Перейти до вмісту

Останній фільм, який ви подивились

Повідомлень в темі: 5668

#5641 Serjio13

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 8 повідомлень

Відправлено 31.08.2016 – 14:58

"Робокоп". Маю на увазі оригінальний фільм 1987 року, а не цей відстійний римейк дворічної давності.
  • 0

#5642 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6463 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 31.08.2016 – 17:54

the big short
  • 0

#5643 milanka

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 16 повідомлень

Відправлено 16.09.2016 – 14:40

"Жизнь других" 2006р дуже сподобався цей фільм. Драматичний кінець, що можна плакати.

Повідомлення відредагував milanka: 16.09.2016 – 14:42

• 0

#5644 taraBooka

барабука)

• Користувачі
  • 1459 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 19.09.2016 – 12:31

"Хлопчик у смугастій піжамі". Розчарована. Знято занадто "кінематографічно". Характери героїв - це одна або декілька рис: зло, добро, жертва, наївність... Кожна репліка, що прозвучала, має продовження в подальшому сюжеті. Це позбавляє інтриги. Ну і апофеоз - концтабір. Варто подивитися на засмаглих в соляріях чи то на морях в"язнів, доволі вгодованих та зразково чистих, аби згадати славнозвісне: "Не вєрю!"
  • 0

#5645 серпинка

Старійшина

• Користувачі
  • 1258 повідомлень

Відправлено 26.10.2016 – 22:10

Хтось ходив на "Микиту Кожум'яку"? Як враження?
  • 0

#5646 Apallena

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 85 повідомлень

Відправлено 27.10.2016 – 10:23

Перегляд допису8758947589473958 (27.10.2016 – 05:53) писав:

Механік : Воскресіння - дуже смішний фільм, бо так по-дурному знятий, для розумово відсталих. Схоже на індійські бойовики.
Не зрозуміла, цікавий чи ні?
  • 0

#5647 Apallena

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 85 повідомлень

Відправлено 31.10.2016 – 14:18

Перегляд допису8758947589473958 (27.10.2016 – 11:03) писав:

Смішно - то було у поганому сенсі. Для мене геть не цікавий через примітивність сюжету.
Дякую.
  • 0

#5648 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6463 повідомлень

Відправлено 23.02.2017 – 10:55

Джек Річер 2
Що мене бісить - необов'язковість закону... всім насрать на закон. позитивні герої порушують закон майже щохвилини. а в кінці фільму на волі, і нічого їм за то немає.
ну у нас в Україні то закон не обов'язковий, то ясно... а в США чому? Чому у фільмі учать красти, і це типу добре? Може й справді і в житті в США закон не обов'язковий?
А навіщо взагалі потрібен законодавчий орган влади, якщо закони не працюють?
  • 0

#5649 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6463 повідомлень

Відправлено 23.02.2017 – 14:01

Перегляд дописуShіver2005 (23.02.2017 – 12:06) писав:

Дійсно навіщо, коли то є парафія виконавчої влади.
та воно то так, виконувати закони мусять виконавці. але якщо виконавці не виконують, то і законодавці теж дарма свій хліб жруть. просто всьому тотальна попа. але це позатема
  • 0

#5650 серпинка

Старійшина

• Користувачі
  • 1258 повідомлень

Відправлено 23.02.2017 – 15:10

Перегляд дописуФеєричний неук ':)' (23.02.2017 – 10:55) писав:

Джек Річер 2
Що мене бісить - необов'язковість закону... всім насрать на закон. позитивні герої порушують закон майже щохвилини. а в кінці фільму на волі, і нічого їм за то немає.
ну у нас в Україні то закон не обов'язковий, то ясно... а в США чому? Чому у фільмі учать красти, і це типу добре? Може й справді і в житті в США закон не обов'язковий?
А навіщо взагалі потрібен законодавчий орган влади, якщо закони не працюють?
Якщо виконувати закони сліпо, аби лиш вони були виконані, то це буде релігійний фанатизм. Нічого не бачу критичного в тому, що іноді людина є, так би мовити, вищою за закон. Закони теж бувають дебіляцькі, наприклад про колоски... Не хочу про погане.
  • 0

#5651 wizm

Старійшина

• Користувачі
  • 1133 повідомлень
  • Місто:Дике поле

Відправлено 23.02.2017 – 19:07

Дякую, що оживили тему.
Бо де ще знайти щось цікавеньке.
Дивлюся темну матерію(DARK MATTER)
Нагадує мого улюбленого Станіслава Лема, де його герой зустрівся з собою вчорашнім, а той з позавчорашнім і усі перегризлись між собою нах
  • 0

#5652 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6463 повідомлень

Відправлено 26.02.2017 – 19:56

Перегляд дописусерпиня (23.02.2017 – 15:10) писав:

Якщо виконувати закони сліпо, аби лиш вони були виконані, то це буде релігійний фанатизм. Нічого не бачу критичного в тому, що іноді людина є, так би мовити, вищою за закон. Закони теж бувають дебіляцькі, наприклад про колоски... Не хочу про погане.
що дебіляцького в законі про колоски? проблема не в цьому законі, проблема в колективізації і експропріації.
і я вже писав про це. а закон "про три колоски" правильний.
в нас всі проблеми від того, що ми крадіжку вважаємо нормою, і що нас в школі вчили, що зло в законі про три колоски.
певно в тогочасного міністра освіти, який встановив таку освітню програму, був саме такий злочинний світогляд. хоча в совку всі з роботи крали все що могли, ще до такої освітньої програми, тож сказане вище скасовую. просто, той хто вигадав пропагувати цей закон як зло - теж продукт системи, і вважав крадіжку нормою, і добряче накрався на своїй посаді.
але експропріація - є причиною всіх цих наслідків, тотально кримінального крадіжницього суспільства нашого.

тут така проблема, що от такі прості крадії з народження в неволі, і тюрму вважають просто певним періодом цієї неволі, як карцер, періодом тюрми. і це нормально вкраси, і сісти посидіти. і тому агітують, що то закон неправильний, бо треба вкрасти і трішки посидіти, а потім вийти і знову вкрасти. украв, випив, в тюрму. романтика.

Перегляд дописусерпиня (23.02.2017 – 15:10) писав:

Якщо виконувати закони сліпо, аби лиш вони були виконані, то це буде релігійний фанатизм.
ну а про релігійний фанатизм - то тут зовсім не так... хіба в юдеїв то фанатизм? фанатизм - то коли вбивають послідовників сусідньої секти, бо проповідники двох сект мають суперечку в одному слові з усього писання, а значить вже не ближні. Хіба часто побачиш такий фанатизм у юдеїв?

Повідомлення відредагував Феєричний неук :): 26.02.2017 – 19:51

• 0

#5653 серпинка

Старійшина

• Користувачі
  • 1258 повідомлень

Відправлено 26.02.2017 – 23:48

Знаєш, Феєричний, я колись читала статистику що і як люди крадуть на роботі, і була вражена, що фактично всі щось крадуть, при чому скрізь (не лише у постсовку). І це не обов'язково якась велика крадіжка має бути, а дрібниці різні - файли, папки, скріпки, папір офісні працівники покрадують, на заводах - кусок нержавійки можна вкрасти, кухарі теж додому тягнуть всяке)) Завжди є якась утєчка. І це не страшно, якщо воно в мізерних розмірах і за крайньої потреби. Але зовсім інше - це крадіжка грошей, оце я засуджую.

Тема про фільми. Ну що. Останнє - Доктор Стрендж, мабуть. Таке, одноразове. Але є пару моментів цікавих. Ну і фраза, що вже стала мемом, "Дормамму, я прийшов домовлятися" сподобалась.

Повідомлення відредагував серпиня: 26.02.2017 – 23:58

• 0

#5654 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6463 повідомлень

Відправлено 27.02.2017 – 06:22

Перегляд дописусерпиня (26.02.2017 – 23:48) писав:

....Завжди є якась утєчка. І це не страшно, якщо воно в мізерних розмірах і за крайньої потреби. Але зовсім інше - це крадіжка грошей, оце я засуджую.
страшно. страшно, що люди крадії, що психологія така, і неповага до чужої власності.

останній фільм - назва "розплата" неправильна, бо колись давно вже була "розплата"
справжня назва "аудитор".
аутист-аудитор Бен Афлек всіх мочить. Бен афлек давно вже всіх мочить, будучи то сліпим, то аутистом, то невміючим читати. банально.
але кіно зроблено якісно, приємно подивитися.
  • 0

#5655 Pancten

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 6 повідомлень

Відправлено 02.03.2017 – 15:36

Обитель зла як раз почав дивитись
  • 0

#5656 серпинка

Старійшина

• Користувачі
  • 1258 повідомлень

Відправлено 05.03.2017 – 22:25

1 серія "Елементарно". Найбільше запам'ятались очі Люсі Лью і борода Джонні Лі Міллера, а сюжет майже не зацікавив.

Повідомлення відредагував серпиня: 05.03.2017 – 22:27

• 0

#5657 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6463 повідомлень

Відправлено 11.04.2017 – 23:02

Буду суржиком
Подивився прітяженьє. Кіно гімно але Бондарчук маладєц.
"Нє заліпай а то сам пойдёш інопланєтян мочіть"
Обережно так акуратно показує москальську реальність так щоб його самого не зжерли.
  • 0

#5658 Johnny

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 10 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Хмельницький

Відправлено 19.04.2017 – 18:37

Приховані фігури (2016). Для розширення світогляду, і, ба більше, натхнення..
  • 0

#5659 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6463 повідомлень

Відправлено 22.04.2017 – 18:13

ХАРДКОР!!!!!
це фільмец!
оце враження, ой дуже давно такого не було, та мабуть взагалі ніколи.
фірс персон шутер для постарілих геймерів, як от я... грати ще хочеться, але вже лінь, і старість - реакція гірша.
а тут не граєш а просто дивишся, офігіваєш, і ржеш - чорного гумору, кровіщі нутрощів огого!

та після такого - всі бойовики - гімно самопальне.

цицьки, матюки і клюква в наявності
  • 0

#5660 JuliaW

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 1 повідомлень

Відправлено 27.04.2017 – 12:01

Останній фільм, який я бачила "Дивергент" :rolleyes:
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних