Перейти до вмісту

Українки - НАЙГАРНІШІ!

Повідомлень в темі: 309

#141 Marinella

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 20 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 15.02.2008 – 22:45

Безперечно так! Довелось побувати у різних країнах і побачити таких... ну... як вам сказати, краще б їх не бачити :rolleyes: . Не те щоб всі, але в загальному, наші українські дівчата, такі милі та приємні на личку - ну, краси чарівної!
  • 0

#142 Katod

вєтєран

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3642 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Київ

Відправлено 15.02.2008 – 23:39

цікава статистика, на 10 дописів, 2 хлопця, це трішки страхітлива тенденція, коли дівчата хвалять самі себе
щодо киянок я всетаки не погоджусь, не все так гладко в датському князівстів (або пробзділось, як писав класик) думаю, все саме цікаве зочередженно в провінції, бо навіть генії народжуються в провінції а помирають в парижі, а не тільки гарні дівчата

а щодо себе скажу, в мене просто не залишається вибору
  • 0

#143 amorales

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 49 повідомлень
  • Місто:Тернопіль

Відправлено 16.02.2008 – 13:24

Ой. Дійсно дівчата в Україні найкрасивіші...
Особливо львівські...)))

• 0

#144 Knecht

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 300 повідомлень
  • Місто:Луцьк

Відправлено 09.06.2008 – 11:18

Те,що наші дівчата значно вродливіші за іноземок,підтверджуюь усі,хто приїздить до України.Один знайомий американець під час відвідин Луцька зізнався,що хоч він вірний своїй дружині,перші декілька днів просто гуляв нашим містом,милуючись дівчатами :beer:
  • 0

#145 pinguiarium

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 538 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 09.06.2008 – 11:26

Ненаю, ненаю. Не мав змоги порівняти, а репетувати, шо так воно є й насправді, бо так нам дуже хочеться думати - тупо(рило)....
  • 0

#146 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Україна вул Любая8

Відправлено 09.06.2008 – 13:04

теми об"єднала я!
  • 0

#147 Дарця_Борхес

Генеральний писар

• Користувачі
  • 796 повідомлень
  • Місто:дурки...

Відправлено 09.06.2008 – 13:59

Перегляд дописуNeorlandina (13.11.2006 20:55) писав:

Всі люди як люди, а ми красіві як багіні.... :)

Знайома цитата))))

Якось викладач розповів нам анекдот. Вибачте, якшо шось прибрешу, бо давно то було і не все пам'ятаю....

"Було собі 2 фермера з України та з Голландії. І вирішили вони якось поїхати один до одного в гості, обмінятись досвідом, побачити як живе колега. Приїхав спочатку голландець на Україну та й почав розповідати про свої враження українському фермеру: - Знаєш, їду я в Голландії, дороги - ну нема до чого придертись! Рівні! Їду через Німеччину, те ж саме - дороги рівнесенькі без єдиної ямочки! Їду через Польщу, не так добре, та теж непогано....А заїхав в Україну - дороги неполатані, з ямами - жах якийсь!!
Приїхав потім українець в Голландію і тепер вже він розповідає: - От їду я по Україні - дівчата як квіточки - одна краще іншої! Стрункі, красиві, усміхнені! Їду через Польщу - теж гарненькі. В Німеччині - так собі, проте теж нічого. Заїхав в Голландію......БЛІН, ТА НАШІ ДОРОГИ ХОЧ ПОЛАГОДИТИ МОЖНА!!!!!!! :beer: "

Перегляд дописуПл_Я_ма (13.11.2006 22:58) писав:

я б уточнила!
не українки, а слов*янки загалом - найкрасивіші жінки у світі.
Дехто пояснює це тим, що українці походять від арїїв (у нім. літ -рі арійці - "вища" раса)

Так, в кожній країні є гарні дівчата, а є так собі....Проте смаки різні. (Я от вважаю шо Рональдіньо красивий, хоча всі говорять шо він чмо....)
Проте слов'янки, а іноземці то підтверджують, дійсно найгарніші..Хазяйновиті, добрі, привітні. А серед них українки (і не тіки дівчата, але й хлопці!!!!) - the best!!! :rolleyes: :rolleyes:

Повідомлення відредагував Дарця_Борхес: 09.06.2008 – 14:00

• 0

#148 Matviy

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 92 повідомлень
  • Місто:Ukraine, glorious Cherkasy region

Відправлено 09.06.2008 – 15:41

По-моєму, в усіх країнах люди однакові за вродою. В усякому разі в білих країнах. А от арабські чи негроїдні жінки - це шо попало, як на мене. Хоча скрізь свої поняття краси... Я розумію, чому місцеві араби так сексуально стурбовані - там же у них дивитися нема на кого ))
  • 0

#149 Йа_ЯбЛуЧкО_XD

Генеральний писар

• Користувачі
  • 649 повідомлень
  • Місто:if.ua

Відправлено 09.06.2008 – 16:21

Українські дівки дуже файні! Просто не всі можуть це файно показати! А ше вони цицькатіші)))Коли я приїхала з Угорщини, то дуже довго звикала до того, шо у нас дівки з повною пазухою цицьок!
А от українські хлопці мені чогось не подобаються((
  • 0

#150 Miguel

ХРАНИТЕЛЬ

• Модератори
  • 3807 повідомлень
  • Місто:Україна

Відправлено 09.06.2008 – 17:12

Перегляд дописуЙа_ЯбЛуЧкО_XD (9.06.2008 17:21) писав:

Українські дівки дуже файні! Просто не всі можуть це файно показати! А ше вони цицькатіші)))Коли я приїхала з Угорщини, то дуже довго звикала до того, шо у нас дівки з повною пазухою цицьок!
А от українські хлопці мені чогось не подобаються((
Так, справді: те що в Українок в п'ятому класі від природи, в американок в 25 років від хірурга!
З.І. А чим тобі Українські хлопці не догодили? Високі, чорноволосі, кремезні козаки! Еліта слов'янських народів!!! :beer: :rolleyes: :rolleyes: :)
Дівчата!!!! Підтримайте втчизняного дітовиробника!!!! ;)
  • 0

#151 Sotnik

Старійшина

• Користувачі
  • 1905 повідомлень

Відправлено 09.06.2008 – 17:25

Перегляд дописуЙа_ЯбЛуЧкО_XD (9.06.2008 17:21) писав:

...А от українські хлопці мені чогось не подобаються((
"А ваша Галя балувана..." © :beer:
  • 0

#152 Йа_ЯбЛуЧкО_XD

Генеральний писар

• Користувачі
  • 649 повідомлень

Відправлено 09.06.2008 – 17:33

Перегляд дописуMiguel (9.06.2008 18:12) писав:

З.І. А чим тобі Українські хлопці не догодили? Високі, чорноволосі, кремезні козаки! Еліта слов'янських народів!!! :beer: :rolleyes: :rolleyes: :)
Дівчата!!!! Підтримайте втчизняного дітовиробника!!!! ;)
А хоч би один з оселедцем на голові!!!!Якби були з оселедцями, то б дуже подобались))
  • 0

#153 Miguel

ХРАНИТЕЛЬ

• Модератори
  • 3807 повідомлень

Відправлено 09.06.2008 – 20:38

Перегляд дописуЙа_ЯбЛуЧкО_XD (9.06.2008 18:33) писав:

А хоч би один з оселедцем на голові!!!!Якби були з оселедцями, то б дуже подобались))
В Українському хлопцеві оселедець не головне!!! :rolleyes: :beer:
  • 0

#154 Йа_ЯбЛуЧкО_XD

Генеральний писар

• Користувачі
  • 649 повідомлень

Відправлено 09.06.2008 – 21:06

Але було б чудово мати такого хлопця, еге ж?))
  • 0

#155 Matviy

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 92 повідомлень
  • Місто:Ukraine, glorious Cherkasy region

Відправлено 09.06.2008 – 23:11

Та ні, реально за бугром парубки вродливіші. Більшість, як моделі...
  • 0

#156 TRYNDY_RYNDY

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 27 повідомлень
  • Місто:bagdad

Відправлено 09.06.2008 – 23:25

sho vy na xlopciv pereyshly-davayte pro div4at.slovyanky(a zokrema ukraiynky)nayvrodlyvishi. tobto hovorymo pro fizy4nu krasu.a te sho turbotlyvi 4y robotyash4i-ce insha tema. a ot vzyaty proporciyi tila/parametry obly44ya-nayharnishi/nay*ino4nishi/naivyton4eni po krasi.odnozna4no.vyznaty ce ne ozna4ae reshtu nazyvaty potvoramy.prosto vse-taky u sviti isnue zahalno vstanovleni idealy-to* slovyanky pidpadayut' pid ci parametry nabahato v bilshomu procentnomu vidnoshenni,ni* inshi predstavnyci.ot i vse. :beer:
  • 0

#157 Miguel

ХРАНИТЕЛЬ

• Модератори
  • 3807 повідомлень

Відправлено 10.06.2008 – 07:00

Перегляд дописуMatvey (10.06.2008 00:11) писав:

А якщо не брати до уваги моделей (тобто тих хлопців які сидять на шиї в батьків і весь вільний час проводять в спортзалі...), а подивитися на середньостатистичного американця, що ми побачимо? - Надлишкову вагу, холестирин в крові і писок в прищах! І врахуйте, що наші парубки починають самостійне життя (я маю на увазі, що вони починають працювати, або закінчують навчальні заклади) у віці 19-21р., а за бугром вони тільки школу в 22 роки закінчують....
Висновок: Українські парубки це оптимальний варіант для Українських дівчат, бо вони мають багато переваг перед забугровими хлопцями! :beer:
  • 0

#158 Armando

Старійшина

• Користувачі
  • 1795 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 10.06.2008 – 09:15

Перегляд дописуMatvey (9.06.2008 16:41) писав:

Я розумію, чому місцеві араби так сексуально стурбовані - там же у них дивитися нема на кого ))
Сексуальне задоволення і естетичне - різні види, а те що африканські, арабські і індійські в сексі дадуть фору білим загальновідомо.
Просто в цих країнах мораль не так впала як в нас за 100 останніх років, і щоб отримати гарну дівчину потрібно добряче постаратись.
В нас же дівчата легковажні, хоч звичайно і красиві.
  • 0

#159 макарена

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 194 повідомлень

Відправлено 10.06.2008 – 10:57

Перегляд дописуMiguel (10.06.2008 08:00) писав:

А якщо не брати до уваги моделей (тобто тих хлопців які сидять на шиї в батьків і весь вільний час проводять в спортзалі...), а подивитися на середньостатистичного американця, що ми побачимо? - Надлишкову вагу, холестирин в крові і писок в прищах! І врахуйте, що наші парубки починають самостійне життя (я маю на увазі, що вони починають працювати, або закінчують навчальні заклади) у віці 19-21р., а за бугром вони тільки школу в 22 роки закінчують....
Висновок: Українські парубки це оптимальний варіант для Українських дівчат, бо вони мають багато переваг перед забугровими хлопцями! :beer:
Нє, ну шо ви ото сперечаєтесь, як на мене-- українські парубки найкращі ( звичайно, бувають неприємні виключення, але вони лише підтверджують правило). Але ми тут говоримо про українських дівчат... Ну, я не знаю, мені важко бути об'єктивною, бо я сама дівчина, але мені здається, що українки дуже вродливі, ну точно як квіточки.
  • 0

#160 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6639 повідомлень
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 11.06.2008 – 16:59

Цитата

- егеж, я теж знайомий з українськими красунями, які скаржаться на українських хлопців, і чекають заморського принца (принци частіше трапляються з африки).
Але найкрасивіші українські дівчата народжуються від не дуже то й гарних українських парубків! Ну де ви бачили, щоб іноземний красунчик був батьком української красуні? А між тим, українські красуні вже тисячу років народжують дітей з різноманітними національностями, від різних заморських красунчиків, але українські красуні-дочки лише від українських парубків.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних