Перейти до вмісту

Готи

Повідомлень в темі: 542

#521 Білий Дракон

Хлопець

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6385 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Палацу

Відправлено 16.02.2009 – 01:55

Перегляд дописуДарця_Борхес (16.02.2009 01:17) писав:

Останнім часом все більше і більше притримуюсь готичного стилю одягу. Ні, я не рию могили, я не психічнохвора, я не чіпляю собі сережки всюди.....Просто люблю готично-вікторіанський стиль одягу. Вважаю його дуже жіночним. І зараз дуже жалію, що не вмію шити...((( Бо дуже важко знайти в нас в місті такий одяг.... :cool2:
По интернету з Німеччини і Чехії замовляй.
  • 0

#522 Гість_Lucky Rain_*

• Гості

Відправлено 15.04.2009 – 09:47

Особисто я нічого проти не маю, дуже довгий час спілкуюсь з одним із представників цієї субкультури, і як на мене це освідчені, вічливі, досить культурні, спокійні люди, хоча не поділяю їх стиль одягу і музичні уподобання)
  • 0

#523 begemot

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 277 повідомлень

Відправлено 15.04.2009 – 15:32

готи - своєрідний піпл. було декілько знайомих, в цілому номрмальні люди, хоча трохи дивакуваті.
з часом пройде, хоча реально вражають готи ті, котрим за 20.
  • 0

#524 Вареник

banned

• Користувачі
  • 3089 повідомлень

Відправлено 15.04.2009 – 17:33

знаю одну готку на теревенях, але впадлу було читати до якої течії готів вона належить
  • 0

#525 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 15.04.2009 – 17:54

Перегляд дописуВареник (15.04.2009 18:33) писав:

знаю одну готку на теревенях, але впадлу було читати до якої течії готів вона належить
Маю в реалі подругу у якої ці течії кожен сезон змінюються :angry1:
наразі вона кібер-гот, якшо вона пофарбується в фіолетовий я її мабуть вб"ю )))))
  • 0

#526 -=Українець=-

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 369 повідомлень
  • Місто:Хмельницького

Відправлено 15.04.2009 – 17:57

А мені паралельно!!! Люди вільні і роблять що хочуть, тому мені пофіг, чи є вони чи їх немає!
  • 0

#527 Iron Man

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 80 повідомлень
  • Місто:Звенигородка

Відправлено 15.04.2009 – 20:21

А я не зумів би з таким(ою) ужитися, оцей вічно поганий настрій, чорний колір...
  • 0

#528 Білий Дракон

Хлопець

• Користувачі
  • 6385 повідомлень

Відправлено 16.04.2009 – 01:46

Є субкультури, а є люди, яким подобаєть певні стилі одягу чи музики.
  • 0

#529 електромайонез

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 153 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Рівне

Відправлено 16.04.2009 – 10:18

Кожен має право прожити своє життя так як хоче. Подобається комусь готика - наздоров'я. Не розумію лише людей, які відносять себе до певної субкультури виключно за зовнішнім виглядом - шмаття шматтям - але має бути і певний світогляд. носити чорний одяг - і бути готом - то не одне і те ж
  • 0

#530 Крихітка

Мрійниця

• Модератори
  • 4030 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ, Castelló, Ibiza, Hildesheim

Відправлено 16.04.2009 – 10:27

Перегляд дописуcepers (15.04.2009 17:57) писав:

А мені паралельно!!! Люди вільні і роблять що хочуть, тому мені пофіг, чи є вони чи їх немає!
Правильно,хай дітки бавляться,мочать одне одного і малих дітей і бомжів всяких і тварин,а тобі ж всеодно пофіг буде,хай собі дохнуть на здоров"ячко,чи не так?

Якщо готика ця проявляється лише в одязі,загальному вигляді і музичних вподобаннях-мені пофік,аби не голосно свою готичну музику лабали,спати мішають.Але якщо ритуали всякі пішли,бредятіна.....та ну,якби дізналась-заявила б в міліцію на таких недоносків.
  • 0

#531 Білий Дракон

Хлопець

• Користувачі
  • 6385 повідомлень

Відправлено 16.04.2009 – 10:36

Перегляд дописуКрихітка (16.04.2009 11:27) писав:

Правильно,хай дітки бавляться,мочать одне одного і малих дітей і бомжів всяких і тварин,а тобі ж всеодно пофіг буде,хай собі дохнуть на здоров"ячко,чи не так?

Якщо готика ця проявляється лише в одязі,загальному вигляді і музичних вподобаннях-мені пофік,аби не голосно свою готичну музику лабали,спати мішають.Але якщо ритуали всякі пішли,бредятіна.....та ну,якби дізналась-заявила б в міліцію на таких недоносків.
Якщо тобі не довбодоби якась субкультура, то мочи її. Ти часом не член антіфи?
  • 0

#532 Iron Man

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 80 повідомлень
  • Місто:Звенигородка

Відправлено 16.04.2009 – 11:49

Якщо будуть комусь робить погано, то я за!
  • 0

#533 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 16.04.2009 – 12:08

Спробуй подумати що значить "готика в архітектурі". Звідти і крокуй до готики як субкультури :angry1:
  • 0

#534 Крихітка

Мрійниця

• Модератори
  • 4030 повідомлень

Відправлено 16.04.2009 – 12:14

Перегляд дописуБілий Дракон (16.04.2009 10:36) писав:

Якщо тобі не довбодоби якась субкультура, то мочи її. Ти часом не член антіфи?
часом,ні

Перегляд дописуSensssorika (16.04.2009 12:08) писав:

Спробуй подумати що значить "готика в архітектурі". Звідти і крокуй до готики як субкультури :angry1:
зараз це сприймається по-своєму
  • 0

#535 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 16.04.2009 – 12:23

Перегляд дописуКрихітка (16.04.2009 13:14) писав:

зараз це сприймається по-своєму
Від готів стільки ж поганого скільки від п"яних малолєток. а п"яні малолєткі необов"язково мають бути готами :angry1:
По-своєму - це в тебе prejudices. Я,наприклад,на ренесансний бал збираюся в травні. там буде купа готів,вишукано одягнених, відповідна манера поведінки... Тобі,мабуть,не зрозуміти)))
  • 0

#536 Білий Дракон

Хлопець

• Користувачі
  • 6385 повідомлень

Відправлено 16.04.2009 – 12:45

Через малолітніх, що придумали готичну субкультуру (а відповідно і правила для «тру» готів) люди негативно відносяться до готики. Фактично, коли людина чує слово «гот», то це у неї асоціюється з неадекватною соплячкою, яка так показує свій протест.
  • 0

#537 Крихітка

Мрійниця

• Модератори
  • 4030 повідомлень

Відправлено 16.04.2009 – 13:42

Перегляд дописуSensssorika (16.04.2009 12:23) писав:

Від готів стільки ж поганого скільки від п"яних малолєток. а п"яні малолєткі необов"язково мають бути готами :happy1:
По-своєму - це в тебе prejudices. Я,наприклад,на ренесансний бал збираюся в травні. там буде купа готів,вишукано одягнених, відповідна манера поведінки... Тобі,мабуть,не зрозуміти)))
:angry1: та куда вже мені.....в нас на форумі тільки 1 розумна людина,а яка скромна-це ппц просто.
слово означає "упередження"(предрассудки)-могла і перекласти,не всі тут англійською говорять(і я не про себе)
про СЕБЕ конкретно я не говорила в минулому повідомлення-я сказала в загальному що зараз це по-інакшому сприймається,стереотипи склались і все таке.
вітаю,файно тобі потанцювати.
Вишукано вдітих на твою думку чи на їхню? Може в їх понятті "вишукано" це зовсім не те ж що в твоєму.

Повідомлення відредагував Крихітка: 16.04.2009 – 13:43

• 0

#538 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 16.04.2009 – 15:27

Перегляд дописуКрихітка (16.04.2009 14:42) писав:

:angry1: та куда вже мені.....в нас на форумі тільки 1 розумна людина,а яка скромна-це ппц просто.
слово означає "упередження"(предрассудки)-могла і перекласти,не всі тут англійською говорять(і я не про себе)
про СЕБЕ конкретно я не говорила в минулому повідомлення-я сказала в загальному що зараз це по-інакшому сприймається,стереотипи склались і все таке.
вітаю,файно тобі потанцювати.
Вишукано вдітих на твою думку чи на їхню? Може в їх понятті "вишукано" це зовсім не те ж що в твоєму.
Я заперечую.Я не скромна,я сором"язлива. а це різне ))
Мені замість того шоб шукати перекладача в інтернеті простіше написати тією мовою,якою я це поняття знаю.
То й сказала би шо негативно відносишся до позерів. При чому тут готи?..))
Вишукано- значить відповідно до доби ренесансу.
  • 0

#539 Amili

сама по собі

• Користувачі
  • 1458 повідомлень

Відправлено 16.04.2009 – 16:21

Хтось не "тру". :angry1: Або я (і мої знання про готику), або оті, що проводять ритуали. Готика і сатанізм для мене зовсім різні речі. Готика, то стан душі. І пофіг шо там будуть казати оточуючі (тру я чи не тру). До ніяких готичних течій себе не відношу. Просто живу своє життя і вважаю в душі себе готом (хоч ззовні цього і не помітно).
  • 0

#540 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 30.09.2010 – 12:24

маааай фреееендссс!
Зображення
Зображення
Зображення
взято звідси
Потворочка ж така мила, Вареничку, ну чо її боятися ото гг
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1