Перейти до вмісту

Українки - НАЙГАРНІШІ!

Повідомлень в темі: 309

#281 carry

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 570 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Тернопіль

Відправлено 03.03.2009 – 22:46

давай Лабаду .....

Крихітко, кого ше з естради? ))))....
Я не кажу, шо вони не красиві, але то всьо дуже підкручено....

Зображення
  • 0

#282 Крихітка

Мрійниця

• Модератори
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4030 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ, Castelló, Ibiza, Hildesheim

Відправлено 03.03.2009 – 22:48

Може б то пройтись по темі "Фотографії форумчан"..))

Просто схожу згадую імена всяких українок.

Лабаду фтопку(
  • 0

#283 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 03.03.2009 – 22:55

не буває негарних жінок, буває погано поставлене світло і невдало підібраний ракурс (Йожик) ))))
  • 0

#284 Крихітка

Мрійниця

• Модератори
  • 4030 повідомлень

Відправлено 03.03.2009 – 22:59

Перегляд дописуSensssorika (3.03.2009 21:55) писав:

не буває негарних жінок, буває погано поставлене світло і невдало підібраний ракурс (Йожик) ))))
Таки так) 100%
Будь-яку жінку можна показати з гарного боку)) Але в українок цих боків більше :Р (і не тому що деякі з них гладкі)
  • 0

#285 agresor

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 59 повідомлень

Відправлено 04.03.2009 – 00:49

Найкращі тільки наші дівчата і більш ніхто!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • 0

#286 ivansstef

Генеральний писар

• Користувачі
  • 666 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Львів

Відправлено 04.03.2009 – 00:57

Українки - НАЙГАРНІШІ!

найгарніші від кого ??? вважаю що тут на форумі достатньо таких українок про яких не можна сказати що вони привабливі, а не те що найгарніші... то хіба краса жіноча - це лише приналежність до нації ???? виходить що ні...

тому уточніть на всяк випадок :unsure: :angry1:
  • 0

#287 Крихітка

Мрійниця

• Модератори
  • 4030 повідомлень

Відправлено 04.03.2009 – 01:02

Перегляд дописуivansstef (3.03.2009 23:57) писав:

Українки - НАЙГАРНІШІ!

найгарніші від кого ??? вважаю що тут на форумі достатньо таких українок про яких не можна сказати що вони привабливі, а не те що найгарніші... то хіба краса жіноча - це лише приналежність до нації ???? виходить що ні...

тому уточніть на всяк випадок :unsure: :angry1:
Ну і хто тут наприклад на твою думку таке страхопудло? Дуже етично з твого боку було це зазначати) Найгарніші це визначення якості найвищого рівня.Найгарнішим за когось неможливо бути,можна бути тільки "гарнішим". А ми вважаємо що наша словянська зовнішність вирізняється посеред азіаток,чорних,мулатів і європейців і вирізняється тільки позитивно. Маєш щось проти-кажи,але тобі мабуть просто попадались не ті.
  • 0

#288 ivansstef

Генеральний писар

• Користувачі
  • 666 повідомлень

Відправлено 04.03.2009 – 01:28

Перегляд дописуКрихітка (4.03.2009 01:02) писав:

Ну і хто тут наприклад на твою думку таке страхопудло?

Дуже етично з твого боку було це зазначати)

Найгарніші це визначення якості найвищого рівня.Найгарнішим за когось неможливо бути,можна бути тільки "гарнішим".

А ми вважаємо що наша словянська зовнішність вирізняється посеред азіаток,чорних,мулатів і європейців і вирізняється тільки позитивно. Маєш щось проти-кажи,але тобі мабуть просто попадались не ті.

1. якщо напишу мені "стражі порядку" ща накидають плюсиків.. так що не провокуй :unsure: :)

2. Це ж тема не про етику.. і взагалі небачу тут нічого неетичного.. Чому страхопудалу не сказати що воно страхопудало.. може хоч почне дивитись за собою і перестане вважати себе красунею.. хіба не так ?? :angry1: так що тут ще не знати де добро де зло :ggggg:

3. Коли кажуть найгарніші, то вказується певна категорія.. а то вийде Українки - НАйгарніші серед кактусів.. або Українки - найгарніші якщо їх переїхати трамваєм.. :ggggg: :) Розумієте??? :)

4. Ооооо!!!! Ось тут вже ближче до теми... Ви правильно зазначили СЛОВЯНСЬКА зовнішність!!! а тут у нас і Україна і Росія і Білорусія І словенія кажись.. і ще купа народу які генетичні словяни... Чим і підтвердили мою думку, що краса не залежить від національності..

З,І І повірте що для папуаса найгарніша папуаска, але аж ніяк найнайміс чи місіс Україна чи навіть найнай дівчина Теревенів...
  • 0

#289 Крихітка

Мрійниця

• Модератори
  • 4030 повідомлень

Відправлено 04.03.2009 – 02:06

Ну якщо Ви раптом про мене-вкажіть на недоліки,може послухаю))) А вважати себе красунею-не так вже й погано. Ми-українки тому для нас самих ми самі-найгарніші)))) Хіба не ясно? Та й у світі давно це відомо. Не наповнюйте тему негативом,ми всеодно знаєм що ми найгарніші)))
З.І переїжджати українок трамваєм-це точно неетично,але приклад мені сподобався)))))))
  • 0

#290 ivansstef

Генеральний писар

• Користувачі
  • 666 повідомлень

Відправлено 04.03.2009 – 02:26

Перегляд дописуКрихітка (4.03.2009 02:06) писав:

Ну якщо Ви раптом про мене-вкажіть на недоліки,може послухаю)))

А вважати себе красунею-не так вже й погано.

Ми-українки тому для нас самих ми самі-найгарніші)))) Хіба не ясно? Та й у світі давно це відомо. Не наповнюйте тему негативом,ми всеодно знаєм що ми найгарніші)))

З.І переїжджати українок трамваєм-це точно неетично,але приклад мені сподобався)))))))

1.Ха-ха.. кажіть а я МОЖЕ послухаю.. :unsure: ойой Крихітко.. це всеодно буде моя СУБЄКТИВНА думка :angry1:

2.Ага.. "Хваліть мене губоньки , бо не хвалять людоньки" :ggggg: Це ж самообман :ggggg: я так думаю що і Баба-Яга ДЛЯ СЕБЕ найгарніша навіть серед жінок :) (вона так вважає наодинці з собою) :) :)

3. Читайте прислівя з пункту №2 ..... та й кому це в світі відомо ? і не негативом я наповнюю цю тему, а зерном раціо.... :)

Ну.. Переїжджати трамваєм будь кого неетично .. навіть папуасок :)
  • 0

#291 Крихітка

Мрійниця

• Модератори
  • 4030 повідомлень

Відправлено 04.03.2009 – 19:27

Перегляд дописуivansstef (4.03.2009 01:26) писав:

1.Ха-ха.. кажіть а я МОЖЕ послухаю.. :rolleyes: ойой Крихітко.. це всеодно буде моя СУБЄКТИВНА думка :ggggg:

2.Ага.. "Хваліть мене губоньки , бо не хвалять людоньки" :D Це ж самообман :) я так думаю що і Баба-Яга ДЛЯ СЕБЕ найгарніша навіть серед жінок :) (вона так вважає наодинці з собою) :) ;)

3. Читайте прислівя з пункту №2 ..... та й кому це в світі відомо ? і не негативом я наповнюю цю тему, а зерном раціо.... :)

Ну.. Переїжджати трамваєм будь кого неетично .. навіть папуасок :)
1.Ну тоді не кажіть взагалі)
2.В тому і справа-інші нації хвалять і вигадують а ми - знаємо.
3.Ще й яким негативом) Ну не подобається-клейтесь до папуасок (тільки не треба по ним трамваєм їздити перед тим)
  • 0

#292 masterpiecer

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 178 повідомлень
  • Місто:Київ - Хмельницький - Горлівка

Відправлено 04.03.2009 – 20:51

Підійдемо з математичного боку

Теорема: Українки - найкрасивіші в світі.
Доведення: 1. Згідно дослідження (якихось там, вже не згадаю) вчених, українки мають найбільші середньостатистичні груди (3-ій розмір).
2. Закордонні женихи на 35% частіше їдуть саме в Україну, аніж наприклад у ту ж сусідню Росію, а чоловік чує де добре (аксіома masterpiecer'a).
3. Окрім того, соцопитування в 10 країнах Європи показали, що в українок найбільший відсоток задоволення своєю красою (92,1% вважають себе красунями).

На основі вищевказаного виводимо висновок - українки - найкрасивіші в світі! Теорему доведено.
  • 0

#293 Саляма

Старійшина

• Користувачі
  • 3140 повідомлень

Відправлено 04.03.2009 – 20:55

Перегляд дописуmasterpiecer (4.03.2009 20:51) писав:

Підійдемо з математичного боку

Теорема: Українки - найкрасивіші в світі.
Доведення: 1. Згідно дослідження (якихось там, вже не згадаю) вчених, українки мають найбільші середньостатистичні груди (3-ій розмір).
2. Закордонні женихи на 35% частіше їдуть саме в Україну, аніж наприклад у ту ж сусідню Росію, а чоловік чує де добре (аксіома masterpiecer'a).
3. Окрім того, соцопитування в 10 країнах Європи показали, що в українок найбільший відсоток задоволення своєю красою (92,1% вважають себе красунями).

На основі вищевказаного виводимо висновок - українки - найкрасивіші в світі! Теорему доведено.
фактично, теорему твою ожна спростити: хтось сказав, що українки - найкрасивіші. по-друге, за вигаданими цифрами, любителі Наташ їздять саме до нас найчастіше і по-третє "я так сказав". ти явно не любитель точних наук
  • 0

#294 masterpiecer

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 178 повідомлень
  • Місто:Київ - Хмельницький - Горлівка

Відправлено 04.03.2009 – 21:07

Я математичний цинік, шонеясно? :rolleyes:
  • 0

#295 ivansstef

Генеральний писар

• Користувачі
  • 666 повідомлень

Відправлено 06.03.2009 – 21:59

Перегляд дописуКрихітка (4.03.2009 19:27) писав:

1.Ну тоді не кажіть взагалі)
2.В тому і справа-інші нації хвалять і вигадують а ми - знаємо.
3.Ще й яким негативом) Ну не подобається-клейтесь до папуасок (тільки не треба по ним трамваєм їздити перед тим)

1.я і не збирався.. <_<
2. повторити ще раз про губоньки ???? :) :) :)
3. ачого Ви одразу на особистості переходите ??? я ж напевне так як і Ви маю власну думку і маю право на її висловлення ? :ggggg: чи не так ??
і сутність не в тому до кого клеїтись, а в самообмані.. Самообман - шлях до погибелі.. ;)
  • 0

#296 Olex

Генеральний писар

• Користувачі
  • 905 повідомлень

Відправлено 20.10.2009 – 01:03

Випадково натрапив на отаку рекламну фотографію:
Зображення
  • 0

#297 SiGrey

Смотрящий модер

• Користувачі
  • 540 повідомлень
  • Місто:Україна, Київ, UMC

Відправлено 23.10.2009 – 10:41

Цитата

> Українки - НАЙГАРНІШІ!
Звичайно - ТАК!
А ще вважаю гарними - китаянок
  • 0

#298 Alex_X

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 6 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 31.10.2009 – 20:26

Перегляд дописуSiGrey (23.10.2009 10:41) писав:

Звичайно - ТАК!

ЗВичайно,що Кітаянки гарні!!!
але тоді питання??
за кого б ти одружився?? за Українку чи Китаянку???
  • 0

#299 dark

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 281 повідомлень

Відправлено 31.10.2009 – 20:44

Поділяю погляди тих, хто вважає українських дівчат не тільки вродливими, розумними і талановитими від природи.Важко перерахувати всі чесноти котрими володіє і повинна володіти кожна свідома і цілеспрямована українка, ще б пак важко десь зустріти матір,котра недоспаними ночами пильно і трепетно споглядає за своїм чадом з любов*ю прищеплюючи піснями повагу до звичаїв, мелодику джерельно чистих голосів.(але це лишень моя суб*єктивна думка)
  • 0

#300 Miguel

ХРАНИТЕЛЬ

• Модератори
  • 3807 повідомлень
  • Місто:Україна

Відправлено 31.10.2009 – 20:55

Перегляд дописуSiGrey (23.10.2009 10:41) писав:

Звичайно - ТАК!
Китаянки? - нєєєє, мені більше японочки подобаються)))
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 2

0 користувачів, 2 гостей, 0 анонімних