Перейти до вмісту

Готична музика...

Повідомлень в темі: 204

#141 TiGrA

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 96 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Львівської обл.

Відправлено 31.05.2007 – 11:06

ненавижу цю музику!!! дурня якась :D
  • 0

#142 Eqilibrium

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 336 повідомлень
  • Місто:Сарни - Львів - Wadowice - ...

Відправлено 02.06.2007 – 08:42

Класна музика!!!! Мені дуже подобається хоча я не гот (хіба що в душі) :)
  • 0

#143 Phoenix

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 316 повідомлень
  • Місто:ПНД

Відправлено 07.06.2007 – 22:58

А я певне гот, бо такий же як вони похмурий і зий, а готика мені ДУЖЕ подобається, особливо музика.
  • 0

#144 Olex

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 905 повідомлень

Відправлено 07.06.2007 – 23:10

Це не справжня музика, та і самі готи якісь не справжні, понти, вдягаються що на Хеловуїн.
Театр і музика театральна. :yes:
  • 0

#145 Ярий

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1734 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 07.06.2007 – 23:39

Перегляд дописуyoung (2.05.2007 20:39) писав:

Процитую мою готичну однокласницю..
(Це реал без приколів) -

Це менні нагадує концерт гурту Тостер, коли соліст сказав: "Усі панки піда*аси, окрім мене" ))
  • 0

#146 КаваНеПийПивоЇжБорщ...

Т Чарівне Гімно 2009

• Користувачі
  • 3018 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:мами

Відправлено 24.07.2007 – 16:11

ненавиджу :8:
  • 0

#147 дурне дитя з Венери

Т псих 2007 [b][img]star[/img][/b]

• Користувачі
  • 1797 повідомлень
  • Місто:КИЇВ

Відправлено 02.08.2007 – 12:02

нє ну шо за фігня! А конкретніше крім "ненавиджу", "лучче нету", "я гот", "готи всі дибіли, і музика відстій" ні в кого нема? :angry1:
  • 0

#148 КаваНеПийПивоЇжБорщ...

Т Чарівне Гімно 2009

• Користувачі
  • 3018 повідомлень

Відправлено 02.08.2007 – 12:14

готи всі дибіли, і музика відстій
  • 0

#149 sagitta

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 315 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Мельмак

Відправлено 02.08.2007 – 12:18

готи стирили свій стиль у панка. нєрєспєкт. і емо туди ж.
  • 0

#150 КаваНеПийПивоЇжБорщ...

Т Чарівне Гімно 2009

• Користувачі
  • 3018 повідомлень

Відправлено 02.08.2007 – 12:46

")))))))))))))))))))))))))))))0000000000000000000000000000000000000000000000000
а стиль панку пліз скажи")
дарк панк рок?")))
чи хард панк рок?")))
  • 0

#151 moonskin

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 142 повідомлень

Відправлено 06.08.2007 – 11:17

Перегляд дописуsagitta (2.08.2007 13:18) писав:

готи стирили свій стиль у панка. нєрєспєкт. і емо туди ж.
Не стирили, панк був джерелом виникнення готичної музики. Емо взагалі десь із хардкору вилізло. Хоча може ви мали на увазі зовнішній вигляд?
З.І. Мені готика не дуже...
  • 0

#152 Archon-ua

Літають тут всякі...

• Користувачі
  • 998 повідомлень
  • Місто:Земля і біля неї...

Відправлено 06.08.2007 – 11:23

А я люблю послухати різну готику... Дівчат готів теж люблю :) ... Хоча сам не гот, під гота не кошу, та й погляди на життя у нас протилежні :) ...

Повідомлення відредагував Archon-ua: 06.08.2007 – 11:27

• 0

#153 lamourattack

Генеральний писар

• Користувачі
  • 681 повідомлень
  • Місто:дому

Відправлено 06.08.2007 – 11:32

Готика класна культура.Протягом довгого часу нею більше цікавивився, зара вже менше пре.
З музики люблю Audi Sile,Кому Вниз- круті банди. а ше Dairy of dreams,Deine Lokeinen,Autumn tears
:)
  • 0

#154 Svarog

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 68 повідомлень

Відправлено 11.08.2007 – 21:42

Готика гарна музика! мені подобається!
  • 0

#155 Infanta

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 270 повідомлень
  • Місто:Рівне/Rivne/Rowne

Відправлено 15.09.2007 – 23:46

Слухаю готику, найчастіше з сильним ухилом в симфо. Ця музика дає силу, далеко не кожен може її сприйняти.
  • 0

#156 Заратустра

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 39 повідомлень

Відправлено 29.09.2007 – 18:08

Сам не гот, але готів поважаю, щось таки є в їх філософії... В чомусь вони праві.
  • 0

#157 Leia

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 263 повідомлень

Відправлено 01.10.2007 – 19:08

Дуже цікаво читати коменти. Більшість згадує в контексті готичної музики лише якийсь симфо метал і власне готику, тобто той стиль в якому працює, наприклад Тіло Вулф.
Мені завжди були цікавіші такі аспекти як там дак вейв чи індастріал, але то таке.
Слухала шойно Кому вниза "Еніплейс, еніве, енітайм". так от, чистого року там вже взагалі нема, навіть металу мало. на жаль, інших пісень того періоду вони не записують і от мені цікаво- чим спричинена така зміна стилю і чи то таке буде постійно?
Кому вниз як індастріал- це позерство чи розвиток?
  • 0

#158 Infanta

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 270 повідомлень
  • Місто:Рівне/Rivne/Rowne

Відправлено 06.10.2007 – 01:09

Що стосується електроніки то я слухаю Deine Lakaien i L'аme Imortelle(ранні). А в індастріал, що тільки не впихають тут важко сказати.
  • 0

#159 Ярий

Старійшина

• Користувачі
  • 1734 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 06.10.2007 – 02:25

Перегляд дописуPhoenix (7.06.2007 23:58) писав:

А я певне гот, бо такий же як вони похмурий і зий, а готика мені ДУЖЕ подобається, особливо музика.
О то я виходить теж гот ( останій тиждень злий і похмурий.....
  • 0

#160 Lady Erato

Генеральний писар

• Користувачі
  • 882 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 06.10.2007 – 18:32

Шановні, а Вам не здається, що це як мінімум не серйозно ображати вподобання інших?
Ось я маю якусь частинку готичної душі в собі.. коли я захопилась цією музикою, я відчула, що саме це мені було потрібно.. Не можна критикувати людину за її почуття, смаки і вподобання, якщо вони не збігаються з Вашими...
Я люблю цю музику, навіть коли хочеться від неї вішатись! Одні сприймають реп, інші його ненавидять.. Одним рідна готика, інші скоріше самі повішаться, ніж її слухатимуть..
Я теж люблю і чорний колір,і середньовіччя.. Тим не менше, я паралельно закохана в ретро і вікторіанську англію.. аналогічно паралельно з готикою я слухаю і рок-н-рол, і джаз і тд ітп.. І одягаюсь далеко не як гот (хоча і маю навіть готичні наряди)...Стверджувати, що всі готи погані і їх музика нікчемна .. ось такі ми - українці.. Навчіться поважати один одного! Всюди можна знайти щось поживне і корисне для душі.. І те, чого Ви не розумієте, не означає, що воно неправильне...
Стосовно їх філософії.. В кожного своя філософія, свій шлях до істини.. В готів ще повчитись треба! Знаходити в собі сили в болю, в сірості.. Їх характеризує мовчання.. хіба неправильно? адже багато говорити і багато сказати - не одне і те ж.. Хіба не мистецтво повторюватись кожного разу по-іншому, носячи свй похмурий одяг,слухаючи свою музику.. Готика - це просто один з вимірів, який обирає собі кожна людина індивідуально.. Готи - це втілення естетики і вишуканості.. І що б хто не казав, кожен є "готом" в певний момент життя..
Справжній гот не може бути людиною від чогось (!!!!) залежною. Я кажу про ті декорації з чорним одягом і срібними прикрасами, які є обов’язковим атрибутом "справжнього" гота. Це і є залежність від речей. Готика, в розумінні широких мас, ризикує невдовзі стати попсою і асоціюватися з чисто зовнішніми її проявами, про які я говорила раніше. ГОТИ БУДЬТЕ ВІЛЬНИМИ!!! Або не будьте готами.
Насправді ж готи зовсім не такі жахливі, як їхній «прикид». Навпаки, зовсім не страшні, зате дуже оригінальні. Загалом, як це не парадоксально, готи – великі оптимісти, хоча носять чорний одяг та знаходять радість життя у похмурій романтиці та негативі смутку. Готи – субкультура, що може змінити суспільство на головному рівні – на рівні молоді. Адже готика – це відродження романтики та свідомості через музику, літературу, кіно, арт, фото.
Готи, можна сказати, є більшою мірою театралами, ніж позерами. Це не захоплення на кілька років. Це – на все життя. Адже готика проникає в твою кров, в твою ДНК, стає станом твоєї душі. В порівнянні з емо, представниками якого є переважно підлітки, готика більш “зріла” культура. Готика завжди має поруч духа сили, духа краси.
Ми сприймаємо світ з тієї сторони, яким він до нас торкається. Не судіть про готику по готах (зрештою як і про будь-яку іншу субкультуру).
P.S. до речі, перш ніж щось критикувати, треба добре з цим ознайомитись, бо не завжди перше враження є об'єктивним...
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних