Перейти до вмісту

Готи

Повідомлень в темі: 542

#421 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3815 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Вінниця

Відправлено 10.05.2008 – 21:37

Хтак такі "нас"?
  • 0

#422 Saturnia

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 271 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:села

Відправлено 10.05.2008 – 21:41

Перегляд дописуNomad (10.05.2008 22:37) писав:

:happy1: молодці, тримайтеся, ви найкращі і найтрушніші :ggggg: :ggggg: :ggggg:

прям пре розумом дорослий ти наш дядьку :ggggg:

Перегляд дописуСварус (10.05.2008 22:37) писав:

Хтак такі "нас"?

хто хто
я і дарк сан))) :happy1:
  • 0

#423 Nomad

Старійшина

• Користувачі
  • 3581 повідомлень

Відправлено 10.05.2008 – 21:50

Перегляд дописуСварус (10.05.2008 22:37) писав:

Хтак такі "нас"?
ги ги, вони кооперацію організують свою, будуть слухати Хім і Расмус і практикуватися у порізці вен уздовж

Перегляд дописуlilit (10.05.2008 22:41) писав:

прям пре розумом дорослий ти наш дядьку :happy1:

спасибі сонечко, я тебе тож люблю :ggggg: :happy1:
  • 0

#424 Saturnia

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 271 повідомлень

Відправлено 10.05.2008 – 21:55

по перша дядьку дорослий
ви явно не шарите
по друге я вас теж люблю))
по третє хім і расмус то попса))
по четверте ріжуть вени емо а не готи (шось ви явно не шарите)))
і по пяте вас ми в свою кооперацію не возьмем нажаль
не плачте не пишіть листів і есемесок не виніть себе не вздумайте вішатись бо це так і є
наші двері для вас наджаль закриті\прощавайте дядьку дорослий))
  • 0

#425 Nomad

Старійшина

• Користувачі
  • 3581 повідомлень

Відправлено 10.05.2008 – 21:59

Перегляд дописуlilit (10.05.2008 22:55) писав:

по перша дядьку дорослий
ви явно не шарите
по друге я вас теж люблю))
по третє хім і расмус то попса))
по четверте ріжуть вени емо а не готи (шось ви явно не шарите)))
і по пяте вас ми в свою кооперацію не возьмем нажаль
не плачте не пишіть листів і есемесок не виніть себе не вздумайте вішатись бо це так і є
наші двері для вас наджаль закриті\прощавайте дядьку дорослий))

всьо шановна, ви мене так розчарували, шо я піду і буду організовувати свою субкультуру, шось типу кришнаїтства, але трохи посуровіше :happy1:
бувайте, бережіть себе(і дарксана)))
  • 0

#426 Saturnia

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 271 повідомлень

Відправлено 10.05.2008 – 22:06

дякую шановний за комплімент
а от неварто було зі мною говорити якшо неготові до розчарувань
моя вам порада щодо вашої субкультури
мученики бешені темні депресивні агресивні безтурботні обкурені вже зайняті тож придумайте шось своє оригінальне :happy1:
  • 0

#427 Nomad

Старійшина

• Користувачі
  • 3581 повідомлень

Відправлено 10.05.2008 – 22:19

Перегляд дописуlilit (10.05.2008 23:06) писав:

дякую шановний за комплімент
а от неварто було зі мною говорити якшо неготові до розчарувань
моя вам порада щодо вашої субкультури
мученики бешені темні депресивні агресивні безтурботні обкурені вже зайняті тож придумайте шось своє оригінальне :happy1:

і не кажіть, нарвався шо називається, тепер не знаю, шо мені і робити, і шо писати
а ці всі бешені і т.д уже у вас зайняті? ну добре, я обмежуся адекватними людьми, якшо ви звичайно не проти. :happy1:
  • 0

#428 Saturnia

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 271 повідомлень

Відправлено 11.05.2008 – 17:34

адекватні люди відноситься джо всіх адекватних людей незалежно від культури такшо це теж зайнято
а оцінювати длюдей як неадекватних лиш через принадлежність до якоїсь субкультури це і є неадекватність))
бо відсоток цивілів дедалі зменшується
більше стає і рокерів і металістів і готів і емо (вапше мавчу) і даже реперів
а нормальних і адекватних людей нажаль все менше
всі стають неадекватними)) :happy1:
  • 0

#429 Nomad

Старійшина

• Користувачі
  • 3581 повідомлень

Відправлено 11.05.2008 – 17:58

Цитата

адекватні люди відноситься джо всіх адекватних людей незалежно від культури такшо це теж зайнято
а оцінювати длюдей як неадекватних лиш через принадлежність до якоїсь субкультури це і є неадекватність))
ну так хто їх так оцінює? всі це ітак знають :happy1:

Цитата

бо відсоток цивілів дедалі зменшується

як мені це слово подобається-цивіли :ggggg: ото ніби ви сцука воєнні прапорщики, чесслово.
пиши адеквати-буде не так готишно, зато правильно.

Цитата

більше стає і рокерів і металістів і готів і емо (вапше мавчу) і даже реперів
правда? а я шось такого не помічаю, вони по-моєму брунькуванням не розмножуються. то просто малолітніх довбойобів побільшало в кілька раз, а число основоположників всіх субкультур залишається практично сталим.

Цитата

а нормальних і адекватних людей нажаль все менше
всі стають неадекватними)) :happy1:
я ж кажу-голактеко в опасносте :ggggg:
  • 0

#430 DarkSun

тут написана якась тупа фігня

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 752 повідомлень
  • Місто:Мукачево

Відправлено 11.05.2008 – 20:24

Перегляд дописуNomad (11.05.2008 18:58) писав:

ну так хто їх так оцінює? всі це ітак знають :happy1:
"Всі" то мається на увазі ваша персона?)

Цитата

як мені це слово подобається-цивіли :ggggg: ото ніби ви сцука воєнні прапорщики, чесслово.
пиши адеквати-буде не так готишно, зато правильно.
Ну як кого називати то вже скоріш справа смаку. "Цивіли" то здається скорочення від "цивілізований гопнік". Якшо комусь так подобається, то можете себе так називати. А взагалі краще не розділяти людей по субкультурам, а то виникає якийсь субкультурний расизм :ggggg:

Цитата

правда? а я шось такого не помічаю, вони по-моєму брунькуванням не розмножуються. то просто малолітніх довбойобів побільшало в кілька раз, а число основоположників всіх субкультур залишається практично сталим.
Шановний, розкрийте очі. Не всі ромножуються брункуванням. А от малолітні довбойоби виростуть, стануть "тру" і надають вам по пиці :happy1:

Цитата

я ж кажу-голактеко в опасносте :ggggg:
І ктулху нас всіх зжере :ggggg:
  • 0

#431 Nomad

Старійшина

• Користувачі
  • 3581 повідомлень

Відправлено 11.05.2008 – 20:39

Перегляд дописуDarkSun (11.05.2008 21:24) писав:

"Всі" то мається на увазі ваша персона?)

Та ні, то я мав на увазі адекватів :ggggg:

Цитата

Ну як кого називати то вже скоріш справа смаку. "Цивіли" то здається скорочення від "цивілізований гопнік".
Хороший художній смак, нічо не скажеш. Ааа, то получається всі хто не готи-всі гопніки? Оце так несподіваний поворот подій :ggggg:

Цитата

Якшо комусь так подобається, то можете себе так називати. А взагалі краще не розділяти людей по субкультурам, а то виникає якийсь субкультурний расизм ;)
Цікаво як їх не відділяти, якшо вони самі себе відділяють? То вже несправедливо якось буде :happy1:

Цитата

Шановний, розкрийте очі. Не всі ромножуються брункуванням. А от малолітні довбойоби виростуть, стануть "тру" і надають вам по пиці :happy1:
До речі, малолітній довбойоб-то всякий інетовець, яки повів себе як "малолітній довбойоб", так шо від віку це не залежить. Це просто позначення інфантильної моделі мислення.
Буду чекати, коли ви всі повиростаєте, з нетерпінням :ggggg:

Цитата

І ктулху нас всіх зжере :ggggg:
Якшо до цього ми всі не помремо від УГ
  • 0

#432 DarkSun

• Користувачі
  • 752 повідомлень

Відправлено 11.05.2008 – 21:18

Перегляд дописуNomad (11.05.2008 21:39) писав:

Та ні, то я мав на увазі адекватів :ggggg:
Ну коли в цю тему напливе хвиля адекватів і вони шось скажуть, тоді так. А поки то лише ваша власна думка

Хороший художній смак, нічо не скажеш. Ааа, то получається всі хто не готи-всі гопніки? Оце так несподіваний поворот подій :ggggg:
Ну чого ж? По перше, є купа інших субкультур, а по-друге, я мав на увазі некоректність вживання цього слова до людей, які не відносять себе не дояких субкультур

Цікаво як їх не відділяти, якшо вони самі себе відділяють? То вже несправедливо якось буде :happy1:
Може, як ви кажете, малолітна довбойоби себе і виділяють. А нормальні готи ні. Їх виділяють вже люди, яким це вдиковинку і які косяться на них і думають, наприклад, шо вони сатаністи :ggggg: Я просто маю на увазі, що не по тому тра судити по людині

До речі, малолітній довбойоб-то всякий інетовець, яки повів себе як "малолітній довбойоб", так шо від віку це не залежить. Це просто позначення інфантильної моделі мислення.
Буду чекати, коли ви всі повиростаєте, з нетерпінням :happy1:
Малолітній довбойоб то суб'єктивне поняття. А мені шось чекає, шо деяких надто вже дорослих дядьків тіки могила справить.

Якшо до цього ми всі не помремо від УГ
УГ - то українські готи, чи що?))

• 0

#433 Роланд

Purple haze all around

• Користувачі
  • 1007 повідомлень
  • Місто:Житомир

Відправлено 11.05.2008 – 22:09

подобаються мені такі флеймові теми! :happy1:
я не дуже люблю сперечатися(бо огрівають мене по повній через мою упертість і потім я сам ще себе угріваю))), але вибачте, не втримався

[quote name='Katod' post='279986' date='8.05.2008 16:06']нечитав навіть по діагоналі
але, така от теза, формальний метод самовираження це просто нецікаво
будьяка субкультура є вже формальністю, хоча і називають її неформальною, кажуть, неформали, а які йе неформали? це самі справжні формали[/quote]
найбільш цікавий пост за останні сторінки. +1

[quote name='DarkSun' post='280182' date='8.05.2008 20:58']Дитячий лЄпет?
По-твоєму, захоплюватися мистецтвом, музикою, книжками певної тематики, бачити красу там, де її інші не бачать, то це "дитячий лєпет"? З таким же успіхом можна сказати про будь-що.
Тим більше в нормальних колах ніхто нічого не доводить. То як всюди, є люди нормальні, а є такі....які починяють заморочуватись "тру" - "не тру". А хто дійсно у душі є готом, то йому нікому це не тра доводити.[/quote]
зачекай-но бачити красу там інші її не бачать? з таким же успіхом я кажу - "...і не бачити, там де треті інші її бачать". якесь дуже вибіркове сприйняття краси і світу.
а що ти маєш на увазі під нормальними колами? входиш до складу таких рицарів круглого столу? =) це певно юнаки та дівчата 18-20 років, у яких вже вистачає розуму нібито стояти в опозиції, але весь їх вільний час йде на підтримання "образу" і його не вистачає(зовсім) щоб подивитись на світ з іншого боку
щодо останнього речення: тоді навіщо таким людям доводити щось іншим взагалі???? якщо людина вважає себе таки "справжнім готом" навіщо їй поринати у всі ці суперчки і тд??? я знаю! щоб довести, що "Я ТРУ!!" :ggggg: ..а ви не ТРЕте

[quote name='DarkSun' post='280392' date='9.05.2008 10:05']Nomad, наприклайд хтось вважає тебе давбойобом. Ти це визнаєш чи ні? ЗВичайно ні, бо маєш свою гордість, самоповагу. Так же й готика має право на існування і на те, щоб люди цим захоплювались. Я зараз кажу не про тих, для кого це просто гра.[/quote]
а я хоч і маю гордість і самоповагу, але коли мені кажуть, що я давбойоб, я кажу "о, так!" =) Тобто, я можу казати, що готика не має право на існування - моя прямоходяча логіка приводить саме до такого висновку

[quote name='lilit' post='280734' date='9.05.2008 22:30']мну теж проти
на деяких хфорумах бачила діток рочків одинадцяти які кричали шо вони готи і якусь беленду писали
але ви гоните на готику за тих що не є готами
вони просто не мають права так називатись
да я мала
да я можливо довбойобина (вам судити)))
але я принаймні не кричу і даже не визнаю себе готессою
мені ще рости і рости до того
а такі дітки і правда нехай або ріжуть вени в котрий бік хочуть або стають адекватними
бо їх вияв готики явно неадекватний
а от інших готів зневажати ізя
вони вповні адекватні люди даже набагто адекватніші від деяких цивілів яким я тож би порадила різати вени в різні боки
і взагалі краще коли пишеш фразу нехай готи ріжуть собі вени туда і туда уточнювати шо то за херові """готи""" такі що діють на мозги[/quote]
пані, ще раз кажу, чим більше ви пишете тут, тим більше це схоже на доведення, що "Ні, ви всі тупі і не шарите, а я - ТРУ!" =)

[quote name='lilit' post='281180' date='10.05.2008 21:29']на нас гнали завжди і думаю будуть гнати ще довго
але нас колись то сильно хвилювало?? :ggggg:[/quote]
нарешті

ухх.. тепер від себе - в нинішніх умовах, в нашій країні(та це й не має особливого значення) так звана "готика" існувати не може.
більше чи менше це зводиться до все тієї ж показухи. псевдо-готи - так, можливо.
готи індивідуалісти - це раз. а ви тут групуєтесь.. хм :happy1:
з цього витікає - два - цей стиль життя/мислення не може проявлятися тоді, тоді, тоді і тоді. тому вважаю, що людина може вважати себе готичною душею тільки тоді коли вона стане незалежною індивідуальністю.
і взагалі зараз це скоріше такий лейбл - "готи", базар, а не "суспільство". "так, я гот 7,85 Тру, а я мітолізд на 5,0 тру, тру блецкєр-блецкєр за 8,61, а йа типа гоп на 999,99 - ну чувак ТРУУУ!"

DarkSun
твій стиль написання постів - тру-показушний :ggggg: але моїм очам якось дуже незручно, взагалі-то, тег [quote] - для цитування =)
(хоча я б на твоєму місці начхав би на цей коментар і писав би так далі))
  • 0

#434 Katod

вєтєран

• Користувачі
  • 3642 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 12.05.2008 – 16:20

Перегляд дописуDarkSun (8.05.2008 18:45) писав:

Nomad, хм, якийсь грубий ржач з готики.
Katod, розумієш, для когось це метод самовираження, а для когось - життя. Не всі готи, панки чи металюги однакові, так як неоднакові всі ті, хто, скажімо любить зелений колір. А багато людей в цьому знаходять спосіб самовираження. Що мені вам доводити, якщо ви і так не зрозумієте, шо то злитися з готичною музикою при заході сонця, чи попанкувати, коли на все і вся пох. Просто серед молоді утворюються певні групи. От більшість тут присутніх вважає себе українцями, та ви ж не вважаєть, що від того, що нас 48 мільйонів українцем бути погано і це вдяряє по вашому самовираженню??
А назва неформалізму склалася скоріше історично, коли їх було мало. Та навіть у нас час суспільство складно сприймає деяку молодь, як результат стереотипів та радянського виховання.

Що ж мені ше додати? :happy1:
так швидко пишуть в тему, що наваяли цілу сторінку ще, мене одне здивувало, а саме : якщо ви і так не зрозумієте, шо то злитися з готичною музикою
я з вами не згоден, щодо не розумію, може не з готичню, бо для мене той історичний період всетаки тхне пліснявою, але, я колись теж слухав. і на заході сонця, і все таке, але паралельно майстрував різні ивбухові цяцьки, робив машинки з старих магнітофонів, читав книжки, і для мене було важливе внутрішнє бачення світу, а робити якісь зовнішні прояви себе внутрішнього, це ставити себе на рельси, а я нехочу бути одновиміринм, я взагалі, за багатовимірність

Роланд, думаю, цей допис може нівілювати моє +1, бо всетаки, це якесь розтікання по дрєву, хоча, сама суть теми глибша, стоїть проблема форми і наповення, і ми шукаємо ту середню лінію, коли форма має бути наслідком наповнення:happy1:
  • 0

#435 Saturnia

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 271 повідомлень

Відправлено 12.05.2008 – 16:34

Перегляд дописуРоланд (11.05.2008 23:09) писав:

пані, ще раз кажу, чим більше ви пишете тут, тим більше це схоже на доведення, що "Ні, ви всі тупі і не шарите, а я - ТРУ!" =)
пане
я скажу від щирого серця шо пишу те що думаю а думаю я слідуюче
я от вам хрест ніколи не думала про більшість теревенчан на цьому форумі як про дибілів і не тру
навпаки чим більше людина зі мною сперечається якщо її аргументи звісно якісь суттєві а не беленда тим інтелектуальнішою вона мені здається
враховуючи майже всіх що брали участь у цій дискусії)) :happy1:
теревені фарева))
мені цей форум взагалі дуже сподобався бо тут розумні люди в більшості
звісно кожна думка достойна уваги але вона потребує аргументації і подробиць
  • 0

#436 DarkSun

• Користувачі
  • 752 повідомлень

Відправлено 12.05.2008 – 18:28

зачекай-но бачити красу там інші її не бачать? з таким же успіхом я кажу - "...і не бачити, там де треті інші її бачать". якесь дуже вибіркове сприйняття краси і світу.
а що ти маєш на увазі під нормальними колами? входиш до складу таких рицарів круглого столу? =) це певно юнаки та дівчата 18-20 років, у яких вже вистачає розуму нібито стояти в опозиції, але весь їх вільний час йде на підтримання "образу" і його не вистачає(зовсім) щоб подивитись на світ з іншого боку
щодо останнього речення: тоді навіщо таким людям доводити щось іншим взагалі???? якщо людина вважає себе таки "справжнім готом" навіщо їй поринати у всі ці суперчки і тд??? я знаю! щоб довести, що "Я ТРУ!!" :ggggg: ..а ви не ТРЕте
Сприйняття краси кожного гота все одно різне, хоч вони мають спільну властивість - бачити красу там, де інші її не бачать. А до "тру не тру" - по перше: хто тут вважає себе справжнім готом? я - ні. Те що я захищаю готів не означає що я до них належу. І нікому нічо не доводжу щодо своєї персони. + дійсно деколи тяжко залишатись байдужим.

а я хоч і маю гордість і самоповагу, але коли мені кажуть, що я давбойоб, я кажу "о, так!" =) Тобто, я можу казати, що готика не має право на існування - моя прямоходяча логіка приводить саме до такого висновку
Чому ж ні? Може хтось вважає, що і ви не маєте право на існування :happy1:

ухх.. тепер від себе - в нинішніх умовах, в нашій країні(та це й не має особливого значення) так звана "готика" існувати не може.
більше чи менше це зводиться до все тієї ж показухи. псевдо-готи - так, можливо.
готи індивідуалісти - це раз. а ви тут групуєтесь.. хм :happy1:
з цього витікає - два - цей стиль життя/мислення не може проявлятися тоді, тоді, тоді і тоді. тому вважаю, що людина може вважати себе готичною душею тільки тоді коли вона стане незалежною індивідуальністю.
і взагалі зараз це скоріше такий лейбл - "готи", базар, а не "суспільство". "так, я гот 7,85 Тру, а я мітолізд на 5,0 тру, тру блецкєр-блецкєр за 8,61, а йа типа гоп на 999,99 - ну чувак ТРУУУ!"
Звісно, що коли стане незалежною індивідуальністю. Та це теж поняття відносне. Всі ми від когось залежим, чи не так? Щодо індивідуалізму - то всі люди групуються. Невже ви думаєте, що середній (ну нехай буде "тру" :ggggg: ) гот має жити в лісових хащах один? Кожен потребує спілкування.
Готика вже існує в нашій країні. Все одно є люди, які дійсно цим захоплюються не заради показухи.

DarkSun
твій стиль написання постів - тру-показушний :ggggg: але моїм очам якось дуже незручно, взагалі-то, тег "quote" - для цитування =)
(хоча я б на твоєму місці начхав би на цей коментар і писав би так далі))
Просто деколи вечором ліньки розставляти теґи)

• 0

#437 ..маленька Мігерка..

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 72 повідомлень

Відправлено 12.05.2008 – 19:05

Перегляд дописуChukcha (12.11.2006 21:33) писав:

Багто людей м"яко кажучи не полюбляють готів,я ніяк не можу зрозуміти чому? Тому-що мало знають про цю субкультуру,чи тому-що їм не подобаються ЇХНІ погляди на життя? Також цікаво дізнатися про ваше ставлення до готів як таких та до готики взагалі!

..проти них ніколи нічого проти не мала..
..але от терпіти не можу дітлахів..які почули, що сьогодні модно бути готом..значить я гот і ходжу як вони..хоча і нічого в цьому не тямить..а завтра я емо..бо теж модно..і т.д..

..якщо ти гот..то будь ним..але не тре ходити і викрикати про свою належність до них..це дуже по дитячому..

..серед готів мала колись декілька знайомих..нічого погано не можу сказати в їх сторону..люди з якими мені доводилося спілкуватися..були розумними співрозмовниками..

• 0

#438 Saturnia

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 271 повідомлень

Відправлено 12.05.2008 – 19:23

Перегляд дописуБасінька (12.05.2008 20:05) писав:

..проти них ніколи нічого проти не мала..
..але от терпіти не можу дітлахів..які почули, що сьогодні модно бути готом..значить я гот і ходжу як вони..хоча і нічого в цьому не тямить..а завтра я емо..бо теж модно..і т.д..

..якщо ти гот..то будь ним..але не тре ходити і викрикати про свою належність до них..це дуже по дитячому..

..серед готів мала колись декілька знайомих..нічого погано не можу сказати в їх сторону..люди з якими мені доводилося спілкуватися..були розумними співрозмовниками..

ги скіки разів уже писали подібне в цій темі але все одно кажу шо це правильно
в мене теж така думка хоч убийте мене)) :happy1:
  • 0

#439 Роланд

Purple haze all around

• Користувачі
  • 1007 повідомлень
  • Місто:Житомир

Відправлено 12.05.2008 – 19:31

Перегляд дописуKatod (12.05.2008 16:20) писав:

так швидко пишуть в тему, що наваяли цілу сторінку ще, мене одне здивувало, а саме : якщо ви і так не зрозумієте, шо то злитися з готичною музикою
я з вами не згоден, щодо не розумію, може не з готичню, бо для мене той історичний період всетаки тхне пліснявою, але, я колись теж слухав. і на заході сонця, і все таке, але паралельно майстрував різні ивбухові цяцьки, робив машинки з старих магнітофонів, читав книжки, і для мене було важливе внутрішнє бачення світу, а робити якісь зовнішні прояви себе внутрішнього, це ставити себе на рельси, а я нехочу бути одновиміринм, я взагалі, за багатовимірність

Роланд, думаю, цей допис може нівілювати моє +1, бо всетаки, це якесь розтікання по дрєву, хоча, сама суть теми глибша, стоїть проблема форми і наповення, і ми шукаємо ту середню лінію, коли форма має бути наслідком наповнення:)
я взагалі не думаю, що автор, створюючи тему, хотів відшукати щось глибше, ніж чергову дискусію..

Перегляд дописуlilit (12.05.2008 16:34) писав:

беленда
як я давно не чув цього слова.. дякую, що нагадала таке чудове слово

Перегляд дописуlilit (12.05.2008 16:34) писав:

пане
я скажу від щирого серця шо пишу те що думаю а думаю я слідуюче
я от вам хрест ніколи не думала про більшість теревенчан на цьому форумі як про дибілів і не тру
навпаки чим більше людина зі мною сперечається якщо її аргументи звісно якісь суттєві а не беленда тим інтелектуальнішою вона мені здається
враховуючи майже всіх що брали участь у цій дискусії)) :happy1:
теревені фарева))
мені цей форум взагалі дуже сподобався бо тут розумні люди в більшості
звісно кожна думка достойна уваги але вона потребує аргументації і подробиць
а я для себе із цього поста так і нічого не взяв.. окрім беленди звісно :ggggg:
а щодо мого відношення - ось написав нижче трошки

Перегляд дописуDarkSun (12.05.2008 18:28) писав:

Сприйняття краси кожного гота все одно різне, хоч вони мають спільну властивість - бачити красу там, де інші її не бачать. А до "тру не тру" - по перше: хто тут вважає себе справжнім готом? я - ні. Те що я захищаю готів не означає що я до них належу. І нікому нічо не доводжу щодо своєї персони. + дійсно деколи тяжко залишатись байдужим.
тоді вважаю не культурним обговорення готів тут, за їх спиною, коли ніхто з тих, хто вважає себе справжнім готом не може представити свою сторону. а ви(ти і ліліт))) не можете об"єктивно захищати готів. можливо, якщо їм зараз дати почитати ваші аргументи, то вони вмруть(Memento Mori! да! ;)) зо сміху. :ggggg:

Чому ж ні? Може хтось вважає, що і ви не маєте право на існування :ggggg:
ну я відштовхувався лише від твоїх слів, а про мене там нічого і не було=))

Звісно, що коли стане незалежною індивідуальністю. Та це теж поняття відносне. Всі ми від когось залежим, чи не так? Щодо індивідуалізму - то всі люди групуються. Невже ви думаєте, що середній (ну нехай буде "тру" :ggggg: ) гот має жити в лісових хащах один? Кожен потребує спілкування.
Готика вже існує в нашій країні. Все одно є люди, які дійсно цим захоплюються не заради показухи.
тільки що, влетіло в голову "вырасту - стану готом!" :happy1:
"Готика вже існує в нашій країні" - якось для мене воно кумедно звучить=) А захоплюються - ні, це вже точно не готика.

Все, що написано мною вище не має сприйматись однозначно серйозно =) Думаю в цій темі можна трошки повеселитись.. Маю надію у готів, які можливо читають цю тему(а хто зна), не виникне бажання приймати участь у цьому майже на 100% беззмістовному обговоренні=)
  • 0

#440 Saturnia

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 271 повідомлень

Відправлено 12.05.2008 – 19:40

Перегляд дописуРоланд (12.05.2008 20:31) писав:

як я давно не чув цього слова.. дякую, що нагадала таке чудове слово
завжди прошу

а взагалі тут ми ітки те й робимо шо веселимось))
як тут сварус веселився)))
а я тепер тут засіла напостійно такшо ...
в нас шо не пост то вмерти можна якшо то звісно не гнівна тирада хоча... :happy1:
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних