Перейти до вмісту

Теревені 2.0 - стартувала нова версія

теревені оновлення ipb 2.3

Повідомлень в темі: 189

#101 Максим Стюфляєв

Генеральний писар

• СуперМодератори
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 725 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Лутугине Луганська область.

Відправлено 10.02.2012 – 15:38

Радий бачити давніх приятелів, ніби повернення у 2008 р. :) Як ви всі витримуєте тут так довго тусуватися? )))

Перегляд дописуNameless One (10.02.2012 – 15:21) писав:

Поставив тобі мінус за цей допис
Знаю. Знав ще до того як ти це сказав.

Перегляд дописуNameless One (10.02.2012 – 15:21) писав:

оскільки не зовсім погоджуюся з твоєю думкою стосовно нової "репутації".
Твоє право, я відкритий до дискусії.

Цитата

При тому що до автора цього допису я ставлюся позитивно.
Дякую. Навзаєм.

Цитата

Гризні на форумі не стане менше і не стане більше, оскільки це залежить від поведінки людей, а технологічні аспекти форуму типу "репутації" є лише приводом і засобом для вияснення стосунків.
Я згоден. Але технічні аспекти можуть сприяти чи не сприяти конфліктам. З моєї точки зору та система яка є зараз сприяє конфліктам. Повторюся, я не торкаюся конкретних імен. Я просто не в курсі, що у вас тут і як. Але я бачу, що якщо раніше мінусами обмінювалися, то тепер буде одне угрупування завалювати інше. Так буде.
  • 2

#102 phobos

Дивний незнайомець

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2601 повідомлень
  • Місто:Павутина

Відправлено 10.02.2012 – 15:40

Перегляд дописуManfred (10.02.2012 – 09:37) писав:

Хз, може вже обговорювалось це питання, але як тема потрапляє до Топ-тем на Головній сторінці (нижче від "Останні дописи з форуму") і що за цифри відображуються праворуч першого допису теми, кількість подяк у коментах чи самій темі?
Не впевнений, але схоже що тема на головну обирається на основі рейтингу (репутації). Рейтинг теми = кількість дописів + к-сть плюсів для теми (першого допису).
  • 1

#103 Demoman

маньячина (chaotic good)

• Користувачі
  • 981 повідомлень
  • Місто:Sadistic Village of Remarkable Misfortune

Відправлено 10.02.2012 – 15:42

Перегляд дописуphobos (10.02.2012 – 15:40) писав:

Не впевнений, але схоже що тема на головну обирається на основі рейтингу (репутації). Рейтинг теми = кількість дописів + к-сть плюсів для теми (першого допису).
ігри я так розумію, не потрапляють на гоовну
  • 1

#104 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 10.02.2012 – 15:52

Я більш ніж впевнена, що срачу, соплів та гризні менше не стане навіть тоді, коли заберете зовсім репутацію. В тому, що є насьогодні, вигляді, репутація абсолютно прийнятна. Я ні за стару не трималась рєпу, ні за теперішню - мені пофіг. Але якщо людина набирає багато +, чи багато -, то це про щось говорить, нє? травля - не травля, але людині на будь-яку критику варто задумуватись, чи все вона правильно робить. Хоча є, звичайно, унікуми, які навіть при повальній критиці зі всіх сторін, вважатимуть себе ідеалом.

І, до речі, страшенно тішусь новій версії через повернення на форум старожилів, за якими вже ну дуже скучила: за Блискавицею, за Фобосом, за Максимом Стюфляєвим, за всіма, хто вже повернувся, але ще сумнівається, чи залишитись тут.)
  • 5

#105 Максим Стюфляєв

Генеральний писар

• СуперМодератори
  • 725 повідомлень

Відправлено 10.02.2012 – 15:58

Ні, Олесько, форум - зло. :D Він погано впливає на продуктивність моєї праці. Роботу треба здати, а я сиджу тут теревеню. :lol: Тим не менше, радий був усіх побачити і переконатися, що з вами все добре.
  • 2

#106 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 10.02.2012 – 16:00

Нє-нє-нє, ти так швидко не втечеш.) ну, принаймні, хоч іноді з"являйся.) я ж не кажу маньячити форумом, як ми.))
  • 1

#107 Evol

Старійшина

• Користувачі
  • 1846 повідомлень

Відправлено 10.02.2012 – 16:12

Перегляд дописуМаківка (10.02.2012 – 15:26) писав:

На що це схоже, скажіть мені на милість?
це схоже на те, що ти не вбачаєш ніякого зв’язку між своїм ниттям та пониженням репутації.
чому ти хочеш позбавити мене права оцінити корисність твоїх дописів?
  • 4

#108 Маківка

пані Ексцентричність

• Заблоковані
  • 3933 повідомлень
  • Місто:Країна казкових мрій

Відправлено 10.02.2012 – 16:28

Перегляд дописуМаксим Стюфляєв (10.02.2012 – 15:58) писав:

Ні, Олесько, форум - зло. :D Він погано впливає на продуктивність моєї праці. Роботу треба здати, а я сиджу тут теревеню. :lol: Тим не менше, радий був усіх побачити і переконатися, що з вами все добре.
Максе, я тобі покажу форум, де панує ідилія. Там немає неадекватів, повір мені. :)
  • -2

#109 Odonacer

Старійшина

• На перевірці
  • 1228 повідомлень
  • Місто:В Родині

Відправлено 10.02.2012 – 16:28

Да класна була репутація раніше.
Звичайно вона чипляла психологічно, хтоб там що не казав і це спрацьовувало на утримання теревенчанина.
Я скажу, що цю систему репутацій ще треба було розкрутити, щоб вона працювала, щоб дратувала когось і це була добра перевага форуму над іншими.
Я бачив форуми, де ця репутація дійсно нічого не варта, там на неї взагалі не звертають уваги, а тут он ви її обговорюєте і будете ще довго з цього теревеніти, поки вона не стане нікому не потрібна.
Інші хочуть, щоб вона працювала, але вона нікому не потрібна, тут вона працювала, але ви вважаєте, що вона заважає.

Вважаю, що репутація і не анонімна потрібна. Цеж люди, їм потрібно робити комусь приємно и комусь погано, завдяки відкритої репутації можно товаришувати з кимось і проти когось, а це як в житті, а в житті без цього не можна.
  • 2

#110 Маківка

пані Ексцентричність

• Заблоковані
  • 3933 повідомлень

Відправлено 10.02.2012 – 16:33

П. с. Адміністратори, чекатиму на ваш вердикт. Від цього залежить багато що. Авторитетність форуму - поготів.

Перегляд дописуOdonacer (10.02.2012 – 16:28) писав:

Да класна була репутація раніше.
Звичайно вона чипляла психологічно, хтоб там що не казав і це спрацьовувало на утримання теревенчанина.
Я скажу, що цю систему репутацій ще треба було розкрутити, щоб вона працювала, щоб дратувала когось і це була добра перевага форуму над іншими.
Я бачив форуми, де ця репутація дійсно нічого не варта, там на неї взагалі не звертають уваги, а тут он ви її обговорюєте і будете ще довго з цього теревеніти, поки вона не стане нікому не потрібна.
Інші хочуть, щоб вона працювала, але вона нікому не потрібна, тут вона працювала, але ви вважаєте, що вона заважає.

Вважаю, що репутація і не анонімна потрібна. Цеж люди, їм потрібно робити комусь приємно и комусь погано, завдяки відкритої репутації можно товаришувати з кимось і проти когось, а це як в житті, а в житті без цього не можна.
Овва! Слушний допис.

Перегляд дописуМаксим Стюфляєв (10.02.2012 – 15:58) писав:

Тим не менше, радий був усіх побачити і переконатися, що з вами все добре.
До зв’язку. :)
  • -1

#111 Demoman

маньячина (chaotic good)

• Користувачі
  • 981 повідомлень

Відправлено 10.02.2012 – 16:33

Перегляд дописуМаківка (10.02.2012 – 16:30) писав:

П. с. Адміністратори, чекатиму на ваш вердикт. Від цього залежить багато що. Авторитетність форуму - поготів.
ти сама своїми діями понижуєш авторитетність цього форуму
словник розумно зробив вчасно здихавшись тебе
  • 3

#112 Максим Стюфляєв

Генеральний писар

• СуперМодератори
  • 725 повідомлень

Відправлено 10.02.2012 – 16:37

Перегляд дописуМаківка (10.02.2012 – 16:28) писав:

Максе, я тобі покажу форум, де панує ідилія. Там немає неадекватів, повір мені. :)
Дякую. Хоча я не люблю форуми, де панує ідилія, там нудно. :D От ви мене сьогодні навіть витягли сюди своїми розборками, була б ідилія я б мовчки сидів. На форумі я не дописую просто тому, що це забирає багато часу, а я зараз іншими речами переймаюся.

Повідомлення відредагував Максим Стюфляєв: 10.02.2012 – 16:38

• 2

#113 Крихітка

Мрійниця

• Модератори
  • 4030 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ, Castelló, Ibiza, Hildesheim

Відправлено 10.02.2012 – 16:48

Перегляд дописуМаківка (10.02.2012 – 15:17) писав:

Коли вже пішла така п’янка, ЯК можна ОЦІНИТИ допис у "Флуді"? Яким робом?

Вистачить. Коли закриють ту репутацію взагалі. Тоді й пануватиме на форумі мир та ідилія.
якщо допис несе смислову нагрузку (навіть дописи що один лише смайлик містять) - його МОЖНА оцінити, оцінка дається не тільки інформації яку пости несуть, ми в житті оцінюємо людей і те що вони кажуть не тільки за вмістом інформації, а ще під впливом коннотацій, так і тут. мені може сподобатись допис зі смайликом, я маю право плюсувати його. ну або мінусувати, в протилежному випадку. чому хтось повинен в мене це право забрати?

єа, райт. так воно і буде, угу)

Перегляд дописуМаківка (10.02.2012 – 15:26) писав:

Маєш рацію. Репутація не повинна перетворюватися на травлю. На що це схоже, скажіть мені на милість?
репутацію учасники можуть використовувати за власним бажанням. хоч здуру плюси ліпити всім підряд, чи мінуси.
кому яке діло, якщо ви всі такі самодостатні-ідеальні, то й забийте.

Перегляд дописуМаківка (10.02.2012 – 16:33) писав:

ото не треба переводити одне на інше. раніше теж вже говорилось "якщо ви так і так не зробите (завваж, те що мало б теоретично зробитись було тільки тобі на руку) - це одразу покаже істинне лице адміністрації"
хоча насправді малось на увазі - це не сподобається мені і лише мені.

Перегляд дописуМаксим Стюфляєв (10.02.2012 – 14:20) писав:

Мені здається, розрахунки на те, що нова система репутації буде об'єктивнішою за попередню, уже провалилися. Репутація - це просто ілюстрація взаємин на форумі і її анонімність нічого не змінює. Наївно думати, що оцінюється допис. Оцінюється, звичайно, автор, особливо якщо йдеться про старожилів. Так було раніше і буде тепер. Тепер буде навіть ще гірше. Бо раніше можна було поставити користувачеві один мінус чи плюс на тиждень і це робилося явно. Тепер можна типу анонімно "завалити" людину мінусами або якщо хочеш догодити - плюсами. Мені в принципі байдуже яка тут репутація. Я людина зі сторони і вже давно. Але те, що гризні тепер не стане менше - це 100%. Її стане більше. Я би пропонував якщо вже це стало такою проблемою ліквідувати репутацію взагалі. Або хоч повернути старий ліміт, коли можна було поставити користувачеві один + чи - за тиждень.
так ти вдумайся в саме слово - репутація. ясен пень, що оцінюють і дописувача, ми не в ідеально-об’єктивному світі живемо, в інтернеті, як то кажуть, і послати можуть. якщо є користувачі, які досі до цього не допетрали і малюють собі все в рожевих фарбах і все має бути по-їхньому, а якщо ні - починається дитяче скиглення, ну то чиї це проблеми? мабуть, ті плюси і мінуси не від фонаря все-таки, а?
  • 4

