Перейти до вмісту

Історичний тролінг - вчимо матчастину

Повідомлень в темі: 80

#41 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 8134 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 13.01.2012 – 20:59

Перегляд дописуЗварич (13.01.2012 20:57) писав:

Холокост - то в тебе вже кацапські побрехеньки? Ти часом у своїй лікарні наркоту не хаваєш? Аналіз сечі в студію! :prapor3:
тобто Ви холокост підтверджуєте, а голодомор заперечуєте? ну і хто Ви після цього? Ви просто самі хоч раз задумайтесь
  • 0

#42 Зварич

Старійшина

• Користувачі
  • 1056 повідомлень
  • Місто: перерви між допитами

Відправлено 13.01.2012 – 21:05

Перегляд дописуОлеська (13.01.2012 20:59) писав:

тобто Ви холокост підтверджуєте, а голодомор заперечуєте? ну і хто Ви після цього? Ви просто самі хоч раз задумайтесь
Я з Каламаря не можу вибити цитату, де я заперечував голодомор. Бреше і бреше. Ще Вас допитати? Цитату в студію!
  • -1

#43 Зварич

Старійшина

• Користувачі
  • 1056 повідомлень

Відправлено 13.01.2012 – 21:43

Перегляд дописуОлеська (13.01.2012 20:55) писав:

і звання було, не повірите.) а щодо ряжених, то якщо Ви сиділи в армії на кухні чи писарчуком в канцелярії, то я таки більше взяла з "ряженого" козацтва, аніж Ви з реальної армії.)
Ога, до капітана на кухні досидівся. І до миротворця.

Цитата

ну так і Ви ж знаєте, що Вам за вашу брехливу пропаганду нічого не буде. Поки що.)
Наведіть приклад моєї брехні. Допоможіть Пластуну, бо він вже запарився скиглити. І приклад моєї цитати про заперечення голодомору. Я чекаю.
  • -1

#44 Пластун

хрєновенький генерал

• Користувачі
  • 1990 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Волинь

Відправлено 13.01.2012 – 22:24

Перегляд дописуЗварич (13.01.2012 20:57) писав:

Холокост - то в тебе вже кацапські побрехеньки? Ти часом у своїй лікарні наркоту не хаваєш? Аналіз сечі в студію! :prapor3:

ну якщо підійти з медичної точки зору то все досить логічно виходить

кацапи люблять бухати, бухло нищить печінку, починається печінкова енцефалопатія - вуаля, маємо кілотони маячні про галіцаїв, залізні хрести, волинські різанини і ефективного менеджера

і, до речі, я тобі не ліберальний політик )))

при слові холокост ниць не падаю і руки не заломлюю

от коли держава Ізраїль офіційно визнає Голодомор геноцидом мого народу, тоді я можливо знайду час щоб вникнути в голокост і розібратися з його причинами і наслідками
  • -1

#45 Pavlo_Taiko

міністр по боротьбі з етикою та мораллю

• Користувачі
  • 2145 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 13.01.2012 – 23:17

Перегляд дописуОлеська (12.01.2012 19:55) писав:

дуже сумніваюсь.))
Давай розвію твої сумніви. З мого старого. Простенька п'єса з переходом в паралельну тональність.
Зображення
  • 0

#46 Зварич

Старійшина

• Користувачі
  • 1056 повідомлень

Відправлено 13.01.2012 – 23:25

Не дочекався...
Баміку вибачитися за відверту брехню слабО.

Перегляд дописуОлеська (13.01.2012 20:59) писав:

тобто Ви холокост підтверджуєте, а голодомор заперечуєте? ну і хто Ви після цього?
Пані Олеська, а у Вас є почуття власної гідності? Чи вам теж слабО вибачитися за безпідставні звинувачення?
  • -1

#47 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 13.01.2012 – 23:59

Перегляд дописуЗварич (13.01.2012 21:05) писав:

Я з Каламаря не можу вибити цитату, де я заперечував голодомор. Бреше і бреше. Ще Вас допитати? Цитату в студію!
Ось:

Перегляд дописуЗварич (12.01.2012 23:40) писав:

Перегляд дописуkalamar (12.01.2012 22:18) писав:

Сумарної цифри в 100 мільйлнів всіх жертв всіх комуністичних режимів ще ніхто не спростував. Репресовані то не єдині жертви. Тільки від штучного голоду в 33 померло 3.5 млн в Україні, й 6 млн. в СССР.
В США в той самий час теж від голоду померло 5-10 мільйонів. У фермерів відбирали землю, а за приховану золоту монету можна було потрапити в тюрму. Велика Депресія, бо.

Перегляд дописуЗварич (7.12.2009 00:55) писав:

Доволі адекватна стаття... Цікаво було б ще почути думку автора щодо ознак голодомору - геноциду в Галичині:

Цитата

«На Гуцульщине число голодающих хозяйств в 1932 году достигло 88,6%. Собственность польских помещиков в эти годы достигла 37% в Станиславском воеводстве, 49% на Полесье. На помещичьих землях даже в неурожайные годы крестьяне работали за 16-й или 18-й сноп. В марте голодало полностью около 40 сел Косивского, 12 сел Наддвирнянского и 10 — Коломийского уездов». Газета отмечает: «Люди повально пухнут с голоду и умирают на ходу. Особенно лютует голод в селах — Перехреснях, Старому Гвиздцы, Островцы. Вместе с голодом быстро распространились брюшной тиф и туберкулез».

Перегляд дописуЗварич (13.01.2012 21:43) писав:

Ога, до капітана на кухні досидівся. І до миротворця.
ну це ж все інетівський п..дьож, нє?) Ви тут можете написати і те, що Ви були особистим охоронцем одного з генсеків і ми повинні повірити, ну бо як же не повірити людині (і то не факт, до речі) з ніком "Зварич"?))

Перегляд дописуPavlo_Taiko (13.01.2012 23:17) писав:

Давай розвію твої сумніви. З мого старого. Простенька п'єса з переходом в паралельну тональність.
Зображення
теж щось таке могла би показати, якби не "подарувала" свої записи колишньому керівникові нашого ансамблю. Ну, респект Вам, якщо це дійсно Ваше.)

Перегляд дописуЗварич (13.01.2012 23:25) писав:

Пані Олеська, а у Вас є почуття власної гідності? Чи вам теж слабО вибачитися за безпідставні звинувачення?
тобто якщо в мене є почуття власної гідності, то я повинна сидіти годинами в неті, вичікуючи на Вашу відповідь? Оригінально.))
  • 0

#48 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 14.01.2012 – 09:01

аднака, нехіло ж вас Зварич затролив - он скільки ображених повелося гг

тіке от як ви можете так один одного "звинувачувати "фактами"", наче всі до одного історики, або ж були присутні при тій чи іншій події. та навіть ті ж історики часто один з одним не погоджуються.
якшо хтось не згодний з вашою думкою він зовсім не обов.язково має бути тролем. майте пошану до опонента, коли вже теми йому присвячуєте самі хочете з ним поговорити. ібо нафіга вам взагалі той діалог.

а "список шиндлера" сильний фільм, дарма ви так.
  • -1

#49 Pavlo_Taiko

• Користувачі
  • 2145 повідомлень

Відправлено 14.01.2012 – 12:50

Перегляд дописуОлеська (13.01.2012 23:59) писав:

Ну, респект Вам, якщо це дійсно Ваше.)
Та який там респект, таке гівно з одним голосом можна катати тоннами. От ті хто фуги пише та оркестровки - от ті дійсно круті чуваки.
  • 0

#50 Зварич

Старійшина

• Користувачі
  • 1056 повідомлень

Відправлено 14.01.2012 – 18:24

Перегляд дописуОлеська (13.01.2012 23:59) писав:

Ось:
То цитати про голод в інших країнах. Перша світова криза бо. Стефаника читайте про Галичину. І Ремарка про Німеччину, там теж помирали від голоду.
Де моя цитата про заперечення голодомору? Вам самій не соромно?

Цитата

ну це ж все інетівський п..дьож, нє?) Ви тут можете написати і те, що Ви були особистим охоронцем одного з генсеків і ми повинні повірити, ну бо як же не повірити людині (і то не факт, до речі) з ніком "Зварич"?))
А мені відверто пофігу. Вірте в Чінгісхана-українця... А ще можете мене тупо вбанити - "немає людини, немає проблеми" (то НЕ Сталін казав). Але в реалі від того ніц не зміниться, правда?:prapor3:
  • -1

#51 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 15.01.2012 – 17:47

Перегляд дописуЗварич (14.01.2012 18:24) писав:

То цитати про голод в інших країнах. Перша світова криза бо. Стефаника читайте про Галичину. І Ремарка про Німеччину, там теж помирали від голоду.
Де моя цитата про заперечення голодомору? Вам самій не соромно?
хрінова відмазка. бо я спецом навела цитату і Вашу і ту, на яку Ви відповідали, - там йшлося саме про жертви комуністичного режиму і зокрема про Україну. Переводячи тему на Америку, Ви тим самим гарно показали своє ставлення до факту голомору. "Велика депресія" була в комлідерів? З великого депресняка вони винищили українців цілими селами?

І це мені має бути соромно??

Перегляд дописуЗварич (14.01.2012 18:24) писав:

А мені відверто пофігу. Вірте в Чінгісхана-українця... А ще можете мене тупо вбанити - "немає людини, немає проблеми" (то НЕ Сталін казав). Але в реалі від того ніц не зміниться, правда?:prapor3:
Вас не те, що тупо банити. Що робили за радянської влади з ворогами держави?)
  • 0

#52 Зварич

Старійшина

• Користувачі
  • 1056 повідомлень

Відправлено 15.01.2012 – 18:14

Перегляд дописуОлеська (15.01.2012 17:47) писав:

хрінова відмазка. бо я спецом навела цитату і Вашу і ту, на яку Ви відповідали, - там йшлося саме про жертви комуністичного режиму і зокрема про Україну. Переводячи тему на Америку, Ви тим самим гарно показали своє ставлення до факту голомору.
Я лише показав наявність голоду в інших країнах. А ставлення до голодомору в мене однозначне.

Цитата

І це мені має бути соромно??
Так, бо хрінова відмазка :prapor3:

Цитата

Вас не те, що тупо банити. Що робили за радянської влади з ворогами держави?)
Радянська влада була довго. Коли саме? За Сталіна, чи, наприклад за Брежнєва?:D
А сьогодні ворогами держави я вважаю націоналістів, бо вони, як правило несвідомо працюють на знищення України. Бо за їхніми ознаками країну можна ділити на різні частини аж до окремого села. І ніц не зміниться.
  • 0

#53 Зварич

Старійшина

• Користувачі
  • 1056 повідомлень

Відправлено 24.01.2012 – 12:47

Ще знайшов класний тролінг:

Цитата

А заклади для людей з неукраїнськими смаками можна розташувати за містом, або навіть ЗА ОБ’ЇЗДНОЮ. Там собі нехай їдять піци і пельмені. Принциповим зараз є те, щоби у центрі міста якнайскоріше затвердилась українська ідентичність.
http://firtka.if.ua/...on=blogs&id=189

Франківці, зрозуміло? Гармидер закрити, бо суші. Десятку - бо іноземне пиво. Гатенберга - бо піцца. Піццу плюс бо фіг знає шо. Долару з Крокодилом застрелитися. Всім вдягти вишиванки щоб грошей вистачило на сало, ібо нєфіг! :)
  • 0

#54 Зварич

Старійшина

• Користувачі
  • 1056 повідомлень

Відправлено 24.01.2012 – 15:43

Перегляд дописуshіver2005 (24.01.2012 13:50) писав:

з колою,
Ортофосфорна кислота діє на шлунок так само, як антибіотик. Не пийте ту гидоту;)
  • 0

#55 Зварич

Старійшина

• Користувачі
  • 1056 повідомлень

Відправлено 27.01.2012 – 19:11

Мамай українець. Чінгісхан теж... Пані Олеська, як Ви вважаєте, Геродот теж українець? ;)
Книга:
Зображення

Цікаво було б почитати :angry:
  • 0

#56 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 27.01.2012 – 19:12

Перегляд дописуЗварич (27.01.2012 19:11) писав:

Мамай українець. Чінгісхан теж... Пані Олеська, як Ви вважаєте, Геродот теж українець? ;)
Книга:
Зображення

Цікаво було б почитати :angry:
Так, великим українцем.)) я навіть Вас вважаю українцем. :angry:
  • 0

#57 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 4225 повідомлень
  • Місто:Чорнильщина

Відправлено 27.01.2012 – 22:57

Перегляд дописуЗварич (27.01.2012 19:11) писав:

Мамай українець. Чінгісхан теж... Пані Олеська, як Ви вважаєте, Геродот теж українець? :D
Книга:
Зображення

Цікаво було б почитати :D
Ви не читали Геродота? У нього справді є про праісторію України.
Й не обов`язково бути українцем, щоб про історію України писати. Ви ж не американець, а тут казки про американський голодомор розповідали. :D
  • 0

#58 Зварич

Старійшина

• Користувачі
  • 1056 повідомлень

Відправлено 28.01.2012 – 17:21

Перегляд дописуОлеська (27.01.2012 19:12) писав:

Так, великим українцем.)) я навіть Вас вважаю українцем. :D
Я не схожий на великого українця Чінгісхана... Шо дєлаць? :D

Цитата

Ви не читали Геродота? У нього справді є про праісторію України
Уау, ви читали ту книженцію? І шо тама Геродот про Україну та українців пише? :D
  • 0

#59 Pavlo_Taiko

• Користувачі
  • 2145 повідомлень

Відправлено 29.01.2012 – 21:30

Перегляд дописуshіver2005 (24.01.2012 13:50) писав:

Це вже істеричний тролінг від Сонцеслави. Нагадує Японію 10-20 років ХХ-го століття.

Власне, в мене на сніданок: кукурудзяні фігні з молоком, на обід - піца з колою, гамбургер, на вечерю локшина з чимось смачним... Люблю їсти по сучасному, мені байдуже чого то виробництва аби мені смачно було.
Ти б якусь вітамінку хоч хавав та салатік - бо будеш в 40 років мати проблеми з травленням про які діди у 70 не чули.
  • 0

#60 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 4225 повідомлень
  • Місто:Чорнильщина

Відправлено 02.02.2012 – 01:50

Перегляд дописуЗварич (28.01.2012 17:21) писав:

Уау, ви читали ту книженцію? І шо тама Геродот про Україну та українців пише? :)
Ні, я не читав тієї книжки, я читав Геродота. Ту книжку ви мали читати, якщо ви обгортку запостили. Чи ви по військовому косинусу, не читали, але засуджуєте. :rolleyes:
Першим істориком України справді був Геродот, так само, як першим істориком Німеччини був Тацит, це банальний факт. Дивно, що вам він дивним видається. Ви ж мабуть в школі вчились, вам розказувіали про давню історію України, про різних там скитів, сарматів, кімерійців, нє? Чи ви уроки прогулювали?
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних