Перейти до вмісту

Українки - НАЙГАРНІШІ!

Повідомлень в темі: 309

#21 Пляма

спонтанна...

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 738 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:|LemberG|

Відправлено 13.11.2006 – 22:12

Перегляд дописуDema V (13.11.2006 22:08) писав:

ГИ , а може це арійці від українців пішли ? :angry12: :D
:cool1: ну це вже історія наших пращурів...тема трохи інакша
  • 0

#22 Topper

Т-Безсмертний

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2584 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Львів

Відправлено 14.11.2006 – 02:11

Хз як там слов"янки але мені екзотика подобається, азіатки, мулатки...і ні в якому разі не блонинки, ну хоча вже дуже-дуже :angry12: ....
  • 0

#23 Zolot

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 136 повідомлень
  • Місто:Мюнхен

Відправлено 14.11.2006 – 09:06

Перегляд дописуTopper (14.11.2006 01:11) писав:

Хз як там слов"янки але мені екзотика подобається, азіатки, мулатки...і ні в якому разі не блонинки, ну хоча вже дуже-дуже :angry12: ....

A dlja mene z nimechchyny ukrainky ekzotky... U nas lyshe Nimecki ta Turecki divchata. Nimecki sobi nu tak, a tureckyh vzahali ne lublju...
  • 0

#24 Andy

Безкрилий Ангел

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 232 повідомлень

Відправлено 14.11.2006 – 12:05

А хтось сумнівається? :D Це те саме, що запитати: а чи не правда, що Україна найкраща країна в світі? ))
З.І. взагалі не розумію тих людей, котрі намагаються знайти когось закордоном... навіть якщо якусь красуню і вгледиш, всеодно вона виявиться ябо тупенькою, або з противним характером, з іншим менталітетом і що найгірше НЕ УКАЇНКОЮ :angry12:
  • 0

#25 Олесік

Хочу літати :)

• Користувачі
  • 944 повідомлень
  • Місто:Живу у хмарах

Відправлено 14.11.2006 – 12:11

Перегляд дописуAndyR (14.11.2006 12:05) писав:

З.І. взагалі не розумію тих людей, котрі намагаються знайти когось закордоном... навіть якщо якусь красуню і вгледиш, всеодно вона виявиться ябо тупенькою, або з противним характером, з іншим менталітетом і що найгірше НЕ УКАЇНКОЮ :angry12:

За кордоном трохи іншого чекають від чоловіків і жінок, ніж кохання. Там інакші мірки життя і шлюбу. Чому дивуватися?
  • 0

#26 Andy

Безкрилий Ангел

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 232 повідомлень

Відправлено 14.11.2006 – 12:15

Перегляд дописуОлесік (14.11.2006 12:11) писав:

За кордоном трохи іншого чекають від чоловіків і жінок, ніж кохання. Там інакші мірки життя і шлюбу. Чому дивуватися?
Та ну....якось меркантильно це все... :angry12: мені аж шкода їх... здається в них гроші кермують(
  • 0

#27 Олесік

• Користувачі
  • 944 повідомлень

Відправлено 14.11.2006 – 12:24

Перегляд дописуAndyR (14.11.2006 12:15) писав:

Та ну....якось меркантильно це все... :D мені аж шкода їх... здається в них гроші кермують(

на жаль, це так. Просто чомусь українці не всі розуміють, що найкраща дружина/чоловік може бути - твій по духу і крові, однієї мови і віри, а не мішок з грошима :angry12:
  • 0

#28 Dema V

404

• Користувачі
  • 1365 повідомлень

Відправлено 14.11.2006 – 14:48

Цитата

Хз як там слов"янки але мені екзотика подобається, азіатки, мулатки...і ні в якому разі не блонинки, ну хоча вже дуже-дуже ....

Мг, все від фотки залежить :angry12:
  • 0

#29 Andy

Безкрилий Ангел

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 232 повідомлень

Відправлено 14.11.2006 – 15:07

Перегляд дописуОлесік (14.11.2006 12:24) писав:

на жаль, це так. Просто чомусь українці не всі розуміють, що найкраща дружина/чоловік може бути - твій по духу і крові, однієї мови і віри, а не мішок з грошима :angry12:
Та ну... насправді думаю це якось більш-менш нормально в українців... Але погодься, що набагато гірша ситуація з українками :D Таке враження, що в кожної другої "нормальної" українки мета - вискочити заміж за іноземця((
  • 0

#30 Вік

• Користувачі
  • 1280 повідомлень
  • Місто:Київ, Україна-Русь

Відправлено 14.11.2006 – 15:10

Перегляд дописуRull (13.11.2006 17:12) писав:

Українки — НАЙГАРНІШІ!
друже, це тавтологія! =)
  • 0

#31 Topper

Т-Безсмертний

• Користувачі
  • 2584 повідомлень

Відправлено 14.11.2006 – 16:13

Перегляд дописуDema V (14.11.2006 14:48) писав:

Мг, все від фотки залежить :D
Доречі гарно підмітив :) Я й не сумнівався шо хтось згадає про фоти :D
Але в реалі зображення об"ємне і рухоме :)

Перегляд дописуAndyR (14.11.2006 12:05) писав:

Чоловіче спустись з небес на землю :) А в нас, в самому ж Львові хіба мало таких з противним характером та ше й тупеньких чи іншим менталітетом? Всюди таких мона найти ;) Такшо не тре казати шо іноземка то вже значить тупарила сцука і стерва! Різні люди є, доречі я таке чув шо азіатки дуже вірні :cool1: , незнаю наскільке це правда. Якшо хтось шось про то знає - не мовчіть! Діліться досвідом....
  • 0

#32 Andy

Безкрилий Ангел

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 232 повідомлень

Відправлено 14.11.2006 – 16:45

Перегляд дописуTopper (14.11.2006 16:13) писав:

Чоловіче спустись з небес на землю :D А в нас, в самому ж Львові хіба мало таких з противним характером та ше й тупеньких чи іншим менталітетом? Всюди таких мона найти :cool1: Такшо не тре казати шо іноземка то вже значить тупарила сцука і стерва! Різні люди є, доречі я таке чув шо азіатки дуже вірні :angry12: , незнаю наскільке це правда. Якшо хтось шось про то знає - не мовчіть! Діліться досвідом....
Я і так на землі)) Не заперечую, що і в нас у львові крокодилів і динозаврів хватає. Але поряд з тим ходить багато нормальних дівчат. І я не казав, що ВСІ іноземки тупі. Просто інший менталітет, інший хід думок... що в сукупності дає неповноцінну картину всього того, що у мене асоціюється з дівчиною.
З.І. Азіатки - маленькі, і вузькоокі)) - 1... Щодо вірності... багато про японок чув, проте це виходить за рамки українського уявлення про вірність і більше смахує на фанатизм.
З.З.І. Я зараз працюю в напів-іноземній фірмі, тому з іноземками доволі часто стикаюсь. Ем... ну тугенькі вони тут... вони не розуміють багато того, що для українок є вродженим для розуміння....
  • 0

#33 Олесік

• Користувачі
  • 944 повідомлень

Відправлено 14.11.2006 – 17:01

Перегляд дописуAndyR (14.11.2006 15:07) писав:

Та ну... насправді думаю це якось більш-менш нормально в українців... Але погодься, що набагато гірша ситуація з українками :angry12: Таке враження, що в кожної другої "нормальної" українки мета - вискочити заміж за іноземця((

ВОни б, може, і не мали такого бажання, але чомусь думають, що в Україні тяжко знайти хорошого знебідного чоловіка, з яким можна щасливо жити. Це комплекс меншовартості. Я проти цього
  • 0

#34 wizard

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 182 повідомлень

Відправлено 14.11.2006 – 20:44

:yes:
  • 0

#35 Topper

Т-Безсмертний

• Користувачі
  • 2584 повідомлень

Відправлено 14.11.2006 – 21:35

Перегляд дописуОлесік (14.11.2006 17:01) писав:

ВОни б, може, і не мали такого бажання, але чомусь думають, що в Україні тяжко знайти хорошого знебідного чоловіка, з яким можна щасливо жити. Це комплекс меншовартості. Я проти цього
Та хай сє їдут туда за бугор, там будуть як кобили пахати на тих іноземціу! Будут жалєти же туда поєхали, бігме будут! Фсьо дадут жеби сюда попасти, на батькіушину!
  • 0

#36 ромашечка91

Генеральний писар

• Користувачі
  • 504 повідомлень

Відправлено 14.11.2006 – 23:52

Ne podgojusya (vlasniy dosvid, ti hto mene znae, znayut' chomu) !!!
I zaraz peremischu cyu temu v Balachku...
  • 0

#37 Anfiska

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 173 повідомлень
  • Місто:міста мрій...:)

Відправлено 15.11.2006 – 12:05

так що ви там казали на рахунок чорнооких киць!!!!! :yes:
  • 0

#38 ukrainer

Бандерівець

• Користувачі
  • 673 повідомлень
  • Місто:Вінниця

Відправлено 15.11.2006 – 16:34

я от думаю, що взагалі така тема не обговорюється!!! бо УКРАЇНСЬКІ ДІВЧАТА --- НАЙКРАЩІ!!!!!
  • 0

#39 Topper

Т-Безсмертний

• Користувачі
  • 2584 повідомлень

Відправлено 15.11.2006 – 17:10

Перегляд дописуukrainer (15.11.2006 16:34) писав:

я от думаю, що взагалі така тема не обговорюється!!! бо УКРАЇНСЬКІ ДІВЧАТА --- НАЙКРАЩІ!!!!!
Може в Україні і найкращі але не в світі!
  • 0

#40 Andy

Безкрилий Ангел

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 232 повідомлень

Відправлено 15.11.2006 – 17:20

Перегляд дописуTopper (15.11.2006 17:10) писав:

Може в Україні і найкращі але не в світі!
Після цього Тяпу знайшли мертвим у львівській підворотні, зі слідами від жіночих підборів, слідами жіночих колготок на шиї і косметичкою в зубах.... і такі нещасні випадки бувають.... :yes:
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних