Перейти до вмісту

Мобільні оператори

Повідомлень в темі: 580

Опитування: Який мобільний оператор найкращий??? (269 користувачів проголосувало)

Який мобільний оператор найкращий???

1. КиївСтар (70 голосів [29.29%])

Процент голосів: 29.29%

2. Djuice (71 голосів [29.71%])

Процент голосів: 29.71%

3. МТС (UMС) (20 голосів [8.37%])

Процент голосів: 8.37%

4. Life :) (65 голосів [27.20%])

Процент голосів: 27.20%

5. Beeline (12 голосів [5.02%])

Процент голосів: 5.02%

6. Utel (1 голосів [0.42%])

Процент голосів: 0.42%

7. Інтертелеком (0 голосів [0.00%])

Процент голосів: 0.00%

8. СDMA Ukraine (0 голосів [0.00%])

Процент голосів: 0.00%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#301 Xobb

Doctor What'son

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1481 повідомлень
  • Стать:Чоловік

Відправлено 12.06.2007 – 18:43

Verizon
  • 0

#302 адуфанчік

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 807 повідомлень
  • Місто:відки і всі

Відправлено 12.06.2007 – 21:50

Verizon, але він дорогий мля)
  • 0

#303 Lactarius

Генеральний писар

• Користувачі
  • 976 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 13.06.2007 – 22:22

Найкращого немає.
  • 0

#304 serafim

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 61 повідомлень
  • Місто:Москва-Львів

Відправлено 13.06.2007 – 22:26

Перегляд дописуIvan Metal! (13.06.2007 22:22) писав:

Найкращого немає.
є.........піво.........
а як на мене то МТС :ggggg:
  • 0

#305 Fatal1ty

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 126 повідомлень
  • Місто:м.Житомир

Відправлено 13.06.2007 – 22:37

У мене лайф кульна штука
А вільний лайф просто офігітельно классній тариф саме для тих хто любить багато поговорити
  • 0

#306 Anastasio

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 3 повідомлень

Відправлено 15.06.2007 – 07:17

Залишусь на мтс так як немогу втрачати свого номера..
Буду надіятись гірше не буде..
  • 0

#307 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Україна вул Любая8

Відправлено 15.06.2007 – 08:20

Падлюки вони продажні!. Я по натурі консерватор і важко звикаю до нового. Обрала варіант відповіді "Так, я проти цього і перейду до іншого оператора". Але оскільки мій номер телефону є контактним, то зможу це зробити лише в кінці року. Зла, як дідько!!!!!Вже звиклося, так сім-сім сім"я якась була а тепер все в тартарари і починати з нуля. Оберу Київстар. Може хтось знає які тепер розцінки будуть? Просвітіть, бо рити купу інфи в неті нема можливості

Повідомлення відредагував Ластівочка: 15.06.2007 – 08:23

• 0

#308 Вік

• Користувачі
  • 1280 повідомлень
  • Місто:Київ, Україна-Русь

Відправлено 15.06.2007 – 10:06

Перегляд дописуweb-nation.org (17.05.2007 13:38) писав:

а бренд "яйце у квадраті" - то я взагалі не розумію, мабуть найтупіша ідея 2006-го року
дизанери ті самі, що створювали лого Лондону 2012 :yes: але з яйцем непогана таки ідея )

шкода, не шкода… але вирішує власник компанії ) тому не дивно. я якось не цікавився, але думаю що решту наших операторів теж з іноземни мкапіталом, нє?
  • 0

#309 Marcos

....

• Користувачі
  • 3363 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 15.06.2007 – 10:16

Перегляд дописуFreelancer (15.06.2007 11:06) писав:

дизанери ті самі, що створювали лого Лондону 2012 :yes: але з яйцем непогана таки ідея )

шкода, не шкода… але вирішує власник компанії ) тому не дивно. я якось не цікавився, але думаю що решту наших операторів теж з іноземни мкапіталом, нє?
великі оператори всі з іноземним капіталом - Лайф, Білайн, ЮМС. Київстар. Жоден не належить українцям.
  • 0

#310 Вік

• Користувачі
  • 1280 повідомлень
  • Місто:Київ, Україна-Русь

Відправлено 15.06.2007 – 10:26

Перегляд дописуMarcos (15.06.2007 11:16) писав:

великі оператори всі з іноземним капіталом - Лайф, Білайн, ЮМС. Київстар. Жоден не належить українцям.
ну от ) тому, заяви — перейду на щось инше — безглузді. переходити нема на що (мається на увазі, в партіотичних цілях). хіба знов на укртелекомівський дріт сідати =)
  • 0

#311 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень
  • Місто:Україна вул Любая8

Відправлено 15.06.2007 – 18:37

заява "перейду до іншого оператора" мотивується одним словом - сервіс. Я хочу платити гроші і знати за що. Щоб мені було зручно! А патріотичні міркування, та було б не зле, але наразі суцільний бардак....Ми не можемо відмовитись від необхідних речей (я, принаймі)
  • 0

#312 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 15.06.2007 – 18:45

Перегляд дописуFreelancer (15.06.2007 11:26) писав:

ну от ) тому, заяви — перейду на щось инше — безглузді. переходити нема на що (мається на увазі, в партіотичних цілях). хіба знов на укртелекомівський дріт сідати =)

Нічого подібного. Я, наприклад, переходжу на виключно український CDMA.
  • 0

#313 Olex

Генеральний писар

• Користувачі
  • 905 повідомлень

Відправлено 15.06.2007 – 18:46

Перегляд допису-=VJ=- (17.05.2007 12:42) писав:

Отже, те, про що так довго говорили, сталося.
Я вже прийняв рішення про відмову від п"ятирічного співробітництва з цією компанією. Цікаво, як поставляться до цього інші українські абоненти колишнього "українського" МС.
Підтримую, в мен ЮМС, я переходжу на щось інше, расєйскій капітал наступає, і це мене не влаштовує :yes:
  • 0

#314 Armando

Старійшина

• Користувачі
  • 1795 повідомлень

Відправлено 16.06.2007 – 12:44

Серед інтернет пропозицій краще за life (100Mb, 350, 1Gb)25, 35, 60 грн відповідно немає. Для тих і кого нема стаціонарного телефона це - єдиний вихід з дешевих, окрім CDMA в великих містах
  • 0

#315 Українець

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 410 повідомлень
  • Місто:ЛЬВІВ, Україна

Відправлено 09.07.2007 – 20:51

Точно понизять собі рейтинги. Тим більше, що ЮМС мав репутацію найдорожчого моб. зв'зку, а тепер ще й відкрили людям таємницю, що він російський. Я був користувачем ЮМС при зародженні моб. зв'зку в Україні. Згодом перейшов на Київстар, а тепер ще й life:) додався.Але мене всерівно бісить така експанція російського на територію України. :brovy:
  • 0

#316 kYula

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 124 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 10.07.2007 – 12:43

Людоньки, навіщо годувати кацапів, коли наші голодні ходять?

В мене колись було ЮМС, потім перестрибнула на ДІДЖУС, весь час мешкала: ДЖИНС не ДЖИНС, ДЖИНС не ДЖИНС, а зараз "перепродажного" ЮМСішного ДЖИНСУ не хочеться взагалі.

Підтримуємо українське! :)
  • 0

#317 Mr.Ripley

(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)

• Користувачі
  • 4665 повідомлень

Відправлено 11.07.2007 – 10:08

Перегляд дописуkYula (10.07.2007 12:43) писав:

Людоньки, навіщо годувати кацапів, коли наші голодні ходять?

В мене колись було ЮМС, потім перестрибнула на ДІДЖУС, весь час мешкала: ДЖИНС не ДЖИНС, ДЖИНС не ДЖИНС, а зараз "перепродажного" ЮМСішного ДЖИНСУ не хочеться взагалі.

Підтримуємо українське! :blink:

Ото Ви наївна, діджус теж тримають "кацапи" :)
  • 0

#318 kYula

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 124 повідомлень

Відправлено 11.07.2007 – 11:22

Ось що я знашла на сторінці Київстар

Игорь Литовченко
Президент компании «Киевстар»
Игорь Литовченко возглавляет компанию «Киевстар» с 1996 года. Закончил исторический факультет Киевского государственного университета им. Т. Г. Шевченко и Украинскую государственную академию связи им. О. С. Попова.

Мартин Фурусет
Операционный директор
С 1 сентября 2006 г. на должности операционного директора «Киевстар» начал работать господин Мартин Фурусет. Мартин Фурусет является гражданином Норвегии.

Эндрю Симмонс
Финансовый директор
Эндрю Симмонс работает на должности финансового директора «Киевстар» с 19 июня 2006 года. Господин Симмонс имеет британское гражданство и является квалифицированным членом Чартерного Института Управленческого Учета в Лондоне, Великобритания

Йогеш Малик
Технический директор
В команду топ-менеджмента «Киевстар» Йогеш Малик пришёл 1 апреля 2006 года, имея опыт работы в сфере телекоммуникаций более двенадцати лет с момента окончания университета (факультет Инженерной Электроники). Он работал как со стационарной связью, так и с технологиями мобильной связи.

Владимир Ткачук
Административный директор
Господин Ткачук с командой «Киевстар» с 1997 года. Занимает должность административного директора с 2001 года. Кандидат наук. Имеет опыт работы на руководящих должностях в крупных нефтегазовых компаниях. Долгое время работал в геологической отрасли, был руководителем лаборатории в Институте геохимии и физики минералов НАН Украины.

І жодного кацапа.

Тобто, можна зрозуміти, що цією мережою Литовченко керує, а наявність російських інвестицій ніхто не заперечує
  • 0

#319 Mr.Ripley

(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)

• Користувачі
  • 4665 повідомлень

Відправлено 11.07.2007 – 13:58

Перегляд дописуkYula (11.07.2007 11:22) писав:

Ось що я знашла на сторінці Київстар

Игорь Литовченко
Президент компании «Киевстар»
Игорь Литовченко возглавляет компанию «Киевстар» с 1996 года. Закончил исторический факультет Киевского государственного университета им. Т. Г. Шевченко и Украинскую государственную академию связи им. О. С. Попова.

Мартин Фурусет
Операционный директор
С 1 сентября 2006 г. на должности операционного директора «Киевстар» начал работать господин Мартин Фурусет. Мартин Фурусет является гражданином Норвегии.

Эндрю Симмонс
Финансовый директор
Эндрю Симмонс работает на должности финансового директора «Киевстар» с 19 июня 2006 года. Господин Симмонс имеет британское гражданство и является квалифицированным членом Чартерного Института Управленческого Учета в Лондоне, Великобритания
Йогеш Малик
Технический директор
В команду топ-менеджмента «Киевстар» Йогеш Малик пришёл 1 апреля 2006 года, имея опыт работы в сфере телекоммуникаций более двенадцати лет с момента окончания университета (факультет Инженерной Электроники). Он работал как со стационарной связью, так и с технологиями мобильной связи.

Владимир Ткачук
Административный директор
Господин Ткачук с командой «Киевстар» с 1997 года. Занимает должность административного директора с 2001 года. Кандидат наук. Имеет опыт работы на руководящих должностях в крупных нефтегазовых компаниях. Долгое время работал в геологической отрасли, был руководителем лаборатории в Институте геохимии и физики минералов НАН Украины.

І жодного кацапа.

Тобто, можна зрозуміти, що цією мережою Литовченко керує, а наявність російських інвестицій ніхто не заперечує

Ги я думаю UMC керує теж українець ги. А більше 50% акцій у росіян від Київстара.
  • 0

#320 kYula

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 124 повідомлень

Відправлено 11.07.2007 – 16:02

Перегляд дописуLOГ (11.07.2007 14:58) писав:

Ги я думаю ... А більше 50% акцій у росіян від Київстара.

ти думаєш чи знаєш?

А що там "ги"? :)
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 2

0 користувачів, 2 гостей, 0 анонімних