Перейти до вмісту

Чому українські зірки починають співати російською?

Повідомлень в темі: 87

#21 Зварич

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1056 повідомлень
  • Місто: перерви між допитами

Відправлено 01.02.2012 – 20:58

Перегляд дописуОлеська (1.02.2012 20:27) писав:

це було і про себе?))
Ні, але я не комплексую з приводу вживання інших мов

Цитата

якщо людину так легко купити, значить це дешева підробка під особистість.)
Андрія Шевченка купив Мілан. Потім Челсі... Він дешева підробка під особистість? Перестав бути українцем?
  • 0

#22 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 01.02.2012 – 21:23

Перегляд дописуЗварич (1.02.2012 20:58) писав:

Ні, але я не комплексую з приводу вживання інших мов
і я не комплексую. і я вживаю. але то виняткові випадки - спілкування з іноземцем, що не проживає на нашій території.

Перегляд дописуЗварич (1.02.2012 20:58) писав:

Андрія Шевченка купив Мілан. Потім Челсі... Він дешева підробка під особистість? Перестав бути українцем?
якесь у Вас буквальне сприйняття.
Але про Шевченка - як особистість я його не сприймаю. Але якщо він з дитинства говорив українською і перейшов повністю на російську, то так, він дешева підробка.
  • 0

#23 Чортеня

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 688 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 01.02.2012 – 21:26

Перегляд дописуЗварич (1.02.2012 19:39) писав:

Розмовляти та співати різними мовами в націоналістів вважається комплексом? Мля, я дуже закомплексований :D
Залежить від ситуації. Але про комплекс меншовартосі, то таки так.
  • 0

#24 Зварич

Старійшина

• Користувачі
  • 1056 повідомлень

Відправлено 01.02.2012 – 21:37

Перегляд дописуОлеська (1.02.2012 21:23) писав:

Але про Шевченка - як особистість я його не сприймаю. Але якщо він з дитинства говорив українською і перейшов повністю на російську, то так, він дешева підробка.
Сотня таких підробок, і Україну би поважав весь світ. А якщо з російської перейшов на українську, то теж дешева підробка?B)

Цитата

Залежить від ситуації. Але про комплекс меншовартосі, то таки так.
Те, що в націоналістів комплекс меншовартості - то страшний секрет лише для самих націоналістів :D
  • 0

#25 Чортеня

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 688 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 01.02.2012 – 21:43

Перегляд дописуЗварич (1.02.2012 21:37) писав:

Те, що в націоналістів комплекс меншовартості - то страшний секрет лише для самих націоналістів :D
а це, мабуть, дуже дотепно, на вашу думку.
  • -1

#26 ТітіК

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 311 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Світловодськ

Відправлено 02.02.2012 – 08:50

Хто така Таня Ліберман? До речі, це стосується не лише попси... Гурт ТОЛ багатьом знайомий? Мабуть, найуспішніші нью-метелісти України видають перший альбом українською.... А з ростом успіху чуваки видають наступні альбоми російською мовою. Зміна мови, як на мене, залежить від росту аудиторії. Виступаєш не Таврійських іграх? Можеш виграти українською піснею. Хочеш Залатой грамафон - співай російсьою. Їдеш на Євробачення? Інгліш із йоур ленгвіджь!))
  • 0

#27 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 4225 повідомлень
  • Місто:Чорнильщина

Відправлено 05.02.2012 – 10:22

Перегляд дописуТітіК (02.02.2012 – 08:50) писав:

Хто така Таня Ліберман? До речі, це стосується не лише попси... Гурт ТОЛ багатьом знайомий? Мабуть, найуспішніші нью-метелісти України видають перший альбом українською.... А з ростом успіху чуваки видають наступні альбоми російською мовою. Зміна мови, як на мене, залежить від росту аудиторії. Виступаєш не Таврійських іграх? Можеш виграти українською піснею. Хочеш Залатой грамафон - співай російсьою. Їдеш на Євробачення? Інгліш із йоур ленгвіджь!))
Ріст аудиторії попси ("нашої" попси, все ж в инших країнах є сяка-така поп музика) залежить від рівня розкрутки, а не мови, чи виконання. Розкручувати можна будь що. Тож то все ж їх промоутерів рішення. Нью-метал то власне теж попса. Попса - музика для широких мас, музика, де єдиною метою виконавця є співати те, що подобається масам. Якщо масам подобається англійською чи російською, й виконавець переходить, отже він починає співати попсу. Це за визначенням самої попси. Адже не попсова музика завжди має щось, що вимогам слухача не підлягає, й є індивідуальною експресією виконавця.
Щодо музичних конкурсів, напр. західні виконавці, що себе поважають, взагалі не беруть участі в такій ганьбі, як евробачення. Колись евробачення справді був престижний та цікавий конкурс, тепер воно деградувало до маргінального збіговиська нездар, яке ніхто серйозно не сприймає. У СНГшної попси мабуть справді кепсько з промоушеном на захід, якщо вони намагаються туди просуватись через такий відстій, як Евробачення. Так що наша попса не скоро на англійську перейде. :happy1:
  • 1

#28 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 08.02.2012 – 20:55

Перегляд дописуЗварич (01.02.2012 – 21:37) писав:

Сотня таких підробок, і Україну би поважав весь світ. А якщо з російської перейшов на українську, то теж дешева підробка? ;)
Ой, я Вас прошу, не триндіть.) Якщо би дали копняка під зад всім зайдам, зрадникам та всій продажній босоті, - тоді нас дійсно поважав би світ.
А те, що з російської перейшов на українську в Україні - це означає, що не все втрачено в розумовому плані для цієї людини.)

Перегляд дописуЗварич (01.02.2012 – 21:37) писав:

Те, що в націоналістів комплекс меншовартості - то страшний секрет лише для самих націоналістів
це схоже на "дурак-сам-дурак". Пане Зваричу, не гоже так зливати суперечку.)
  • 0

#29 Зварич

Старійшина

• Користувачі
  • 1056 повідомлень

Відправлено 10.02.2012 – 19:21

Перегляд дописуОлеська (08.02.2012 – 20:55) писав:

Ой, я Вас прошу, не триндіть.) Якщо би дали копняка під зад всім зайдам, зрадникам та всій продажній босоті, - тоді нас дійсно поважав би світ.
Вас би лишилося 5%.

Цитата

А те, що з російської перейшов на українську в Україні - це означає, що не все втрачено в розумовому плані для цієї людини.)
Це подвійні стандарти. Що повинно статися у Вашому житті, аби Ви свідомо відмовилися від рідної мови?
А ще, Ви не знаєте законів України, або свідомо їх порушуєте. Знач і нашу державу не поважаєте. Російська мова в Україні іноземна лише для іноземців та 5% пальнутих націоналістів. Годі вже собі брехати.

Цитата

це схоже на "дурак-сам-дурак". Пане Зваричу, не гоже так зливати суперечку.)
Вчіть історію. Всі націоналізми, нацизми, фашизми з"являлися від комплексу меншовартості, коли людей хтось конкретно щемив. А от чому вони в декого лишаються і через 20 років незалежності, я не розумію. Певно, від файного життя?;)
  • -1

#30 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 10.02.2012 – 19:36

Перегляд дописуЗварич (10.02.2012 – 19:21) писав:

Вас би лишилося 5%
не думаю, що 5%, бо знаю російськомовних українців, які притримуються тієї ж думки, що я.

Це подвійні стандарти. Що повинно статися у Вашому житті, аби Ви свідомо відмовилися від рідної мови?
А ще, Ви не знаєте законів України, або свідомо їх порушуєте. Знач і нашу державу не поважаєте. Російська мова в Україні іноземна лише для іноземців та 5% пальнутих націоналістів. Годі вже собі брехати.
Порушую закони??? Піпєц просто.) Напевно то Вам таки треба вчити їх. Державна мова поки що одна. Маю надію, що люди не звихнуться остаточно і не введуть будь-яку іншу мову другою. А для мене, щоби я відмовилась від рідної мови (зауважу: відмовилась, бо закордоном я буду розмовляти, якщо буде змога, мовою тієї держави), то мене хіба треба вбити.

Вчіть історію. Всі націоналізми, нацизми, фашизми з"являлися від комплексу меншовартості, коли людей хтось конкретно щемив. А от чому вони в декого лишаються і через 20 років незалежності, я не розумію. Певно, від файного життя? ;)
Пане Зваричу, Ви нахабно тролите. Зараз кину вам рукавичку і викличу на дуель за такі паскудства.)
  • 0

#31 Зварич

Старійшина

• Користувачі
  • 1056 повідомлень

Відправлено 11.02.2012 – 00:43

Перегляд дописуОлеська (10.02.2012 – 19:36) писав:

не думаю, що 5%, бо знаю російськомовних українців, які притримуються тієї ж думки, що я.
Вони мріють отримати копняка? Мазохісти, чи шо?

Цитата

Порушую закони??? Піпєц просто.) Напевно то Вам таки треба вчити їх.
Я вчив. А Ви законів не знаєте. Інакше Ви б знали, що згідно законів України російська мова - це мова міжнаціонального спілкування, а НЕ іноземна. І що законом прямо заборонено щемити громадян за мовною ознакою, чим Ви тутка постійно займаєтесь;)

Цитата

Державна мова поки що одна. Маю надію, що люди не звихнуться остаточно і не введуть будь-яку іншу мову другою.
Мене цілком влаштовує одна державна мова. Не влаштовує постійне порушення законів... Українську мову треба розвивати та популяризувати. А націоналісти замість цього намагаються заборонити російську. Ото і отримали Янука... Першу "українізацію", той самий "харківський правопис" навіть Сталін не зміг провести. Вона повністю провалилася, хоча людей за незнання мови і до в"язниць саджали.

Цитата

А для мене, щоби я відмовилась від рідної мови (зауважу: відмовилась, бо закордоном я буду розмовляти, якщо буде змога, мовою тієї держави), то мене хіба треба вбити.
Так само думають і російськомовні українці, невже так важко зрозуміти?;) І вони теж голосували за Незалежність України.

Цитата

Пане Зваричу, Ви нахабно тролите. Зараз кину вам рукавичку і викличу на дуель за такі паскудства.)
І не збирався тролити. Наш націоналізм з"явився тому, що українців щемили поляки. Німців поставив раком Версальський договір після першої світової війни, тому в них розвинувся нацизм... А з дівчатами я на дуелях не б"юся, вже даруйте;)
  • 0

#32 Пластун

хрєновенький генерал

• Користувачі
  • 1990 повідомлень
  • Місто:Волинь

Відправлено 11.02.2012 – 01:24

російськомовних українців не буває - факт
  • 0

#33 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 11.02.2012 – 11:32

Зваричу, фігню говорите. Міжнаціональна - не є іноземна... капець... Не буду на Ваше трольство відповідати.
  • 0

#34 Зварич

Старійшина

• Користувачі
  • 1056 повідомлень

Відправлено 11.02.2012 – 21:42

Перегляд дописуОлеська (11.02.2012 – 11:32) писав:

Зваричу, фігню говорите. Міжнаціональна - не є іноземна... капець... Не буду на Ваше трольство відповідати.
Якась дивна реакція... Посилання на закони України націоналісти вже вважають трольством? Бугога
  • 0

#35 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 4225 повідомлень
  • Місто:Чорнильщина

Відправлено 13.02.2012 – 00:56

Перегляд дописуЗварич (11.02.2012 – 00:43) писав:

І не збирався тролити. Наш націоналізм з"явився тому, що українців щемили поляки. Німців поставив раком Версальський договір після першої світової війни, тому в них розвинувся нацизм... А з дівчатами я на дуелях не б"юся, вже даруйте ;)
Гм, хто щемив росіян, звідки їх чи ваш націоналізм? Хто щемив французів?
Щодо ущемлень російської в Україні, то це цілковитий абсурд. Реально є ущемлення української, й той абсурдний закон про російську, як міжнаціональну, тільки підтвердження. Що це взагалі за статус такий дурнуватий, міжнаціональна?
Французи мають ряд законів спрмованих проти засилля англійської, і Англія не протестує. Як на мене, то такі закони слід негайно німцям приймати, бо купа повністю необґрунтованих запозичень з англійської в сучасну німецьку, руйнує неповторну виразність німецької, і Англія не протестуватиме.
У нас російська є вільно на ТБ, в пресі, в інтернеті. Де ви до лисого дідька бачите ущемлення російської? Всі україномовні вільно розмовляють російською, чого не скажеш про російськомовних, з Азарова починаючи. Чи частині російськомових просто розумових здібностей бракує?
  • 4

#36 Зварич

Старійшина

• Користувачі
  • 1056 повідомлень

Відправлено 14.02.2012 – 18:37

Той "абсурдний" закон лише детально розписує дію 10, 11, 24 статей Конституції України. Конституція прийнята, цитата: "від імені Українського народу - громадян України всіх національностей", на підставі "Акту проголошення незалежності України"... Я вже казав - націоналісти свідомо, або несвідомо працюють на знищення нашої держави.

Але... Для Теревень те все фігня. Фізично та юридично форум "Теревені" розташований в США і до України з її законами він не має ніякого відношення. В пункті 3.5 Правил треба було написати "Заборонено порушувати закони США". Принаймні, на мій погляд так було би чесно.
  • 1

#37 Olexandr

противсіх

• Користувачі
  • 1510 повідомлень
  • Місто:місто Київ

Відправлено 21.02.2012 – 14:06

Я вчив. А Ви законів не знаєте. Інакше Ви б знали, що згідно законів України російська мова - це мова міжнаціонального спілкування, а НЕ іноземна. І що законом прямо заборонено щемити громадян за мовною ознакою, чим Ви тутка постійно займаєтесь ;)
Я вам уже одного разу показав, що це твердження — дурня. Але виключно заради інтересу, наведіть-но ці закони, на які ви посилаєтесь, посміємось разом.

Так само думають і російськомовні українці, невже так важко зрозуміти? ;) І вони теж голосували за Незалежність України.
Не всі російськомовні українці такі дурні, якими ви їх хочете виставити.
  • 0

#38 _Ex

STATUS_OK

• Користувачі
  • 1746 повідомлень
  • Місто:Бахмут, Південна Слобожанщина, Україна

Відправлено 22.02.2012 – 00:48

Перегляд дописуOlexandr (21.02.2012 – 14:06) писав:

Я вам уже одного разу показав, що це твердження — дурня. Але виключно заради інтересу, наведіть-но ці закони, на які ви посилаєтесь, посміємось разом.

Не всі російськомовні українці такі дурні, якими ви їх хочете виставити.
За такої влади яку привели такі зварені в одному місці законознавці, якщо буде треба, і столицю в москві оголосять законами. еґен і в єдіном поривє. в принципі те й робиться, але поступово.
Завжди веселило як кацапів чухає коли їх називають нацменшиною а мову їхню іноземною. здавалось би нормально, очевидно й логічно. аж ні. тільки не вони. вони НЕ можуть бути нацменшиною, а мова їхня НЕ може бути іноземна.)))
Для усіх нормальних людей в Україні, мало б бути зрозумілим: мовою міжнаціонального спілкування в Україні має бути мова українська. Це так природньо як ранковий запах з рота. І це так очевидно, здоровій, не враженій кацапським імпершовінзмом психіці, це так ультрагармонійно зрештою; в Україні українська об*єднує представників різних національностей, в Німеччині німецька і так далі. А в світі ангілйська на зло французам і лузерам кацапам, що закономірно програли холодну війну і програватимуть весь час доки будуть такою купою гною якою є зараз. І, думаю, і кацапським служкам тут, цьому тупому українофобському шламу, цій виділяющій сірководень муляці, так само легко це зрозуміти як і нормальним людям, тобто людям. Але засвоїти, - ментальний хазяїн нівіліт. Не кажучи вже за зміст їхнього лементу на хворумах і по інших місцях скупчення барців за єдінонедєлімий русссскій (тут треба вздрогнути) мірЬ.

Повідомлення відредагував _Ex: 22.02.2012 – 00:51

• 1

#39 Друг Бобер

Старійшина

• Користувачі
  • 1966 повідомлень

Відправлено 22.02.2012 – 14:30

То воно мало би так бути, але як воно насправді є.
Наше недогробане законодавство і справді визначає російську мову, як мову міжнаціонального спілкування. От Українські верхи не спромоглися досі прийняти закон про мови. Тому діє ще ЗАКОН УКРАЇНСЬКОЇ РАДЯНСЬКОЇ СОЦІАЛІСТИЧНОЇ РЕСПУБЛІКИ "Про мови в Українській РСР".
Прикольно, але тут пише, що закон чинний.
Стаття 4 цього чинного закону викладена в такій редакіції

Цитата

Стаття 4. Мови міжнаціонального спілкування
Мовами міжнаціонального спілкування в Українській РСР є українська, російська та інші мови.
Українська РСР забезпечує вільне користування російською мовою як мовою міжнаціонального спілкування народів Союзу РСР.
А стаття 10 Конституції України говорить:

Цитата

Держава забезпечує всебічний розвиток і функціонування української мови в усіх сферах суспільного життя на всій території України.
В Україні гарантується вільний розвиток, використання і захист російської, інших мов національних меншин України.
Держава сприяє вивченню мов міжнародного спілкування.
Застосування мов в Україні гарантується Конституцією України та визначається законом.
Таким чином російська мова визначена мовою міжнаціонального спілкування. Але визначені і інші мови, які саме - не відомо.
А щодо зірок, хто їм має право заборонити співати на якійсь там мові? Самі вибирають. Але чомусь народ це сам слухає. На концертах сприймає усе.
  • 2

#40 Olexandr

противсіх

• Користувачі
  • 1510 повідомлень
  • Місто:місто Київ

Відправлено 22.02.2012 – 18:28

Перегляд дописуДруг Бобер (22.02.2012 – 14:30) писав:

Таким чином російська мова визначена мовою міжнаціонального спілкування. Але визначені і інші мови, які саме - не відомо.
От в тому ж і річ, що коли керуватися тим законом, то виходить, що взагалі иноземних мов немає, бо всі мови є мовами міжнаціонального спілкування. А це дурниця.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних