Перейти до вмісту

Зупинив інспектор даі, що робити


Повідомлень в темі: 37

#1 cynnn

  Ледар

 • Користувачі
 • PipPip
 • 26 повідомлень
 • Стать:Чоловік
 • Місто:Львів

Відправлено 31.01.2012 – 23:15

 • 41
Якщо зупинив інспектор даі, що робити??????


На вимогу ІДПС, зупинитися з дотриманням вимог п.2.4 ПДР. Прочитати п.15.9 ПДР, вивчити напам'ять. Якщо ІДПС вказує місце зупинки ТЗ з порушенням правил дорожнього руху, то зупинятися не можна, а спочатку доїхати за своїм маршрутом до того місця, де зупинка не заборонена і тільки там зупинитися. Якщо в темний час доби машина ДПС і ІДПС стоять на неосвітленій ділянці дороги і при взмахом жезла не була включена «люстра», то теж можна не зупинятися (п.24.2 Інструкції). Також ІДПСу заборонено вночі (це коли Сонце нижче рівня горизонту) зупиняти другий ТЗ (п.24.3.6 Інструкції).

2. Включити аварійну сигналізацію, виключити всі фари і габарити, закрити дверні фіксатори, закрити всі стекла, своє трохи опустити вниз, двигун не глушити. Якщо ІДПС після Вашої зупинки не почав рухатися в сторону Вашої машини, то можна сміливо їхати.

3. Не виходити з машини в принципі, ні відразу, ні потім у процесі розмови. Це гарантує Вам, що без протоколу затримання Вас не відвезуть у РВВС.

4. Включити відеозапис і чекати ІДПС. Пристрій, яким знімаєте повинна бути надягнута ремінцем на руку або перебувати в місцях, недоступних для ІДПС місці. Запис вести постійно, не переривати.

5. Відразу вимагати в ІДПС надати службове посвідчення у розгорнутому вигляді (читаємо п.4.2.3) (ч.2 ст.5 З-ну «Про міліцію»). Якщо посвідчення не пред'явлено або говорять, що воно в машині, або пред'являють так, що неможливо прочитати з нього всі дані, то закривайте скло і їдьте. Після чого набирайте будь-який телефон (102 - розмова записується, довіри ДАІ 65-06-83, черговий ДАІ 48-11-11) та повідомляйте, що в такому місці Вас зупинив хтось, одягнений як ІДПС, представився так, але не надав посвідчення, службової машини Ви не помітили, після чого поїхали.

6. Якщо посвідчення пред'явили, то продиктувати вголос номер жетона, ПІБ, посаду, № посвідчення, до якого числа воно дійсно. Сказати: Дата, час. ІДПС такий, попереджений про те, що ведеться запис розмови. Якщо справа відбувається вночі, то світити на посвідчення ліхтариком, потім посвітити на фото в посвідченні, а потім в обличчя ІДПС, для звірки особи з фотографією. Якщо починають: Нас знімати заборонено, то: Згідно ст.19 Конституції дозволено все, що не заборонено, повідомте мені статтю Закону, за якою знімати забороняється. Ст.3 З-ну «Про міліцію» говорить про те, що діяльність міліції є гласною. (Також почитати стст.9, 23, 43 З-ну «Про інформацію»). Якщо ІДПС починає знімати Вас, то: У відповідності зі ст.307 ГК я не даю Вам дозвіл на мою зйомку, тобто забороняю мене знімати. Також Ви порушуєте п.20.2 Інструкції. При продовженні зйомки буде написана скарга.

7. Вимагати повідомити причину зупинки (п.2.14в ПДР). Відповідно до ст.11 ч.21. З-ну «Про міліцію» і п.7.3 Інструкції їх всього ТРИ. Якщо ні одна з причин не підходить, то: У разі продовження бесіди буде написана Скарга на безпричинну зупинку транспортного засобу в ДАІ і заяву до прокуратури. Згідно ст.18 З-ну «Про звернення громадян» я маю право бути присутнім на розборі скарги, і я їм скористаюся.

8. Якщо причина - порушення знака обмеження швидкості, то: Відповідно до п.12.10 правил дорожнього руху мене не можна штрафувати, якщо разом зі знаком обмеження швидкості немає знака «Дорожні роботи».

9. Якщо Вас спіймали на «фен» або «Візир», то: Складайте протокол, але я з ним буду не згоден. В суді це прилад вже був визнаний незаконним для збору доказів.

10. Якщо причина - непрацюючі світлові прилади (неосвітлений номер), то: Відповідно до п.2.3 ПДР перед виїздом я перевірив технічний стан ТЗ. Все було нормально. У зв'язку з виниклою в процесі руху несправністю, в даний час я відповідно до п.9.9 ПДР рухаюся до місця стоянки ТЗ.

11. Якщо причина - «спецоперація». Ознакою спецоперації є бронежилети і автомати. У цьому випадку краще не чудити. Якщо автоматів немає, то: Якщо Ви мене в чомусь підозрюєте, то складайте протокол затриманя. Якщо не підозрюєте, то я поїхав. Нічого я Вам показувати не буду.

12. Якщо причина - «орієнтування», то: Якщо Ви мене в чомусь підозрюєте, то складайте протокол затримання. Якщо не підозрюєте, то я поїхав. Нічого я Вам показувати не буду.

13. Якщо причина - «тонування» або будь-яка інша технічна несправність, то показуємо на талон ТО, який відповідно до ст.29 З-ну «Про дорожній рух» є документом, який дає право їздити. У ст.35. З-ну «Про ДД» написано хто має виключне право проводити ТО. Не погоджуємося на перевірку техстану, тому що такою обов'язки у водія (ч.2 ст.16 З-ну «Про ДД») немає.

14. Якщо причина - недотримання рядності (рух в лівій смузі при вільній правій), то: Заздалегідь зайняв відповідне положення на проїзній частині для повороту наліво.

15. Якщо починають лякати приводом у РВВС, то вимагаємо вказати причину. Законним така дія буде тільки у випадку (ст.259 КпАП):
- Якщо на місці порушення скласти протокол неможливо (ІДПС не може заступити в наряд без протоколів (п.12.5 Інструкції));
- Якщо при собі немає документів, що засвідчують особу або 2х свідків, які можуть підтвердити Вашу особу;
Якщо при собі є документи, що засвідчують особу, або є можливість скласти протокол на місці, - не погоджується нікуди їхати.

16. Якщо намагаються виводити Вас з машини: Запах спиртного з машини. На хвилиночку вийдіть сюди, то: З машини не вийду. Починайте складати протокол на алкоголь. Знаходьте 2х понятих. Потім вийду.

17. Якщо говорять: Ви на ВП в окулярах, а за кермом без окулярів, то: Я в контактних лінзах.

18. При вимозі пред'явити номери кузова, аптечку, вогнегасник, знак аварійної зупинки, то: Зупинка ТЗ для перевірки чого б то не було є незаконним. Я не буду виконувати Ваші незаконні вимоги. З номерами і комплекта*цією ТЗ все в порядку. Згідно п.2.4Б правил дорожнього руху я Вам даю можливість все перевірити, але з машини не вийду, і нічого відкривати не буду.

19. При вимозі пред'явити вміст багажника (або салону):
1. Вимагати пояснення причин огляду транспортного засобу (п.2.14в ПДР).
2. Догляд ТЗ здійснюється у осіб, затриманих в адміністративному або кримінально-процесуальному порядку (ч.5, 6 ст.11 З-ну «Про міліцію»). Згідно з ч.8 ст.5 працівник міліції при затриманні зобов'язаний усно роз'яснити права затр*имувати особи, а також вручити письмово роз'яснення статей 28, 29, 55, 56, 59, 62 і 63 Конституції і встановлених законами прав затриманих осіб. От і зажадати від ІДПС: скласти протокол адмінзатримання (ст.261 КпАП) (або протокол затримання за підозрою у скоєнні злочина), письмово роз'яснити і вручити Вам копію (?). Після підписання цього протоколу Ви зобов'язані вийти з машини (бо інакше можуть вийняти), але там вже повинні бути Ваші знайомі.
3. Зателефонувати за телефонами довіри і повідомити про спробу провести незаконний огляд транспортного засобу.
4. Попередити, що для проведення огляду потрібна присутність двох понятих і обов'язкове складання протоколу огляду, огляду або обшуку (чч.4, 5 ст.264 КпАП, стст.181, 188, 190, 191 КПК).

20. Якщо Ви бачите, що причини зупинки немає, але документи все одно вимагають, то документи краще тільки пред'явити. На обурення ІДПС: Якщо я щось порушив - запрошуйте двох понятих, складайте протокол. При понятих (якщо до цього дійде) документи передати.

21. Якщо Ви від'їжджає від знаку «Зупинка заборонена» і Вас тут же зупиняє ІДПС і ставить Вам зупинку під знаком, то: Під знаком зупинився не я, а мій близький родич, про якого, відповідно до ст.63 Конституції, я Вам більше нічого не скажу.

22. Якщо причина зупинки все-таки є, то дізнатися у ІДПС, які документи він хоче отримати. Законних докув всього ТРИ: водійське посвідчення, талон до нього, реєстраційний документ на транспортний засіб. Якщо ІДПС називає документи якось по іншому (права, техпаспорт), то: У мене їх немає і де написано, що я їх повинен мати? Коли принесуть правил дорожнього руху, то: А. .. Водійське посвідчення! Це є. Передавати їх по одному, коментуючи даний процес. Якщо є бажання показувати їм інші документи, то тільки у Ваших руках. Якщо у них є бажання побачити інші документи (у тому числі талон ТО, довідку про ДТП, дозвіл на тонування, на зйомки), то нехай пові*домляють, на підставі якого Закону вони їх вимагають.

23. Якщо вимагають поліс (сертифікат) страхування, то згідно ст.21.2 З-ну «Про обов'язкове страхування» договір надається ТІЛЬКИ при: техогляді, реєстрації / перереєстрації ТЗ, складанні протоколу, оформленні ДТП. Не показуємо, незважаючи на те, що по ПДР Ви надати договір зобов'язані.

24. Якщо ІДПС, взявши Ваші документи, виїжджають, моментально викликайте міліцію: Мене тільки що пограбували. Украли документи. Куди під'їхати. І фіксуйте факт пограбування. PS У Вас повинно бути ПІБ ІДПСа і відео.

25. Сказати, щоб не тягнули із заповненням протоколу, тому що Ви будете телефонувати за телефонами довіри ДАІ (044) 272-46-59. Дзвінок на телефон довіри: На такому посаді в такий час зупинений співробітником ІДПС таким, пред'явлені такі усні обвинувачення (або не пред'явлені), письмовий протокол не становить, натякує на дачу хабара. (Записати, хто прийняв дзвінок).

26. Якщо просять написати в протоколі, що Ви не проти заповнення протоколу російською мовою, то: Я це напишу, коли Ви його повністю заповніть та передасте мені. Якщо Ви добре знаєте українську, то можете відповісти: Я проти і наполягаю на заповненні на українській.

27. У разі якщо протокол написаний і Вам його принесли, то:
1. У ст.256 КпАП зазначено зміст протоколу про адміністративне правопорушення. УВАЖНО читаємо протокол. Чи всі графи заповнені? Чи правильно все вказано? На ВСІХ порожніх місцях (особливо свідки) ставимо велику літеру Z.
2. У протоколах є місця для підписів: під порушенням, під коментарем і під тим, що з ст.63 Конституції і ст.268 КпАП нас ІДПС ознайомив. Вимагаємо ознайомити. Якщо у відповідь мукають (а зазвичай мукають), то пишемо: «З ст.63 Конституції і ст.208 КпАП не ознайомлений» і підписуємося. Якщо ознайомили, то вимагати українською.
3. У протоколі ЗАВЖДИ пишемо: «З протоколом не згоден, нічого не порушував, всі докази приведу в суді. До протоколу додаються письмові клопотання про перенесення строків розгляду справи та звернення за юридичною допомогою. Схема не складалася». Також можна додати вже для суду: «До / після обстановки мною знята на фото / відеокамеру місце події, світлофор, дорожня розмітка, перехрестя тощо» Якщо схема складалася, в будь-якому випадку перед її підписанням пишіть прямо на ній: «Не згоден, схема зі поставлено «на око» без дотримання масштабу, без точного вимірювання відстаней, без прив'язки до місцевості, використовувалися не сертифіковані ви*мірювальні засоби». На прохання ІДПС (або якщо обіцяли): З голосу із заповненням протоколу російською мовою.
4. Якщо з Вами хтось їхав (не важливо родич чи ні (ст.272 КпАП)), то в поясненнях записуємо його як свідка. «При зупинці ТЗ зі мною в машині знаходився свідок - ім'я». Такого свідка ЗАВЖДИ заслухають у суді.
5. Якщо під час Вашого спілкування з ІДПС з його боку були будь-які погрози, то обов'язково заносимо це в протокол: У процесі спілкування ІДПС також називав мене редискою і обіцяв відібрати права.
6. Дістаємо з бардачка клопотання. Заповнюємо, докладаємо до протоколу. Якщо штраф все одно виписали на місці, то це порушення КпАП, на підставі чого протокол і штраф в ДАІ будуть визнані незаконними.
7. Відповідно до ч.2 ст.254 протокол заповнюється у двох примірниках, один з яких має залишитися у Вас. Процес такий: Отримуємо на руки копію, підписану ІДПС, підписуємо її в місці, що «Копію отримав». Підписуємося про те ж на оригіналі, оригінал віддаємо. Якщо ІДПС даний процес не подобається, то аргументація така: Тут написано ОТРИМАВ - це минулий час. Не буду підписувати поки не отримаю копію. Після отримання копії НІ В ЯКОМУ РАЗІ НЕ віддавати її ІДПС НАЗАД В РУКИ.
8. Зазвичай ІДПС відразу приносить і протокол і постанову. Якщо у Вас в руках виявилося підписані 2 протокола і 2 постанови, то назад повертаємо 1 протокол, 1 постанови та клопотання. Постанова виписана незаконно. Пишемо скаргу в ДАІ, просимо скасувати штраф і протокол, покарати ІДПС. ІДПС одержує догану.
28. Оскаржити дії ІДПС до прокуратури.

29. Оскаржити дії ІДПС в суді.
Загальні зауваження:
1. Не використовувати цю Пам'ятку наполовину. Якщо Ви віддасте свої документи ІДПС, не взнавши його ПІБ, а потім почнете качати права, то нічого доброго з цього не вийде.
2. Не розтікатися думкою по древу. Все має йти по Вашому сценарієм, і Ви повинні знати, що будете робити на наступному кроці. При розмові з ІДПС припиняти його спроби поговорити на абстрактні теми, тому що: «Під час несення служби працівнікам підрозділів ДПС забороняється: ... вступати в розмови з учасниками дорожньо-нього руху з питань, ЯКІ НЕ мають відношення до служби». (П.18.1 Інструкції).
3. Судячи з переглянуто відео, ІДПС часто починають розумувати на предмет: А може у Вас автомобіль крадений*ний / А може Ви щось переносьте незаконне / А дайте свій телефон / камеру / ще що я його перевірю, може він крадений. Відповідь: Ви мене підозрюваних у скоєнні правопорушення? Якщо ні, то посилати всіх до лісу. Якщо так, то в цьому випадку ІДПС ПОВИНЕН вас затримали і скласти протокол затримання за своїм підозрою. І тільки після цього в рамках проведеного ОБШУКУ (з протоколом обшуку і двома свідками) він може самостійно у Вас вилучити особисті речі, і на щось їх перевірити.
4. Часто вимагають документи на підставі того, що так написано в ПДД, називаючи перевірку документів, причиною зупинки. Відповідь: Ви зупинили мене незаконно, а я не зобов'язаний підкорятися незаконним вимогам ІДПС. Документи не передам. Можу тільки надати.
5. Якщо при розмові починають тикати. Відповідь: ІДПС, навіщо на камеру порушуєте ч.2 ст.5 З-ну «Про міліцію» і не проявляєте високу культуру і такт. Вам тикати ІДПСу не заборонено.
6. Якщо починають погрожувати (зараз поїдемо в РВВС, закриємо тебе на 15 діб і т.п.), то йти у глуху оборону, дзвонити всім кому тільки можна, щоб приїхали. ІДПС: З Вами і напарником спілкуватися не буду, викликайте старшого. Це як мінімум дасть Вам час. Тим більше, що згідно з рішенням Конституційного суду у справі № 23рп-2009 від 30.09.2009, громадянин має право при спілкуванні з органами влади на надання йому правової допомоги, фахівцем у галузі права, не обов'язково адвокатом. Тому: Ніяких пояснень і дій, в т.ч. по передачі документів мною проводитися не буде, до прибуття на місце особи, яка буде захищати мої інтереси. На цьому водій повинен замовкнути і знову телефонувати адвокату, всім і вся. До його приїзду ніякого спілкування з працівни*ками ДАІ.
7. 28. Взаємовідносини працівників підрозділів ДПС з учасниками дорожнього руху.
28.9. 3 метою запобігання конфліктним ситуаціям, об`єктивного розгляду справ, а також як допоміжний засіб для попередження протиправних дій та розкриття правопорушень допускається використання фото-, кінозйом-ки, ві*деозапису та звукозаписувальної техніки, а під час оформлення матеріалів ДТП воно є обов`язковим.
У зв'язку з цим при конфліктних ситуаціях (тобто коли Ви не згодні): Шановний ІДПС, у Вас немає відео або свідків, які могли б підтвердити або спростувати те, що Ви мені ставиться в провину, тому давайте обмежене нічімся усним зауваженням.
8. НЕЗАКОННІ ВИМОГИ ІДПС виконання не підлягають. Ч.1 ст.3 З-ну «Про міліцію», чітко говорить, що «Діяльність міліції будується на принципах законності». У разі будь-яких вимог з боку ІДПС: В із-но з ч.4 ст.5 З-ну «Про міліцію», повідомте мені на підставі якого Закону Ви від мене вимагаєте те і те. Якщо не називають, то: Оскільки Ви не можете обгрунтувати законність своїх вимог, то я вважаю їх незаконними і виконувати не буду.
9. Якщо Ви відмовляєтеся виконувати якісь вимоги ІДПС, то в кінці фрази частіше додавайте: Якщо Ви вважаєте, що я щось порушую - складайте протокол. І ще одне: Чи будуть ще якісь законні вимоги?
10. Якщо пообіцяли написати скаргу, то написати обов'язково. У скарзі завжди просити розглянути питання про звільнення ІДПС з органів МВС.
11. І головне: ПОСМІХАЙТЕСЬ, краще нахабно.Взято з http://autosvit.kiev...piniv-idps.html
p.s. оригінал схоже на російській, а це чийсь переклад, можливо й машинний.

#2 Nolex

  Старійшина

 • Адміністратори
 • 1047 повідомлень
 • Стать:Чоловік
 • Місто:Житомир

Відправлено 01.02.2012 – 00:25


 i 

Усне попередження, копіпаст без вказання джерела - поганий тон. Тему переношу до Авто/Мото.
 

 • 0

#3 cynnn

  Ледар

 • Користувачі
 • PipPip
 • 26 повідомлень
 • Стать:Чоловік
 • Місто:Львів

Відправлено 01.02.2012 – 10:55

Якщо в когось є досвід в таких справах і знання як поступати в певних ситуаціях, поділіться ними в даній темі...
 • 1

#4 wizm

  Старійшина

 • Користувачі
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 1133 повідомлень
 • Стать:Чоловік
 • Місто:Дике поле

Відправлено 01.02.2012 – 21:34

Цікава тема, напишу трафунок з свого життя.
Цього літа вирішив я вигуляти свою машину після ремонту(проїхавшись по кругу). Виїхав о шостій ранку, поки тих козаків зі смугастими палками, як я наївно думав ще нема, та не завертаючи на центральні вулиці. Буквально від*їхав метрів 200, повертаю, а за готелем стоїть машина ДАІ і три румяних даїшника. Побачивши мою машину без номерів, вони очам не повірили від такого щастя у таку ранню пору.
Перший підбігає до мене і чомусь спершу не питає чому не пристебнутий, де техпаспорт, не кажучи вже про такі дрібниці, як аптечка чи вогнегасник, а далі діалог:
- поставте на ручник.
Ну поставив, машина покотилась
-Добре ставте на швидкість і дихніть
Підходять по черзі усі троє і пильно принюхуються
-Хлопці - розслабтеся, я не п*ю і не курю
!?
- А де номер, Ви розумієте що влетіли мінімум на 1000грн., а машину ми зобовязані відправити на штраф площадку і що будемо робити?
- Відпускаєте мене, а державні номери лежать вдома - я тут поряд живу, поїхали покажу( одітий я був в шорти і тапки на босу ногу).
- Нє , ми так не можемо(показують на вікна готелю, -боротьба з корупцією і т.д.) ну права у Вас хоч є?
Віддаю їм права
-Ну везіть документи що у Вас там є
-Як же я поїду без прав?
-Та ніхто Вас не рухатиме!
Поки позбирав те усе докупи, і вернувся-їх вже нема
Заходжу в міське відділення ДАІ, там поряд.
Питаюсь де такі-то Ваші хлопці
- А! то не наші, то обласне ДАІ і визвати ми їх не можемо, бо в них свій спецзв’язок і свій маршрутний лист тільки їхньому начальству відомий
Коротше усе покрито мраком, тож я поїхав на роботу
Через деякий час мені дзвонять на мобільний, називають на ім*я і по батькові, та питаються де я є.
-будьте там ми зараз під*їдемо
Під*їхали і віддали права, а на прощання сказали:
-Запам*ятайте наше відношення! :D
 • 1

#5 cynnn

  Ледар

 • Користувачі
 • PipPip
 • 26 повідомлень
 • Стать:Чоловік
 • Місто:Львів

Відправлено 01.02.2012 – 21:43

Той факт, що вам повернули права і не потребували космічної "подяки" за свій вчинок, велика рідкість на теренах нашої неньки)

Повідомлення відредагував cynnn: 01.02.2012 – 21:46

 • 1

#6 Уповноважений

  Козак - перевертень

 • Модератори
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 6985 повідомлень
 • Стать:Чоловік
 • Місто:пекельне болото

Відправлено 26.03.2012 – 22:24

от жеж гопніки.
нарвався на гоп-стоп їхній...
погоня з мигалками за мною... геть здуріли.
перелякався я торгувяця не став, віддав грошей 200. зараз думаю, став би я права качать - то шо толку з них без блату...
надумали в мене перевірить чи ручне гальмо справне. думаю раз таке діло то будуть лізти глибше, та й збрехав що несправне. а як його правильно треба було то незнаю.

Повідомлення відредагував Хмурий Князь Вітольд: 26.03.2012 – 22:24

 • -1

#7 Aquarius-ka

  Цьотка-з-Занзібару

 • Користувачі
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 933 повідомлень
 • Стать:Жінка
 • Місто:На тамтім боці

Відправлено 26.03.2012 – 23:14

Сидіти в машині, опустити скло і руки на кермо, щоб було понятно, що в руках нема зброї, особливо вночі. Мене ще поліція не зупиняла (тьфу-тьфу три рази, не моя зараза :) , але коли ми їхали з дочкою, вона за кермом, то було пізно ввечері - трохи не по собі, коли раптом ззаду включаються мигалки. Обійшлося, йому сподобалось, що ми відразу показали, що у нас нема зброї, не робили різких рухів, вона відповідала ввічливо: йєс, офісер, ноу, офісер, - там було мале порушення, але відпустив з миром :)
 • 0

#8 x-man

  Писар

 • Користувачі
 • PipPipPipPipPipPipPipPip
 • 441 повідомлень
 • Стать:Чоловік

Відправлено 27.03.2012 – 23:26

Дуже корисна інформація для такий нубів на дорозі як я.
Всього було декілька штрафів, один з них : мене питають чи є бла бла бла то і то я кажу є все є, але коли він запитав за страховку, тут я згадав що не маю її, точніше я і не знав. Сидів він мучив той протокол десь пів години бідолага заповнював, але на лапу не отримав, як і жоден з них, і надіюсь що я не поміняю своїх поглядів і не отримають вони від мене ніколи ні копійки! Ну і відповідно я заплатив в касу 250 гривень за штраф, дорожче ніж тоді сама страховка вартувала. Ось такі поради допомагають)
 • 2

#9 Елегантний

  Писар

 • Заблоковані
 • PipPipPipPipPipPipPipPip
 • 402 повідомлень
 • Стать:Не скажу

Відправлено 28.03.2012 – 09:21

Перегляд дописуХмурий Князь Вітольд (26.03.2012 – 22:24) писав:

перелякався я торгувяця не став, віддав грошей 200.
сприяєш корупції, а потім жалієшся на форумі чого в Україні так хріново?

Перегляд дописуx-man (27.03.2012 – 23:26) писав:

Сидів він мучив той протокол десь пів години бідолага заповнював, але на лапу не отримав, як і жоден з них, і надіюсь що я не поміняю своїх поглядів і не отримають вони від мене ніколи ні копійки!
Молодець, респект! Не те що, Хирлявий Князь Вітольд. :lol:
 • 3

#10 Aquarius-ka

  Цьотка-з-Занзібару

 • Користувачі
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 933 повідомлень
 • Стать:Жінка
 • Місто:На тамтім боці

Відправлено 28.03.2012 – 19:41

Думаю, щоб не давати взяток у країні, де вони мають глибоке і міцне коріння, - то треба мати "хребет", як кажуть і бути готовим до всіх неприємностей з цим зв*язаних. Тому важко засуджувати інших, але одночасно, як гарно жити там, де тих гнилих привичок нема! Але так само є, і люди вже звикли, до відповідальністі за свої дії. Моя дочка колись заплатила шраф 300 дол. за перевищення швидкості, то було напочатках, коли вона лиш дорвалась до своєї першої машини. То відразу її "вилічило" і може навіть спасло життя. Хоч всі у якісь мірі перевищують, теж грішу тим, але залежить наскільки і за яких обставин. Взагалі стараюсь їздити без хамства.
 • 3

#11 Друг Бобер

  Старійшина

 • Користувачі
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 1966 повідомлень
 • Стать:Чоловік

Відправлено 28.03.2012 – 20:14

Перегляд дописуAquarius-ka (28.03.2012 – 19:41) писав:

Думаю, щоб не давати взяток у країні, де вони мають глибоке і міцне коріння, - то треба мати "хребет", як кажуть і бути готовим до всіх неприємностей з цим зв*язаних. Тому важко засуджувати інших, але одночасно, як гарно жити там, де тих гнилих привичок нема! Але так само є, і люди вже звикли, до відповідальністі за свої дії. Моя дочка колись заплатила шраф 300 дол. за перевищення швидкості, то було напочатках, коли вона лиш дорвалась до своєї першої машини. То відразу її "вилічило" і може навіть спасло життя. Хоч всі у якісь мірі перевищують, теж грішу тим, але залежить наскільки і за яких обставин. Взагалі стараюсь їздити без хамства.
Так, хребет треба мати, щоби не давати хабарів, але наші люди, на превеликий жаль, прогинаються. Більше того, вони не знають своїх прав та обов'язків. А звідки вони їх можуть мати, якщо і не цікавляться ними, а права купують?
Та хабарництво не має коріння, як і не має коріння гній. Хабарництво і корупція - це гниль системи. Даючи хабар, ми просто збагачуємо цей гній. Та його уже стільки в Україні накопилося, що від цього запаху можна вагони, а не лише сокиру вішати.
Але без того, що люди перестануть масово давати хабарі ніколи не збудуємо нормальної держави. Та це може статися тільки у двох випадках - коли такий порядок буде наведено владою, або коли люди добровільно перестануть давати хабарі. Але останнє є малоймовірно, що це швидко станеться. Та якби це сталося, то корупційна система вмить би зруйнувалася. Адже інспектор якусь частину хабарів віддає своєму шефу, той ще своєму, той далі своєму. А вкінці-кінців до верховних органів влади течуть бурхливі потоки. Отже простий народ хабарництво викорінити може, та зараз люди до цього просто не готові.
 • 2

#12 Aquarius-ka

  Цьотка-з-Занзібару

 • Користувачі
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 933 повідомлень
 • Стать:Жінка
 • Місто:На тамтім боці

Відправлено 28.03.2012 – 23:51

Сумно, що люди настільки зневірені і пригноблені, що не бачать виходу. Може колись і в Україні настане той момент, "типпін пойнт", після якого все перехилиться в ту, кращу сторону. Все починається з першого кроку, навіть найдовша дорога. А ще тепер інтернет - велика сила (чи так сусід Місько каже ;) ), так що все тяжче тримати людей ізольованими і покірними.
 • 1

#13 _Ex

  STATUS_OK

 • Користувачі
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 1935 повідомлень
 • Стать:Чоловік
 • Місто:Бахмут, Південна Слобожанщина, Україна

Відправлено 29.03.2012 – 05:13

що це за відстій? <_<
 • 0

#14 Друг Бобер

  Старійшина

 • Користувачі
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 1966 повідомлень
 • Стать:Чоловік

Відправлено 29.03.2012 – 07:11

Великі справи починаються з малих кроків, але ті кроки потрібно робити, а не чекати, що хтось прийде і все зробить. Приходять вибори, а виявляється, що один голос коштує аж 200 гривень, ой я забув 250. Це так до слова.
На мою думку, якогось переломного моменту, після якого в Україні стане краще, не наступить, а це прийде поступово. Часи революцій, демонстрацій, збройної масової боротьби уже позаду. Тепер треба одного, більше волі, і волі не в плані свободи, а волі до дій, волі себе відстоювати, волі розбудовувати власне життя, як і волі підтримати сусіда. Покладатися на когось з високопосадовців - марна справа, вони цього ніколи не зроблять, якщо народ їх це не змусить.
А поки що народ задовільняється тим, що є. І хабарі ще будуть даватися і братися не тільки дайцями.
 • 0

#15 wizm

  Старійшина

 • Користувачі
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 1133 повідомлень
 • Стать:Чоловік
 • Місто:Дике поле

Відправлено 27.05.2012 – 11:18

Нашим ДАІшникам маленький + :)
http://www.liveinternet.ru/users/marikita/post221652794/
 • 0

#16 Nafanya

  Частий гість

 • Користувачі
 • PipPipPip
 • 45 повідомлень

Відправлено 08.10.2012 – 16:43

шукати гроші)
 • 0

#17 Богун

  Постійний житель

 • Користувачі
 • PipPipPipPipPip
 • 162 повідомлень
 • Стать:Чоловік

Відправлено 02.02.2013 – 22:13

Розплакатись, і сказати фразу-Я більше не буду. :) А якщо серьозно то в багатьох випадках можна "обставити" працівника ДАІ по закону, треба тільки його гарно знати і вміть застосувати належним чином.

Повідомлення відредагував Богун: 02.02.2013 – 22:20

 • 0

#18 Безбожник

  Старійшина

 • Користувачі
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 2624 повідомлень
 • Стать:Чоловік
 • Місто:Геєна огненна, вул Петра і Павла 666.

Відправлено 02.02.2013 – 22:35

Взагалі не зупинятись і вигадати причину такому дійству. Як в анекдоті.
Даішник жінці водію ; - Ви чому не зупинились ?
Жінка ; - Тому що я злякалась. Мені здалось що ваш жезл надто великий і товстий.
Даішник ; - Дамочко, це не жезл. Це шлагбаум.
 • 0

#19 Pavlo_Taiko

  міністр по боротьбі з етикою та мораллю

 • Користувачі
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 2145 повідомлень
 • Стать:Чоловік
 • Місто:Київ

Відправлено 12.02.2013 – 21:05

Перегляд дописуwizm (27.05.2012 – 11:18) писав:

Нашим ДАІшникам маленький + :)
http://www.liveinternet.ru/users/marikita/post221652794/
Фейк.
 • 0

#20 Mr.Ripley

  (͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)

 • Користувачі
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 4667 повідомлень
 • Стать:Не скажу

Відправлено 12.06.2013 – 00:28

Перегляд дописуPavlo_Taiko (12.02.2013 – 21:05) писав:

Фейк.
Та невже :wink2:
 • 0Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних