Перейти до вмісту

Готи

Повідомлень в темі: 542

#301 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 8134 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 26.04.2008 – 22:09

Цікава дискусія...
Готика - то такий цікавий стан душі, думок, емоцій... То типу банальна квітка на цвинтарі для когось - невід"ємна частка того ж цвинтаря, мертвої країни..., а для інших - чи не найромантичнішим, що лише може бути на землі...
Або пляма крові на підлозі. Хтось дивиться і думає: як її відчистити, хтось - про злочин, що тут стався, а інший - про те, що пляма має форму квітки і від цього віє романтикою...
Чи взяти чорний колір. Для одних він асоціюється з трауром, а інші вбачають в ньому щось утаємничене, щось, що пов"язує тебе з позапростором...

Щось типу так... важко зосередитись нині...
  • 0

#302 Духовна необмеженість

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 449 повідомлень
  • Місто:Ukraine(I'm back)

Відправлено 26.04.2008 – 22:10

Перегляд дописуСварус (26.04.2008 23:08) писав:

Гг, але ніщо не заважає курчаті вилізти з яйця, окрім як стереотипів курки(про неможлиивість існування ціпляти поза оболонкою яйця), яка недосидить те яйце....

це трохи інша сфера життя
  • 0

#303 Saturnia

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 271 повідомлень
  • Місто:села

Відправлено 26.04.2008 – 22:10

вау
і знову в точку))
не знаю я чи може людина так довго і натхненно брехати))
це я про ту людину
і взагалі ось ми відволікаємось на мої амурні справи
тут темка про готів
а хоча і та людина теж гот такшо думаю не забанять
ну принаймні не сильно))

чому ж іншк сфера?
по моєему воно підстосовується майже до всього що ми творимо))

Повідомлення відредагував lilit: 26.04.2008 – 22:13

• 0

#304 eXpert

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 192 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Житомир

Відправлено 26.04.2008 – 22:22

Перегляд дописуСварус (26.04.2008 22:59) писав:

Так, позор моъй сивині...треба буде наніч "Букварика" почитати, ще не всі буковки вчителька мені показала :lol:
Я серйозно, а вам що не має з ким пожартувати? дуже смішно :happy1: . Чи ви хочете підтвердити тезу щодо Homo homini lupus est? Готам важливо бачити готичну красу і на цвинтарі, і у плямах крові, і у галактиках, всесвіті, та якщо ви вищі цього тоді я вас поздоровляю, може поділитеся з нами вашим "вищим світоглядом".
  • 0

#305 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • 3815 повідомлень
  • Місто:Вінниця

Відправлено 26.04.2008 – 22:28

Перегляд дописуДуховна необмеженість (26.04.2008 23:10) писав:

це трохи інша сфера життя
А як що до асбтракцій, узагальнень, підтекстку і купи інших цікавих слів? :lol: Не все є прямолінійним, іноді слід встановити два дзеркала навпроти, аби побачити справжнє відображення :happy1:

Перегляд дописуeXpertBest (26.04.2008 23:22) писав:

Я серйозно, а вам що не має з ким пожартувати? дуже смішно :happy1: . Чи ви хочете підтвердити тезу щодо Homo homini lupus est? Готам важливо бачити готичну красу і на цвинтарі, і у плямах крові, і у галактиках, всесвіті, та якщо ви вищі цього тоді я вас поздоровляю, може поділитеся з нами вашим "вищим світоглядом".
А хто сказав що я маю щось проти т.зв. готів? Не потрібно до всіх навкруги ставитись з такою упередженістю, я не кусаюсь, у вовка життя собачого в принципі бути не може, а собака буває кусючою від життя собачого :brovy:
  • 0

#306 eXpert

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 192 повідомлень

Відправлено 27.04.2008 – 08:51

А хоча знаєте готика також частково обмежує, Сварус ви маєте думку яку можна сприйняти і використати, можливо щось скажете з цього приводу, чи ви повністю підтримуєте готів? Готика якщо ж подивитися збоку це субкультура, досить цікава та своєрідна, проте можна вивчити і зрозуміти більше, якщо широко відкрити очі.
І до речі знайшов дуже цікаву тезу про готів

Цитата

Серед готів є атеїсти, християни і сатаністи, бідні та багаті, невинні ти злодії, монахи, садо-мазахісти і фетешисти, політики і філософи. Ті хто вірить в обман і ти хто його ненавидить. Це все готи. Кожен гот індивідуальний. Тому ніколи не судіть про готику по готах. Для кожного вона своя...

• 0

#307 d^.^b

убухана скотина

• Користувачі
  • 1206 повідомлень
  • Місто:ілюзії

Відправлено 27.04.2008 – 09:06

ану незачіпай готів! :lol:
  • 0

#308 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • 3815 повідомлень

Відправлено 27.04.2008 – 10:32

Перегляд дописуeXpertBest (27.04.2008 09:51) писав:

А хоча знаєте готика також частково обмежує, Сварус ви маєте думку яку можна сприйняти і використати, можливо щось скажете з цього приводу, чи ви повністю підтримуєте готів?
Моя думка викладена вище, потрібно лиш роззути очі. Як один з можливих варіантів роззування:
"Не все є прямолінійним, іноді слід встановити два дзеркала навпроти, аби побачити справжнє відображення". Дзеркала - то готи. Представляєте їх у вигляді кілець Ейлера і складаєте разом. На перетині і буде розвязок відповідь на питання "хто такі готи?" І чим більше таких кружелець - тим точніший і правдивіший розвязок. А наразі існує лиш така ось каша:

Перегляд дописуeXpertBest (27.04.2008 09:51) писав:

Готика якщо ж подивитися збоку це субкультура, досить цікава та своєрідна, проте можна вивчити і зрозуміти більше, якщо широко відкрити очі.
І до речі знайшов дуже цікаву тезу про готів

Цитата

Серед готів є атеїсти, християни і сатаністи, бідні та багаті, невинні ти злодії, монахи, садо-мазахісти і фетешисти, політики і філософи. Ті хто вірить в обман і ти хто його ненавидить. Це все готи. Кожен гот індивідуальний. Тому ніколи не судіть про готику по готах. Для кожного вона своя...
В тій тезі достатньо переставити місцями два обєкта і субєктивність цитати відразу стане "проти готів а не за". Пояснюю:
"Серед атеїстів є панки, куховарки і готи, бідні та багаті, невинні та винні, рокери і байкери. Ті, хто вірить в світле комуністичне майбутнє і ті, хто його ненавидить. Це все атеїсти. Кожен атеїст індивідуальний. Тому ніколи не судіть про атеїзм по атеїстах. Для кожного він свій..."

Ну то як, хтось таки повідає необхідні та достатні умови для того аби гот був готом? Чи буде лиш оспівування серенад про те які готи унікальні, різні, філософські і "інші"?
  • 0

#309 sagitta

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 315 повідомлень
  • Місто:Мельмак

Відправлено 27.04.2008 – 10:36

такий прикольний малюнок

Зображення

ставлюсь так само, як і до інших субкультур - скептично, але помірковано і тактовно :lol:
  • 0

#310 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • 3815 повідомлень

Відправлено 27.04.2008 – 10:44

Так, тільки на малюнку кульчик гота потрібно було зробити у формі хреста
  • 0

#311 eXpert

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 192 повідомлень

Відправлено 27.04.2008 – 11:40

Перегляд дописуСварус (27.04.2008 11:32) писав:

Пояснюю:
"Серед атеїстів є панки, куховарки і готи, бідні та багаті, невинні та винні, рокери і байкери. Ті, хто вірить в світле комуністичне майбутнє і ті, хто його ненавидить. Це все атеїсти. Кожен атеїст індивідуальний. Тому ніколи не судіть про атеїзм по атеїстах. Для кожного він свій..."
Cварусе тут виходить парадокс - ті хто вірить у світле комуністичне майбутне атеїстами бути неможуть тому що атеїзм
це

Цитата

Атеи́зм — отрицание существования бога, богов, духов, других внематериальных существ, или, в более широком смысле, отсутствие веры в их существование. Так же ето отрицаниє любих форм правления в какой либо стране, и соответственно отсутствие веры в их политику ...
Дивись етимологію та значення слова.
Саме тому це визначення найбільше підходить готам, готом може бути і кухар який підтримує готичну субкультуру, і кожен сприймає її по-своєму, це просто як 2+2, навіщо тоді щось плутати.

Повідомлення відредагував eXpertBest: 27.04.2008 – 11:41

• 0

#312 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • 3815 повідомлень

Відправлено 27.04.2008 – 11:45

Перегляд дописуeXpertBest (27.04.2008 12:40) писав:

Cварусе тут виходить парадокс - ті хто вірить у світле комуністичне майбутне атеїстами бути неможуть тому що атеїзм
це Дивись етимологію та значення слова.
ГгИ) досить замість слів про комунізм поставити "слюсар" і все стане на свої місця :happy1:

P.S. Питання Ейлера все ще відкрите :lol:
  • 0

#313 eXpert

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 192 повідомлень

Відправлено 27.04.2008 – 12:28

Перегляд дописуСварус (27.04.2008 12:45) писав:

ГгИ) досить замість слів про комунізм поставити "слюсар" і все стане на свої місця :happy1:
P.S. Питання Ейлера все ще відкрите :lol:
Тоді я згоден, це універсальна теза. але для різних світобачень можна підібрати різних людей, бо неможе демократ бути атеїстом. А щодо питання Ейлера можна скласти таку діаграмку:
Прикріплений файл  df45.jpg   40.22К   8 Кількість завантажень:
Не досить точна, можливо для когось взагалі не точна, тому виразіть свою думку, я спробую знайти істину...
  • 0

#314 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • 3815 повідомлень

Відправлено 27.04.2008 – 12:40

гГарні старання) але маленька поправочка:
Прикріплений файл  mein.JPG   42.9К   9 Кількість завантажень:
  • 0

#315 eXpert

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 192 повідомлень

Відправлено 27.04.2008 – 12:59

Я взагалі мав на увазі що цивіли частково теж піддаються впливу субкультур, а загалом дуже добре.
А щодо скінхедів особисто я не вважаю їх субкультурою, можливо це трохи банально, але скінхеди більшою чи меншою мірою хулігани, та в діаграмку вписуються непогано, навіть якщо зважати на думку що вони "щось типу мафії" - частково піддаються впливу різних культур, і до цивілів з боку духовності їх цілком можна віднести.
Сварусе мабуть краще розглядати проблему разом, а не намагатися критикувати одну відповідь іншою?
  • 0

#316 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • 3815 повідомлень

Відправлено 27.04.2008 – 13:12

Дик я не критикую, а уточнюю. І останнім малюнком якраз то і узагальнив :lol:
А як взнати чи я тру-цивіл чи цивіл-позер?
  • 0

#317 Saturnia

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 271 повідомлень

Відправлено 27.04.2008 – 13:47

я здається вже раніше писала що цивілі і неформали сприймають різні філософії в житті
так от якщо вже питаєш то тру-цивіл це той якому до цієї простої загальної філософії є діло і відношення
а цивіл-позер це той дле кого ця буденна (не в поганому значенні слова) філософіє є прикриттям
коли під нею ховаються тупість лінь бездарність зазадрість і інше лайно що не прикрашає людину
адже так само і в нефорів
позери ховаються під одягом
а тут позер никають свою ницість під маскою з цінностей і приміт що властиві звичайним людям

і ще я не поняла нащо ти примішав до гтики атеїстів
ніхто за них нічого не каже
ніхто не казав подобаються вони чи ні
атеїсти мають право на свої ідеологію навіть якщо такої нема
а ми говоримо про готів а не про готів-атеїстів
тому не слід як ти сказав обертати тезу проти готів лише приплітаючи сюди атеїстів
  • 0

#318 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • 3815 повідомлень

Відправлено 27.04.2008 – 13:54

Млін...та туди можа будь-кого приплесит - атеїста і слюсаря, панка і гота, дибіла і вченого, блондинку і руду - абсолютно по барабану! От звідки гот знає шо він саме гот? Які є НЕОБХІДНІ І ДОСТАТНІ умови для того, аби увірувати що ти саме гот а не гопник, скажімо?
  • 0

#319 Saturnia

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 271 повідомлень

Відправлено 27.04.2008 – 14:06

в тім то й діло що ми НЕ ЗНАЄМО хто ми!!!
от скажи я схожа на готессу?
а мій хлопець каже шо схожа
а батьки вважають що просто мала ще
а сусіди думають що просто дурна на голову
і хто правий??
в тім вся біда що ті хто кричать що воно готи на цілий світ ними не є бо частиною ідеології готів саме є таємниця і скритність під пологом ночі
а якщо про це кричати то де тут тайна??
я не зхнаю хто я чесно скажу
і не мені це вирішувати бо для всіх я не буду готессою навіть коли скажу що воно так і є
бо різним людям я буду здаватись різною
в тім і поняття що принадлежність до субкультури визначаємо не ми
ми ведемо такий спосіб життя який нам подобається а вже люди вирішують до кого віднести нас для себе
  • 0

#320 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • 3815 повідомлень

Відправлено 27.04.2008 – 14:54

Аха, я тепер все зрозумів! Ох і важко ж готам живеться...доводиться не носити свій улюблений одяг, не слухати улюбленої музики...прикидатись якимось попсняками звичайними(панками/скінами/кислотниками і тд), аби ніхто не взнав що вони готи...тепер мені аж шкода їх стало, бідненькі...вони несуть такий страшний тягар..таємницю про те, що вони готи.. :lol:
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних