Перейти до вмісту

Готи

Повідомлень в темі: 542

#181 Шипастый

Ледар

• На перевірці
  • PipPip
  • 21 повідомлень

Відправлено 20.05.2007 – 08:25

Скажу я так... сам був готом... ідейне життя повино бути воно)... але ж усі готи козли... і тупі...

приведу декілька факті:

1) Стренджер(їх голова в Україні) каже що "Зоряні війни" - космічна готика, "Матриця" теж готика, Маріїнський палац та будинок х Химерами - готика)... вже все готика!!!(((
2) Готи носять корсети і називають це тругатишним... Яка, питається, нах готика?!. Готика - це середньовіччя, а корсети - часи Віктора)... десь там 17-18 сторіччя(чесно кажучи точно вже не пам"ятаю... але факт - факт)... І взагалі не тільки корсети називають готикою)... багато ще чого... так наприклад лакіровані плащі)))... так усілякі міні-спідниці)))...

Готична одежа - це... полосаті речі... шутовський прикід... одежа монахів)... та монашок)... у дівчат спідниці до полу))) і все таке)))

Музика... музики готишної нема... хіба що органа церковна музика... де інколи можна чути хор)))...

Архітектура - каплиці... каменні будівлі... які схожі на осадні... в них стрілецькі вікна... це головне)))...

Цей список можна продовжувати усе життя)))...

не ув. готи, повчіть історію часів готики)))...

Але хочу додати... У готів є нормальні люди, тому вам же краще піти нах від дебілів... поки в вас не почалися проблеми!..

Повідомлення відредагував Шипастый: 20.05.2007 – 08:25

• 0

#182 zevezeisfine

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 82 повідомлень

Відправлено 20.05.2007 – 21:05

Шипастый, по-моєму безглуздо вимагати від сучасних ґотів бути такими як у середньовіччя.
якщо вони вважають, що карсети відповідають їхньому стилю, то значить так і є.
Ти ж не заборониш їм користуватися транспортом, щоб їздили на конях.
  • 0

#183 Olex

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 905 повідомлень

Відправлено 20.05.2007 – 21:43

Помоєму готи це бідні люди які не можуть себе реалізувати. Це страшна загроза для нашої молоді. :ura:
  • 0

#184 Kassandra

Т-Сонятко

• СуперМодератори
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5187 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:сплячих левів

Відправлено 20.05.2007 – 21:48

Перегляд дописуOlex (20.05.2007 21:43) писав:

Помоєму готи це бідні люди які не можуть себе реалізувати. Це страшна загроза для нашої молоді. :ura:
а обгунтувати думку?
  • 0

#185 Націоналіст

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 32 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Світловодськ

Відправлено 20.05.2007 – 22:16

Готи, то є най-най тупіше з усіх субкультур які кажуть шо люблять смерть, хоча як і всі її бояться коли вона приходить,це все гнилі понти, ше гниліші ніж гоповські....Життя прекрасне, все чорне то х**ня, то фальш, то сліпе розуміння жахливого.....Таких потвор мочив, можу і мочитиму.....І не жалію в скоєнному....Бо я не гоп, а той, хто реально розуміє їх необдарованих розумом людей...... :ura:
  • 0

#186 Olex

Генеральний писар

• Користувачі
  • 905 повідомлень

Відправлено 20.05.2007 – 22:41

Перегляд дописуНаціоналіст (20.05.2007 23:16) писав:

Готи, то є най-най тупіше з усіх субкультур які кажуть шо люблять смерть, хоча як і всі її бояться коли вона приходить,це все гнилі понти, ше гниліші ніж гоповські....Життя прекрасне, все чорне то х**ня, то фальш, то сліпе розуміння жахливого.....Таких потвор мочив, можу і мочитиму.....І не жалію в скоєнному....Бо я не гоп, а той, хто реально розуміє їх необдарованих розумом людей...... :ura:
Згода! :)

Перегляд дописуKassandra (20.05.2007 22:48) писав:

а обгунтувати думку?
Відповідь вище
  • 0

#187 zevezeisfine

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 82 повідомлень

Відправлено 20.05.2007 – 22:42

Наце, якщо так, то ти маєш рацію.
Я симпатизую тим готам, які мають стиль.
Ідеологія дійсно гнила.
  • 0

#188 Kassandra

Т-Сонятко

• СуперМодератори
  • 5187 повідомлень

Відправлено 21.05.2007 – 12:43

Не знаю вже вкотре,але знову напишу У ВСІХ СУБКУЛЬТУРАХ ЗАВЖДИ Є ПАЗЬОРИ..смерть не є метою для готів..а чорний..хм..то дуже практичний колір..мало плям видно :ura:
  • 0

#189 Olex

Генеральний писар

• Користувачі
  • 905 повідомлень

Відправлено 21.05.2007 – 13:11

Помоєму мололодим людям нічого робити - от займаються бо зна чим. Краще б у спортивні секції ходили а не театральний маскарад влаштовували. :ura:
  • 0

#190 Роланд

Purple haze all around

• Користувачі
  • 1007 повідомлень
  • Місто:Житомир

Відправлено 22.05.2007 – 07:40

Olex
І яку ж загрозу представляють готи для молоді?? Вони комусь злісно нав'язують свою ідеологію??

zevezeisfine
"Ідеологія дійсно гнила"
Ця ідеологія виникла не просто так, а як протидія наступу "низької" культури, духовної деградації...
Культ смерті і чорний колір - це лише одна сторона медалі, і ті готи, які не бачать іншої, справді належать до тих "ПАЗЬОРІВ", про яких писала Kassandra
  • 0

#191 tod

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 120 повідомлень

Відправлено 22.05.2007 – 09:04

Готи в переважній більшості нудні, з ними не можна нормально поспілкуватись, в них обмежене коло інтересів, а їхні твердження зазвичай непідкріплені ніякими аргументами. Хоча надіюсь, це просто період життя, який якщо і є у людей, то зазвичай проходить
  • 0

#192 Katod

вєтєран

• Користувачі
  • 3642 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 22.05.2007 – 10:16

готи-порвані колготи, хай ходять, чорнять, в них стан перманентної дипрсії, але всетаки це має пройти, якщо ти меломан, то просто виробиться з часом смак, а слухати все страшне, ізза того що там кричать і страшно грають, банально
  • 0

#193 Тихий Крик

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 382 повідомлень
  • Місто:Львівська обл., Броди

Відправлено 22.05.2007 – 16:04

Не путай готів з ЕМО
  • 0

#194 Eqilibrium

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 336 повідомлень
  • Місто:Сарни - Львів - Wadowice - ...

Відправлено 23.05.2007 – 13:28

Мені особисто подобається їхня музика, особливо коли поєднуються різні стилі. Я просто не бачив поганих прикладів, тому враження позитивне.
Головне ж щоб не перебільшували :ggggg: :ggggg:
  • 0

#195 Stray_Soul

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 220 повідомлень

Відправлено 01.06.2007 – 22:46

ніхто не думав що готи теж люди?а кожна людина має право на свої власні думки, ідеї, вподобання... невже було б цікавіше жити в суспільстві де у всіх однакові смаки, ідеї?....вам всім не здаєтся що кожен має право бути тим ким є насправді, а не вівцею в стаді на чолі з пастухом, який направляє стадо в те чи інше місце?зараз існує дуже багато субкультур та чому увага найбільше загострюєтся на готах та емо?невже ви, панове, нічого більше не знаєте?ви живете в своїх маленьких світах в яких немає місця для тих хто має інші погляди на життя....а хоч хтось, хоч колись пробував зрозуміти тих хто реалізує себе в тій чи іншій культурі?...чи краще не обтяжуйте себе "зайвою" інформацією і продовжуйте думати що кожна "людина в чорному" це ворог, істота з потойбіччя.....
  • 0

#196 Lactarius

Генеральний писар

• Користувачі
  • 976 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 02.06.2007 – 00:37

Я не розумію навіщо роздувати цю тему...
Я не читав повністю тому відповім на перше запитання.
ІМХО; Готів не люблять тому що серед них багато позерів, які думають шо вони тру-готичні, бо наряжаються в чорне і слухають Расмус і Хім і тому подібне.
  • 0

#197 Ярий

Старійшина

• Користувачі
  • 1734 повідомлень

Відправлено 08.06.2007 – 11:08

Та люди як люди, маю багато знайомих готів.....
  • 0

#198 tod

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 120 повідомлень

Відправлено 08.06.2007 – 11:59

Перегляд дописуStray_Soul (1.06.2007 23:46) писав:

ніхто не думав що готи теж люди?а кожна людина має право на свої власні думки, ідеї, вподобання... невже було б цікавіше жити в суспільстві де у всіх однакові смаки, ідеї?....вам всім не здаєтся що кожен має право бути тим ким є насправді, а не вівцею в стаді на чолі з пастухом, який направляє стадо в те чи інше місце?зараз існує дуже багато субкультур та чому увага найбільше загострюєтся на готах та емо?невже ви, панове, нічого більше не знаєте?ви живете в своїх маленьких світах в яких немає місця для тих хто має інші погляди на життя....а хоч хтось, хоч колись пробував зрозуміти тих хто реалізує себе в тій чи іншій культурі?...чи краще не обтяжуйте себе "зайвою" інформацією і продовжуйте думати що кожна "людина в чорному" це ворог, істота з потойбіччя.....

Девіз заходу в підтримку готів - "Готи теж люди" :yes: Якраз мені здається, що готи живуть в своїх маленьких світах і жаліються, що їх не розуміють, кожен їх розуміє по своєму і якщо хтось розуміє гота як ворога, ну то що ж... хто ж йому лікар...
Просто не імпонує мені їхня неохайність і обмежене коло інтересів, принаймні тих готів яких я знаю... Наприклад, сусідки мої, типу, - готки, теж кажуть, що їх ніхто не розуміє, посуд за собою не миють, а скажи ти їй щось, так скаже, що ти її не розумієш :D завжди кажуть, що всі їм вороги, але те що вони високі, типу, духовно, не заважає їм поносить всіх направо і на ліво.
А що до субкультур... то не назвав би це так, хоча дехто й гопів виокремлює, як певну субкультуру...

...Що ви хоч читаєте, готи?
  • 0

#199 wwwoops

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 12 повідомлень

Відправлено 12.06.2007 – 13:10

ГОТИ! :angry12:
Знаю я таких! У мене відношиння до них абсолютно негативне. Якщо людям немає чтого робити, вони беруть в голову якусь дурницю - готи - яскравий приклад таких людей!
У нас в класі також є такі! Я їх не розумію і повірте мені не намагаюся! У нас з ними ведеться якась ідеологічна війна. Я не знаю інших готів, але ці мене відверто дратують! І взагалі як на..й нада ці якісь субкультури! Це маячня! Які наслідки це матиме в майбутньому! Мало того, щ овони не дружать між собою: панки мочать нефорів, емо - то я взагалі мовчатиму, так вони щей інших гопами називають! Пішли вони всі! Задовдали! Тут один розказував (гот): "у нас типа можна з різними дівками зустрічатися, готи не знають ревності, нап по..й" А як його дівка кинула то став за нею бігати!!! :) ГОТ!!!

Я не бачив жодної симпатичної дічини між ними! (я не бачив інших готів, напевно дівчата гарні є)
А чим вони займаються:
Розпорядок дня:
Зранку йдуть в школу, щоб домовитися де будуть зустірчатися!
потом обзивають всих гопами - всі в свою чергу обзивають їх дібілами
ввечері накупляють шмурзяку (самий дишевий портвейн) потім валять на стройку (там наріки ширяються) , там бухають , коурять травку. Потім (якщо н епованістю бухі можуть піти на кладовище) . Оце тяга! Мені подобається такий образ життя!!!!! ;)

А є в нас ще нефори патлаті!! О то ще більше горе! Сатанюги! От що я можу сказати!

Я слухав і ТОЛ і [АМАТОРИ] і СОАД навіть менсона (там один класний саундтрек є з фільму). Але не натягував на себе чорну куртку посеред літа і ні відрощував немиті патли!

Я слухав репчину НУ і шо. я ж не надівав потягані джинси і блайзер і не ходи не понтувався!

Навіщо це все нада! :) Будьте нормальними людьми!

<RESPECT>
  • 0

#200 Kassandra

Т-Сонятко

• СуперМодератори
  • 5187 повідомлень

Відправлено 12.06.2007 – 17:59

wwwoops
Це не готи.Це - придурки..