Перейти до вмісту

Теревені 2.0 - стартувала нова версія

теревені оновлення ipb 2.3

Повідомлень в темі: 189

#81 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 8134 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 09.02.2012 – 21:25

Перегляд дописуNolex (09.02.2012 – 13:21) писав:

Зробили логотип в зимовому стилі :yes:
до речі, хотіла саме про це теж сказати: суперово.))
починаю звикати по-трохи до нового форуму :)
  • 1

#82 Globetrotter

волоцюга

• Користувачі
  • 1465 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Лева

Відправлено 10.02.2012 – 08:41

Може повторюся, але насмілюся запитати, - що з репутацією? я так важко на неї працював...., а тут...
  • 2

#83 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Україна вул Любая8

Відправлено 10.02.2012 – 10:46

прошу допомоги розібратись з приватною скринькою. як там можна блокувати листи від небажаних істеричних випадів?
  • 4

#84 Маківка

пані Ексцентричність

• Заблоковані
  • 3933 повідомлень
  • Місто:Країна казкових мрій

Відправлено 10.02.2012 – 10:52

Прошу розібратися з тими мінусами за дописи. Як так може до мене в профіль щоранку забиратися Ластівка і від фанаря лупити по 10 мінусів??? Поставне якийсь обмежений ліміт. Бо це стає схоже не на оцінку постів, а на якийсь дитячий батл.

Ластівко, припиняй вже мене переслідувати.
  • -8

#85 Demoman

маньячина (chaotic good)

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 981 повідомлень
  • Місто:Sadistic Village of Remarkable Misfortune

Відправлено 10.02.2012 – 10:53

Перегляд дописуМаківка (10.02.2012 – 10:52) писав:

Прошу розібратися з тими мінусами за дописи. Як так може до мене в профіль щоранку забиратися Ластівка і від фанаря лупити по 10 мінусів??? Поставне якийсь обмежений ліміт. Бо це стає схоже не на оцінку постів, а на якийсь дитячий батл.

Ластівко, припиняй вже мене переслідувати.
вона не може поставити 10 мінусів
  • 0

#86 Маківка

пані Ексцентричність

• Заблоковані
  • 3933 повідомлень

Відправлено 10.02.2012 – 11:17

Перегляд дописуDemoman (10.02.2012 – 10:53) писав:

вона не може поставити 10 мінусів
Тоді по максимуму. Та менше з тим. Що це за такий рейтинг? Коли ще попередня репутація давала які-не-які оцінки дописів, то нинішня перетворилася на якийсь цирк. Це я маю через чиюсь неадекватну інфантильність собі нерви псувати?
Поважні адміни. Прошу вжити відповідних заходів. Прийміть зовсім того мінуса. Для чого? Кому не сподобається пост, той взагалі не реагуватиме на нього. Коли вам потішна теперішня забавка - позбавте мене Ластівки. Це вже не прохання, а благання. Та зробіть такий ігнор, щоб вона зовсім до мене в профіль не вешталася. Змилуйтеся вже!!!
  • -7

#87 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 10.02.2012 – 12:11

капець просто.) не думала, що із такої репутації будуть теж соплі та сльози.)

Ластівочко, там в профілі є функція Ігнор.
  • 3

#88 Маківка

пані Ексцентричність

• Заблоковані
  • 3933 повідомлень

Відправлено 10.02.2012 – 12:17

То втри їх своїй подрузі врешті. Чому вона лазить до мене щоранку?

Повідомлення відредагував Маківка: 10.02.2012 – 12:17

• -6

#89 Максим Стюфляєв

Генеральний писар

• СуперМодератори
  • 725 повідомлень
  • Місто:Лутугине Луганська область.

Відправлено 10.02.2012 – 14:20

Перегляд дописуОлеська (10.02.2012 – 12:11) писав:

капець просто.) не думала, що із такої репутації будуть теж соплі та сльози.)

Ластівочко, там в профілі є функція Ігнор.
Мені здається, розрахунки на те, що нова система репутації буде об'єктивнішою за попередню, уже провалилися. Репутація - це просто ілюстрація взаємин на форумі і її анонімність нічого не змінює. Наївно думати, що оцінюється допис. Оцінюється, звичайно, автор, особливо якщо йдеться про старожилів. Так було раніше і буде тепер. Тепер буде навіть ще гірше. Бо раніше можна було поставити користувачеві один мінус чи плюс на тиждень і це робилося явно. Тепер можна типу анонімно "завалити" людину мінусами або якщо хочеш догодити - плюсами. Мені в принципі байдуже яка тут репутація. Я людина зі сторони і вже давно. Але те, що гризні тепер не стане менше - це 100%. Її стане більше. Я би пропонував якщо вже це стало такою проблемою ліквідувати репутацію взагалі. Або хоч повернути старий ліміт, коли можна було поставити користувачеві один + чи - за тиждень.
  • 1

#90 Маківка

пані Ексцентричність

• Заблоковані
  • 3933 повідомлень

Відправлено 10.02.2012 – 14:29

Перегляд дописуМаксим Стюфляєв (10.02.2012 – 14:20) писав:

Мені здається, розрахунки на те, що нова система репутації буде об'єктивнішою за попередню, уже провалилися. Репутація - це просто ілюстрація взаємин на форумі і її анонімність нічого не змінює. .
Дякую, Максе. В яблучко.

Цитата

Тепер буде навіть ще гірше.
Звісно. Адже ображений користувач буде чекати можливості знову навзаєм "віддячити" "приятелю" тією ж булавою.

Цитата

Тепер можна типу анонімно "завалити" людину мінусами або якщо хочеш догодити - плюсами. Мені в принципі байдуже яка тут репутація. Я людина зі сторони і вже давно. Але те, що гризні тепер не стане менше - це 100%.
Отож-бо. Тому й прошу адміністраторів прислухатися до людей, які дивляться збоку на цю клоунаду, і вжити якихось заходів.

Цитата

Я би пропонував якщо вже це стало такою проблемою ліквідувати репутацію взагалі. Або хоч повернути старий ліміт, коли можна було поставити користувачеві один + чи - за тиждень.
Підтримую. І це буде найкращий (і найоптимальніший) варіант.
  • -4

#91 Dr. Zlo

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 293 повідомлень

Відправлено 10.02.2012 – 14:44

По моєму тут уже всі зрозуміли хто претендує на премію "ТП теревень"? :wink2:

Мені здається, розрахунки на те, що нова система репутації буде об'єктивнішою за попередню, уже провалилися. Репутація - це просто ілюстрація взаємин на форумі і її анонімність нічого не змінює. Наївно думати, що оцінюється допис. Оцінюється, звичайно, автор, особливо якщо йдеться про старожилів. Так було раніше і буде тепер. Тепер буде навіть ще гірше. Бо раніше можна було поставити користувачеві один мінус чи плюс на тиждень і це робилося явно. Тепер можна типу анонімно "завалити" людину мінусами або якщо хочеш догодити - плюсами. Мені в принципі байдуже яка тут репутація. Я людина зі сторони і вже давно. Але те, що гризні тепер не стане менше - це 100%. Її стане більше. Я би пропонував якщо вже це стало такою проблемою ліквідувати репутацію взагалі. Або хоч повернути старий ліміт, коли можна було поставити користувачеві один + чи - за тиждень.
Дик існує ліміт.
  • 4

#92 Demoman

маньячина (chaotic good)

• Користувачі
  • 981 повідомлень

Відправлено 10.02.2012 – 14:53

Я би пропонував якщо вже це стало такою проблемою ліквідувати репутацію взагалі. Або хоч повернути старий ліміт, коли можна було поставити користувачеві один + чи - за тиждень.
а я би пропонував користувачам розібратися в собі і перестати реагувати на репутацію так болюче, бо не в репутації справа а в тому як користувачі її використовують і сприймають.
тупо весь час змінювати форум під когось вічно_ображеного, нехай міняються самі

Перегляд дописуМаківка (10.02.2012 – 14:29) писав:

Звісно. Адже ображений користувач буде чекати можливості знову навзаєм "віддячити" "приятелю" тією ж булавою.
ти так завжди робила, а тепер говориш про це так ніби це погано
  • 4

#93 phobos

Дивний незнайомець

• Користувачі
  • 2601 повідомлень
  • Місто:Павутина

Відправлено 10.02.2012 – 15:07

Максе, як людині зі сторони раджу тобі не висловлюватись з будь якого приводу не вивчивши досконало питання.
Теперішня репутація відображає саме ставлення до дописів, ти не лінуйся, пройдися по форуму, почитай, і це стане тобі зрозумілим.
Ну а те що в підсумку в якогось користувача може назбиратися у профілі великий мінус - це лише його заслуга, хай думає над тим що пише.

Перегляд дописуDemoman (10.02.2012 – 14:53) писав:

ти так завжди робила, а тепер говориш про це так ніби це погано
Це певно найбільше що хвилює тут декого, адже тепер невідомо кому відповідь ставити, а на всіх одразу не вистачить.

З.І. 2666-те повідомлення. Бійтеся!

Повідомлення відредагував phobos: 10.02.2012 – 15:08

• 3

#94 Маківка

пані Ексцентричність

• Заблоковані
  • 3933 повідомлень

Відправлено 10.02.2012 – 15:17

Фобосе, яке ставлення? Ти бачив, що робилося нині? То хай адміністратори подивляться, хто, що, коли і як оцінював. До слова. Тебе самого тут тривалий час не було.
Коли вже пішла така п’янка, ЯК можна ОЦІНИТИ допис у "Флуді"? Яким робом?
Ці смикання до пори до часу. Я не збираюся тут товкти воду в ступі. Скарги адміністраторам повідсилала. Обом. А вони хай вирішують, що робити з тими кнопками.

Перегляд дописуphobos (10.02.2012 – 15:07) писав:

Це певно найбільше що хвилює тут декого, адже тепер невідомо кому відповідь ставити, а на всіх одразу не вистачить.
Вистачить. Коли закриють ту репутацію взагалі. Тоді й пануватиме на форумі мир та ідилія.

Дякую за увагу.

Повідомлення відредагував Маківка: 10.02.2012 – 15:20

• -2

#95 Demoman

маньячина (chaotic good)

• Користувачі
  • 981 повідомлень

Відправлено 10.02.2012 – 15:19

ти смішна, макухо, тобі 36, а поводиш себе як дитина з дитсадка
закочуєш істерики через всякі дрібниці
ти ж знаєш шо половина форуму тебе ненавидить, пора би було вже звикнути до такого відношення
  • 5

#96 Максим Стюфляєв

Генеральний писар

• СуперМодератори
  • 725 повідомлень
  • Місто:Лутугине Луганська область.

Відправлено 10.02.2012 – 15:20

Фобе, по формі ти маєш рацію. Але по суті я занадто добре і занадто досконально знаю як це відбувається на форумі. І я не вірю, що коли в одного користувача обвалюється рейтинг до -22 за день то це холодна і твереза оцінка його дописів. Це навала групою на одного. Простіше кажучи травля. Я не знаю Маківку і ніколи не спілкувався з нею крім кількох приватних повідомлень на форумі. Я цілком вірю, що у вас можуть бути причини її недолюблювати. Я тому й кажу, що стара репутація чесніша була, бо оцінювався автор. Тепер те саме, але прикриваються демагогією ніби оцінюють дописи.
  • 3

#97 Nameless One

ЧВ

• СуперМодератори
  • 2259 повідомлень

Відправлено 10.02.2012 – 15:21

Поставив тобі мінус за цей допис, оскільки не зовсім погоджуюся з твоєю думкою стосовно нової "репутації". При тому що до автора цього допису я ставлюся позитивно.

Гризні на форумі не стане менше і не стане більше, оскільки це залежить від поведінки людей, а технологічні аспекти форуму типу "репутації" є лише приводом і засобом для вияснення стосунків.
  • 0

#98 Маківка

пані Ексцентричність

• Заблоковані
  • 3933 повідомлень

Відправлено 10.02.2012 – 15:26

Перегляд дописуDemoman (10.02.2012 – 15:19) писав:

ти ж знаєш шо половина форуму тебе ненавидить, пора би було вже звикнути до такого відношення
Дякую. У мене лишилася ще половина. Її мені вистачить. )

Перегляд дописуNameless One (10.02.2012 – 15:21) писав:

Гризні на форумі не стане менше і не стане більше, оскільки це залежить від поведінки людей, а технологічні аспекти форуму типу "репутації" є лише приводом і засобом для вияснення стосунків.
Ти найбільше волав про закриття репутації взагалі. А тепер найбільше ліпиш усім мінуси підпільно. Це тебе тішить?

Перегляд дописуМаксим Стюфляєв (10.02.2012 – 15:20) писав:

Фобе, по формі ти маєш рацію. Але по суті я занадто добре і занадто досконально знаю як це відбувається на форумі. І я не вірю, що коли в одного користувача обвалюється рейтинг до -22 за день то це холодна і твереза оцінка його дописів.
Маєш рацію. Репутація не повинна перетворюватися на травлю. На що це схоже, скажіть мені на милість?
  • -1

#99 Demoman

маньячина (chaotic good)

• Користувачі
  • 981 повідомлень

Відправлено 10.02.2012 – 15:26

Перегляд дописуМаківка (10.02.2012 – 15:23) писав:

Дякую. У мене лишилася ще половина. Її мені вистачить. )
шоб встромити їм ножа в спину?
  • 4

#100 Dr. Zlo

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 293 повідомлень

Відправлено 10.02.2012 – 15:33

Перегляд дописуМаківка (10.02.2012 – 15:26) писав:

Маєш рацію. Репутація не повинна перетворюватися на травлю. На що це схоже, скажіть мені на милість?
Не репутація красить людину, якшо ти цього ще не зрозуміла.
А от твоя реакція на злив твоєї рєпи свідчить про те що вона для тебе дуже цінна.
  • 1

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних