Перейти до вмісту

Фотозагадка

Повідомлень в темі: 1221

#941 Aquarius-ka

Цьотка-з-Занзібару

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 928 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:На тамтім боці

Відправлено 18.07.2012 – 17:00

Дякую, Бобре, за допомогу, поки я спала :)

Перегляд дописуGlobetrotter (18.07.2012 – 07:03) писав:

може наповнювалася вона якимись духм'яними травами, виконувала роль дезодоранту?
Так, можна сказати, що дезодоранту. Там могли насипати пахучі солі або вкладати губку, просочену ароматним оцтом ( винеґар - оцет по англ.)
Дами, коли їхали вулицями міста, в ті часи без каналізації, нюхали свої пуделочка, щоб освіжитись. Або ще їм давали нюхати, коли вони "благородно вмлівали", що було ознакою доброго тону в ті часи. Це якраз ті "нюхальні солі" з літератури. Форму маківки бачу вперше, але є багато у формі різних коробочок і ладанок.
Бобер провів розшук і знайшов, що інша маківка продалась на ібеї у травні за ще вищу суму - 795 дол.

А у нас в селі, як пам*ятаю з дитинства, жінки літом брали до церкви, де треба було стояти годинами в духоті, м*ятку і ружу, і нюхали час від часу.

А ще я стала "Писарем" у цій темі :shy:
  • 1

#942 Друг Бобер

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1966 повідомлень
  • Стать:Чоловік

Відправлено 18.07.2012 – 17:07

Перегляд дописуAquarius-ka (18.07.2012 – 17:00) писав:

Дякую, Бобре, за допомогу, поки я спала :)

Так, можна сказати, що дезодоранту. Там могли насипати пахучі солі або вкладати губку, просочену ароматним оцтом ( винеґар - оцет по англ.)
Дами, коли їхали вулицями міста, в ті часи без каналізації, нюхали свої пуделочка, щоб освіжитись. Або ще їм давали нюхати, коли вони "благородно вмлівали", що було ознакою доброго тону в ті часи. Це якраз ті "нюхальні солі" з літератури. Форму маківки бачу вперше, але є багато у формі різних коробочок і ладанок.
Бобер провів розшук і знайшов, що інша маківка продалась на ібеї у травні за ще вищу суму - 795 дол.

А у нас в селі, як пам*ятаю з дитинства, жінки літом брали до церкви, де треба було стояти годинами в духоті, м*ятку і ружу, і нюхали час від часу.

А ще я стала "Писарем" у цій темі :shy:
Завжди радий допомогти. : )))
Приємно, що цікаво комусь розгадувати, а не давати відповідь, десь знайдену. Схоже, що Globetrotter просто здогадався.
  • 1

#943 Globetrotter

волоцюга

• Користувачі
  • 1465 повідомлень
  • Місто:Лева

Відправлено 18.07.2012 – 20:04

Перегляд дописуДруг Бобер (18.07.2012 – 17:07) писав:

Завжди радий допомогти. : )))
Приємно, що цікаво комусь розгадувати, а не давати відповідь, десь знайдену. Схоже, що Globetrotter просто здогадався.
не просто вгадав, а дійшов логічно: перший мій постріл був про тютюн тому, що на фотці я побачив щосьподібне до папірця, на який насипають тютюн. але ця відповідь не пройшла, хоча була дуже близько до мети, звідси другий постріл про пахощі, дезодорант. це елементарно, Ватсон :)

Можу загадувати?
  • 1

#944 Друг Бобер

Старійшина

• Користувачі
  • 1966 повідомлень

Відправлено 18.07.2012 – 20:33

Перегляд дописуGlobetrotter (18.07.2012 – 20:04) писав:

не просто вгадав, а дійшов логічно: перший мій постріл був про тютюн тому, що на фотці я побачив щосьподібне до папірця, на який насипають тютюн. але ця відповідь не пройшла, хоча була дуже близько до мети, звідси другий постріл про пахощі, дезодорант. це елементарно, Ватсон :)

Можу загадувати?
Я ж про це і сам кажу, що здогадалися :) А я знайшов і мені було цікаво, чи можна здогадатися логічно, мої сподівання виправдалися - можна.
Тож доречно було би і загадати, якщо є уже за традицію загадувати загадку тому, хто відгадав. Тож які питання. Маєте щось цікаве - давайте.
  • 0

#945 Globetrotter

волоцюга

• Користувачі
  • 1465 повідомлень

Відправлено 18.07.2012 – 21:25

отже така проста загадка: дія відбувається в словацьких Татарах, - чим займається цей чоловік, яка в нього професія
Зображення
  • 0

#946 Nameless One

ЧВ

• СуперМодератори
  • 2259 повідомлень

Відправлено 18.07.2012 – 21:34

А що то за штука в нього на спині?
Будемо думати логічно. У дядька наплічник майже порожній. Значить іде ненадовго. Можливо навіть без ночівлі, а зупинився десь в таборі, на метеостанції чи ще десь. Йде щось зібрати або виміряти.
Можливо якийсь геодезист чи щось типу того.
  • 0

#947 Друг Бобер

Старійшина

• Користувачі
  • 1966 повідомлень

Відправлено 18.07.2012 – 21:37

Можливо просто це пастух, ще такий варіант. А з рюкзака виступає розкладний стілець.
  • 0

#948 Nameless One

ЧВ

• СуперМодератори
  • 2259 повідомлень

Відправлено 18.07.2012 – 21:40

Хто зна. На пастуха щось не схожий. Хоча в Словаччині пастухи можливо інакше виглядають.
  • 0

#949 Друг Бобер

Старійшина

• Користувачі
  • 1966 повідомлень

Відправлено 18.07.2012 – 21:47

А як щодо варіанту, що може якийсь митець. От цікаво, які в них є народні музичні інструменти, типові словацькі, можна глянути, поцікавитися. Ще в рюкзаку може стирчати мольберт (як варіант), тоді це художник. Поки не маю інших варіантів.
  • 0

#950 Globetrotter

волоцюга

• Користувачі
  • 1465 повідомлень

Відправлено 18.07.2012 – 22:02

чудово! я не думав, що поставлю вас в глухий кут :wink2:
поки що всі версії далекі від правди.
  • 0

#951 Aquarius-ka

Цьотка-з-Занзібару

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 928 повідомлень
  • Місто:На тамтім боці

Відправлено 18.07.2012 – 23:07

Може рослини які збирає, едельвейси, чи що?
  • 0

#952 Globetrotter

волоцюга

• Користувачі
  • 1465 повідомлень

Відправлено 19.07.2012 – 06:27

Перегляд дописуAquarius-ka (18.07.2012 – 23:07) писав:

Може рослини які збирає, едельвейси, чи що?
збирає едельвейси і в мішок їх скидає... :)
відповідь невірна.
  • 0

#953 Друг Бобер

Старійшина

• Користувачі
  • 1966 повідомлень

Відправлено 19.07.2012 – 08:24

Ще, можливо, альпеніст або інший екстримал, спортсмен цього типу. У рюкзаку має для цього обладнання.

На таку думку підштовхує те, що чоловік у горах із дивними речами, а ще ходить по каменях. Можливо це просто якесь кріплення.
Хоча екстримали не ходять самі, їх мала би бути група, оскільки у разі якогось випадку, буде підтримка. Але можна припустити, що чоловік йшов першим у групі, яка йшла ширенгою, а його хтось позаду сфотографував, наймовірніше людина, яка йшла за ним.

Що ж ще можна в горах робити з такими дивними речами?

Але розгадувати цікаво. :)

Ще припускаю, що цей чоловік, обслуговує сферу туризму: можливо, забезпечує щось для тих же альпеністів та інших туристів, спортсменів, екстрималів. .Наприклад, встановлює якесь обладнання в горах, чи на скелях, за яке можна зачепитися, прив'язати шнурки.
  • 0

#954 Globetrotter

волоцюга

• Користувачі
  • 1465 повідомлень

Відправлено 20.07.2012 – 07:22

Перегляд дописуДруг Бобер (19.07.2012 – 08:24) писав:

Ще припускаю, що цей чоловік, обслуговує сферу туризму: можливо, забезпечує щось для тих же альпеністів та інших туристів, спортсменів, екстрималів. .Наприклад, встановлює якесь обладнання в горах, чи на скелях, за яке можна зачепитися, прив'язати шнурки.
пішов в правильному напрямку, але в кінці схибив :)
вже тепло...
  • 0

#955 Друг Бобер

Старійшина

• Користувачі
  • 1966 повідомлень

Відправлено 20.07.2012 – 08:02

Перегляд дописуGlobetrotter (20.07.2012 – 07:22) писав:

пішов в правильному напрямку, але в кінці схибив :)
вже тепло...
І цікавіше. :) Маю ще варіант, що може він обслуговує канатну дорогу або підйомники, можливо якийсь механік, що ті підйомники встановлює, обслуговує, ремонтує.
Загадка вартує того, щоби її розгадувати. Треба подумати, може в мене або в когось будуть ще варіанти.

Ще, можливо, обслуговує турбази. Можна і припускати, що здійснює якийсь сервіс для спалеологів, хоча навряд, що останнє правильна відповідь.
  • 0

#956 Globetrotter

волоцюга

• Користувачі
  • 1465 повідомлень

Відправлено 20.07.2012 – 16:17

Перегляд дописуДруг Бобер (20.07.2012 – 08:02) писав:

Ще, можливо, обслуговує турбази. Можна і припускати, що здійснює якийсь сервіс для спалеологів, хоча навряд, що останнє правильна відповідь.
це все загальні фрази. треба сказати конкретно, - чим він там займається. того, що ви бачите на фото цілком достатньо, щоб назвати його професію. дерзайте!
  • 0

#957 Друг Бобер

Старійшина

• Користувачі
  • 1966 повідомлень

Відправлено 20.07.2012 – 17:55

Перегляд дописуGlobetrotter (20.07.2012 – 16:17) писав:

це все загальні фрази. треба сказати конкретно, - чим він там займається. того, що ви бачите на фото цілком достатньо, щоб назвати його професію. дерзайте!
Ну і зацікавили ви мене. :) Добре було би, якби народ був би активніший.
Я думаю, що думати треба в тому напрямку, що все-таки, його робота зв'язана з печерами. Ось трошки поцікавився про туризм в Словачинні, знайшов таке цікаве місце, як Демановська яскиня (печера). У ній водять туристів, ведуться екскурсії.
Речі у наплічнику в пана специфічні. Згори стирчить ніби якась дерев'яна річ. Внизу - щось схоже на металеві речі округлої форми. Можливо це специфічне обладнання для роботи в печері.
Припускаю, що це може бути монтажник сходів у печері для туристів.

А також не тільки сходів, а й скажемо так, доріжок, вони в печерах ніби подібні до дерев'яної підлоги. Також і перил.

Хоча монтажник мав би бути більше захищений, мати якусь каску на голові чи шолом. Може просто ремонтує ці всі сходи і шляхи?

Щоби було більше зрозуміліше, про що я говорю, публікую фото печери.
Зображення

Зображення

Повідомлення відредагував Друг Бобер: 20.07.2012 – 17:42

• 1

#958 wizm

Старійшина

• Користувачі
  • 1133 повідомлень
  • Місто:Дике поле

Відправлено 20.07.2012 – 18:01

А може то звичайний гляциолог?
  • 0

#959 Маківка

пані Ексцентричність

• Заблоковані
  • 3933 повідомлень
  • Місто:Країна казкових мрій

Відправлено 20.07.2012 – 18:12

А може, то звичайний гід?
  • 0

#960 Globetrotter

волоцюга

• Користувачі
  • 1465 повідомлень

Відправлено 20.07.2012 – 23:52

Не монтажник чого б то не було в печерах, не гляціолог, не гід.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 2

0 користувачів, 2 гостей, 0 анонімних