Перейти до вмісту

Українки - НАЙГАРНІШІ!

Повідомлень в темі: 309

#241 Еней

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 366 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Рогатин

Відправлено 15.01.2009 – 15:48

Перегляд дописуSensssorika (15.01.2009 11:20) писав:

Там де й аналогічні чоловікм. Вимирають.

Можливо... Виходить деградує наша нація.
  • 0

#242 =MAVKA=

Я в серці маю те, що не вмирає...

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1153 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:м. Київ

Відправлено 15.01.2009 – 15:55

Українці - найкращі! Хлопці! Я вас люблю!
  • 0

#243 Еней

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 366 повідомлень
  • Місто:Рогатин

Відправлено 15.01.2009 – 16:51

Дякую-дякую <_<
  • 0

#244 Teo

бовдур, булька, кулька, круть!

• Користувачі
  • 2841 повідомлень

Відправлено 15.01.2009 – 20:54

звичайно українки гарні. але мені взагалі дівчата подобаються, нема різниці українка вона чи ні. головне шоб спідниця коротка була)
  • 0

#245 Topper

Т-Безсмертний

• Користувачі
  • 2584 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 15.01.2009 – 21:49

Перегляд дописуSensssorika (14.01.2009 13:34) писав:

Я в шоці...Скільки ж змій-скорпіонів ти перепробував? Ти вибирав дівчат конкретного року народження та ще й конкретного знаку зодіаку? На фіга ,то ж стільки мороки...)) І мулаток теж багато було? ну..Красавєц)))))
Не всіх притягнеш поневолі. Я про це тобі і казала. Не всі мулаток люблять. Мені, наприклад, до вподоби іспанки.
яка закохана і кохана)))
Та, я такой <_< Іспанки також засмаглі, темпераментні... УХ! :)

Перегляд дописуОлеська (15.01.2009 01:25) писав:

Конкурси краси - то теж ціла політика. Перемогу дають тій дівчині, країну (місто, бізнесмена тощо) якої треба підтримати з тих чи інших причин.
То вже від нас так повелось, шо платять за перемогу, а там, за бугром красою добиваються перемог! Результат на ліцо! :)
П.С. Азіатки і мулатки, ну і шо?
  • 0

#246 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень
  • Місто:штори

Відправлено 15.01.2009 – 22:10

Перегляд дописуФруктик (13.01.2009 19:46) писав:

Азіатки і мулатки найгарніші!
о, чуваче, південно східна азія і тихий океан - суміш монголоїдів з негроїдами і європейці троха примішались, переселяйся туди :) або імпортуй, вони дешеві кажись

Перегляд дописуФруктик (15.01.2009 21:49) писав:

Результат на ліцо! :)
П.С. Азіатки і мулатки, ну і шо?
главне щоб результат на лиці не гноївся))

песе я не флудю, я азіаток обсираю , українки зебест <_<
  • 0

#247 Topper

Т-Безсмертний

• Користувачі
  • 2584 повідомлень

Відправлено 15.01.2009 – 22:27

Ти себе впершу чергу обісрав вже <_< Не кажи куди мені переселятись і я не скажу куди тобі піти :) Азіаток тут троха є разом з чоколядками :)
  • 0

#248 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 16.01.2009 – 17:45

Перегляд дописуФруктик (15.01.2009 21:49) писав:

Та, я такой :) Іспанки також засмаглі, темпераментні... УХ! :kozak:
Мдаааа...засмаглі і мулатки- це взагалі різні раси людей. Якшо ти не знав;)
Я взагалі-то задала стьобне питання на твою логіку. Не думала,шо ти АЖ ТАК поведешся.
Багато скорпіонів-змій було? Ти гониш. Тобі років 25,кажись. Якшо ти зустрічався з вищеописаним типом жінки,то їм було 18 років. Ну,зараз вже 19. Значить,ти зустрічався з малолітками.А якшо ти у 25 років не знаєш,що темпераментність жінки зростає з віком...
АБО, ти зустрічався зі старшими жінками,яким зараз 31 рік. А тепер подумай: зі скількома такими жінками ти зустрічався,щоб судити про тип жінки "скорпіон-змія" і казати " мнє нє панравілісь" ;)

Далі. Азіатки,як правило мають абсолютно інший світогляд,ніж ТИ. Наприклад,індуски - серед них багато буддистів,кришнаїтів і т.д. Кришнаїти,наприклад,займаються сексом тільки виключно заради продовження роду,а не для задоволення. Тому займаючись сексом з такою азіаткою..нє,ну "потикатись" в неї можна.Але не більше. Це я тобі намагаюся пояснити твоє дивне узагальнення азіаток. Світогляд людини формується, як не крути ,а суспільством. Якшо та азіатка довгий час прожила у європейській країні,в якый їхні азіатські моралі не мають ніякого значення,то її сексуальність зовсім не від її розрізу очей залежить.Бо притягувати вона-то може,але у сексі бути "брьовнишком" як в них часто і буває- можна))

Це те саме скільки міфів навколо тантричного сексу ходить. І послідовників такого сексу серед наших же українців. Смішно слухати. Люди понавіювали собі східних модних понятть,а навіть не розбираються в них

Те ,що ота твоя ЄДИНА мулатка відчувала тебе більше,ніж твоя ...ти здається в сусідній темі писав,шо ти одружився( принаймі ти писав,що тобі твоя дівчина на пропозицію одразу сказала ТАК)...дружина- то це не заслуга мулатки,це твій особистий прокол. Бо чомусь більшість чоловіків уявлення не має як задовольнити жінку,а якшо жінка не у захваті від сексу з ними- то вона або фригідна,або лесбіянка, або ще якась хвора. Це чоловіча психологія)))
  • 0

#249 Nomad

Старійшина

• Користувачі
  • 3581 повідомлень

Відправлено 16.01.2009 – 18:01

Перегляд допису=MAVKA= (15.01.2009 15:55) писав:

Українці - найкращі! Хлопці! Я вас люблю!

Лісові дівчата найкращі! Я вас люблю! :)
  • 0

#250 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень

Відправлено 16.01.2009 – 23:02

Перегляд дописуNomad (16.01.2009 18:01) писав:

Лісові дівчата найкращі! Я вас люблю! :)
да, а ще високогірні, кстаті снігові люди теж не брунькуванням розмножувались
  • 0

#251 Miguel

ХРАНИТЕЛЬ

• Модератори
  • 3807 повідомлень
  • Місто:Україна

Відправлено 16.01.2009 – 23:03

канєшно, якщо 2-3 роки ходоти по лісі і потім зловити якусь дівчину то вона буде найкращою :)
  • 0

#252 Topper

Т-Безсмертний

• Користувачі
  • 2584 повідомлень

Відправлено 16.01.2009 – 23:30

Перегляд дописуSensssorika (16.01.2009 17:45) писав:

Мдаааа...засмаглі і мулатки- це взагалі різні раси людей. Якшо ти не знав;)
Я взагалі-то задала стьобне питання на твою логіку. Не думала,шо ти АЖ ТАК поведешся.
Багато скорпіонів-змій було? Ти гониш. Тобі років 25,кажись. Якшо ти зустрічався з вищеописаним типом жінки,то їм було 18 років. Ну,зараз вже 19. Значить,ти зустрічався з малолітками.А якшо ти у 25 років не знаєш,що темпераментність жінки зростає з віком...
АБО, ти зустрічався зі старшими жінками,яким зараз 31 рік. А тепер подумай: зі скількома такими жінками ти зустрічався,щоб судити про тип жінки "скорпіон-змія" і казати " мнє нє панравілісь" ;)

Далі. Азіатки,як правило мають абсолютно інший світогляд,ніж ТИ. Наприклад,індуски - серед них багато буддистів,кришнаїтів і т.д. Кришнаїти,наприклад,займаються сексом тільки виключно заради продовження роду,а не для задоволення. Тому займаючись сексом з такою азіаткою..нє,ну "потикатись" в неї можна.Але не більше. Це я тобі намагаюся пояснити твоє дивне узагальнення азіаток. Світогляд людини формується, як не крути ,а суспільством. Якшо та азіатка довгий час прожила у європейській країні,в якый їхні азіатські моралі не мають ніякого значення,то її сексуальність зовсім не від її розрізу очей залежить.Бо притягувати вона-то може,але у сексі бути "брьовнишком" як в них часто і буває- можна))

Це те саме скільки міфів навколо тантричного сексу ходить. І послідовників такого сексу серед наших же українців. Смішно слухати. Люди понавіювали собі східних модних понятть,а навіть не розбираються в них

Те ,що ота твоя ЄДИНА мулатка відчувала тебе більше,ніж твоя ...ти здається в сусідній темі писав,шо ти одружився( принаймі ти писав,що тобі твоя дівчина на пропозицію одразу сказала ТАК)...дружина- то це не заслуга мулатки,це твій особистий прокол. Бо чомусь більшість чоловіків уявлення не має як задовольнити жінку,а якшо жінка не у захваті від сексу з ними- то вона або фригідна,або лесбіянка, або ще якась хвора. Це чоловіча психологія)))
Гоніш нє па дєцццкі :kozak: Азіатки переважно вірні і довірливі, чи не так?! А то шо брьовнишка, то виправляється з часом і практикою :) Індуски для мене якісь заторможені.. Це ти скажеш моїй дружині про прокол ;) Дорогенька, не розказуй мені, молодому, того з чим тобі не повезло(в минулому) !!! І про чоловічу психологію не рівняй від колишніх. Азіатки і мулатки то для мене екзотика!!!
  • 0

#253 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень

Відправлено 17.01.2009 – 00:03

а ше лучче негритоски, на крайняк сажею помазати
  • 0

#254 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 17.01.2009 – 14:35

Перегляд дописуФруктик (16.01.2009 23:30) писав:

Гоніш нє па дєцццкі :kozak: Азіатки переважно вірні і довірливі, чи не так?! А то шо брьовнишка, то виправляється з часом і практикою :) Індуски для мене якісь заторможені.. Це ти скажеш моїй дружині про прокол ;) Дорогенька, не розказуй мені, молодому, того з чим тобі не повезло(в минулому) !!! І про чоловічу психологію не рівняй від колишніх. Азіатки і мулатки то для мене екзотика!!!
Бла-бла-бла.....

Переважно довірливі та вірні? Ти 20 років у Китаї прожив? Чи Монголії?))
Виправляються часом і практикою...ти не відповів на моє запитання,бо ти протупив і тобі стидно. Нехай. Роблю висновок,що ти спав з малолєтками,бо якби то були жінки 31 року,то часу в них було прєдостаточно,щоб не бути брьовнишком))

Наївний ти хлопчик. Хіба я казала про себе? Я на своїх чоловіків ніколи не жалілася))Я лише розвинула твою тему,про жінок які тебе не відчували. А їх було багато..багато жінок,з якими ти переспав,але вони тебе не відчували,так як одна єдина мулатка. Логічно помітила,що це не жінках проблема тоді,а у тобі. І жінка твоя тебе так не відчуває як та мулатка.Не маю ніякого бажання говорити з твоєю дружиною. Я б її пожаліла,але я не жалію людей.

Екзотика для тебе важливіша кохання. Принаймі,за відчуттями вона для тебе сильніша. Це все ,що я хотіла почути))
  • 0

#255 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень

Відправлено 19.01.2009 – 21:22

Перегляд дописуФруктик (15.01.2009 22:27) писав:

Ти себе впершу чергу обісрав вже -_- Не кажи куди мені переселятись і я не скажу куди тобі піти :D Азіаток тут троха є разом з чоколядками :D
да і сайти простітуток ніхто не закривав
  • 0

#256 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 19.01.2009 – 21:32

Перегляд дописуФруктик (16.01.2009 23:30) писав:

Це ти скажеш моїй дружині про прокол -_-

Перегляд дописуSensssorika (17.01.2009 14:35) писав:

Не маю ніякого бажання говорити з твоєю дружиною. Я б її пожаліла,але я не жалію людей.
Афігєть! А про кого це ви, га?
  • 0

#257 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 20.01.2009 – 13:25

Перегляд дописуОлеська (19.01.2009 21:32) писав:

Ну,особисто я - про почуття. Фруктик,очевидно,про власний сексуальний егоїзм. На цю тему можна намалювати картину,написати пісню чи гумореску якусь... Він і вона обійнявшись дивляться якесь кіно з Дженніфер Лопес,а він в цей момент думає як би ту Лопес та за її попес,бо його жінка не відповідає його еротичним фантазіям та сексуальним бажанням(висновки зроблені ним самим вище)
  • 0

#258 kitty_bon

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 625 повідомлень
  • Місто:Кривий Ріг

Відправлено 20.01.2009 – 14:24

Перегляд дописуNomad (16.01.2009 18:01) писав:

Лісові дівчата найкращі! Я вас люблю! -_-

А подолянки?
  • 0

#259 Topper

Т-Безсмертний

• Користувачі
  • 2584 повідомлень

Відправлено 22.01.2009 – 01:26

Перегляд дописуSensssorika (17.01.2009 14:35) писав:

Бла-бла-бла.....

Переважно довірливі та вірні? Ти 20 років у Китаї прожив? Чи Монголії?))
Виправляються часом і практикою...ти не відповів на моє запитання,бо ти протупив і тобі стидно. Нехай. Роблю висновок,що ти спав з малолєтками,бо якби то були жінки 31 року,то часу в них було прєдостаточно,щоб не бути брьовнишком))

Наївний ти хлопчик. Хіба я казала про себе? Я на своїх чоловіків ніколи не жалілася))Я лише розвинула твою тему,про жінок які тебе не відчували. А їх було багато..багато жінок,з якими ти переспав,але вони тебе не відчували,так як одна єдина мулатка. Логічно помітила,що це не жінках проблема тоді,а у тобі. І жінка твоя тебе так не відчуває як та мулатка.Не маю ніякого бажання говорити з твоєю дружиною. Я б її пожаліла,але я не жалію людей.

Екзотика для тебе важливіша кохання. Принаймі,за відчуттями вона для тебе сильніша. Це все ,що я хотіла почути))
Сонце, не спіши з висновками :D Можливо не в мені проблема, що мене не відчували? Повно є фригідних кубіт, чи не так? Повір, за таке кубіти ше гроші платять, а не то, шо просто відчувають :wub: Ти краще себе пожалій, шо я не можу довести тобі свої слова на ділі :D

Перегляд дописуОлеська (19.01.2009 21:32) писав:

Зайченя, я трошки наперед забіг, нібаїсь!

Перегляд дописуSensssorika (20.01.2009 13:25) писав:

Ну,особисто я - про почуття. Фруктик,очевидно,про власний сексуальний егоїзм. На цю тему можна намалювати картину,написати пісню чи гумореску якусь... Він і вона обійнявшись дивляться якесь кіно з Дженніфер Лопес,а він в цей момент думає як би ту Лопес та за її попес,бо його жінка не відповідає його еротичним фантазіям та сексуальним бажанням(висновки зроблені ним самим вище)
Не путай пироги з пляцками! Екзотика і буденність - 2 великі різниці (або 4 маленьких)! Те що в мене кожної секунди твориться в голові, краще незнати ніодній дівчині або жінці :yes: Те. що я побачу при перегляді фільму з дівчиною/жінкою екзотичну кубіту і в мене відразу згенеруються нові фантазії, то не значить шо я буду думати як зрадити коханій людині, я просто поділюсь думками... Природа така в чоловіків, фантазувати, а кубіти - то нове поле для фантазій але виконання фантазій для мене особисто можливе з коханою дівчиною/жінкою, а точніше з тою людиною, яка мене найкраще розуміє... Такшо можеш тепер спати спокійно :8:

Перегляд дописуkitty_bon (20.01.2009 14:24) писав:

А подолянки?
Та ну, вже краще русалки :D
  • 0

#260 Nomad

Старійшина

• Користувачі
  • 3581 повідомлень

Відправлено 22.01.2009 – 01:39

Перегляд дописуkitty_bon (20.01.2009 14:24) писав:

А подолянки?