#114 Друг Бобер

Старійшина

• Користувачі
  • 1966 повідомлень

Відправлено 10.02.2012 – 17:01

Щодо репутації, я би хотів би дві речі:
1. щоби можна було користувачу переглянути список повідомлень, за які поставлено плюс, чи мінус;
2. щоби можна було користувачу побачити, хто ці плюси, чи мінуси поставив.
Це дозволило б користувачу побачити, які саме дописи є цікаві і кому.
  • 0

#115 Demoman

маньячина (chaotic good)

• Користувачі
  • 981 повідомлень

Відправлено 10.02.2012 – 17:04

Перегляд дописуДруг Бобер (10.02.2012 – 17:01) писав:

1. щоби можна було користувачу переглянути список повідомлень, за які поставлено плюс, чи мінус;
це би дозволило тільки помститися
  • 2

#116 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 10.02.2012 – 17:04

Та що ви всі так вдаєтесь в дрібниці? Репутація - це гра і не більше. Тут же не вирішується ваша доля.)
  • 2

#117 Dr. Zlo

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 293 повідомлень

Відправлено 10.02.2012 – 17:05

Перегляд дописуДруг Бобер (10.02.2012 – 17:01) писав:

З першим згоден, з другим - ні, тому що така можливість відкриє шлях до помсти за мінус, якого так прагне тут дехто.
  • 0

#118 Маківка

пані Ексцентричність

• Заблоковані
  • 3933 повідомлень

Відправлено 10.02.2012 – 17:10

Перегляд дописуDemoman (10.02.2012 – 16:33) писав:

словник розумно зробив вчасно здихавшись тебе
Сліпцю. Я вже давно на Словникові. ))

Перегляд дописуМаксим Стюфляєв (10.02.2012 – 16:37) писав:

Дякую. Хоча я не люблю форуми, де панує ідилія, там нудно. :D От ви мене сьогодні навіть витягли сюди своїми розборками, була б ідилія я б мовчки сидів. На форумі я не дописую просто тому, що це забирає багато часу, а я зараз іншими речами переймаюся.
Максе. Те саме мені кажуть і друзі з форуму словника. Мовляв, Татко, що ти ТАМ робиш. Мабуть, патріотка така ненормальна. Та нічого. Всьому є межа. )
  • -1

#119 Друг Бобер

Старійшина

• Користувачі
  • 1966 повідомлень

Відправлено 10.02.2012 – 17:11

Перегляд дописуDemoman (10.02.2012 – 17:04) писав:

це би дозволило тільки помститися

Перегляд дописуDr. Zlo (10.02.2012 – 17:05) писав:

З першим згоден, з другим - ні, тому що така можливість відкриє шлях до помсти за мінус, якого так прагне тут дехто.
Тільки що прийшла думка, що можна було б взагалі дозволити побачити суму усіх своїх плюсів і мінусів тільки власнику акаунту. Репутація тоді посто залишилася б як можливість ще одного пошуку однодумців і не більше.
  • 0

#120 Маківка

пані Ексцентричність

• Заблоковані
  • 3933 повідомлень

Відправлено 10.02.2012 – 17:14

1. Прибрати до біса репутацію.
2. Дати змогу ставити небажаного юзера повністю в ігнор.
  • -2

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних