Перейти до вмісту

Готи

Повідомлень в темі: 542

#261 oksdemidova@rambler.ru

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 554 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Львів

Відправлено 26.04.2008 – 18:59

Перегляд дописуСварус (26.04.2008 19:55) писав:

Можна до посиніння вірити що квадрат круглий. І втовкмачувати собі що свідомість таки каже що він круглий. Але толку з того? Самообману і так багато є, то ж хоча б де його явно видно - не слід дурно "ламати рамки", бо і шибки повилітати можуть, і шарики за ролики закрутитись :happy1:

Гг, а чому б і ні? Що готу заважає бути сатаністом чи ще кимось/чимось(тим же кухаром, до прикладу) :lol:
Готи це не сатаністи!І причому тут кухарі?!?
  • 0

#262 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3815 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Вінниця

Відправлено 26.04.2008 – 19:03

Дубль2:
А що заважає готу бути сатаністом, членом КПСС, кухаром, няньою?
  • 0

#263 oksdemidova@rambler.ru

Генеральний писар

• Користувачі
  • 554 повідомлень

Відправлено 26.04.2008 – 19:07

Перегляд дописуСварус (26.04.2008 20:03) писав:

Дубль2:
А що заважає готу бути сатаністом, членом КПСС, кухаром, няньою?
Ну взагалі нічого))!Таке враження ніби готу більше нема шо робити як бути кухарем!!!Це тупо просто=)
  • 0

#264 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • 3815 повідомлень

Відправлено 26.04.2008 – 19:13

А чому б і ні? Гарна картина: гот-сатаніст рубає великим ножем жертву на вівтарі і потім готує з неї смачнющий шашлик з соусом з мексиканця по мексиканськи.

Дубль3:
А що заважає готу бути батьком/матрію, романтиком, соціалістом, байкером? Тільки не кажіть що бути батьком-готом - це тупо :lol:
  • 0

#265 eXpert

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 192 повідомлень
  • Місто:Житомир

Відправлено 26.04.2008 – 19:23

Перегляд дописуСварус (26.04.2008 19:55) писав:

Можна до посиніння вірити що квадрат круглий. І втовкмачувати собі що свідомість таки каже що він круглий. Але толку з того? Самообману і так багато є, то ж хоча б де його явно видно - не слід дурно "ламати рамки", бо і шибки повилітати можуть, і шарики за ролики закрутитись :happy1:
Це не кожен розуміє і не кожен сприймає як і готичну субкультуру чи інші культури. Кожен розуміє це по-своєму, якщо ти не можеш зрозуміти, але хочеш звертайся, не хочеш це твоя думка, проте я абсолютно не мав на увазі перекручувати реальність.

Перегляд дописуМіра Вогню (26.04.2008 20:07) писав:

Ну взагалі нічого))!Таке враження ніби готу більше нема шо робити як бути кухарем!!!Це тупо просто=)
Готика це культура і світосприйняття, а потім стиль і переконання, цілком можна бути готом і кухарем, готом батьком (ніби готи від сексу утримуються :lol: )
Частково я підтримую готику, люблю їх стиль, темний одяг, світосприйняття, але я більший оптиміст і не люблю черепи, я себе можу назвати готом в деяких випадках, але якщо ви мене незнаєте ніколи не скажете що я схожий на гота.
  • 0

#266 oksdemidova@rambler.ru

Генеральний писар

• Користувачі
  • 554 повідомлень

Відправлено 26.04.2008 – 19:30

Перегляд дописуeXpertBest (26.04.2008 20:23) писав:

Це не кожен розуміє і не кожен сприймає як і готичну субкультуру чи інші культури. Кожен розуміє це по-своєму, якщо ти не можеш зрозуміти, але хочеш звертайся, не хочеш це твоя думка, проте я абсолютно не мав на увазі перекручувати реальність.

Готика це культура і світосприйняття, а потім стиль і переконання, цілком можна бути готом і кухарем, готом батьком (ніби готи від сексу утримуються :lol: )
Частково я підтримую готику, люблю їх стиль, темний одяг, світосприйняття, але я більший оптиміст і не люблю черепи, я себе можу назвати готом в деяких випадках, але якщо ви мене незнаєте ніколи не скажете що я схожий на гота.
І я про теж)
  • 0

#267 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • 3815 повідомлень

Відправлено 26.04.2008 – 19:30

Перегляд дописуeXpertBest (26.04.2008 20:23) писав:

Кого/що зрозуміти? Мова взагалі-то йшла про "Меж нема, є тільки рамки нашої свідомості, але навіть їх можна обминути, я вірю а ти...", з чим я власне і не згоден: "Можна до посиніння вірити що квадрат круглий. І втовкмачувати собі що свідомість таки каже що він круглий. Але толку з того?"
  • 0

#268 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 26.04.2008 – 19:31

Перегляд дописуDarkSun (26.04.2008 19:49) писав:

Олеська , готика - то далеко не тільки стиль. Хоча любов до чорного теж може відображати сутність людини. Послухайте готичну музику, почитайте книжки - і мож буде на теревенях вже не просто модератор, а модератор-гот Олеська:lol:
Дякую, вдасне я в курсі. Музика і книги - невід"ємна частка визначеного стилю людини. Якщо занурюєшся у якийсь стиль, то все "хаваєш" в тому стилі: і одяг, і музику і т.д.
  • 0

#269 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • 3815 повідомлень

Відправлено 26.04.2008 – 19:36

Перегляд дописуОлеська (26.04.2008 20:31) писав:

Якщо занурюєшся у якийсь стиль, то все "хаваєш" в тому стилі: і одяг, і музику і т.д.
Цікаво, яку літ-ру читають попсняки і попснячихи :happy1:
Доречі, бути попсняком - це не тільки музика, одяг і стиль, це ще й ціла філософія і купа-купа всяких інших мудрих заморочок. Це вам не шубу в труси заправляти, малята :lol:
  • 0

#270 eXpert

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 192 повідомлень

Відправлено 26.04.2008 – 19:40

Перегляд дописуСварус (26.04.2008 20:30) писав:

"Можна до посиніння вірити що квадрат круглий. І втовкмачувати собі що свідомість таки каже що він круглий. Але толку з того?"
Це перекручення реальності, квадрат є квадратом він не круглий, я ж маю на увазі що ми повинні розвиватися духовно, намагатися сприймати більше, розвиватися. Це висловлювання на мою думку належить до готичного світосприйняття, показує іх розуміння, і хочу сказати що готи це не тільки чорний одяг і музика, а велика субкультура яка охоплює багато факторів, у якій є свої погляди на життя.

Повідомлення відредагував eXpertBest: 26.04.2008 – 19:42

• 0

#271 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 26.04.2008 – 19:45

Перегляд дописуСварус (26.04.2008 20:36) писав:

Цікаво, яку літ-ру читають попсняки і попснячихи :happy1:
Доречі, бути попсняком - це не тільки музика, одяг і стиль, це ще й ціла філософія і купа-купа всяких інших мудрих заморочок. Це вам не шубу в труси заправляти, малята :lol:
Попсняки читають дешеві романи та детективи, переважно російськомовні.
  • 0

#272 oksdemidova@rambler.ru

Генеральний писар

• Користувачі
  • 554 повідомлень

Відправлено 26.04.2008 – 19:49

Народ не відхиляйтесь від теми,тут не тема про попсятників,а про готів!
  • 0

#273 Saturnia

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 271 повідомлень
  • Місто:села

Відправлено 26.04.2008 – 19:54

пха
більшість попсятників і реперів не читають нахрєн нічогісінько
там раніше хтось казав шо готу бути кухарем тупо
не розумію
всі тут звісно вже сказали що це зовсім і не так але просто не втримаюсь щоб вкотре не висловити свою тупу думку((
знову ж таки якщо людина не хоче заганяти себе в рамки
тоді чому ж якщо вона має дар щоб робити щось трохи краще ніж інші вона має відмовитись від цього лише тому що це не готично
ми всі прості люди не зважаючи там на формат і неформат
чому готесса що любить дітей не може бути нянею?
чого раптом гот не можу стати ветеринаром чи ще кимось?
готика не ставить питання що в цьому світі готично а що ні
вона запитує чи ми самі готичні чи ні
а побут це дрібниці
не варто міняти свої уподобання надто кардинально бо це жутко пахне найсправжнісіньким позерством))
  • 0

#274 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • 3815 повідомлень

Відправлено 26.04.2008 – 19:56

Перегляд дописуeXpertBest (26.04.2008 20:40) писав:

... розвиватися духовно, намагатися сприймати більше, розвиватися. Це висловлювання на мою думку належить до готичного світосприйняття, показує іх розуміння
Припустимо. Але чи не можа бути не готом і в той же час розвиватися духовно і бла-бла-бла далі по тексту?
Бо з таким же успіхом можна сказати що бути готом - це їсти їжу і дихати повітрям. Але не тільки готи це роблять))

Перегляд дописуeXpertBest (26.04.2008 20:40) писав:

і хочу сказати що готи це не тільки чорний одяг і музика, а велика субкультура яка охоплює багато факторів, у якій є свої погляди на життя.
Так само як і попсняки :lol: :happy1:
  • 0

#275 Saturnia

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 271 повідомлень

Відправлено 26.04.2008 – 20:13

Сварус, експерт я думаю мав на увазі розвиток у певному "напрямку"
думаю в такому напрямку цивіли і прочі не розвиваються)))
цей напрямок не дає пізнати таких простих принципів і буденної філософії яку зазвичай цивіли або і інші осягають з віком
якщо з вісно з віком приходить мудрість ато ж і буває що вік приходить один
а готи навпаки розиваються духовно не в тому напрямку і близько і пізнають не ті істини істинного життя
якщо готика глибоко засідає в душі то з віком людина не перестає займатись "дурницями" як багатьом кажуть батьки а і далі пізнає естетику нео романтики
пізнають красу ночі і тьми пов*язують між собою неспівставне шукають краси там де її зваичайні люди не знаходять
от можна посудити хоча б на мені
коли мої цивільні знайомі бачать імейдж де з розбитих очей красивої готесси стікає кров вони починають кривитись
а коли я це бачу то мене заворпожує як маленькі краплі спонатанно забарвлюють бліду шкіру в колір смерті і життя водночас
цивіли краси такої не розуміють
а ми не розумієм їх краси
вони не оцінюють наших цінностей а ми їхніх
не кажу що ми такі різні але це просто інша стежка
  • 0

#276 eXpert

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 192 повідомлень

Відправлено 26.04.2008 – 20:19

Перегляд дописуСварус (26.04.2008 20:56) писав:

Припустимо. Але чи не можа бути не готом і в той же час розвиватися духовно і бла-бла-бла далі по тексту?
Бо з таким же успіхом можна сказати що бути готом - це їсти їжу і дихати повітрям. Але не тільки готи це роблять))
У різних культур різні світогляди, це частина культури готів. Я думаю ти погодишся з думкою, що духовно розвивається невеликий відсоток людей, і непотрібно себе обмежувати.

lilit прекрасна думка, дякую за підтримку, але щодо імейдж де з розбитих очей красивої готесси стікає кров, я бачу красу, проте страждання не підтримую принципово може я і гот, але більш гуманістичний.
  • 0

#277 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • 3815 повідомлень

Відправлено 26.04.2008 – 20:27

eXpertBest, Гг, тобто бути готом - бути не гуманістичним? Враховуючи що гуманність пішло від слово "гомо - людина", то готи не люди! О Боги, рятуйти, готи - посланці Чорної дірки, покликані здегуманізувати Людей, аааа (перша буква алфавіту)!
  • 0

#278 Saturnia

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 271 повідомлень

Відправлено 26.04.2008 – 20:31

а ніхто не казав що це все насправді
це все лише в моїй голові
кров це життя смерть страждання насолода і водночас це наче заборонений плід
(ну не для всіх заборонений))
ніхто нікого калічити не збирається то не наша парафія
то парафія мазохістів або садістів))
взагалі в нашому життя все дуже символічно і образно
а дещо до болю приземлено і тупо((

знову ж таки
бути готом зовсім не означає не бути гуманістичиним чи не людиною
прям як малі діти
не існує поняття гуманістичний чи не гуманістичний людяний чи не людяний
існує хтось в більшій чи меншій мірі жорстокий ніж інші
адже погодьтесь навіть найдобріші люди можуть самі того не помітивши завдати комусь болю
нема поняття людяний не людяний є людина і більше нікого

Повідомлення відредагував lilit: 26.04.2008 – 20:36

• 0

#279 eXpert

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 192 повідомлень

Відправлено 26.04.2008 – 20:39

Перегляд дописуСварус (26.04.2008 21:27) писав:

eXpertBest, Гг, тобто бути готом - бути не гуманістичним? Враховуючи що гуманність пішло від слово "гомо - людина", то готи не люди! О Боги, рятуйти, готи - посланці Чорної дірки, покликані здегуманізувати Людей, аааа (перша буква алфавіту)!ц
Чому ж просто в готиці присутні елементи насилля, і вони бачать в ньому красу, я говорю що ця частина готичної культури не для мене тому не вважаю себе стовідсотково готом. А бути гуманістичним це не просто бути людиною(далко не всі люди гуманні), а бути людиною яка визнає і підтримує людські цінності, насильство ж це явно не людська цінність.
  • 0

#280 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • 3815 повідомлень

Відправлено 26.04.2008 – 20:49

Перегляд дописуeXpertBest (26.04.2008 21:39) писав:

Чому ж просто в готиці присутні елементи насилля, і вони бачать в ньому красу, я говорю що ця частина готичної культури не для мене тому не вважаю себе стовідсотково готом.
Потрібно буде колись написати тест типу "Взнай на скільки відсотків ти гот". (Згадується реклама "А який у тебе рівень гламуру? Подзвони і тд")

Перегляд дописуeXpertBest (26.04.2008 21:39) писав:

А бути гуманістичним це не просто бути людиною(далко не всі люди гуманні), а бути людиною яка визнає і підтримує людські цінності, насильство ж це явно не людська цінність.

Цитата

Гумани́зм (от лат. humanitas — человечность) — мировоззрение, в центре которого находится идея самого́ человека, как высшей ценности по отношению и относительная в ряду других ценностей мира и общества. Другой базовой характеристикой современного гуманизма является его ориентация на позитив человека при признании негатива, который требует контроля и ограничения. Таким образом, гуманизм — это осмысленная и действенная гуманность человека, которая вместе с тем является образом жизни человека.

Гуманизм как разновидность прагматизма есть также одно из направлений теории познания, согласно которому всё наше познание по своим мотивам, так же как по своему объёму и целям, является всегда только человеческим, не может выйти за пределы человека, порождено и обусловлено человеческими потребностями.
Ось про що я говорив...потрібно дивитись етимологію слова...людина не може бути не гуманною, інакше вона за визначенням вже не людина :lol:

Гуманна людина - це як масло масляне. А не гуманна людина - як круглий квадрат.

Повідомлення відредагував Сварус: 26.04.2008 – 20:49

• 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних