sam

Just a man...

• Користувачі
  • 660 повідомлень
  • Місто:Lviv

Відправлено 30.09.2007 – 20:46

Як мінімум вартувало б додати ще ПіплНет і зовсім скоро - Утел.

А найкращий переважно той, чиїми послугами ви користуєтеся...

Для мене то МТС. Контракт.
  • 0

#396 Блискавиця

ωριμότητα

• Користувачі
  • 2624 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 11.10.2007 – 11:25

Мене ця тема розчарувала. Для мене найкращий оператор той, хто вкладає гроші в Україну. :D

Я хотіла б дізнатися, який із цих операторів має українську частку бізнесу, щоб не сплачувати грошики закордон (найгірше - у Рашку). А ви тут діферамби МТС співаєте.

Ну будь-хто вже знає, що на контракті дурять користувачів найбільше, а поскаржитися нема кому. Існують порівняльні таблиці з цінами на операторів і МТС наразі найдорожчий! :happy1:
У мене Джинс, та при першій же нагоді (під новий рік, коли за безцінь продають пакети або й дарують:D) я його зміню на той, який має українську частку. :D
  • 0

#397 Гість_Дiма_*

• Гості

Відправлено 11.10.2007 – 12:34

Я постійно користуюсь djuice. Він мене повністью влаштовує, дишеві ціни, якісне покриття, і вже просто до нього звик. В мене тарифний план "djuice Новорічний" 2007. Мені на місяць дається 200 пільгових хвилин говорити по 5 копійок, смс коштує 10 коп. Коли 200 пільгових хвилин виходить, далі за хвилину плачу 15 копійок. Також в мене підключена послуга djuice Ніч. З 00:00 - 06:00 в мене беруть тільки плату за з'єднання, смс в цей час коштує 5 копійок. Але цією послугою не користуюсь, адже немає кому дзвонити в такий час :D Також в мене є така цікаво послуга, як djuice дует. Можна підлючити один номер і дзвонити на нього безкоштовно, і той абонент може дзвонити мені безкоштовно (кого підлючив).
Мій вибір djuice

Повідомлення відредагував Дiма: 11.10.2007 – 12:34

• 0

#398 sam

Just a man...

• Користувачі
  • 660 повідомлень
  • Місто:Lviv

Відправлено 25.10.2007 – 14:40

Ну от, ребрендінг минув, страсті вляглися... :cool2:

Можу сказати що величезної хвилі відключень у МТС не було... Ну, трошки більше ніж зазвичай... але не набагато...

І тарифна сітка нормальною залишилася... І якість зв*язку також...

А однією з причин ребрендінгу є бажання власника бачити все своє добро одним цілим...
Тим більше так і рекламуватися легше - вся Україна дивиться москальські канали, де йде реклама МТС. І втрачати можливість попіаритися таким чином - нерозумно.

Та й бренд впізнаваний - дивитеся на яйця - згадуєте МТС. А підсвідомість підступна штука. :happy1:
  • 0

#399 rtut

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 31 повідомлень
  • Місто:пиздобрянск

Відправлено 01.11.2007 – 17:37

я взагали билайном користуюся. на рази мене влаштовуе
  • 0

#400 MrGALL

Старійшина