Перейти до вмісту

Чому українські зірки починають співати російською?

Повідомлень в темі: 87

#41 Друг Бобер

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1966 повідомлень
  • Стать:Чоловік

Відправлено 22.02.2012 – 18:52

Перегляд дописуOlexandr (22.02.2012 – 18:28) писав:

От в тому ж і річ, що коли керуватися тим законом, то виходить, що взагалі иноземних мов немає, бо всі мови є мовами міжнаціонального спілкування. А це дурниця.
Коли керуватися законом, то взагалі не відомо, чи є десь таке поняття, як "іноземна мова".
  • 2

#42 Armando

Старійшина

• Користувачі
  • 1795 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 25.02.2012 – 08:51

Ну ви і тролите :)))
певна частина виконавців заспіває англійською, але для цього потрібна дійсно якісна музика.
Рівень музики не дотягує до світового і відповідні кліпи та композиції не мають успіху.
Тож музикантам треба працювати та більше слухати нові хіти, що з’являються. Значна частина виконавців хворіє на нарцисизм, не сліхає зарубіжної музики, ’я - зірка’ і все тут.
Для того щоб чогось досягнути не тільки в російському шоу-бізнесі а й в світовому треба бути в потоці світового мейнстріму або принаймі робити музику в одному з модних напрямків.
  • 0

#43 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 4236 повідомлень
  • Місто:Чорнильщина

Відправлено 13.03.2012 – 21:40

Перегляд дописуArmando (25.02.2012 – 08:51) писав:

Ну ви і тролите :)))
певна частина виконавців заспіває англійською, але для цього потрібна дійсно якісна музика.
Рівень музики не дотягує до світового і відповідні кліпи та композиції не мають успіху.
Тож музикантам треба працювати та більше слухати нові хіти, що з’являються. Значна частина виконавців хворіє на нарцисизм, не сліхає зарубіжної музики, ’я - зірка’ і все тут.
Для того щоб чогось досягнути не тільки в російському шоу-бізнесі а й в світовому треба бути в потоці світового мейнстріму або принаймі робити музику в одному з модних напрямків.
Як на мене, то за суч. англомовну естраду гірша тільки російськомовна. Копіювання нових хітів ні до чого не приведе, бо то буде копія з лайна.
Щодо співання англійською, то тут основний ринок США. А американці не тільки не слухають пісень незрозумілою мовою (власне, слухати пісні незрозумілою мовою в масовому порядку то суто радянське збочення), американці не слухають не американських виконавців. Виконавців не американців, таких як Бітлз, які завойовували в США значну популярність, можна на пальцях перерахувати. Тому сподівання, що вони почнуть слухати пісні англійською із броварським акцентом від українських виконавців, то рожеві мрії, такого ніколи не станеться, скільки би зарубіжної музики наші виконавці не слухали і не копіювали. :wink2: До того ж американці одразу чують, що то просто кумедно перебріхана їхня музика.
Просто не треба страждати на комплекс неповноцінності ні слухачам ні виконавцям, й треба розвивати власні стилі. В оригінальної музики є значно більше шансів завоювати якусь популярність за кордоном, ніж в змавпованої музики. Хоча, звичайно ж, вона не стане там хітом, що природно.
  • 1

#44 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 4236 повідомлень

Відправлено 14.03.2012 – 11:00

Перегляд дописуshіver2005 (14.03.2012 – 08:38) писав:

Не слухайте Каламаря, він далі свого села ніде не був. Американці обожнюють іспаномовну музику і слухають її із задоволенням. І це не дивно, адже іспанська у світі має більш носіїв, ніж англійська, до того ж американці вивчають іспанську у школі.
Cміятись із вас хочеться.
Ось можете придбати "популярну" в штатах латиноамериканську музику, там є й коментар, щодо її справжньої "популярності".
Латиноамериканська музика колись вибухнула в світі, і вибухнула в джазі. Але навіть тоді американці слухали "дівчину з Іпанеми" не в оригіналі, португальською, а англійською, й крім латиноамериканців ту музику виконували американці, такі як Стен Ґетс.
В сьогоднішому США є величезна кількість громадян, які мають латиноамериканське походження, тож уже є цілком американська латиноамериканська музика. Власне і американський джаз має свої корені в Африці. Америка то країна емігрантів.
Ось так "латиномовну" музику слухали американці.

Виконань цієї пісні англійською стільки, що в більшості та мелодія уже з американською музикою асоціюється, й не кожен знає, що то Manha de Carnaval.

Практично всі популярні латиноамериканські мелодії мають англійські варіанти, які зазвичай американськими виконавцями виконуються, й саме їх передусім слухали.
Але ті мелодії були дуже популярні, й вони мають варіанти на різних мовах.

Das Gluck kam zu mir wie ein Traum

Перегляд дописуshіver2005 (14.03.2012 – 08:38) писав:

І це не дивно, адже іспанська у світі має більш носіїв, ніж англійська, до того ж американці вивчають іспанську у школі.
Англійська мова скоро вийде на 50 відсотків, тобто її знає півсвіту. Жодна инша мова й поряд не стоїть. Звідки ви відкопали таку кількість носіїв еспанської, хто зна. Еспанська четверта, чи третя, за деякими оцінками. Однак то насправді натягнуті оцінки.

Повідомлення відредагував kalamar: 14.03.2012 – 11:25

• 2

#45 Зварич

Старійшина

• Користувачі
  • 1056 повідомлень
  • Місто: перерви між допитами

Відправлено 14.03.2012 – 18:07

Перегляд дописуkalamar (14.03.2012 – 11:00) писав:

Англійська мова скоро вийде на 50 відсотків, тобто її знає півсвіту.
Хтів нбись від цього брехла побачити посилання на те, що 3,5 мільярда людей володіє англійською :8:
  • -1

#46 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 4236 повідомлень

Відправлено 14.03.2012 – 20:12

Перегляд дописуЗварич (14.03.2012 – 18:07) писав:

Хтів нбись від цього брехла побачити посилання на те, що 3,5 мільярда людей володіє англійською :8:
Ого! Наші брехунці підтягнулись.
Я не написав, що пів світу уже володіє англійською, я написав що скоро володітиме, десь років за десять по оцінкам.
Нарізі англійською володіє на прийнятному рівні десь коло 1.5 мільярда, й більше мільярда англійську вивчає.
Англійській мові історично дуже сильно пощастило. Починаючи з Британської імперії в певні періоди певні події послідовно виводили з гри основних конкурентів. Від розгрому "великої армади" й початку панування на морях та колонізації, до перейняття лідерства в науці у німецької в 20 столітті в зв’язку з перемогою США у другій світовій. Як наслідок, в інтернет епоху англійська вступила першою, й має принаймні десятилітню фору над найближчими конкурентами. А інтернет призвів до справді масового поширення знань англійської, хай навіть часто і на поганенькому рівні. А в історії цієї мови був період, коли вона майже вимерла.

Якщо ви у віці статистику вичитали, де англ. третя, то та статистика геть погано відображає справжній стан речей. Кількість native speakers нікудишня характеристика. Скажімо китайська має найбільше native speakers, серед лідерів по native speakers гінді, але там мовці локалізовані.
Просумуйте тих, для кого англійська Muttersprache, Zweitsprache, Fremdsprache, й добавте тих, хто володіє англійською до певної міри, чи її вивчає. Адже коли ви еспаномовних рахуєте, ви кажете, що он еспанську в США вивчають. Але ж далеко не всі, хто вивчає якусь мову у школі, нею реально добре володіє. Тож тут є дуже широке поле для маніпуляцій цифрами, бо немає чіткої межі, кого зараховувати до носіїв мови. Саме такою маніпуляцією цифрами иноді й виводять еспанську наперед англійської, що просто смішно. Реально, тепер англійська попереду навіть китайської.
Й такий глобалізм дає зворотній зв’язок, й зрештою примушує вивчати саме англійську.
Те, що native speakers англійської відносно небагато означає, що англійська не витіснятиме инші основні мови, вона не має сил для асиміляції, але місце другої мови в майбутньому світовому білінґвізмі їй забезпечено на будь-яке прогнозоване майбутнє.
Англійська є першим і кіллер-конкурентом для будь-якої регіональної мови, яка хоче погратись в "мову інтернаціонального спілкування" в своїх колишніх колоніях. <_<
  • 0

#47 Зварич

Старійшина

• Користувачі
  • 1056 повідомлень

Відправлено 14.03.2012 – 20:47

Перегляд дописуkalamar (14.03.2012 – 11:00) писав:

Англійська мова скоро вийде на 50 відсотків, тобто її знає півсвіту.

Перегляд дописуkalamar (14.03.2012 – 20:12) писав:

Я не написав, що пів світу уже володіє англійською, я написав що скоро володітиме, десь років за десять по оцінкам
:ggggg:
.

Цитата

Нарізі англійською володіє на прийнятному рівні десь коло 1.5 мільярда,
Що, навіть 25% немає? Пічалько
  • 1

#48 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 4236 повідомлень

Відправлено 14.03.2012 – 21:18

Перегляд дописуЗварич (14.03.2012 – 20:47) писав:

:ggggg:
.
Слова скоро ви не бачите.

Перегляд дописуЗварич (14.03.2012 – 20:47) писав:

Що, навіть 25% немає? Пічалько
А ви як рахуєте? 1.5 мільярда не враховують більше як мільярд людей, які вивчають англійську. Подивіться навколо навіть тут, в Україні, англійською справді володіє дуже мало людей, але відсоток людей, які читають англійською, і які час від часу користуються англійською в інтернеті серед коритстувачів інтернету великий. Мій брат англійською нормально не володіє, але англомовну літературу по свому фаху він майже вільно читає. Куди його зарахувати?
  • 1

#49 Зварич

Старійшина

• Користувачі
  • 1056 повідомлень

Відправлено 14.03.2012 – 21:51

Перегляд дописуkalamar (14.03.2012 – 21:18) писав:

Слова скоро ви не бачите.
Бачу. І "тобто її знає півсвіту" теж. А скільки знає та вивчає китайську?

Цитата

А ви як рахуєте? 1.5 мільярда не враховують більше як мільярд людей, які вивчають англійську. Подивіться навколо навіть тут, в Україні, англійською справді володіє дуже мало людей, але відсоток людей, які читають англійською, і які час від часу користуються англійською в інтернеті серед коритстувачів інтернету великий. Мій брат англійською нормально не володіє, але англомовну літературу по свому фаху він майже вільно читає. Куди його зарахувати?
Знаю я таких "знавців", Після звернення до словенського офіціянта англійською, він трохи фтикає, думає, а потім говорить: "Братка, давай па рускі",
  • 1

#50 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 4236 повідомлень

Відправлено 14.03.2012 – 22:10

Перегляд дописуЗварич (14.03.2012 – 21:51) писав:

Бачу. І "тобто її знає півсвіту" теж. А скільки знає та вивчає китайську?

Знаю я таких "знавців", Після звернення до словенського офіціянта англійською, він трохи фтикає, думає, а потім говорить: "Братка, давай па рускі",
Ага, от тільки мені чомусь англомовні польські жебраки зустрічались. А ваша англійська як, на рівні?
Щодо його знань, то він не мав можливості англійською спілкуватись, і розмовною не володіє. Але він вивчав англійську в школі і інституті, а в технічних інститутах натиск робиться саме не розуміння фахової літератури, і загалом там цього навчають доволі непогано. Я певен, що навіть людина, яка добре володіє розмовною англійською, матиме проблеми із розумінням спеціалізовоного, насиченого термінологією, тексту. Такого знання мови не можна недооцінювати. Деякі фахові перекладачі літератури теж майже не володіють розмовною, але мають пасивний славниковий запас більший, ніж навіть просунуті нативні спікери.

Щодо вивчення китайської, то я не в курсі. Я вам можу сказати, що в унівеситеті більшість груп були англомовні, була французька і німецька групи, але там було по кілька людей. Навіть частина тих, хто у школі вивчали німецьку і французьку, в університеті пішли в англійську групу, хоч там їм і було важко. Справа в тому, що фізик не може не знати англійської, майже всі фахові журнали англійською. В Annalen der Physik німецька назва, навіть в нащому УФЖ частина статтей англійською. Така ситуація. Тільки ви не подумайте, я англійську трохи недолюблюю, мені з іноземних найбільше німецька подобається. Але факти є факти.

Повідомлення відредагував kalamar: 14.03.2012 – 22:37

• 1

#51 Pavlo_Taiko

міністр по боротьбі з етикою та мораллю

• Користувачі
  • 2145 повідомлень

Відправлено 15.03.2012 – 00:28

Справжні зірки - не починають.

Перегляд дописуkalamar (14.03.2012 – 22:10) писав:

Справа в тому, що фізик не може не знати англійської, майже всі фахові журнали англійською. В Annalen der Physik німецька назва, навіть в нащому УФЖ частина статтей англійською. Така ситуація. Тільки ви не подумайте, я англійську трохи недолюблюю, мені з іноземних найбільше німецька подобається. Але факти є факти.
Коли писав дипломну по новому методу отримання графену, не зважаючи на те, що частина теорії графену розроблена теоретиком з Києва - література була виключно англомовною - здебільшо видання Nature та Modern Chemistry.
  • 1

#52 _Ex

STATUS_OK

• Користувачі
  • 1756 повідомлень
  • Місто:Бахмут, Південна Слобожанщина, Україна

Відправлено 15.03.2012 – 04:33

"Давайте я вам краще за коропів розкажу"
  • 0

#53 Olenka93

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 6 повідомлень

Відправлено 31.03.2012 – 15:19

Всім привіт)
Знаєте, що мене найбільше бере за живе? Те, що деякі наші зірки, які колись і співали, і говорили укр. мовою, як в своїй творчоті, так і в розмовній мові переходять на російську мову. От дивишся якесь їхнє інтерв'ю- журналіст говорить українською, а зірка йому відповідає російською, хоча чудово розуміє українську і може відповідати нею. Невже українська вже така "немодна"?
  • 1

#54 Нічна птаха

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 56 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 04.10.2012 – 13:23

Я думаю що українські зірки з часом зросійщуються, їдуть до Москви або в Україні починають співати на російській, просто тому, як сказав один з українських композиторів, що в Україні просто немає шоу-бізнесу як такого.
Ігорь Крутой, який приїхав вУкраїну, взяв Ані Лорак для розкрутки, а зараз той же Кіркоров тут продюсує то Камалію то в Білорусі Агурбаш... Російські зірки тут пасуться.. а українські таланти то як для них сире тісто для роботи.
Зверніть увагу що навіть на деньНезалежності на концетрі в Палаці культури "Україна" ведучим був Іван Ургант. Часто на таких святах великих запрошені виступати К.Орбакайте, Сєргєй Лазарєв,...ТОбто 100-% українського концерту без участі москалів мабуть так давно вже не було. Хіба що той в 2004 році після того як Ющенко прийшов до влади.

А сучасні шоу талантів де судять конкурсантів то Арбєніна, то Сосєдов...?

Це все свібчить що в нас немає свого шоу бізнесу, а є тільки спільний з Росією. СССР в культурному відношенні ще не розвалився. Тому як якась команда досягає певного успіху, то ще більший успіх - це прилучитися до цієї совкової шоу-тусовки з Філіпами, Басковими, Крістінами, тощо.

Пригадала як Т.Повалій говорила що її сину подобалося коли вона співала "Просто Тая" але тоді вона йшла додому одиноко цокаючи підборами вулицею, і з дуже скромним заробітком в кишені. Тепер коли вона заспівала з Колєю Басковим, то змогла купити для нього з супер круту і дорогу установку.

Та з совковщина і з кіно.

Я так взагалі розумію, що в Україні україномовної інтелігенції не існує. Подивившись на життя Багатих та знаменитих (саму-саму верхівку) бачиш, що все там російськомовне і більше того росіяни тут в Україні мають багато якихось своїх бізнесових, шоу-бізнесових справ.
Всі зірки, ведучі, вони ж спілкуються навіть якщо літературною українською мовою, то російською так само - літературною російською. Українська зазвичай - для того щоб вести якісь програми на телебаченні. Не більше.

І,тут в таку тусовку потрапляє перспективний український гурт... звісно такий тиск на нього іде, що або бути на тому ж обласному рівні , із своєю української творчісттю, або входити в цей грошовитий і російськомовний світ..

Ну от, багато я написала, але дуже болить мені звісно. Бо культура та мова - це надважливо для розвитку нації...

Повідомлення відредагував Нічна птаха: 04.10.2012 – 13:30

• 2

#55 Armando

Старійшина

• Користувачі
  • 1795 повідомлень

Відправлено 07.11.2012 – 11:36

Перегляд дописуНічна птаха (04.10.2012 – 13:23) писав:

Я думаю що українські зірки з часом зросійщуються, їдуть до Москви або в Україні починають співати на російській, просто тому, як сказав один з українських композиторів, що в Україні просто немає шоу-бізнесу як такого.
Ігорь Крутой, який приїхав вУкраїну, взяв Ані Лорак для розкрутки, а зараз той же Кіркоров тут продюсує то Камалію то в Білорусі Агурбаш... Російські зірки тут пасуться.. а українські таланти то як для них сире тісто для роботи.

А сучасні шоу талантів де судять конкурсантів то Арбєніна, то Сосєдов...?

Я так взагалі розумію, що в Україні україномовної інтелігенції не існує. Подивившись на життя Багатих та знаменитих (саму-саму верхівку) бачиш, що все там російськомовне і більше того росіяни тут в Україні мають багато якихось своїх бізнесових, шоу-бізнесових справ.
Всі зірки, ведучі, вони ж спілкуються навіть якщо літературною українською мовою, то російською так само - літературною російською. Українська зазвичай - для того щоб вести якісь програми на телебаченні. Не більше.
Може нічого поганого і нема в тому, що певні співаки та співачки починають співати російською чи англійською. Просто ринок Росії більший і розвинутіший, тому більшість хоче на нього потрапити. Звичайно добре оволодіти російською музикантам легше ніж англійською чи польською.
Підсумовуючи україна залишається донором талантів.
Звичайно засилля російських ведучих, суддів на проектах дратує, ніби в україні нема своїх музичних фахівців ;)
Звичайно більший "розрив мозку", коли ведуть позмінно двоє ведучих один російською, один українською :angry1:
Україномовна інтелегенція існує, нові україномовні співаки та співачки теж з'являються :wub:

Повідомлення відредагував Armando: 07.11.2012 – 11:37

• 0

#56 LordGreystoke

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 4 повідомлень

Відправлено 15.11.2012 – 12:25

Зара модно спiвати не тiльки росiйською але й англiйською... Аудиторiя бiльше, ось i перетворюються
  • 0

#57 Armando

Старійшина

• Користувачі
  • 1795 повідомлень

Відправлено 15.01.2013 – 10:09

Цитата

Будь-який бізнесмен знає руйнівну роль спойлерів (від англ. spoil – псувати) – чинників чи агентів, які спотворюють ринок, розбещують його, штучно спричиняючи зростання цін на окремо взятий ресурс (байдуже, сировину чи орендну плату). Спойлери деформують загальну ситуацію, нівелюють дію власне ринкових законів на тій чи іншій ділянці й вичавлюють учасників, які діють за загальними правилами. Саме такий вплив уже не перше десятиліття справляє на наш шоу-бізнес «московський чинник». Для них відбутися – це перебратися тимчасово чи постійно до сусідньої столиці, адаптувати репертуар під вимоги нового майданчика, безумовно відмовитися від своєї мови й увійти до пулу тих, хто ділить ласий шмат на постійних засадах. Як доводить практика, після такого вибору вороття вже немає.
http://tyzhden.ua/Society/69386
  • 0

#58 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • 5092 повідомлень
  • Місто:найкраще на планеті

Відправлено 15.01.2013 – 10:20

Перегляд дописуArmando (23.01.2012 – 00:36) писав:

Чому українські зірки починають співати російською?
Може хтось їм нашіптує, що в Росії аудиторія більша :ggggg: ...
мало хто став зіркою в Росії або виріс творчо, мо помиляюсь?
до чого тут Росія якщо в нас половина населення України розмовляють російською?
  • 0

#59 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • 5092 повідомлень
  • Місто:найкраще на планеті

Відправлено 15.01.2013 – 16:55

Перегляд дописуshіver2005 (15.01.2013 – 14:56) писав:

Я розмовляю ну і кілька десятків ще
а чому не "ти і кілька людей?"
  • 0

#60 Armando

Старійшина

• Користувачі
  • 1795 повідомлень

Відправлено 21.02.2013 – 20:42

Перегляд дописуshіver2005 (15.01.2013 – 14:56) писав:

Якщо чесно, то в Україні ніхто українською не розмовляє.
http://www.pravda.co.../01/28/6982360/
скількох людей Ви знаєте особисто, щоб казати, що не розмовляють?
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних