Перейти до вмісту

Готи

Повідомлень в темі: 542

#481 bastet

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 333 повідомлень
  • Стать:Чоловік

Відправлено 28.09.2008 – 20:08

ооо, а я її бачила ))
готів завжди любила, але пілся дітей ночі ще більше полюбила. Там було так багато гарних людей - розкішні плаття, зачіски. Високі хлопці в чорних фраках - ммм ;) навіть кібер-готи дуже гані були
  • 0

#482 Юля Ільчишин

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 325 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Львів

Відправлено 28.09.2008 – 21:39

люди як люди..просто як і всі хочуть виділитись.. ;) :) :) ;)
  • 0

#483 Крихітка

Мрійниця

• Модератори
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4030 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ, Castelló, Ibiza, Hildesheim

Відправлено 29.09.2008 – 07:50

Нейтрально я до них ставлюся...вони мене не чіпають а я їх ;) А взагалі цікава субкультура але якщо вже палку не перегинати,там деякі групки людей всякі ритуали устроюють і все таке...
  • 0

#484 Юля Ільчишин

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 325 повідомлень

Відправлено 29.09.2008 – 17:42

Перегляд дописуКрихітка на 1000000 гривень (29.09.2008 08:50) писав:

Нейтрально я до них ставлюся...вони мене не чіпають а я їх :angry12: А взагалі цікава субкультура але якщо вже палку не перегинати,там деякі групки людей всякі ритуали устроюють і все таке...
а шо..я як була менша то ми зподружками сідали в круг і викликали духів)))хоча нам до готів було ше рости і рости)))і коли холодильник затрясся в той момент чи ше шось таке то ми так кричали як дурні,боялися..але продовжували))
  • 0

#485 black sky

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 85 повідомлень
  • Місто:з файної Львівської обл.

Відправлено 07.10.2008 – 14:04

Принципі готика мені подобається. А що готи - не люди? Вони такі самі люди, як усі, тільке трохи інакше ставлення про світ.
Але я ставлюсь до готики нормально!
  • 0

#486 Olvia Jaguar

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 14 повідомлень

Відправлено 12.10.2008 – 17:26

Я раніше була готом. Втім, з часом песимізм мені нарид. А до речі, чому готи звязані з готикою :) ??????? Це ж протилежні речі!
  • 0

#487 Heim

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 40 повідомлень

Відправлено 14.10.2008 – 17:57

Поважаю готів... власне, не рідко чую від людей що я і сам є готом...

Ольвіє, а чому це ти вирішила, що готи та готика -- протилежні речі? Напаки це споріднені речі... :prapor3:
  • 0

#488 Dimetrius

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 75 повідомлень

Відправлено 14.10.2008 – 18:44

А мені чисто пофік. Гот, не гот, емо, не емо, панк, не панк, репер, не репер і тд і тп. Головне аби людина хороша була.

І не в тєму: Як кажеться в анегдоті - Я ненавиджу 2 речі: расизм і негрів. :prapor3:
Згадалося просто))))
  • 0

#489 Ангел мій любимий...

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 17 повідомлень
  • Місто:Івано - Франківськ

Відправлено 15.10.2008 – 18:46

А я не належу до ніяких субкультур, але мені потрібна про них як найбільша інформація.Поможіть хто чим може!!! Особливо про готів і неформалів.
  • 0

#490 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 15.10.2008 – 19:55

Прочитала якось статтю, там журналістка поруч з різними сектами в один ряд поставила і готів. Як на мене, то трохи упереджено. Тобто подобається людині чорний колір, подобається відповідна музика і теде, то й що? Невже потрібно бити у всі дзвони, бо це ненормально? Невже нормальніше, коли людина одягається в рожеве, слухає попсу і вважає себе гламурною істотою?..
  • 0

#491 lamourattack

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 681 повідомлень
  • Місто:дому

Відправлено 15.10.2008 – 20:16

Перегляд дописуАнгел мій любимий... (15.10.2008 19:46) писав:

А я не належу до ніяких субкультур, але мені потрібна про них як найбільша інформація.Поможіть хто чим може!!! Особливо про готів і неформалів.

юзай www.google.com.ua
  • 0

#492 sooz

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 106 повідомлень
  • Місто:Рівне

Відправлено 15.10.2008 – 21:35

я не проти, проте мені смішать люди які в 14-17 років вважають себе готами. це досить складна і награна культура, тому в такому віці цього не зрозуміти. імхо
  • 0

#493 Pit

Генеральний писар

• Користувачі
  • 723 повідомлень

Відправлено 31.10.2008 – 17:45

Перегляд дописуAmili (25.08.2008 20:42) писав:

Готи і сатаністи різні речі....
Прикріплений файл  gothic.jpg   35.11К   13 Кількість завантажень:
Пентаграми в кутках і те шо пише в 2 пункті трішки протирічить одне одному)))
  • 0

#494 Lemon

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 437 повідомлень

Відправлено 31.10.2008 – 19:51

Не люблю готів тому, що вони ,навідміну від емо(наприклад), вдають серйозність всіє цієї гри. Тобто якби вони справді чимось сильно відрізнялись від решти людей, їм не треба було б об"єднюватись одяганням на себе "готичного" стилю одягу. А коли починаю говрити про внутрішній світ: "Я гот в душі" - то виникає питання( питання до "готів", в тому числі теревенчан) чи є єдиноправильний трактат "Gothic attitude of mind "?. Грубо кажучи.

Повідомлення відредагував Lemon: 31.10.2008 – 19:52

• 0

#495 Katod

вєтєран

• Користувачі
  • 3642 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 01.11.2008 – 00:27

хай шкарпетки перуть і міняють очаб так часто як роблю це я, або якщо хочуть, то і частіше
ат буває через берці пахне

Lemon, були в мене одні знайомі готи, так вони любили поговорити про смерть, після таких їхніх розмов роздумів я дійшов до висновку що існує такеявеще як "синдром надуманого інтелекту", але, не судіть мене строго, я до всіх в чорному ставлюсь упереджено, до людей як в чорних плащах і берцях, так і до людей в чорних шкірянках і чорних туфлях під спортивний костюм
  • 0

#496 Pit

Генеральний писар

• Користувачі
  • 723 повідомлень

Відправлено 01.11.2008 – 15:13

Перегляд дописуKatod (1.11.2008 00:27) писав:

я до всіх в чорному ставлюсь упереджено, до людей як в чорних плащах і берцях, так і до людей в чорних шкірянках і чорних туфлях під спортивний костюм
Ну і дарма. Не всі хто в чорному - готи. От я люблю ходити в чорному. Чорний светр\кофта, чорна куртка, чорні джинси... Чорний мені пасує, і один за найулюбленіших кольорів. От і все. А те шо слухаю готику - то що з того? Ночами по цвинтарі не шляюся, в голову думки про смерть не лізуть.

PS\ В туфлях під спортивний костюм ходять лише ,,Правєльні пацани" :huh:
  • 0

#497 МаЛа ВрЕдНа ЖаБа

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 191 повідомлень
  • Місто:далеко далеко...

Відправлено 02.11.2008 – 16:55

готи як готи.....нормальні люди якшо не занадто фанати готизму,а так в межах розумного!!!!
маю досить друзів готів....вони файні!в першу счергу вони люди,а потім вже субкультура!
  • 0

#498 kolu4ka

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 19 повідомлень
  • Місто:Тернопіль

Відправлено 02.11.2008 – 17:19

люблю всіх неформалів ;)
  • 0

#499 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 29.01.2009 – 12:52

В мене мама в молодості була готом. Я теж гот, але чомусь дуже це в собі далеко ховаю. А коли пробиває все ж на готичність, то всі оточуючі в шоці і сприймають це як тимчасову депресійність.
  • 0

#500 Amili

сама по собі

• Користувачі
  • 1458 повідомлень

Відправлено 30.01.2009 – 12:59

Перегляд дописуPit (1.11.2008 15:13) писав:

Ну і дарма. Не всі хто в чорному - готи. От я люблю ходити в чорному. Чорний светр\кофта, чорна куртка, чорні джинси... Чорний мені пасує, і один за найулюбленіших кольорів. От і все. А те шо слухаю готику - то що з того? Ночами по цвинтарі не шляюся, в голову думки про смерть не лізуть.

PS\ В туфлях під спортивний костюм ходять лише ,,Правєльні пацани" :rolleyes:

Підтримую, є просто любителі чорного кольору. Ситуація подібна як в Pitа. Вдягаюся, бо подобається, слухаю готику, бо ця музика мені близька. Люблю посидіти на цвинтарі, але біля могили родичів і ще там тихо і спокійно. Але себе готессою не вважаю, про смерть думаю дуже рідко і взагалі до неї в мене особливе ставлення (хто читав тему чорний гумор, той зрозуміє).
Ставлення до них спокійне, навіть подобаються мені зовнішньо))
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних