Перейти до вмісту

Покликання

Повідомлень в темі: 36

#21 Neorlandina

Schadenfreude

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3840 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Київ

Відправлено 30.01.2012 – 11:24

а чьо ви всі на дитину накинулися?
он вже без помилок практично пише - це хіба не досягнення? а оці вагання - то цілком нормальне явище в такому віці.
  • 0

#22 Topper

Т-Безсмертний

• Користувачі
  • 2584 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Львів

Відправлено 30.01.2012 – 11:29

Мати Тереза прийшла на допомогу :D
  • 0

#23 Katod

вєтєран

• Користувачі
  • 3642 повідомлень

Відправлено 30.01.2012 – 14:33

Перегляд дописуTopper (30.01.2012 11:29) писав:

Мати Тереза прийшла на допомогу :D
це її покликання, а що зробив ти?
  • 0

#24 Topper

Т-Безсмертний

• Користувачі
  • 2584 повідомлень

Відправлено 30.01.2012 – 14:50

Перегляд дописуKatod (30.01.2012 14:33) писав:

це її покликання, а що зробив ти?
Сюда!
  • 0

#25 пастух

Старійшина

• Користувачі
  • 1972 повідомлень

Відправлено 30.01.2012 – 14:56

Перегляд дописуVock (29.01.2012 22:32) писав:

Це б все пояснило)
Ладн прикриваю тему. Всі мої проблеми в самому мені. Тут ніхто не допоможе. Дякую, і усім! всього найкращого
...як тільки ти відкрив тему, я почав писати...та під час писання відключився інтернет. Я скопіював написане і вставляю його саме тепер, після оцих слів про прикривання теми...тут на мою думку і проявляється твоя найбільша слабинка. Не можештримати позицію, відразу в кущі.
"Гарна і актуальна тема. Багато багато років тому...здається в "Комсомолці" прочитав статтю яка запала мені в душу. В цій статті мова ішла про те, що ми не ковалі своєї долі а бурильщики ( прощу вибачення за русизм, не можу знайти відповідного українського слова.) Спочатку майже у всіх, мягкий легкий грунт. Та за якийсь час, це вже в кожного індивідуально, мягка порода закінчується і починається базальтова тверда порода....більшість біжить починати нову свердловину...і знову початок дуже веселий, жодного опору. та за якийсь час - знову тверда порода. Хтось в таких спробах проводить все своє життя, а хтось наполегливо, повільно але день удень долає свій базальт...і тоді в один прекрасний день базальтова порода закінчується - починаються корисні копалини у когось нафта у когось газ...суть думаю зрозуміла. В будь якій справі, вміння тримати позицію завжди винагороджується і не завжди матеріально...."
  • 2

#26 чорно-біла

Т-юлень

• Користувачі
  • 2757 повідомлень
  • Місто:Roma

Відправлено 30.01.2012 – 16:04

Перегляд дописуTopper (29.01.2012 21:15) писав:

Лузер !

Перегляд дописуЧортеня (29.01.2012 21:50) писав:

Жорстоко, але влучно.)
я б не сказала, що влучно. скорше тупо.

він непогано аналізує себе і не боїться визнавати якісь слабкі сторони. а це ґуд, та ще й в 15 років.
а бажання похвали можна чудово поєднати з бажанням допомагати комусь. знайти професію, де буде прямий контакт з людьми і всі будуть задоволені.
  • 1

#27 Topper

Т-Безсмертний

• Користувачі
  • 2584 повідомлень

Відправлено 30.01.2012 – 16:14

Червоні дні почались?
  • 0

#28 В'ячеслав

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 52 повідомлень
  • Місто:Черкаси

Відправлено 30.01.2012 – 16:26

Перегляд дописуVock (29.01.2012 22:07) писав:

Мені 15,
З дитинства ходив на акробатику, мав певні успіхи, та все закинув.
Недавно одумався, та тренер відмовив мені, сказавши, що я вже старий.

Пробував проявити себе у програмуванні, та це ще більше понизило мою самооцінку)
Я постійно сумніваюсь у правильності того чи іншого мого рішення.
Завжди хотілось робити щось для людей. Щось добре, корисне...
Для мене немає нічого кращого ніж похвала)
Це так егоїстично, але я не можу нічого вдіяти з собою.
Вчуся добре, але тільки тому, що мною починають пишатись. Не дістаю ніякого задоволення від навчання.
Не маю навиків ні співу, ні малювання. Багато хто говорить, що в мене криві руки. Я з цим на 100% відсотків згідний. Щодо ручної праці, все до чого беруся виходить жахливим.
Чи думаю, що мені порадять щось суттєве, тут важко сказати)
Завжди був впертим оптимістом.
Звичайно думав про погане, та завжди вірив що все якось налагодиться.
Найкраще в мене вдається судити себе прозоро. Буду вдячним за будь-яку пораду. Дякую усім за відгуки. Надіюсь не все втрачено)
Мені також 15, але цього питання я собі ніколи не ставив. Просто не було для чого. Скільки себе пам'ятаю, я завжди любив автомобілі. У віці 6-ти років я вже зрозумів, що моє покликання - це розробка автомобілів. Я зараз тільки те й роблю, що сиджу розглядаю конструкції багатьох автомобілів. І чесно признаюся, мене задовбує це заняття, бо скільки батько мені не пояснював прицип переминаня передач у механічних КП, я всеодно неможу цього зрозуміти, бо теорія без практики мені незрозуміла.
Я також нелюблю уроків. Щоб батьки понизии планку в оцінках, я спеціально став гірше вчитися.

Дай відповідь собі на запитання: що тобі краще стіл з комп'ютером і купа паперів, чи гайковий ключ і роба?
  • 0

#29 _Ex

STATUS_OK

• Користувачі
  • 1608 повідомлень
  • Місто:Бахмут, Південна Слобожанщина, Україна

Відправлено 30.01.2012 – 16:31

Якщо тобі 15 років, то я б не став так лякатися невизначености. Буде в тебе покликання. Не знаю чи треба його шукати, мене напр. воно саме знайшло.) Хоча зараз в мене інше, я вже кілька разів вспів перепокликатися :D але з усіма своїми покликаннями я лишився в дубрих стосунках.)))) І навіть хоча маю цілком класне і цілком задоволений, ще й умудряюсь сумувати, що не пішов на лікаря. :D Короче мене завжди шось цікавило. Може й в тебе так буде. Ось ось, скоро, щось зацікавить. А може справді, - пробуй, закидай якшо не йде і рано чи пізно прийде воно - покликання. Але в такому віці ще раз повторюсь впадати в сум типу, я ніхто в майбутньому - це перебільшена тривога.
  • 1

#30 Katod

вєтєран

• Користувачі
  • 3642 повідомлень

Відправлено 30.01.2012 – 18:17

Перегляд дописуTopper (30.01.2012 14:50) писав:

адвансед копіпаста?
копіпаста посиланнячками
  • 0

#31 Aquarius-ka

Цьотка-з-Занзібару

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 925 повідомлень
  • Місто:На тамтім боці

Відправлено 30.01.2012 – 20:57

Перегляд дописуVock (29.01.2012 15:07) писав:

Мені 15,
З дитинства ходив на акробатику, мав певні успіхи, та все закинув.
Недавно одумався, та тренер відмовив мені, сказавши, що я вже старий.

Пробував проявити себе у програмуванні, та це ще більше понизило мою самооцінку)
Я постійно сумніваюсь у правильності того чи іншого мого рішення.
Завжди хотілось робити щось для людей. Щось добре, корисне...
Для мене немає нічого кращого ніж похвала)
Це так егоїстично, але я не можу нічого вдіяти з собою.
Вчуся добре, але тільки тому, що мною починають пишатись. Не дістаю ніякого задоволення від навчання.
Не маю навиків ні співу, ні малювання. Багато хто говорить, що в мене криві руки. Я з цим на 100% відсотків згідний. Щодо ручної праці, все до чого беруся виходить жахливим.
Чи думаю, що мені порадять щось суттєве, тут важко сказати)
Завжди був впертим оптимістом.
Звичайно думав про погане, та завжди вірив що все якось налагодиться.
Найкраще в мене вдається судити себе прозоро. Буду вдячним за будь-яку пораду. Дякую усім за відгуки. Надіюсь не все втрачено)
Привіт :D Хочу сказати, що мало хто у 15-ть років точно знає свої таланти і що з собою робити, лиш не всі про те кажуть. Так що Ти вже зробив крок уперед, признаючись до цього і шукаючи рішення. Мені, наприклад, аж після 30-ти почало прояснюватись, триває дотепер :D Ще вважаю, оглядаючись назад, що підлітковий вік напевно найтяжчий: треба привикати до нових змін свого тіла, вмііти витримувати тиск і від однокласників, і від вчителів, та ще й батьків, вміти визначати напрям і приймати рішення щодо майбутнього, а при всьому тому нема достатньо досвіду і розум ще не сформований критично.

У Тебе можуть бути проблеми від того, що Твоє оточення дуже критично до Тебе ставиться. Буває батьки мають нереальні амбіціії, буває засильний тиск з боку ровесників чи вчителів. Не думаю, що Ти вже геть чисто не вмієш нічого робити, може не вміють Тобі пояснити, або їм тяжко догодити.

ВСІ люблять похвали, знову ж, не всі признаються. Може чув за Брєжнєва з його медальками? :P Хоч з віком люди вчаться відсіювати кількість тих, на кому справді залежить і чия похвала чогось варта. Також привикай до того, що багато людей просто почувають себе краще від приниження інших, бо тоді їм здається, що самі краще виглядають. По можливості такі токсичні відносини треба зводити до мінімуму, просто ігнорувати, а якщо то у близькому оточенні, то тішити себе думкою, що це тимчасово. І це дійсно тимчасово. Здобуття доброї професії зробить Тебе незалежним. Також часто буває, що люди працюють там, де добре платять, здобувають "скиллс дет пей да биллс" - кваліфікації, що оплачуюють рахунки, а у вільний час займаються тим, що для душі.

Тут Водій ще дуже гарно написав, що кожний бурильник своєї долі! Ніколи не чула того виразу, але дуже згідна!

Ну, нанині досить, тримайся, не падай духом :D
  • 2

#32 Зварич

Старійшина

• Користувачі
  • 1056 повідомлень
  • Місто: перерви між допитами

Відправлено 30.01.2012 – 22:19

Перегляд дописуAquarius-ka (30.01.2012 20:57) писав:

Привіт :D Хочу сказати, що мало хто у 15-ть років точно знає свої таланти і що з собою робити,
Точно. Мені в 15 років говорили, що тюрма за мною плаче, а покликання було одне - дівчата Зображення
  • 1

#33 Katod

вєтєран

• Користувачі
  • 3642 повідомлень

Відправлено 30.01.2012 – 22:32

а я в 15 років....
доречі, для старпьорів Теревенб можна стоврити тему, я в 15 років...
так я в 15 років був асоціальним, клеїв машинки з старих магнітофонів, пластиліну і коробок спід маргарину, будував крани з подвійними редукторами і добував водень з киснем, і робив вибухи
про інети не думав, догадувався про їхнє існування, трішки програмував в школі на на ТР 6,0 і на гуртку одному на бейсіку
однокласники мене угнітали, я їх ненавидів
15 років було 13 років назад :D

Vock, все буде ок, чиатй книжки, програмуй, якщо подобається
взагалі, якщо турбує така штука як фінансова винагорода за роботу, то знайди таку, щоб це було твоїм хоббі B)
  • 1

#34 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Україна вул Любая8

Відправлено 31.01.2012 – 08:33

ого, скільки тут понаписували щиро і без пантів (майже без пантів)
я в школі взагалі не знала чого і куди хочу. дружня сім"я, середні стабільні статки, все, чого хотілось би мати - було. скінчила школу і не знала куди йти вчитись, вірніше планувала собі з того всього ніякого хоч щось, але оточуючі(родина, сусіди) делікатно тиснули на медицину і так вони мене дістали, щоб відчепились накінець таки пішла поступати в мед. Поступила на державний і тут мене "засосало". Я наганяла все, що недовчила у школі, я так хотіла знати багато, спробувати багато, хотілось червоного диплома і так далі...поставила планку собі і зараз лише пересуваю її вище. Страшенно люблю свою роботу, вона напевно найважча з усіх на цьому форумі, але напевно це і є те, що називають покликанням
  • 1

#35 Маківка

пані Ексцентричність

• Заблоковані
  • 3933 повідомлень
  • Місто:Країна казкових мрій

Відправлено 31.01.2012 – 10:46

Перегляд дописуVock (28.01.2012 23:48) писав:

Останнім часом почав задумуватись про майбутнє. Найгірше це те, що я не бачу себе ніким у ньому. Ось зацікавило питання, як знайти своє покликання? Все до чого не добираються руки - усе закидаю.

Покликання можна сприймати як свій внутрішній голос, що гукає за собою, підказує правильний шлях. Це своєрідний життєвий орієнтир.
Є люди, які залишаються при своїй думці завжди і в будь-якому віці можуть впевнено заявити: "Я мріяв стати тим чи тим і досягнув своєї мети". Але, на жаль, це не стосується більшості. Деякі не змогли розпізнати свого призначення. У інших прагнення до цікавої справи придушують ще в зародку. Над рештою ретельно попрацювали, роз'яснивши, що те, до чого вони так прагнуть, тягне максимум на хобі і навряд чи забезпечить безбідне існування. Змалечку нас вчать, як потрібно жити, яку професію вибрати, щоб вона принесла вам у житті радість і насолоду, а також забезпечила щасливе й безхмарне майбутнє. Інколи навіть у тридцять-тридцять п’ять літ відчуваєш у душі повне спустошення і глибоке незадоволення своїм існуванням. Як писав Данте Аліг'єрі: "Земную жизнь, пройдя наполовину, я очутился в сумрачном лесу, утратив правый путь".
Наше життя – це похмурий ліс, з якого ми постійно шукаємо витоку до свого призначення. Більш ніж переконана, що скільки б Вам не було років, де б Ви не проживали, яким би не було Ваше матеріальне положення, ніколи не варто відмовлятися від свого покликання. Шукайте своє, не поспішайте. Відчуйте те, що підкаже Вам серце.
Удачі! :-)
  • 1

#36 elena_g

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 48 повідомлень

Відправлено 31.01.2012 – 21:17

я взагалі таке поняття як покликання сприймаю дуже скептично. Покликання було може у Жанни Дарк - врятувати Орлеан і згоріти в Руані. Її на це, кажуть, святий Михаїл покликав. А у нас, простих смертних, якке там покликання? звичайне життя, в якому ми вибираємо свій шлях самі
  • 0

#37 provodar

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 291 повідомлень
  • Місто:Лева

Відправлено 01.02.2012 – 00:48

хех, ну так цей шлях і є покликанням
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1