Перейти до вмісту

Чому українські зірки починають співати російською?

Повідомлень в темі: 87

#61 Іван12

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 96 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Велике і славне місто Малий Гвіздець

Відправлено 21.02.2013 – 21:12

Перегляд дописуshіver2005 (15.01.2013 – 14:56) писав:

Західна Україна розмовляє на суржику. Львів, Івано-франківськ, Тернопіль - суржик на суржику. "Получається, понятно, канєшна, да, всьо" - перше що спадає на думку від їхньої "любові" до Батьківщини.
Я от даю гарантію що тим кого ти чув нормальна, чиста мова не потрібна, їм потрібно або просто щоб їх поважали за те що вони патріоти або вони хочуть і виправдовують цим деякі свої дії.Також ти міг побачити суржик у діалекті хоч він у цій цитаті не зображений.Багато людей хотіли б замінити їх на українські слова, але або не знають таких або їм ліньки знайти ці слова.І взагалі а ти як думав будуть говорити люди коли навкруги велика частина тексту російскою і тому люди повільно набираються від неї слів з телебачення і Інтернету.
  • 0

#62 MqM

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 620 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 22.02.2013 – 12:11

шлюхам більше платять...що ще?
  • 0

#63 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5092 повідомлень
  • Місто:найкраще на планеті

Відправлено 22.02.2013 – 12:17

Перегляд дописуshіver2005 (22.02.2013 – 12:06) писав:

Люди розмовляють так, як хочуть. І коли людина каже, що спілкується українською, у 99% це суржик. Іще одне - не кожен може розпізнати суржик.
цікаво, а "маскофскій" діалект це теж можна вважати суржиком? а "окання" яке є в деяких регіонах Росії? а на Сході України розмовляють чистою російською?
інколи помічав за собою, що проскакують слова які не мали б проскакувати і став слідкувати за своєю мовою. Включив в свій лексикон такі слова як намет замість палатка, потяг замість поїзд і таке інше.
Мені все одно, що там каже той вшивер, особисто я вважаю що спілкуюсь українською
  • 0

#64 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • 5092 повідомлень

Відправлено 22.02.2013 – 12:37

Перегляд дописуshіver2005 (22.02.2013 – 12:31) писав:

Палатка і поїзд - це не суржик, а українські слова. Отже, до усвідомлення суржику ти ще не дійшов, бо як я писав вище не кожен може визначити суржик.
треба тебе призначити головним суржиковизначником країни
  • 0

#65 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • 5092 повідомлень

Відправлено 22.02.2013 – 12:44

Перегляд дописуshіver2005 (22.02.2013 – 12:41) писав:

Визначальник, а не визначник, різницю ж треба відчувати... я думаю вже не допоможе жодне призначення, доки люди не почнуть думати.
:alakh:
  • 0

#66 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень
  • Місто:Геєна огненна, вул Петра і Павла 666.

Відправлено 22.02.2013 – 22:51

Перегляд дописуshіver2005 (22.02.2013 – 12:31) писав:

Мавпа, яка знайшла банан і жадібно його поїдає теж вважає, що вона цар всесвіту. До речі, типове російське жлобство у щось вірити і навіть коли вказують на помилки обурюватись і продовжувати самонавіювання, як це мило, по-моєму тобі пора у чергу за паспортом РФ :) Впізнаю у тобі мешканця Москви :D
То він не служив у військах радянської армії. Через це і незнає чим і як відрізнялись москвичі від решти. За це їх і не любили. Виявляється що такі ж "москвичі" є і в Україні.

Перегляд дописуІван12 (21.02.2013 – 21:12) писав:

Я от даю гарантію що тим кого ти чув нормальна, чиста мова не потрібна, їм потрібно або просто щоб їх поважали за те що вони патріоти або вони хочуть і виправдовують цим деякі свої дії.Також ти міг побачити суржик у діалекті хоч він у цій цитаті не зображений.Багато людей хотіли б замінити їх на українські слова, але або не знають таких або їм ліньки знайти ці слова.І взагалі а ти як думав будуть говорити люди коли навкруги велика частина тексту російскою і тому люди повільно набираються від неї слів з телебачення і Інтернету.
Шо ти тут оце, нагородив ?..хто тебе цьому навчив ? Яке відношення мають написи російською мовою до західноукраїнського суржику ?..ніякого. Хіба коли, в 1939 році, західна Україна увійшла до складу Української РСР, там говорили українською ?...без суржика ? Адже так виходить після твоїх звинувачень що нині : " навкруги велика частина тексту російскою". А ще виходить що ті написи, російською, панували в західній Україні раніше, до часу її приєднання.
Тепер, щодо звинувачень російської мови. Десь там, Шівер, справедливо сказав "воно так як є". Що це означає ? Означає це ось що. Ніхто не сперечається з тим фактом що за часів СРСР єдиною державною мовою була російська. Щоправда, тут потрібно зробити поправку. Велика частина печатної продукції, освітянської...та навіть державних постанов всередині республіки видавались на рідній мові. Це могли бути буквар...читанка...решта шкільної літератури...це могла бути республіканська газета...це могла бути постанова уряду України...і так далі. Але ж, незабуваймо фразу Шівера "так як є". Тобто, ви призвались до лав армії на території України. Казах призваний на своїй. Узбек...естонець...литовець...грузин...вірменин...і так, пятнадцять мов. Кожен призивник пише власну автобіографію рідною мовою. Попадає служити на Дальній схід. Хто змноже прочитати вашу "особисту справу" ?...хто ? Та нехай навіть грузин чи узбек, дагестанець чи естонець попаде для служби до України. І що ? Це щось змінювало супроти Далекого сходу в Росії ? Чи мо кожен офіцер радянської армії повинен був достеменно знати 15 мов ? Де це воно таке є ? І скільки буде коштувати навчання такого офіцера ? Який час потрібен для такого навчання ? Коли ж він служити буде ? І це тільки один приклад. Ось що таке, Шіверове, "так як є" котре, закономірно, випливає із : "так як було", себто з нашої недавньої історії. І якби тут хто не горлопанив, змінити цю історію неможливо. Ми приречені з нею жити. А раз воно так, то потрібно бути мудрими реалістами у своїх висновках а не просто штовхати радикальні гасла.

Повідомлення відредагував Безбожник: 22.02.2013 – 23:16

• 3

#67 Іван12

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 96 повідомлень
  • Місто:Велике і славне місто Малий Гвіздець

Відправлено 23.02.2013 – 17:31

Перегляд дописуБезбожник (22.02.2013 – 22:51) писав:

Тепер, щодо звинувачень російської мови. Десь там, Шівер, справедливо сказав "воно так як є". Що це означає ? Означає це ось що. Ніхто не сперечається з тим фактом що за часів СРСР єдиною державною мовою була російська. Щоправда, тут потрібно зробити поправку. Велика частина печатної продукції, освітянської...та навіть державних постанов всередині республіки видавались на рідній мові. Це могли бути буквар...читанка...решта шкільної літератури...це могла бути республіканська газета...це могла бути постанова уряду України...і так далі. Але ж, незабуваймо фразу Шівера "так як є". Тобто, ви призвались до лав армії на території України. Казах призваний на своїй. Узбек...естонець...литовець...грузин...вірменин...і так, пятнадцять мов. Кожен призивник пише власну автобіографію рідною мовою. Попадає служити на Дальній схід. Хто змноже прочитати вашу "особисту справу" ?...хто ? Та нехай навіть грузин чи узбек, дагестанець чи естонець попаде для служби до України. І що ? Це щось змінювало супроти Далекого сходу в Росії ? Чи мо кожен офіцер радянської армії повинен був достеменно знати 15 мов ? Де це воно таке є ? І скільки буде коштувати навчання такого офіцера ? Який час потрібен для такого навчання ? Коли ж він служити буде ? І це тільки один приклад. Ось що таке, Шіверове, "так як є" котре, закономірно, випливає із : "так як було", себто з нашої недавньої історії. І якби тут хто не горлопанив, змінити цю історію неможливо. Ми приречені з нею жити. А раз воно так, то потрібно бути мудрими реалістами у своїх висновках а не просто штовхати радикальні гасла.
Ось тут і розписана причина чому зірки переходять на російську.Або в двох словах - аудиторія в рази більша.
  • 0

#68 Armando

Старійшина

• Користувачі
  • 1795 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 23.02.2013 – 21:22

Перегляд дописуshіver2005 (22.02.2013 – 12:06) писав:

Як ведучий вечірнього онлайн шоу в інеті можу ствердно відповісти
так ти зірка! дай лінк на шоу
  • 0

#69 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 23.02.2013 – 21:53

Перегляд дописуІван12 (23.02.2013 – 17:31) писав:

Ось тут і розписана причина чому зірки переходять на російську.Або в двох словах - аудиторія в рази більша.
Нічого ти, хлопче, не зрозумів. Яким борком, тут, кількість аудиторії ? Яким чином, ця кількість, залежить від мови виконання ?...ніяким. Ту ж Ротару (хоч я і не є її прихильник) слухали залюбки від "краю до краю"...а вона тоді співала 90 відсотків, українською. Той же Анатолій Соловяненко, розкішно виконуючи, "Ніч яка місячна", змушував завмирати серця не тільки українських жінок але і росіянок...та хоч якуток, блін ! То же Анатолій Мокренко був кумиром величезної кількості москвичок...той же Дмитро Гнатюк зі своєю "Марічкою" зволожував очі навіть представницям Чукотки, Та ж Євгенія Мірошниченко виконувала "Ти до мене не ходи" на біс, і в Києві, і в Москві і де завгодно... навіть в Японії. За "Гандця киця" я взагалі не кажу. Це шедевр, який успішно конкурував з найкращими водевілями "велікого і могучєго". І це далеко не весь перелік. А знаєш чому ці виконавці мали такий успіх хоч і співали українською ?...не знаєш. Тому що це були справжні зірки найвищого гатунку. А оця смішна тема яку тут створили розлядачи "зірок", це для дітвори. Нинішні "зірки" супроти отих котрі навіть в часи СРСР мали такий шаленний успіх, не годяться навіть на роль манюнького жарючка у моєму каміні, біля якого я зараз сиджу....хоча винятки, є. І дуже високого лету. Та ж, Тетяна Лукянець, наприклад. Незнаю як нині, раніше вона була "штатним" сопрано у Віденській опері. Але про неї, тут, щось ніхто ні гу-гу. А вона ж бо, ця надзвичайно талановита співачка, є ваша сучасниця.
Оце тобі і вся казочка про кількість аудиторії.

ПС. Перепрошую. Я назвав Лукянець, Тетяною, думаючи в той момент...втім, не має значення що я думав...звичайно ж, Вікторія Лукянець.

Повідомлення відредагував Безбожник: 23.02.2013 – 22:11

• 1

#70 Teo

бовдур, булька, кулька, круть!

• Користувачі
  • 2841 повідомлень

Відправлено 23.02.2013 – 22:12

Перегляд дописуArmando (23.02.2013 – 21:22) писав:

так ти зірка! дай лінк на шоу
пацан к успєху йдьот, шотипанімаєш
  • 0

#71 Armando

Старійшина

• Користувачі
  • 1795 повідомлень

Відправлено 24.02.2013 – 06:20

І якби тут хто не горлопанив, змінити цю історію неможливо. Ми приречені з нею жити. А раз воно так, то потрібно бути мудрими реалістами у своїх висновках а не просто штовхати радикальні гасла.
полиште упаднічеські настрої... ми їх зараз бац! бац! бац! - і мимо :wink2:
ніхто не приречений жити зі спогадами чи травмою.
Змінити історію можна, це лише написи в книжках. :blush: Можна насамперед змінити ставлення до неї, що і треба робити. Більшість історії - спогади, які з роками тьмяніють і відходять в небуття.

Повідомлення відредагував Armando: 24.02.2013 – 06:21

• 0

#72 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 24.02.2013 – 13:09

Перегляд дописуArmando (24.02.2013 – 06:20) писав:

полиште упаднічеські настрої... ми їх зараз бац! бац! бац! - і мимо :wink2:
Ну...по перше, кіногерой цигана Миколи Сліченка зі своїм, "бац бац - і мимо" мене ніколи не приваблював. З одного боку, я не люблю циган, а з іншого, фільм "Трембіта" не вважаю таким уже цікавим. Звичайнісіньке спотворення речей щодо західного регіону України. Фільм вийшов зовсім не смішним, швидше, тупорилим. По друге, з фразою "упаднічеські настрої", це не до мене...ти помилився адресою, Armando. І нарешті. Ти назву теми памятаєш ?...чи ні ? Адже ти, особисто, автор цієї теми. А в ній, наскільки я розумію, мова про мистецтво та про митців. І що ж ти тут кажеш ? Змінити історію ? Іторію, чого ? Мистецтва ?

Цитата

ніхто не приречений жити зі спогадами чи травмою.

Цитата

Змінити історію можна, це лише написи в книжках. :blush: Можна насамперед змінити ставлення до неї, що і треба робити. Більшість історії - спогади,якіз роками тьмяніють і відходять в небуття.
Чо, серйозно ? А ти, отут в теревенях, багато користувачів мого віку зустрічав ?....жодного. Та я, супроти багатьох з вас, значно молодший що в переносному що в прямому сенсі. І цей висновок я роблю спираючись на твій погляд щодо мого сприйняття, як минулого, так і майбутнього. Люди мого віку, в основному, сидять біля підїзду і теліпають "сплєтні" а не вивчають компютер. А те що я сказав про виконавців недалекого минулого, є не застарілі погляди чи якась там ностальгія. Навпаки, це вдале порвняння. І воно до місця по тій причині що для тих, справжніх зірок минулого, як і нинішніх "зірок", сцена була, з одного боку "заробітком на шматок хліба" а з іншого, вони ще і "жили" цим. Це був "стан їх душі" інкше вони не змогли б так проникливо виконувати. А у нинішніх, є тільки ""заробітком на шматок хліба", себто бабло, і ніякого стану душі.
Я, до прикладу, є прихильником Вагнера. Так вийшло що саме його твори "чіпляють" кожен закапелок моєї душі. І що ? Потрібно змінити відношення до них по причині "історичного тьмяніння" ? Шо за хрєнь ? Це ми, прийде час, потьмяніємо і перегниєм у земельці, а твори Вагнера будуть слухати, яко, "свіженькі", і через наступні століття.

Цитата

Змінити історію можна, це лише написи в книжках.
Це для дуже розумних, воно є, "написи в книжках". Насправді ж, це реальні події. Написи в книжках можна змінити...стерти...а от реальні події минулого - чорта з два. Їх можна тільки подати в спотвореному вигляді, однак реальність подій що відбулися, від цього, не зміниться.
  • 2

#73 Armando

Старійшина

• Користувачі
  • 1795 повідомлень

Відправлено 08.03.2013 – 07:46

себто з нашої недавньої історії. І якби тут хто не горлопанив, змінити цю історію неможливо. Ми приречені з нею жити.
спробую викласти думку простіше, без натяків і т.і.
так був період "окупації" чи входження до складу імперій останні 100-200 років, що звичайно має свій вплив на музикантів, репертуар, мову на якій співають.
Але багато чого в про історію періоду 1850-1990 ми знаємо переважно з історії, яку викладають у школі та пропаганди.
Якщо порівняти вплив на попсу, масове мистецтво російсьої імперії та австрійської, поляків - він різний. Ми вже не пам’ятаємо українських співаків, які мали в репертуарі польські та німецькі пісні, а такі повинні були бути в 1850-1939 на землях ЗУ.
Повернемось до періоду 1945-1991рр. Вплив спецслужб та чиновників на артистів, що співають українською був, згадаємо хоч як "травили" і створювали важкі умови праці тій же Матвієнко та іншим. Історію В. Івасюка.

Але ми можемо "забути" про тиск на артистів, змінити відношення до впливу системи на співака, митця.
Головне щоб ми пам’ятали шедеври, які створені у ті часи, "Червону руту", "Хуторяночку", та багато інших.

повернемось до сьогоденння 1991-2012.
в 90-ті роки відбувся вибух украномовних пісень та співаків, ми їх всі добре пам’ятаємо. Є багато гуртів та співаків, що співають українською зараз і роблять це на високому професійному рівні - Скрябін, ОЕ, Мандри, Гайдамаки.
Але треба розуміти, що тиск в ЗМІ, пресі, інтернеті на все українське, вичавлювання з єфіру україномовного контенту, від FM радіо до телеканалів останні 5 років має місце. Відповідно може бути вплив на продюсерів з певною метою.

Наприклад в мене склалось враження, що україномовні гурти не допускають до ефіру через "неформат", пускають максимум "співаючі труси".
Але 50-60мільйонний народ в будь-якому випадку буде слухати пісні своєю мовою. Хоч через інтернет-радіо, хоч через mp3 плеєри та телефони.
незалежно від того в якій частині Землі живе українець. Але потрібно повернути українську мову на загальнонаціональні телеканали, на музичні канали, повинна бути певна політика.

криза 2008-2013рр дала вдосталь матеріалу для співаків, ось наприклад така гостросоціальна пісня українською
http://tereveni.org/...post__p__809101

Повідомлення відредагував Armando: 08.03.2013 – 07:20

• 0

#74 Gloria

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 41 повідомлень

Відправлено 29.03.2013 – 12:31

думають, що таким чином зразу автоматично здобудуть популярність в росії, ага
не так все прсото
он, вакарчук - відомий в Росії, а співає українською
  • 0

#75 Oliva

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 30 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Львів

Відправлено 21.04.2013 – 18:36

Російською починають співати ті, що орієнтуются на російську публіку, бо в них ринок набагто більший ніж в нас )
  • 0

#76 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 21.04.2013 – 21:06

Перегляд дописуArmando (08.03.2013 – 07:46) писав:

Ми вже не пам’ятаємо українських співаків, які мали в репертуарі польські та німецькі пісні, а такі повинні були бути в 1850-1939 на землях ЗУ.
Гм...а з якої такої радості в названі тобою роки, на землях ЗУ повинні були співати, українською ?

Цитата

створювали важкі умови праці тій же Матвієнко та іншим. Історію В. Івасюка.
Щодо Ніни Матвієнко...сьогодні послухати, то багато хто з митців того часу чомусь почали жалітись...деякі так розказують наче, як скажімо Левко Лукяненко, сиділи у вязницях. Ніна Матвієнко не належала до "обділених долею" в питанні виступів в радянські часи. І я це бачив, а не звідкілясь чув. Вона достатньо часто мала виступи як на українському телебаченні так і всесоюзному. Я тобі, Армандо, нагадаю що була ще така штучка як радіо. Воно є і нині. Але не всесоюзне, як тоді. Так от там, Ніна Матвієнко звучала по каналх всесоюзного та республіканського радіо, досить часто. Щодо Володимира Івасюка, я навіть говорити не хочу. Навколо його передчасної смерті існує скільки всілякої спекуляції і брехні що....це не до мене. Я не христянин і теліпати язиком про поважаємого мною покійника, не маю наміру. Можу сказати тільки одне : ні тобі, особисто, ні мені, невідомо про причини смерті Івасюка. Вони могли бути будь якими.

Цитата

Але ми можемо "забути" про тиск на артистів,
Тільки не потрібно бачити одне і закривати очі на друге. Тиск на артистів був...є він і нині. І навіть з боку таких осіб котрих ти, очевидно, вважаєш вже вільними людьми демократичного напрямку. Ну то я тобі наведу тільки один приклад. В часи майдану співак Кузьма, на 5-му каналі заявив на адресу Могилевської : (приблизно) ти для мене не існуєш...я тебе більше в упор не бачу. Щось таке. І повязане це було з тим, що "рєбята"-митці розділились по різних політичних таборах на концертах у Києві та Донецьку. Що це як не політичний тиск ? Будеш заперечувати ? Я про це згадав бо якраз дивився програму.

Цитата

Є багато гуртів та співаків, що співають українською зараз і роблять це на високому професійному рівні - Скрябін, ОЕ, Мандри, Гайдамаки.
Ну це...."на вкус і цвєт".

Цитата

Наприклад в мене склалось враження, що україномовні гурти не допускають до ефіру через "неформат", пускають максимум "співаючі труси".
Тпрууууу ! Стоять Сіра !....так ти ж тільки но назвав серед високопрофесійних виконавців, Скрябіна. Ніфіга не розумію таку "логіку" щодо "співаючих трусів".

Цитата

Але 50-60мільйонний народ в будь-якому випадку буде слухати пісні своєю мовою.
незалежно від того в якій частині Землі живе українець
Ну я б не наважився б говорити від імені 50 міліонів.

Цитата

. Але потрібно повернути українську мову на загальнонаціональні телеканали, на музичні канали, повинна бути певна політика.
Як тільки у мистецтві зявляється політика...навіть якщо це, "певна політика", воно перестає бути мистецтвом.

Повідомлення відредагував Безбожник: 21.04.2013 – 21:09

• 0

#77 Зварич

Старійшина

• Користувачі
  • 1056 повідомлень
  • Місто: перерви між допитами

Відправлено 23.04.2013 – 21:04

Я от випадково натрапив... 1932 рік, "Плян проведення вечора нацкультбудiвництва".

Що таке "галіційська мова"?

Зображення
  • 1

#78 Крихітка

Мрійниця

• Модератори
  • 4030 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Івано-Франківськ, Castelló, Ibiza, Hildesheim

Відправлено 23.04.2013 – 21:32

ну тут два варіанти - або мова з Galicia, або з Галичини
  • 0

#79 Зварич

Старійшина

• Користувачі
  • 1056 повідомлень
  • Місто: перерви між допитами

Відправлено 28.04.2013 – 20:55

В іспанській Галісії не співають "Гей ви стрільці січові" :) Знач Галичина. А враховуючи, що вечір був у СРСР, пісня скоріш за все присвячена ЧУГА.
http://uk.wikipedia....%BC%D1%96%D1%8F

Раніше ніколи не чув, що за Польщі в Галичині співали "галіційською", а не українською мовою. Ото і здивувало. Невже вони так відрізнялися?
  • 1

#80 Максим Стюфляєв

Генеральний писар

• СуперМодератори
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 725 повідомлень
  • Місто:Лутугине Луганська область.

Відправлено 29.04.2013 – 09:57

Почистив

• 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1