Перейти до вмісту

Готи

Повідомлень в темі: 542

#401 Nomad

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3581 повідомлень

Відправлено 08.05.2008 – 21:02

Перегляд дописуDarkSun (8.05.2008 21:58) писав:

Дитячий лЄпет?
По-твоєму, захоплюватися мистецтвом, музикою, книжками певної тематики, бачити красу там, де її інші не бачать, то це "дитячий лєпет"? З таким же успіхом можна сказати про будь-що.
Тим більше в нормальних колах ніхто нічого не доводить. То як всюди, є люди нормальні, а є такі....які починяють заморочуватись "тру" - "не тру". А хто дійсно у душі є готом, то йому нікому це не тра доводити.

іменно шо дитячий, навіть малолітсько довбойобський, тому шо ті хто в дєцтві захоплюються мистецтвом, музикою, книжками і т.д всякої дибільної тематики(шоб тіки виділитися із сірого натовпу і потішити своє почуття більшовартості), потім або з роками розуміють шо то повна параша, або залишаються довбойобами на все життя
  • 0

#402 DarkSun

тут написана якась тупа фігня

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 752 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Мукачево

Відправлено 08.05.2008 – 21:07

ДИбільної тематики? Кожному своє. І захоплюються люди готикою часто в дорослому віці, а не в "дєцтві". І далеко шоб не потішити своє почуття більшовартості. Якщо з роками для вас то параша, то це ваша думка. І будь ласка не ображайте тисячі людей по всьому світу, які захоплюються готикою, обзиваючи їх "довбойобами"
  • 0

#403 Nomad

Старійшина

• Користувачі
  • 3581 повідомлень

Відправлено 08.05.2008 – 21:15

Перегляд дописуDarkSun (8.05.2008 22:07) писав:

ДИбільної тематики? Кожному своє. І захоплюються люди готикою часто в дорослому віці, а не в "дєцтві". І далеко шоб не потішити своє почуття більшовартості. Якщо з роками для вас то параша, то це ваша думка. І будь ласка не ображайте тисячі людей по всьому світу, які захоплюються готикою, обзиваючи їх "довбойобами"
1) так дибільної
2)так
3)в реалі-може і захоплюються більше в віці старшому але чого інет заполонили малолітні довбойоби-готи-єто..т.д.?
4)саме для цього, правда вони ніколи не визнають цього, бо вони м.д(малолітні довбойоби)
5)для мене то не параша, я взагалі цим не захоплююся, я звичайна людина і люблю сіськи
6) тисячі людей не буду ображати, і навіть не збираюся це робити надалі. просто даю їм пораду-ріжте вени вздовж
так то
  • 0

#404 d^.^b

убухана скотина

• Користувачі
  • 1206 повідомлень
  • Місто:ілюзії

Відправлено 08.05.2008 – 23:42

а ото не треба дітям інтернет давати
батьки невигулюють, незаймаються /добре хоч не забувають їстки дати/
ото їм від безвихіді моча в голову б’є, та й воно і починає себе уявляти то готом, то емо, то чорним ельфом, то якимось дегениратом тощо
треба жаліти таких людей, а не срать на готів -.-

а якщо ж тобі готи неподобаються, то на що так верещати? може і ти комусь не подобаєшся :happy1:
  • 0

#405 Nomad

Старійшина

• Користувачі
  • 3581 повідомлень

Відправлено 08.05.2008 – 23:50

верещати-це круто сказано, бо на форумі пишуть свої думки
кому я не подобаюся-та ставте мінуса, вірте в те шо мені від того стане погано і я помру, такий недостойний і злий
а якшо не ставите-то не розпочинайте ромашку подобається-неподобається
  • 0

#406 d^.^b

убухана скотина

• Користувачі
  • 1206 повідомлень

Відправлено 09.05.2008 – 00:30

щось дуже велика активніть для просто “пишуть свої думки:happy1:
уся ця “ромашка” почалась ще до мене
а щодо плюсикіф мінусиків – та то просто вигон такий, нєпарся дядя ;)
йа можу тобі сотню плюсиків поставити, мені такої фігні нєжалко, але не факт, що це з поваги ;)
ти тільки не хвилюйся і не в падай в дипресію, але оці твої завітні плюсики/мінусики насправді нічого неварті))
це просто звичайний форум звичайного інтернету
  • 0

#407 DarkSun

• Користувачі
  • 752 повідомлень

Відправлено 09.05.2008 – 10:05

Nomad, наприклайд хтось вважає тебе давбойобом. Ти це визнаєш чи ні? ЗВичайно ні, бо маєш свою гордість, самоповагу. Так же й готика має право на існування і на те, щоб люди цим захоплювались. Я зараз кажу не про тих, для кого це просто гра.
  • 0

#408 Nomad

Старійшина

• Користувачі
  • 3581 повідомлень

Відправлено 09.05.2008 – 11:20

Перегляд дописуVepr (9.05.2008 01:30) писав:

щось дуже велика активніть для просто “пишуть свої думки;)
уся ця “ромашка” почалась ще до мене
а щодо плюсикіф мінусиків – та то просто вигон такий, нєпарся дядя ;)
йа можу тобі сотню плюсиків поставити, мені такої фігні нєжалко, але не факт, що це з поваги :)
ти тільки не хвилюйся і не в падай в дипресію, але оці твої завітні плюсики/мінусики насправді нічого неварті))
це просто звичайний форум звичайного інтернету
дядя непариться, про шо написав дописом раніше-читай уважніше :)

Перегляд дописуDarkSun (9.05.2008 11:05) писав:

Nomad, наприклайд хтось вважає тебе давбойобом. Ти це визнаєш чи ні? ЗВичайно ні, бо маєш свою гордість, самоповагу. Так же й готика має право на існування і на те, щоб люди цим захоплювались. Я зараз кажу не про тих, для кого це просто гра.
та я не плекаю надії, шо всі готи зразу визнають себе малолітніми довбойобами, нарешті приймуть душ і стануть схожими на адекватних людей-це було б наївно :happy1: Тому я принципово не заперечую існування готики(це теж було б наївно), я просто за те щоб ці всі малолітні довбойоби своїми готишностями не робили унилогавняними інші форуми, і не зясовували хто круче. Маєте цяцьку-тіштися нею, демократію і плюралізм ніхто не відміняв.

Повідомлення відредагував Nomad: 09.05.2008 – 11:21

• 0

#409 DarkSun

• Користувачі
  • 752 повідомлень

Відправлено 09.05.2008 – 12:05

Nomad , не роби висновків по декільком людям. Не змучуюся людей посилати сюди: http://www.gothic.co...gothic_faq.html, перш ніж шось казати про готику.
  • 0

#410 d^.^b

убухана скотина

• Користувачі
  • 1206 повідомлень

Відправлено 09.05.2008 – 12:15

Перегляд дописуNomad (9.05.2008 12:20) писав:

дядя непариться, про шо написав дописом раніше-читай уважніше ;)
ай да маладєц =)

Перегляд дописуNomad (9.05.2008 12:20) писав:

та я не плекаю надії, шо всі готи зразу визнають себе малолітніми довбойобами, нарешті приймуть душ і стануть схожими на адекватних людей-це було б наївно :happy1: Тому я принципово не заперечую існування готики(це теж було б наївно), я просто за те щоб ці всі малолітні довбойоби своїми готишностями не робили унилогавняними інші форуми, і не зясовували хто круче. Маєте цяцьку-тіштися нею, демократію і плюралізм ніхто не відміняв.
а лише проти того, щоб оці малолітні довбойоби робили з готики казна-що.... :X ;)
  • 0

#411 Saturnia

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 271 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:села

Відправлено 09.05.2008 – 22:30

мну теж проти
на деяких хфорумах бачила діток рочків одинадцяти які кричали шо вони готи і якусь беленду писали
але ви гоните на готику за тих що не є готами
вони просто не мають права так називатись
да я мала
да я можливо довбойобина (вам судити)))
але я принаймні не кричу і даже не визнаю себе готессою
мені ще рости і рости до того
а такі дітки і правда нехай або ріжуть вени в котрий бік хочуть або стають адекватними
бо їх вияв готики явно неадекватний
а от інших готів зневажати ізя
вони вповні адекватні люди даже набагто адекватніші від деяких цивілів яким я тож би порадила різати вени в різні боки
і взагалі краще коли пишеш фразу нехай готи ріжуть собі вени туда і туда уточнювати шо то за херові """готи""" такі що діють на мозги
  • 0

#412 Nomad

Старійшина

• Користувачі
  • 3581 повідомлень

Відправлено 09.05.2008 – 22:44

Перегляд дописуDarkSun (9.05.2008 13:05) писав:

Nomad , не роби висновків по декільком людям. Не змучуюся людей посилати сюди: http://www.gothic.co...gothic_faq.html, перш ніж шось казати про готику.
Тобто ти хоч сказати шоб я не звертав на вас, шановні малолітні діти уваги, і не обсирав готів? Так я ж і не збирався це робити(тобто обсирати готів), я просто борюся з виявом дитячих емоцій на форумі.

Перегляд дописуlilit (9.05.2008 23:30) писав:

мну теж проти
на деяких хфорумах бачила діток рочків одинадцяти які кричали шо вони готи і якусь беленду писали
але ви гоните на готику за тих що не є готами
вони просто не мають права так називатись
да я мала
да я можливо довбойобина (вам судити)))
але я принаймні не кричу і даже не визнаю себе готессою
мені ще рости і рости до того
а такі дітки і правда нехай або ріжуть вени в котрий бік хочуть або стають адекватними
а от інших готів зневажати ізя
вони вповні адекватні люди даже набагто адекватніші від деяких цивілів яким я тож би порадила різати вени в різні боки
і взагалі краще коли пишеш фразу нехай готи ріжуть собі вени туда і туда уточнювати шо то за херові """готи""" такі що діють на мозги
"мну"-"меня надо убить"-старайся не вживати це неготичне слово
на готику я не гоню, постарався гнати на малолітніх довбойобів, але ті гумору не розуміють, прийшлося вести серйозні нудні розмови
ви там розберіться між собою хто адекват, хто тру, бо я ж нешарю, я цивіл :angry12:
фраза про вени відомий готичний мем, тому ради бога, не роби нічого собі, люби маму і морозиво.
  • 0

#413 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень
  • Місто:штори

Відправлено 09.05.2008 – 23:43

Перегляд дописуNomad (9.05.2008 23:44) писав:

люби маму і морозиво.
ура, ура, я гот, я люблю маму і морозиво. шоколадне пліз :angry12:
  • 0

#414 Котенятко-бісенятко

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 122 повідомлень
  • Місто:Lwow по-польськи!!!!!!!

Відправлено 09.05.2008 – 23:50

Мені також паралельно до готів, маю багато знайомих,які були на цьому помішані ( я також).Вечірки, одяг, сумна песимістична музика - всі через таке проходять! Вони себе так виражають,їм так добре!!!!! І треба сприймати людей такими, які вони є насправді
  • 0

#415 d^.^b

убухана скотина

• Користувачі
  • 1206 повідомлень

Відправлено 10.05.2008 – 01:43

Перегляд дописуlilit (9.05.2008 23:30) писав:

так у тому то й фся біда, шо вони ніяк не заріжуться))))))
  • 0

#416 DarkSun

• Користувачі
  • 752 повідомлень

Відправлено 10.05.2008 – 20:13

Nomad, дивно ж ви боритеся:

Цитата

та я не плекаю надії, шо всі готи зразу визнають себе малолітніми довбойобами
Шановний, чим же вам заважають дитячі емоції?:angry12:

Повідомлення відредагував DarkSun: 10.05.2008 – 20:18

• 0

#417 Saturnia

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 271 повідомлень

Відправлено 10.05.2008 – 20:23

Перегляд дописуNomad (9.05.2008 23:44) писав:

Тобто ти хоч сказати шоб я не звертав на вас, шановні малолітні діти уваги, і не обсирав готів? Так я ж і не збирався це робити(тобто обсирати готів), я просто борюся з виявом дитячих емоцій на форумі.
Хто які емоції має ті й виявляє. Ти дитину при всьому бажанні не переробиш в дорослу дядю.
"мну"-"меня надо убить"-старайся не вживати це неготичне слово
які хочу такі і вживаю. я повтрюю я не відношу себе до готики
а ти старайся не диктувати що хто має казати через принадлежність до тої чи іншої культури.

на готику я не гоню, постарався гнати на малолітніх довбойобів, але ті гумору не розуміють, прийшлося вести серйозні нудні розмови
ви там розберіться між собою хто адекват, хто тру, бо я ж нешарю, я цивіл :angry12:
немаєш чого робити йди почитай на минулих сторінках що ми писали про тру не тру
фраза про вени відомий готичний мем, тому ради бога, не роби нічого собі, люби маму і морозиво.
взагалі слідкуй за словами. я може й мала ще але розумію шо ти мелеш та й ти не великий тож сам будь адекватним
ти говориш що проти виявів дитячих емоцій
в цій темці ти поводишся як велика упереджена дитина такшо...

Перегляд дописуVepr (10.05.2008 02:43) писав:

так у тому то й фся біда, шо вони ніяк не заріжуться))))))

ага
вічно будуть такі шо весь шоколад попсують
  • 0

#418 DarkSun

• Користувачі
  • 752 повідомлень

Відправлено 10.05.2008 – 21:14

Ну та шо робити. Наше неадекватне переповнене стереотипами суспільство ще не готово до толерантності і розуміння. Вся проблема в тому, шо хтось постійно хоче на когось гнати. Що ж, файної дороги, гонщики;) :angry12:
  • 0

#419 Saturnia

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 271 повідомлень

Відправлено 10.05.2008 – 21:29

на нас гнали завжди і думаю будуть гнати ще довго
але нас колись то сильно хвилювало?? :happy1:
  • 0