Перейти до вмісту

Готи

Повідомлень в темі: 542

#321 Saturnia

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 271 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:села

Відправлено 27.04.2008 – 14:58

дарма з таким сарказмом
готи не шпигуни шоб маскуватись
я мала на увазі про таємницю душі
розгадати чиюсь тайну душі це великий крок на зустріч тій людині або навпаки
тож в готів тайна душі яка я в кожній людині (звісно за присутності цеї самої душі)) просто недоступніша
треба добре постаратись щоб їх зрозуміти
і я певна що ти прекрасно все розумієш але хочеш продовжувати дискусію)) :lol:
  • 0

#322 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3815 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Вінниця

Відправлено 27.04.2008 – 15:30

Виходить що гот - це той у кого душа недоступніша. Але як в біса взнати на скільки у.о. в тебе душа недоступніша ніж у загальної маси? Є якісь таблиці з усередниними значеннями таємничості душ для кожного з прошарків населення? І чи однакові вони для всіх географічних районів, чи ні?
  • 0

#323 eXpert

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 192 повідомлень
  • Місто:Житомир

Відправлено 27.04.2008 – 15:40

Душа відкрита у кожного по-різному, а щодо таблиць можна подивитись статистичні дані. Варто додати що гот це також стан душі.

Перегляд дописуlilit (27.04.2008 15:58) писав:

і я певна що ти прекрасно все розумієш але хочеш продовжувати дискусію)) :lol:
Cварусе дійсно чому ти так на це реагуєш? Якщо прочитати всю тему то можна про готів дуже багато дізнатися, після аналізу теми можна зробити більш ніж один висновок.
  • 0

#324 Saturnia

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 271 повідомлень

Відправлено 27.04.2008 – 15:40

:lol: нуну
це вже не дискусія а приколи))
треба точно блін цю темку переносити в гумор)))
ато ми тут такого намотали шо мудрий голову вломе))

Повідомлення відредагував lilit: 27.04.2008 – 15:41

• 0

#325 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • 3815 повідомлень

Відправлено 27.04.2008 – 15:49

Просто всі такі мудрі, але ніхто не може дати конкретно визначення що таке власне гот, як його розпізнати, які є його характерні ознаки і тд. Одні лиш узагальнення та водичка, яку легко можна застосувати і до інших субкультур, що я власне і показував вище.
  • 0

#326 Saturnia

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 271 повідомлень

Відправлено 27.04.2008 – 15:56

шо ти гонеш??
ідею готики ніколи не зможеш застосувати до іншої субкультури!!
і взагалі якщо ти думаєш що вказати географічні особливості таблиць з узагальненимим значеннями таємницості душ це описати готику то ти або гонеш або реально так думаєш що зразу й виключається))
і ми в же тобі сотку раз казали що готиика це ідеологія бачення краси в протилежностях контрастах з звичністю уміння бути в темряві уміння вражати глибиною думки
і цього аж ніяк не підстосуєш до емо чи панків
панки краси не бачать бо більшість з них просто алконавти))
для емо краса в житті вмерла( це звісно стосується тік справжніх емо)
  • 0

#327 eXpert

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 192 повідомлень

Відправлено 27.04.2008 – 15:56

Перегляд дописуСварус (27.04.2008 16:49) писав:

Просто всі такі мудрі, але ніхто не може дати конкретно визначення що таке власне гот, як його розпізнати, які є його характерні ознаки і тд. Одні лиш узагальнення та водичка, яку легко можна застосувати і до інших субкультур, що я власне і показував вище.
Якщо уважно прочитати тему відповідей більше ніж достатньо, хіба що потрібне специфічне визначення, або ж потрібно продовжити дискусію(якщо визначення дійсно потрібно в гуглі можна знайти все що потрібно :lol: ).
  • 0

#328 DarkSun

тут написана якась тупа фігня

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 752 повідомлень
  • Місто:Мукачево

Відправлено 27.04.2008 – 16:12

Сварус, шоб не нести "брєд сивої кобили" від себе, посилаюся на славнозвісну статтю з УГП: http://www.gothic.co...gothic_faq.html

Цитата

Готы имеют свой имидж, который за последнее время претерпел значительные изменения (информацию о них можно найти в различных других публикациях). Как бы не развивалась готика, остаются два неизменных основных элемента: тотально черный цвет одежды (иногда с элементами красного), носят только серебро (как знак презрения к золоту, символу стандартных, зажеванных ценностей, цвету бессмысленно пролитой людской крови). У девушек ярко-выразительный стиль Вамп - тяжелая черная косметика, подводки, спектр цветов помады и ногтей - от ярко-красного (кровавого) до черного. Все броское, сексуальное и строгое. Девушка-гот (готесса) каждый день выглядит как искусительная монахиня или средневековая королева.

У готов работающих в среде, где нельзя себе позволить экстремальный или индивидульный подход к имиджу, выработался стиль "корпоративный гот": черная деловая одежда, ограниченные украшения.

Також цитата з російської вікіпедії:

Цитата

Го́ты — представители готической музыкальной субкультуры (Гот-субкультуры), зародившейся в конце 70-х годов 20-ого века на волне пост-панка. Отличительными чертами субкультуры является пристрастие к готик-року, дэт-року, готик-металу и дарквэйву, мрачный имидж (черный цвет волос, ирокезы, кожаная одежда и атрибутика и т. д.), интерес к мистической символике, декадансу, хоррор-литературе и фильмам.

• 0

#329 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • 3815 повідомлень

Відправлено 27.04.2008 – 16:25

Перегляд дописуlilit (27.04.2008 16:56) писав:

ідею готики ніколи не зможеш застосувати до іншої субкультури!!
...
і ми в же тобі сотку раз казали що готиика це ідеологія бачення краси в протилежностях контрастах з звичністю уміння бути в темряві уміння вражати глибиною думки
гГ, не такі вже готи й самобутні, бо "зародились" з пост-панку :brovy: І, наприклад: "Ранние готы отличались от панков лишь черным доминирующим цветом одежды и волос (с вставками белого, красного, синего или пурпурного) и серебряными украшениями."

Перегляд дописуeXpertBest (27.04.2008 16:56) писав:

Якщо уважно прочитати тему відповідей більше ніж достатньо, хіба що потрібне специфічне визначення, або ж потрібно продовжити дискусію(якщо визначення дійсно потрібно в гуглі можна знайти все що потрібно :lol: ).
Вікіпедія каже: "Ѓоты — представители готической музыкальной субкультуры, зародившейся в конце 70-х годов 20-ого века на волне пост-панка. Отличительными чертами субкультуры является пристрастие к готик-року, дэт-року, готик-металу и дарквэйву, мрачный имидж (черный цвет волос, ирокезы, кожаная одежда и атрибутика и т. д.), интерес к мистической символике, декадансу, хоррор-литературе и фильмам."

Тобто це такі собі хлопчики та дівчатка, що слухають певну музику, мають відповідний імідж і зацікавленість до певної символіки/декадансу/фільмів і тд. Не більше і не менше :happy1:

А ще готи - то такий давній германський народ :happy1:
  • 0

#330 Saturnia

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 271 повідомлень

Відправлено 27.04.2008 – 16:33

готи мало чим відрізнялись від пост панку тому що вони перебували в стадії розвитку
а тепер готика сформована
і тим паче не могля ж вони виникнути самі по собі
все звідкись бере свій початок
вони на основі пост панку і з застосуванням готичного стилю що побутував в середньовіччі створили певну ідеологію і стиль і музики і одягу
але в будь якому випадку музика і одяг це не головне аж ніяк
і до того ж якщо ти кажеш що ми все ідеалізуємо то ти все надто матеріалізуєш
не хочеш вірити в духовнен не вір
твій вибір
готику не можна пояснити через щось матеріальне
але якщо ти потребуєш саме такого пояснення то ти не туди звертаєшся
матеріалістичні пояснення маєш собі з енциклопедій а наші "ідеалістичні лекції" про духовність готів ти сприймати не хочеш то і не біда
  • 0

#331 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • 3815 повідомлень

Відправлено 27.04.2008 – 16:39

Виходить готика - то така собі релігія. Ти або віриш що ти гот, або ти - єретик. І по барабану що ніхто толком не може сказати що таке отой "гот", головне ж вірити що ти гот і що це круто, по-філософськи, і "з душею"... :lol:
  • 0

#332 DarkSun

• Користувачі
  • 752 повідомлень

Відправлено 27.04.2008 – 17:02

Станеш готом і будеш так сприймати готику - твоє діло.
Ти або гот, або не гот.

Гот - це людина, якій притаманне романтичне світосприйняття і пошук краси у тому, де інші її не бачать.
  • 0

#333 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • 3815 повідомлень

Відправлено 27.04.2008 – 17:15

Перегляд дописуDarkSun (27.04.2008 18:02) писав:

Станеш готом і будеш так сприймати готику - твоє діло.
Ти або гот, або не гот.
Але тут головне питання - ЯК взнати гот я чи ні? А можливо я гот, тільки не усвідомлюю того?

Перегляд дописуDarkSun (27.04.2008 18:02) писав:

Гот - це людина, якій притаманне романтичне світосприйняття і пошук краси у тому, де інші її не бачать.
Це єдина умова? О, тоді це дуже легко стати готом. Піду шукати красу в купі свіжого лайна...це ж так романтично :lol:
  • 0

#334 eXpert

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 192 повідомлень

Відправлено 27.04.2008 – 17:45

Перегляд дописуСварус (27.04.2008 17:25) писав:

А ще готи - то такий давній германський народ :lol:
Деяке уточнення не народ а плем'я.
Готи тоді є готами коли слухають готичну музику підтримують готичну філософію і одягають чорну одежу з черепами, наносят на себе чорний макіяж і також як сказав DarkSun Гот - це людина, якій притаманне романтичне світосприйняття і пошук краси у тому, де інші її не бачать. Це все що тут не зрозуміло. Sapienti sat. Навіщо розвдити по цій темі тріади протиріч. Не краще наприклад спробувати зрозуміти чи порозмовляти про готичну філософію наприклад.
  • 0

#335 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • 3815 повідомлень

Відправлено 27.04.2008 – 17:53

Перегляд дописуeXpertBest (27.04.2008 18:45) писав:

Деяке уточнення не народ а плем'я.
Мені теж муляло, коли я писав "народ", але так писала Вікіпедія, а витрачати час на встановлення абсолютної істини не хотілось

Перегляд дописуeXpertBest (27.04.2008 18:45) писав:

Навіщо розвдити по цій темі тріади протиріч. Не краще наприклад спробувати зрозуміти чи порозмовляти про готичну філософію наприклад.
От і я про те ж! Розкажіть мені, хто може, про готичну філософію і щось ще готичне....щоб я знав яка саме філософія є готичною і тд.

Бо наразі нічого путнього не прозвучало, лищ водичка, яку вдало можна застосувати до будь-чого "неготичного"
  • 0

#336 eXpert

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 192 повідомлень

Відправлено 27.04.2008 – 18:29

Це вже цікавіше.
Недавно зрзумів навіщо готам збиратись на кладовищі, це спроби зрозуміти смерть і побачити в ній певну красу. Це показує їх прагнення зрозуміти цей світ. Як ви вважаєте?
  • 0

#337 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • 3815 повідомлень

Відправлено 27.04.2008 – 18:37

На мою думку це алогічно. Кладовище по суті відношення до смерті не має. Це все-одно що намагатись зрозуміти яким чином працює принтер, знаходячись в кімнаті з паперами, надрукованими на ньому, і розглядаючи їх. Навіть не так. Розглядаючи папки з цими паперами. Аб сурд, двома словами кажучи)

Повідомлення відредагував Сварус: 27.04.2008 – 18:39

• 0

#338 eXpert

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 192 повідомлень

Відправлено 27.04.2008 – 18:55

Кладовище це як символ смерті, непотрібно розуміти все буквально, просто треба відкинути стандартне мислення щоб зрозуміти готів. Сварус чомусь я впевнений що ви все розумієте, але хочете спровокувати на подальше ведення дискусії. Якщо ні то для розуміння готів вам мабуть потрібно повернутися до дитячих роздумів про всесвіт, з віком люди стають сухішими, і не виключення. що через декілька років я буду прирівнювати всесвіт, чи необхідність готам збиратися на цвинтарі із кресленням комп'ютера, та зараз є надія що не всі люди так кардинально змінюються.
  • 0

#339 DarkSun

• Користувачі
  • 752 повідомлень

Відправлено 27.04.2008 – 19:02

Готи ходять на кладовище, бо там можна усамітнитись і подумати про життя, ніхто не дістає. Там є певна романтична атмосфера.
  • 0

#340 eXpert

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 192 повідомлень

Відправлено 27.04.2008 – 19:16

Перегляд дописуDarkSun (27.04.2008 20:02) писав:

Готи ходять на кладовище, бо там можна усамітнитись і подумати про життя, ніхто не дістає. Там є певна романтична атмосфера.
Цілком згоден, готи можуть побачити красу і заспокоєння там де для інших це абсурд,

Цитата

як намагатсь зрозуміти яким чином працює принтер, знаходячись в кімнаті з паперами, надрукованими на ньому, і розглядаючи їх..

• 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних