Перейти до вмісту

Останній фільм, який ви подивились

Повідомлень в темі: 5671

#5541 Miguel

ХРАНИТЕЛЬ

• Модератори
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3807 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Україна

Відправлено 19.02.2015 – 17:45

"Поклонник" - нормально)
  • 0

#5542 Крихітка

Мрійниця

• Модератори
  • 4030 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Івано-Франківськ, Castelló, Ibiza, Hildesheim

Відправлено 23.02.2015 – 09:13

Сходила в кіно на "Теорію всього" про Стівена Хокінга, спершу була приємно здивована кількістю молоді в залі (на вигляд років по 17-18), потім вся приємність зникла, коли зрозуміла, що вони просто купились на романтичну афішу, і почали відверто ржати над тим, як говорив інвалід із захворюванням мотонейронів (говорив він невиразно, як дуже п'яна людина, бо язик заплітався). Я позаду себе постійно чула ржач і "ой, він так смішно говорить, я не можу" - хотілось встати і піти просто.
Сама я майже весь фільм просиділа з мокрими очима, стримувала мене гордість та туш на очах) Від себе скажу, що фільм дуже емоційний, цікавий, не впевнена, що біографічно точний, але про видатного фізика я точно дізналась більше, ніж знала до того.
  • 2

#5543 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • 5092 повідомлень
  • Місто:найкраще на планеті

Відправлено 23.02.2015 – 10:51

"Брехун, Брехун" англійською
  • 0

#5544 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • 5092 повідомлень

Відправлено 24.02.2015 – 11:43

Голодні Ігри. Сойка пересмішниця. Частина 1
Після двох попередніх фільмів звичайно трохи "уг"... Сподіваюсь останній фільм буде кращим

"Пінгвіни Мадагаскару" ... поржати можна)

Повідомлення відредагував Фабрегас: 24.02.2015 – 11:43

• 0

#5545 mebe007

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 17 повідомлень
  • Місто:Біля Львова

Відправлено 08.03.2015 – 14:15

Vampyr 1932
  • 0

#5546 taraBooka

барабука)

• Користувачі
  • 1460 повідомлень

Відправлено 16.03.2015 – 15:32

«Дикі ігри».
Жорсткуватий фільм, і на боюдечку ідею не підносять, треба додумувати)
  • 0

#5547 серпинка

Старійшина

• Користувачі
  • 1514 повідомлень

Відправлено 16.03.2015 – 17:07

Простачка. Нащо я це дивилась? Типовий фільм про випускний американської старшої школи.
  • 0

#5548 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • 5092 повідомлень

Відправлено 22.03.2015 – 18:52

Гра в імітацію ... настроївся на нього як на "один з кращих фільмів які я коли небудь бачив" (це так по рекомендаціях)... тому трохи розчарований. Знав і раніше історію про Енігму, тому це не було для мене такою новиною. Але потім подумав і вирішив, що раз фільм на реальних подіях, то чекати від нього чогось екстра-крутого із кількаразовим перевертання всього з ні на голову не варто. Камбербетч здався якимось занадто дьорганим)) а Кіра Найтлі своєю присутністю все врятувала. Фільм норм

Ілюзія обману / Now you see me - фільм звичайно динамічний і все таке, сюжет непередбачуваний, події змінюються постійно і протягом всього фільму не розумієшш що відбувається і що відбудеться в наступні пять хвилин... але фінал це взагалі ПЕРЕБІР! Цей фільм - ПЕРЕБІР... Режисер і сценаристи трохи не дружать з реалістичністю... це занадто)

Гордість і упередження - діалоги чудові, гумор класний, Кіра Найтлі як завжди неймовірна. Отримав багато задоволення)

Рамона і Бізус / Ramona and Beezus - випадково подивився по тв, думав що переключу одразу, але подивився кілька хвилин, потім ще кілька, потім ще 10 і так і не зміг відірватись) Здавалось - звичайнісінький фільм яких сотні, але він класний. І гумор якісний) Раджу
  • 1

#5549 taraBooka

барабука)

• Користувачі
  • 1460 повідомлень

Відправлено 22.03.2015 – 20:01

Перегляд дописуtaraBooka (16.03.2015 – 15:32) писав:

«Дикі ігри».
Жорсткуватий фільм, і на боюдечку ідею не підносять, треба додумувати)
Переплутала назву. Правильно - «Дикі історії». Цікаво почути думку форумчан про цей фільм.
  • 0

#5550 Pavlo_Taiko

міністр по боротьбі з етикою та мораллю

• Користувачі
  • 2145 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 23.03.2015 – 22:05

Перегляд дописуФабрегас (22.03.2015 – 18:52) писав:

Камбербетч здався якимось занадто дьорганим))
А як на мене він витягнув фільм. Дивитись одне задоволення.
  • 0

#5551 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • 5092 повідомлень

Відправлено 30.03.2015 – 10:37

Найкраща пропозиція / La migliore offerta - прекрасний фільм. Тримав в напрузі до останнього! Дуже люблю такі фільми. Всім раджу
  • 0

#5552 @ndryx@

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 2 повідомлень

Відправлено 30.03.2015 – 13:59

Останій фільм який я дивився це "Супер форсаж". Фільм мені дуже сподобався. Учасники фільму все дуже добре зіграли. Одним словом фільм класний. Рекомндую подивитись.
  • 0

#5553 taraBooka

барабука)

• Користувачі
  • 1460 повідомлень

Відправлено 30.03.2015 – 18:25

«Ілюзія обману». Справді динамічний, видовищний. Але дещо екзальтований. Чудові актори й гумор.
  • 1

#5554 taraBooka

барабука)

• Користувачі
  • 1460 повідомлень

Відправлено 31.03.2015 – 00:56

Крокую з Фабрегасом). «Краща пропозиція». Вражена: музика, акторська гра, інтрига - все на висоті. Хоча перші 10-15 хв. по-європейськи дещо затягнуті.
  • 0

#5555 Крихітка

Мрійниця

• Модератори
  • 4030 повідомлень

Відправлено 31.03.2015 – 01:08

Перегляд дописуtaraBooka (31.03.2015 – 00:56) писав:

Крокую з Фабрегасом). «Краща пропозиція». Вражена: музика, акторська гра, інтрига - все на висоті. Хоча перші 10-15 хв. по-європейськи дещо затягнуті.
Заінтригували, блін. Нє щоб написати, який жанр, який сюжет, що то за "такі фільми", які Фаб любить...Довелось гуглити, може завтра гляну, приєднаюсь до міні-флешмобику.
Буде в нас клубик кінолюбителів.
  • 0

#5556 Nameless One

ЧВ

• СуперМодератори
  • 2259 повідомлень

Відправлено 31.03.2015 – 14:24

Перегляд дописуtaraBooka (22.03.2015 – 20:01) писав:

Переплутала назву. Правильно - «Дикі історії». Цікаво почути думку форумчан про цей фільм.
Дивився. Вартий уваги. Люблю такі короткі новели, в дечому трохи абсурдні. Трохи нагадує міні-серіал "В 9 номері".
  • 0

#5557 Крихітка

Мрійниця

• Модератори
  • 4030 повідомлень

Відправлено 31.03.2015 – 20:15

Нарешті глянула з подругою фільм "Мовчання ягнят". Очікувала на трилер, який тримав би мене протягом всього фільму в напрузі, якоїсь психологічної давки, чогось, від чого було б ну хоча б моторошно. Все життя жахи й трилери уникаю по можливості, бо знаю, що потім не спатиму, бо завжди їх приймаю близько до душі і після перегляду боюсь по хаті в темноті ходити.
Коротше, з цього фільма я половину часу сміялась, іншу половину задивлялась на чудового Ентоні Хопкінса (єдиний персонаж, який там сподобався). Персонаж Фостер, попри всю мою любов до актриси, дико бісив. "Я вся така крута, навіщо мені допомога ФБР, піду сама мило побалакаю з маньяком у його домівці. Я вся така крута, кому потрібні правила, сказали не підходити близько до скла, за яким сидить небезпечний вбивця? Пф, сяду і прямо впруся в те скло, правила для лохів. Небезпечний маньяк шукає мене в своєму будинку, а я його? Покричу в його підвалі. це хороша ідея".
Прихований текст

Повідомлення відредагував Крихітка: 31.03.2015 – 20:19

• 1

#5558 серпинка

Старійшина

• Користувачі
  • 1514 повідомлень

Відправлено 01.04.2015 – 14:03

Перегляд дописуКрихітка (31.03.2015 – 20:15) писав:

Нарешті глянула з подругою фільм "Мовчання ягнят". Очікувала на трилер, який тримав би мене протягом всього фільму в напрузі, якоїсь психологічної давки, чогось, від чого було б ну хоча б моторошно. Все життя жахи й трилери уникаю по можливості, бо знаю, що потім не спатиму, бо завжди їх приймаю близько до душі і після перегляду боюсь по хаті в темноті ходити.
Коротше, з цього фільма я половину часу сміялась, іншу половину задивлялась на чудового Ентоні Хопкінса (єдиний персонаж, який там сподобався). Персонаж Фостер, попри всю мою любов до актриси, дико бісив. "Я вся така крута, навіщо мені допомога ФБР, піду сама мило побалакаю з маньяком у його домівці. Я вся така крута, кому потрібні правила, сказали не підходити близько до скла, за яким сидить небезпечний вбивця? Пф, сяду і прямо впруся в те скло, правила для лохів. Небезпечний маньяк шукає мене в своєму будинку, а я його? Покричу в його підвалі. це хороша ідея".
Прихований текст
Такі фільми, як на мене, щоб проникнутись атмосферою, треба дивитись тоді, коли їх знімали, в ногу з часом, так би мовити. Зараз вони зовсім по-іншому сприймаються.

Перегляд дописуФабрегас (30.03.2015 – 10:37) писав:

Найкраща пропозиція / La migliore offerta - прекрасний фільм. Тримав в напрузі до останнього! Дуже люблю такі фільми. Всім раджу
Якраз збиралась подивится, навіть 5 хвилин вже була глянула, але додивитись досі не вийшло.

"Таємне життя хаосу" (док. фільм) рекомендую.
  • 0

#5559 Крихітка

Мрійниця

• Модератори
  • 4030 повідомлень

Відправлено 01.04.2015 – 14:38

Перегляд дописусерпиня (01.04.2015 – 14:03) писав:

Такі фільми, як на мене, щоб проникнутись атмосферою, треба дивитись тоді, коли їх знімали, в ногу з часом, так би мовити. Зараз вони зовсім по-іншому сприймаються.
Можливо, але ж є фільми, які смішать і лякають, навіть якщо їм овер 20-30-40 років. По Кінгу багато фільмів таких, одне лиш "Воно" досі здригатись заставляє, хоча по суті, фільм дурнуватий.
Ну, це інше, він не психологічний, а просто ужастік. З психологічних трилерів можна виокремити фільми Хічкока, які старші за "Ягнят". "Психо" от 55 років вже. "Сяйво" 80-го року теж лякає мене досі. Є приклади, коротше.
В фільмі мені сподобалось, як знімали обличчя, практично всі з одного ракурсу, від чого здавалось, що у акторів якісь дивні очі, прямо в душу дивляться)
Зображення
  • 1

#5560 taraBooka

барабука)

• Користувачі
  • 1460 повідомлень

Відправлено 01.04.2015 – 18:46

Перегляд дописусерпиня (01.04.2015 – 14:03) писав:

Якраз збиралась подивится, навіть 5 хвилин вже була глянула, але додивитись досі не вийшло.
То ти навіть не встигла «зануритися».
  • 1

Кількість користувачів, що читають цю тему: 2

0 користувачів, 2 гостей, 0 анонімних