Перейти до вмісту

В нашому бензині з’явиться ще один компонент

Повідомлень в темі: 43

Опитування: Як Вам така ідея??) (9 користувачів проголосувало)

Як Вам така ідея??)

1. Я за (5 голосів [55.56%])

Процент голосів: 55.56%

2. Проти (4 голосів [44.44%])

Процент голосів: 44.44%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#21 Topper

Т-Безсмертний

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2584 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Львів

Відправлено 03.02.2012 – 01:05

Обережно! Ненормативна лексика :rolleyes:

• 0

#22 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6636 повідомлень
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 03.02.2012 – 09:13

Перегляд дописуTopper (2.02.2012 23:44) писав:

Краще б запропонували людям більші зарплати, соц.виплати шоб люди могли купувати нормальні нові авто, тоді б всі від того виграли.
ох це радянське рабське мислення... "дайте зарплату"
в наш час треба казати - "не заважайте працювати" а людина вже хай собі заробить.
  • 0

#23 cynnn

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 26 повідомлень

Відправлено 03.02.2012 – 10:42

Перегляд дописуХмурий Князь Вітольд (3.02.2012 09:13) писав:

в наш час треба казати - "не заважайте працювати" а людина вже хай собі заробить.

то точно))) більшість реально мислячих людей давно нічого вже не чекають від держави, надіються просто на якусь стабільність і просять щоб ніхто їм не мішав, самі дадуть собі ради)))
  • 1

#24 Topper

Т-Безсмертний

• Користувачі
  • 2584 повідомлень

Відправлено 03.02.2012 – 11:54

Перегляд дописуХмурий Князь Вітольд (3.02.2012 09:13) писав:

Яке нафіг радянське мислення, люди працюють(без знайомств та інших привілегій), а їм платять копійки на відміну від синочків чи доньок батьківських які самі ніц не добились, а батьки їх забезпечують по-самі...вуха! Чи ти також з таких?
  • 0

#25 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6636 повідомлень

Відправлено 03.02.2012 – 16:14

Перегляд дописуTopper (3.02.2012 11:54) писав:

Яке нафіг радянське мислення, люди працюють(без знайомств та інших привілегій), а їм платять копійки на відміну від синочків чи доньок батьківських які самі ніц не добились, а батьки їх забезпечують по-самі...вуха! Чи ти також з таких?
якщо ти вживаеш фразу "їм платять", то доцільніше казати "служать" а не працюють. Я і сам службовець і мені платять. Але ті хто працюють - вони заробляють. а хто не заробляє, а йому платять - той не працює, а служить. ось тобі наука про різницю між робітником і службовцем.
якщо працюєш на клієнта, чи навіть приватного підприємця - то домовляєшся про оплату згідно результатів праці, і тоді вже заробляєш.а якщо служиш приватному підприємцю чи державі - тоді домовляєшся про ставку, і тоді платять за службу.
  • 0

#26 cynnn

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 26 повідомлень

Відправлено 03.02.2012 – 16:23

а тим хто хоче працювати над своєю справою, наша держава готує пастки на кожному кроці і якщо не давати хабарів і не мати знайомств серед посадовців, то про свою успішну справу можна забути...
  • 1

#27 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6636 повідомлень

Відправлено 03.02.2012 – 16:32

от і кажу ж що не треба просити грошей, а треба вимагати не заважати.
бо коли крадій тебе пограбував, а ти йому в ноги кланяєшся просиш милостиню, то це якось ні в яку логіку не вкладається

Повідомлення відредагував Хмурий Князь Вітольд: 03.02.2012 – 16:34

• 0

#28 cynnn

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 26 повідомлень

Відправлено 03.02.2012 – 17:25

нема самого елементарного -- самоповаги...
  • 1

#29 Topper

Т-Безсмертний

• Користувачі
  • 2584 повідомлень

Відправлено 03.02.2012 – 17:26

Перегляд дописуХмурий Князь Вітольд (3.02.2012 16:14) писав:

якщо ти вживаеш фразу "їм платять", то доцільніше казати "служать" а не працюють. Я і сам службовець і мені платять. Але ті хто працюють - вони заробляють. а хто не заробляє, а йому платять - той не працює, а служить. ось тобі наука про різницю між робітником і службовцем.
якщо працюєш на клієнта, чи навіть приватного підприємця - то домовляєшся про оплату згідно результатів праці, і тоді вже заробляєш.а якщо служиш приватному підприємцю чи державі - тоді домовляєшся про ставку, і тоді платять за службу.
Я не за себе говорив, а за людей в тому числі і службовців, і за соц. захист населення.
  • 0

#30 cynnn

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 26 повідомлень

Відправлено 03.02.2012 – 17:27

знайшов цікавий коментар на дану тему:
"полный абзац. а если к доктору водитель прийдет на медкомиссию, тот ему врач должен слабительное в обязательном порядке выдавать ,для поддержания фармбизнеса. кризис однако. какой придурок это придумал?
  • 1

#31 Topper

Т-Безсмертний

• Користувачі
  • 2584 повідомлень

Відправлено 03.02.2012 – 18:08

Ось ще "розжовано" тут.
  • 0

#32 cynnn

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 26 повідомлень

Відправлено 03.02.2012 – 18:24

виявляється спроби робилися вже не раз цей закон продвинути.... Про наслідки ніхто не думає, цитата : "У нас же не всякая машина способна переварить бензин со спиртом, тем более, если спирт будет добавляться низкого качества, содержащий воду или какие-то там другие примеси".
  • 1

#33 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6636 повідомлень

Відправлено 03.02.2012 – 19:05

так, є проблема в тому що етанол - то добрий розчинник. якщо в суміші нафтопродукту з водою вода осідає на дно, а жирні речовини спливають на поверхню, то у випадку зі спиртом, буде запросто додавати значну кількість води

треба мати автомобілі на водні. водень не розбавити азотом - раптом що не так відчуєш запах аміаку...
  • 0

#34 Pit

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 723 повідомлень

Відправлено 05.02.2012 – 10:45

Оффтоп: прочитав назву теми ( В нашому бензині появиться ще один компонент ) і мимоволі виникла думка шо бензин вже будуть водою разбавляти)

По темі.
Як на мене це вже дебілізм доливати спирт в бензин. Наскільки я правильно зрозумів, то до бензину додається 10% спирту. Роблю справочку, шо літр спирту майже в 2 р. дорожче ніж літр бензину.

Рахуємо. Нехай бак авто на 40 літрів. З них 10 відсотків спирт, тобто 4 літра. Літр спирту коштує в районі 20 грн. от і рахуємо що повний бак буде коштувати (візьмемо ціну бензу по 10грн) = (36л*10грн)+(4л*20грн)=440 грн. Якщо б бак заправляти лише бензом то вийшло б 400 грн.

Поправте якщо я щось не так зрозумів.

Як на мене в депутатиів дивні способи стимулювання виробництва спирту

Повідомлення відредагував Pit: 05.02.2012 – 10:58

• 1

#35 cynnn

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 26 повідомлень

Відправлено 06.02.2012 – 13:39

Перегляд дописуPit (05.02.2012 – 10:45) писав:

Оффтоп: прочитав назву теми ( В нашому бензині появиться ще один компонент ) і мимоволі виникла думка шо бензин вже будуть водою разбавляти)

По темі.
Як на мене це вже дебілізм доливати спирт в бензин. Наскільки я правильно зрозумів, то до бензину додається 10% спирту. Роблю справочку, шо літр спирту майже в 2 р. дорожче ніж літр бензину.

Рахуємо. Нехай бак авто на 40 літрів. З них 10 відсотків спирт, тобто 4 літра. Літр спирту коштує в районі 20 грн. от і рахуємо що повний бак буде коштувати (візьмемо ціну бензу по 10грн) = (36л*10грн)+(4л*20грн)=440 грн. Якщо б бак заправляти лише бензом то вийшло б 400 грн.

Поправте якщо я щось не так зрозумів.

Як на мене в депутатиів дивні способи стимулювання виробництва спирту

на рахунок вартості спирту там будуть інші ціни того спирту що буде додаватися в бензин, напевно навіть дешевше він буде коштувати ніж літр бензину, але то тільки тепер так говорять, а от коли приймуть закон , тоді і подивимся , які ціни нам запропонують власники спирт заводів))
  • 1

#36 В'ячеслав

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 52 повідомлень
  • Місто:Черкаси

Відправлено 06.02.2012 – 19:16

Багато років назад хіміки знайшли спосіб перетворення метанолу в бензин. Інформація так-собі, але суміш метанолу і етанолу використовують як самостійне пальне.
Бензин - готовий нафтопродукт (як правило цей бензин низькооктановий), додавання цього самого етанолу дозволяє збільшити октанове число бензину (тобто, зменшити ймовірність самозаймання під дуже високим тиском), але коли спирту в бензині більше за 20 %, тоді саме паливо стає неїстівним для звичайних ДВЗ. Сірки в бензині не повинно бути, так як бензол належить до парафів, а сірка - це компонент дизельного палива. Перейти з бензину на чистий спирт (на од. пробігу витрачається значно менше) зараз неможливо, бо конструкція спиртових двигунів відрізняється від контрукції бензиноих ДВЗ.

В теперішніх умовах екології значно корисніший пропан, з його С3Н8, який вихлопом (вуглекислий газ, вода) з значно безпечніший за бензин (вуглекислий газ, вода, складні не- і органічні сполуки).
  • 0

#37 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6636 повідомлень

Відправлено 06.02.2012 – 20:00

Перегляд дописуТітіК (02.02.2012 – 07:59) писав:

Алкоголем сильно тхнути не буде... 10%, все таки...
Якість бензину від цього не впаде... Це я тобі як хімік кажу.
за те не перегаром....
але ж енергоємність спирту значно нижча ніж інших вуглеводнів! наявність атома кисню у молекулі все ж таки багато значить.
крім того вже згадана властивість спирту як розчинника.
  • 1

#38 cynnn

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 26 повідомлень

Відправлено 06.02.2012 – 20:28

висновок такий: додавати в наше пальне нічого не треба там і так повно всякої гадості))))
  • 1

#39 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6636 повідомлень

Відправлено 06.02.2012 – 21:10

висновок такий: треба виготовляти біопальне з рослинних матеріалів, але не спирт. або виготовляти ефективні аккумулятори з великою електроємністю і малою собівартістю
  • 0

#40 cynnn

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 26 повідомлень

Відправлено 06.02.2012 – 21:19

дешеві акумулятори -- зразу відпадає, такого в нас не зроблять, а от біопальне з ріпака , така ідея розглядалася і не раз, але нафтові магнати ніколи з власної волі не віддадуть досить великий відсоток ринку, який може дуже стрімко вирости. Тільки влада може щось змінити, але не наша))) наша влада це ті ж самі нафтові магнати, або люди тісно з ними повязані :wacko:
  • 1

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних