Перейти до вмісту

Теревені 2.0 - стартувала нова версія

теревені оновлення ipb 2.3

Повідомлень в темі: 189

#161 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 11.02.2012 – 11:48

Перегляд дописуОлеська (11.02.2012 – 11:35) писав:

Сенсоріко, ти в минулій репутауції, наскільки я пам"ятаю, теж спочатку не змінювала нікому рейтингу.)

А чому власне треба ставити плюса чи мінуса за допис? Я ставлю саме за ті емоції людські, з якими написаний цей допис.
змінювала. я років два просто лише плюсувала, а мінусів нікому не ставила. Потім зло попутало :lol:

людські емоції.. прям збіговсисько надто емоційних якесь)

я шо хочу сказати. набагато приємніше посміхатися людям, ніж скалити їм зуби. валєрочко, я лише тобі і пластуну на мінуси відповідала. і більше не на мінсуи, а на коментарі,якими вони були приправлені. бо було видно, шо на діалог якийсь напрошуєтеся. а так то я ж добра)
  • 0

#162 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 8134 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 11.02.2012 – 11:51

Перегляд дописуСенсоріка (11.02.2012 – 11:48) писав:

змінювала. я років два просто лише плюсувала, а мінусів нікому не ставила. Потім зло попутало :lol:

людські емоції.. прям збіговсисько надто емоційних якесь
ну от ти сама собі протирічиш.) ти ж на тих самих емоціях і поставила першого мінуса.) та й плюси ставила емоційно. Я взагалі не розумію беземоційних людей. Такі люди мабуть на таких форумах і не сидять - ну бо нафіга?
  • 1

#163 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 11.02.2012 – 11:56

Перегляд дописуМаківка (11.02.2012 – 11:42) писав:

Ех, Сенсі. Хотіла б я тобі дати почитати коментар у приват одного нашого спільного друга. Не думала, що мене тут так підтримають. Вже з півгодини розгрібаю листи. То що сказав? А впевнено мене переконав, що колективне цькування - це рефлекс звичайнісінького бидла. І знаєш, він має рацію. Ці жалюгідні мінуси - це не мій сором, а їхня низькість.
та не мінуси жалюгідні. жалюгідними можуть бути і плюси. жалюгідність - вона в реакції. в тому,як сприймаєш(-ють)
не реагуй, не будь жалюгідною.

ап.ять срач почався. ну це прям якась фішечка цього форуму. давайте всі помиримося, харе сваритися.

і нема в нас с тобою спільних друзів, ти шоооо О_О

Перегляд дописуОлеська (11.02.2012 – 11:51) писав:

ну от ти сама собі протирічиш.) ти ж на тих самих емоціях і поставила першого мінуса.) та й плюси ставила емоційно. Я взагалі не розумію беземоційних людей. Такі люди мабуть на таких форумах і не сидять - ну бо нафіга?
о ні. я дуже емоційна. але вважаю, шо деякі емоції треба тримати при собі. або ж якшо хочеться покричати, то не комусь на вухо, навіть якшо і хочеться в чиєсь конкретне вухо кричати.

першого мінуса я поставила...еем.. скажімо так: це було дууже несвідомо, так, наче це й не я була)))
всі помиляються, деякі помилки треба виправляти і не припускатися їх більше.
  • 0

#164 Маківка

пані Ексцентричність

• Заблоковані
  • 3933 повідомлень
  • Місто:Країна казкових мрій

Відправлено 11.02.2012 – 12:05

Перегляд дописуСенсоріка (11.02.2012 – 11:54) писав:

і нема в нас с тобою спільних друзів, ти шоооо О_О
Пардон. ))) Для мене він друг, а для тебе - "друг". Мій малесенький хибодрук. ))
Жалюгідність, Сенсі, саме в тому, що за масками святих покровителів сія Теревенів ховаються злиденні троляки. Так, я надто сентиментальна на свої 15 літ. І цим так хтиво скористалися. Та менше з тим. Мені приятелі й приятельки розплющили очі. Як кажуть, роздуплили, ху із ху. Воно мені і справді непотрібно. Нащо мені оте нервотріпання? Оті "стьоби" (сорі за сленг)? Я прийшла на цей форум не цілуватися з усіма. І поважаю тих людей, котрі мене направду цінують. А такі тут є. Хай навіть і половина (як учора заявив Демоман). Мені вистачить тієї половини. Але щирих і відвертих співрозмовників. А не тих, хто попервах плазує перед тобою, розказує, хто є хто на ресурсі, щоднини верещить тобі у приват: "Борися, не здавайся!" (ідіотизм якийсь дитячий), а потім, як той хробак, щоранку підповзає на твою (най і віртуальну) територію і гадить. Знишка... От тільки після такої "люб’язності" послід лишається ну надто їдкий. Що аж ніяк відмити не можеш.

Теревені не для мене. Можливо, навіть через ту кляту сентиментальність. Та заради "Мовних консультацій" я звідси не піду. Пообіцяла - слово стримаю. Хай там у профілі той червоний квадрат посиніє.
  • 0

#165 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 11.02.2012 – 12:15

Перегляд дописуСенсоріка (11.02.2012 – 11:56) писав:

о ні. я дуже емоційна. але вважаю, шо деякі емоції треба тримати при собі. або ж якшо хочеться покричати, то не комусь на вухо, навіть якшо і хочеться в чиєсь конкретне вухо кричати.
та ліпше в інеті виливати свої емоції, або десь в глухому лісі чи полі, аніж між реальних людей.
  • 1

#166 Маківка

пані Ексцентричність

• Заблоковані
  • 3933 повідомлень

Відправлено 11.02.2012 – 12:51

Перегляд дописуНемі (11.02.2012 – 01:04) писав:

та нє, це не те. це список онлайн. а раніше ще можна було дивитись, хто що читає.
От і я про це постійно думаю. :)) Ото маємо загадку.

ЮЗЕР
(-а) ч.; комп. Користувач комп'ютера.
  • -2

#167 чорно-біла

Т-юлень

• Користувачі
  • 2757 повідомлень
  • Місто:Roma

Відправлено 11.02.2012 – 13:06

Перегляд дописуНемі (11.02.2012 – 01:04) писав:

та нє, це не те. це список онлайн. а раніше ще можна було дивитись, хто що читає.
http://awesomescreenshot.com/06au4zyde
http://awesomescreenshot.com/0e8u4zt5e
  • 3

#168 Крихітка

Мрійниця

• Модератори
  • 4030 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ, Castelló, Ibiza, Hildesheim

Відправлено 11.02.2012 – 14:09

Перегляд дописуСенсоріка (11.02.2012 – 11:41) писав:

пс. оцінити смайл неможливо. це ставлення до користувача. і лише користувача. а смайли - вони ж ОДНАКОВІ, будь хто його поставити може. шо ж ви такі нєразборчівиє, йоли-пали.
ноуп
:wub:різниця є :facepalm:
смайли кагбе так і намальовані, щоб можна було повністю ними навіть повністю пост замінити, приміром замість "+100500, це чудово, я в захваті блаблабла" можна ліпити смайл "респект" ( :respekt: ) і його тоді теж можна буде оцінити як пост.
про те, що оцінюємо ми не тільки сам пост, а ше його відправника, я далі писала.

Перегляд дописуМаківка (11.02.2012 – 12:05) писав:

І поважаю тих людей, котрі мене направду цінують. А такі тут є. Хай навіть і половина (як учора заявив Демоман).
якщо та одна половина, про яку Макс говорив тебе справді ненавидить, це ще не означає, що інша любить, існує ще дофігіща інших способів людину сприймати.

в мене є юзери, яких я поважаю, є такі, яких люблю, є такі, з якими часто не погоджуюсь, але вони мені все рівно цікаві
а є ще "хто це ващє, що воно тут робит?"

ах да, напишіть хтось, за яким принципом оті репутаційні звання роздаються, мені цікаво, що буде в юзера з -100 писати і тп.
  • -2

#169 Маківка

пані Ексцентричність

• Заблоковані
  • 3933 повідомлень

Відправлено 11.02.2012 – 14:53

Перегляд дописуКрихітка (11.02.2012 – 14:09) писав:

якщо та одна половина, про яку Макс говорив тебе справді ненавидить, це ще не означає, що інша любить, існує ще дофігіща інших способів людину сприймати.
Не про любов йдеться, а про повагу й розуміння. Крихітко, я вже добряче навчилася відрізняти лайно від печива, школу пройшла огого. ) Повір.
І по темі. Плюси плюсами. А в шапці таки "нелади", Нолексе. Юзер і користувач - одне й те ж, слова-синоніми. Чи коли тицяєш на "юзери", випливають одні теревенці, а жмеш на "користувачі" - інші? Он уже й Веснянка волала про це. У чім різниця?
  • 0

#170 веснянка

Старійшина

• Користувачі
  • 1492 повідомлень

Відправлено 11.02.2012 – 15:05

Навіть якщо й розуміння нема, то просто повага дуже важлива. Тому, Маківко, ви не партеся, дописуйте у "Мовних..",я вам там плюсики тицятиму. І час від часу допомагатиму)*колобок з великим серцем))
а про інше у флуді - то це суцільний потяг фейспалмів)
зайнятість вам у поміч, тоді й не реагуватимете;)
  • 4

#171 Маківка

пані Ексцентричність

• Заблоковані
  • 3933 повідомлень

Відправлено 11.02.2012 – 15:12

Дякую, Веснянко. Я вже вчора збирала валізи. Та світ не без добрих людей. ) Підтримку отримала як від дописувачів цього форуму, так і від "юзерів" іншого. ;) Ніколи не думала, що наші хлопи - такі психологи (негайно гнатиму їх із флуду в серйозні теми). :)
Стосовно "Мовних...", то це моя друга віртуальна домівка (перша, звісно, форум словника). І хай би як мене не смикало від чергової травлі... ну, не можу я просто так покинути цю гілку. )
За підтримку ґречно вдячна. В "Українській мові" не завадить ніжного жіночого плеча, - самі парубки. )
А щодо "зайнятості"... Хе, пам’ятаю. Ретельно працюємо над цим. :wink2:

Повідомлення відредагував Маківка: 11.02.2012 – 15:16

• 2

#172 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Україна вул Любая8

Відправлено 11.02.2012 – 20:59

Обіцяні плюси поставила,:)
  • 1

#173 І Цвях

опозиція

• Користувачі
  • 1876 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Мати міст руських

Відправлено 12.02.2012 – 19:55

Зображення

ІМХО забагато вільного місця. Стартова виглядає некомпактно. Ергономіка шкутильгає.
  • 3

#174 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень

Відправлено 15.02.2012 – 08:36

Пропозиція щодо репутації: якщо не можна повернути стару версію, то пропоную поставити ліміт мінусів на одного користувача, а не на загальну кількість за день. Тобто якщо я ставлю Нолексу три мінуси, то чому я не можу поставити ще одного Галові (ніки - як приклад, без образ)?
  • 1

#175 Блискавиця

ωριμότητα

• Користувачі
  • 2624 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 28.02.2012 – 12:22

Незручно відповідати на дописи, бо не копіюється ім’я дописувача автоматично. Треба лише з цитатою. Кнопки "цитата" і "відповісти" дублюють функції одна одної. Не ясно - навіщо їх дві, а окремо ім’я не копіюється.

Повідомлення відредагував Блискавиця: 28.02.2012 – 12:24

• -1

#176 phobos

Дивний незнайомець

• Користувачі
  • 2601 повідомлень
  • Місто:Павутина

Відправлено 28.02.2012 – 20:02

Перегляд дописуБлискавиця (28.02.2012 – 12:22) писав:

Незручно відповідати на дописи, бо не копіюється ім’я дописувача автоматично. Треба лише з цитатою. Кнопки "цитата" і "відповісти" дублюють функції одна одної. Не ясно - навіщо їх дві, а окремо ім’я не копіюється.
Кнопка Відповісти одразу переносить у поле для написання відповіді на конкретний допис.
Кнопка Цитата натискається на декількох дописах, для того щоб мати можливість на них відповісти.
  • 1

#177 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень

Відправлено 29.02.2012 – 08:18

з нововведеннями зникла ще одна хороша стара річ: пропали нагадування днів народження. можна це якось повернути?
  • 3

#178 Nana

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 751 повідомлень
  • Місто:Dnipropetrovsk

Відправлено 09.03.2012 – 05:32

Перегляд дописуЧортеня (10.02.2012 – 22:16) писав:

А мене пре нова версія, все в ній круто. Звикла вже.)

І мені подобається, все в таких приємних для очей кольорах
Ну я думаю аватарки з анімацією запрацюють? :)
  • 0

#179 Demoman

маньячина (chaotic good)

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 981 повідомлень
  • Місто:Sadistic Village of Remarkable Misfortune

Відправлено 09.03.2012 – 10:39

Перегляд дописуNana (09.03.2012 – 05:32) писав:

Ну я думаю аватарки з анімацією запрацюють? :)
нє
  • 0

#180 Nolex

Старійшина

• Адміністратори
  • 1047 повідомлень
  • Місто:Житомир

Відправлено 10.03.2012 – 16:11

Перегляд дописуЛастiвочка (29.02.2012 – 08:18) писав:

з нововведеннями зникла ще одна хороша стара річ: пропали нагадування днів народження. можна це якось повернути?
Готово. На сторінці форуму внизу блок з ДН.

Прикріплені зображення

• Прикріплене зображення: birthbays_tereveni.jpg

• 1

Кількість користувачів, що читають цю тему: 2

0 користувачів, 2 гостей, 0 анонімних