Перейти до вмісту

Готи

Повідомлень в темі: 542

#121 Fashist

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 42 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Бандерштат

Відправлено 03.03.2007 – 09:36

Я взагаліто ненаю ! я не спілкувався так з готами !

але є одна історія !

Якось прогулююсь з друзями по замковій горі о годині так десятій вечора
і бачимо
під деровом дві готесси сидять по років 20 але пяні в стільку !
слова сказати не можуть!
ну ми десь годину розпитували звідкіля вони !
допомогли спуститись з гори купили води, вони протверезіли! та посадили на таксі !
Але тільки ми посадили їх на таксі (доречі за свої гроші) до нас бідійшли A.C.A.B (міліція) і двох затримала ! бо не було документів !

ОТ НЕФАРТ ! <_<

Повідомлення відредагував Fashist: 03.03.2007 – 09:37

• 0

#122 Re:z

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 584 повідомлень
  • Місто:К И Ї В

Відправлено 03.03.2007 – 21:22

Перегляд дописуKassandra (25.02.2007 13:11) писав:

ФАК ІТ ОЛЛ!!!
що за дурниці.... <_< ну який такий стандарт...просто замість того, щоб адаптувати слово,ми беремо чуже..
Це справді іншомовне.Ти ж не адаптуєш якось слово панк???Хоча це так само іншомовне,як і готесса....
ПС і не треба злі смайлики :blink:
  • 0

#123 Kassandra

Т-Сонятко

• СуперМодератори
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5187 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:сплячих левів

Відправлено 03.03.2007 – 22:36

ФАК ІТ ОЛЛ!!!
нюанс в тім,що певні слова можна адаптовувати(як от гот і готка)..а деякі - ні..(то й же ж панк)..граматика... <_<
..але якщо вже таке можливо,то чому б не адаптувати??? :blink:
  • 0

#124 Харитон

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 58 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 03.03.2007 – 22:43

Бабів-готок сексуальних бачив тільки в інеті, на наших вулицях - то страх Божий, таке враження що дуська з Крижополя приїхала в ПТУ вчитися і прочитала модню книжку "Як стати готкою (для петеушників)".
  • 0

#125 Evol

Старійшина

• Користувачі
  • 1846 повідомлень

Відправлено 03.03.2007 – 22:51

Перегляд дописуХаритон (3.03.2007 22:40) писав:

Бабів-готок сексуальних бачив тільки в інеті, на наших вулицях - то страх Божий, таке враження що дуська з Крижополя приїхала в ПТУ вчитися і прочитала модню книжку "Як стати готкою (для петеушників)".
а мені пощастило побачити дівчину-готку (принаймні мені так здалося) у нас в універі. і досить гарно виглядає я б сказав, викликає бажання з нею познайомитись і поспілкуватись <_<
  • 0

#126 Kassandra

Т-Сонятко

• СуперМодератори
  • 5187 повідомлень
  • Місто:сплячих левів

Відправлено 04.03.2007 – 00:12

Значить таак...розділ Балачка,а не Кохання..Харитону - 10%.за флуд...
  • 0

#127 Харитон

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 58 повідомлень

Відправлено 04.03.2007 – 01:09

Касандра, "будь прощє, і люді к тєбє патянуцца" :tryzub:

Щодо готів. І ще. Живу поруч з колишнім їхнім "логовом", зараз його по-моєму закрили (слава тобі Боже). Йду додому з тренування. Злий, потний, але давольний. Злий тому що придавило на 160 кг, ледве зняли...Ну це так, не про те :tryzub: Так от, іду, чую в кущах шось шевелиться. Ітіть наліво, підхожу ближче, йопересете, думаю, от я щас парочку спіймаю і скажу "я наступний"...Ніфіга. Блює одна красавіца готка, а ій подружка помогає. Я не витримав і сказав "гатічна. зачот.". На мене зразу "казьол" на чисто готській мові.

І ще раз кажу. Слухайте пунк, всьо буде пучком! ОІІІІІ!!!!! :prapor3:
  • 0

#128 g_i

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 19 повідомлень

Відправлено 04.03.2007 – 13:10

Перегляд дописуChukcha (12.11.2006 20:30) писав:

Багто людей м"яко кажучи не полюбляють готів,я ніяк не можу зрозуміти чому? Тому-що мало знають про цю субкультуру,чи тому-що їм не подобаються ЇХНІ погляди на життя? Також цікаво дізнатися про ваше ставлення до готів як таких та до готики взагалі!

готи?
їх просто не існує:prapor3: яка мова про субкультуру??

от візьму я начеплю на себе зелений комбінезон і проголошу прибульцем із космосу:tryzub: - тут то саме, лиш тільки люди чомусь взагалі звертають увагу на цю дурню.

люди збираються, називають себе готами, підкреслюють якось своє відношення до них - сидять, розмірковують на рахунок того хто справжній "гот" а хто гопнік:tryzub:

шо, вперше таке проходимо? то казали "диви яка реперська машина", то "диви який кіслотний прикид", а тепер "диви яка готична зачіска":tryzub:))))

тема не вартує навіть того посту шо я тут написав, бо її просто не існує.
чого тоді написав? - бо того шо тут так цікаво: треба мати п’ять повідомлень написаних шоби мати можливість постити лінка.

дяка організаторам за боротьбу зі "спамєрами", до яких я не відношуся - але із яким так само боряться;)
  • 0

#129 Юна_Лель

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 316 повідомлень
  • Місто:майжеЛьвів

Відправлено 04.03.2007 – 17:22

Зі справжніми готами особисто не знайома(лише з їх прототипами). Але загалом мені ця субкультура імпонує. Сьогодні прогулювалась під дощем по Личаківському кладовищі, фоткаючи старі пам'ятники. Потім стала на хвилинку...Атмосфера вражаюча:тиша, навколо лише мертве каміння,яке тобі ні в чому не дорікне і не скаже, що так, а що ні, все мертве, тільки ти і старезні віковічні дерева...Так по-готичному.
А ще люблю мереживо, без якого готи не можуть жити...а ше Nightwish.Але я не готка!)))
  • 0

#130 X_Huma_X

Fuck Your Opinion!

• Користувачі
  • 880 повідомлень

Відправлено 04.03.2007 – 17:32

Перегляд дописуЮна_Лель (4.03.2007 17:19) писав:

Зі справжніми готами особисто не знайома(лише з їх прототипами). Але загалом мені ця субкультура імпонує. Сьогодні прогулювалась під дощем по Личаківському кладовищі, фоткаючи старі пам'ятники. Потім стала на хвилинку...Атмосфера вражаюча:тиша, навколо лише мертве каміння,яке тобі ні в чому не дорікне і не скаже, що так, а що ні, все мертве, тільки ти і старезні віковічні дерева...Так по-готичному.
А ще люблю мереживо, без якого готи не можуть жити...а ше Nightwish.Але я не готка!)))
Даааа, ти шо, клааас, кладовище, все мертве, так класно, гатішно...... Фігня це все!!! :tryzub: Краще піди в ліс, коли сонечко там, пташки співають.... Мож тобі більше сподобається..... Шось, мля, цих готів розвелось..... капєц, ніби робити нєфіг..... все чорне, фу..... :prapor3: :tryzub: :tryzub: ;)
  • 0

#131 ЧиНеЗанадтоДовгийвМенеНік

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 258 повідомлень

Відправлено 04.03.2007 – 17:38

Перегляд дописуDickNose(Sic) (4.03.2007 17:29) писав:

Даааа, ти шо, клааас, кладовище, все мертве, так класно, гатішно...... Фігня це все!!! :tryzub: Краще піди в ліс, коли сонечко там, пташки співають.... Мож тобі більше сподобається..... Шось, мля, цих готів розвелось..... капєц, ніби робити нєфіг..... все чорне, фу..... :prapor3: :tryzub: :tryzub: ;)
І як ти ще Подеревянського не процитував??? Витримка! А що стосується готів то кожен має право на самовираження, мені пофіг гот хтось чи ні аби з ним можна було нормально поспілкуватися...
  • 0

#132 Evol

Старійшина

• Користувачі
  • 1846 повідомлень

Відправлено 04.03.2007 – 17:39

а ти не пробував колись просто постояти під дощем і послухати його звук? чи подивитись на захід сонця? радість може викликати не тільки сонечко і пташки, бо все це часто просто надто буденно і не викликає вже емоцій. правда це як який настрій ;)
  • 0

#133 X_Huma_X

Fuck Your Opinion!

• Користувачі
  • 880 повідомлень

Відправлено 04.03.2007 – 17:46

Перегляд дописуEvol (4.03.2007 17:36) писав:

а ти не пробував колись просто постояти під дощем і послухати його звук? чи подивитись на захід сонця? радість може викликати не тільки сонечко і пташки, бо все це часто просто надто буденно і не викликає вже емоцій. правда це як який настрій :tryzub:
Чуваааак, одне діло дощ там послухати, а друге по кладовищу гуляти :tryzub: і вдягати все чорне, не кажучи вже про бажання смерті..... :prapor3:
  • 0

#134 Tabletk@

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 328 повідомлень
  • Місто:Київ:)

Відправлено 04.03.2007 – 18:32

Перегляд дописуDickNose(Sic) (4.03.2007 18:43) писав:

Чуваааак, одне діло дощ там послухати, а друге по кладовищу гуляти :tryzub: і вдягати все чорне, не кажучи вже про бажання смерті..... :tryzub:

до речі, готи не завжди такі, а якщо ти нічого про них не знаєш, то спробуй погуглити іноді допомагає :prapor3:
  • 0

#135 X_Huma_X

Fuck Your Opinion!

• Користувачі
  • 880 повідомлень

Відправлено 04.03.2007 – 18:34

Перегляд дописуPrum@ (4.03.2007 18:29) писав:

до речі, готи не завжди такі, а якщо ти нічого про них не знаєш, то спробуй погуглити іноді допомагає :prapor3:
А нафіга мені гуглити, я ж не хочу дізнатись, щось більше про них..... Мені достатньо того шо я бачу/бачив, фігня це всьо, нєфіг людям робить..... :tryzub: :tryzub: :tryzub:
  • 0

#136 Юна_Лель

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 316 повідомлень

Відправлено 04.03.2007 – 18:45

Я люблю сонце!І ліс!Просто захотілося поділитись враженнями від сьогоднішньої прогулянки. Бо дійсно було гарно і приємно, до чого б це не відносити!
  • 0

#137 into the chasm

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 53 повідомлень

Відправлено 04.03.2007 – 18:51

DickNose(Sic), а що ти маєш проти прогулянок по кладовищу? цілком прикольно )))) особливо з гарними готичними дівчатками )
для цього взагалі то й готом не потрібно бути, просто інколи хочеться так погуляти, не одним же містом..
  • 0

#138 ЧиНеЗанадтоДовгийвМенеНік

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 258 повідомлень

Відправлено 04.03.2007 – 18:57

Перегляд дописуinto the chasm (4.03.2007 18:48) писав:

DickNose(Sic), а що ти маєш проти прогулянок по кладовищу? цілком прикольно )))) особливо з гарними готичними дівчатками )
для цього взагалі то й готом не потрібно бути, просто інколи хочеться так погуляти, не одним же містом..
Можливо, але тут вирішальним фактором є "гарні готичні дівчата", а не "прогулянка по кладовищу"
  • 0

#139 Evol

Старійшина

• Користувачі
  • 1846 повідомлень

Відправлено 04.03.2007 – 19:23

Перегляд дописуDickNose(Sic) (4.03.2007 17:43) писав:

Чуваааак, одне діло дощ там послухати, а друге по кладовищу гуляти :tryzub: і вдягати все чорне, не кажучи вже про бажання смерті..... :prapor3:
ну не знаю... не гуляв, але й не бачу в цьому нічого такого.. а от про чорне Юна_Лель здається не згадувала... і ще, вона писала, що фоткала... це ж свого роду мистецтво :tryzub:
  • 0

#140 Юна_Лель

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 316 повідомлень

Відправлено 04.03.2007 – 19:29

Перегляд дописуEvol (4.03.2007 19:20) писав:

ну не знаю... не гуляв, але й не бачу в цьому нічого такого.. а от про чорне Юна_Лель здається не згадувала... і ще, вона писала, що фоткала... це ж свого роду мистецтво :prapor3:
Дякую за підтримку! :tryzub:
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних