Перейти до вмісту

Останній фільм, який ви подивились

Повідомлень в темі: 5670

#5521 серпинка

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1498 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 16.02.2015 – 01:10

Перегляд допису_Ex (16.02.2015 – 00:25) писав:

а чого написав, просто цікаво стало як правильно номенклатуроно розрізняти ці два антиподи,знає хтось? бо для себе я називаю той перший какульковий дубляжем, а другий мімімішний-озвучуванням,перекладом. а як воно називається правильно,в кругах обізнаних,розкажіть но старому троглодитові.
перше називається дубляжем, друге - закадровим перекладом)
  • 1

#5522 MqM

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 620 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Львів

Відправлено 16.02.2015 – 02:40

Перегляд дописуХмурий Князь Вітольд (16.02.2015 – 00:05) писав:

Miguel - може перестанеш фільми дивитися ? :wink2:
краще хай пише детальніше, бо ці пости подібні на флуд

Перегляд дописуКрихітка (05.02.2015 – 16:49) писав:

я вже скучила за Мігелевими лаконічними оцінками))
це мені нагадує команду розстріл...далі..розстріл
  • 0

#5523 Miguel

ХРАНИТЕЛЬ

• Модератори
  • 3807 повідомлень
  • Місто:Україна

Відправлено 16.02.2015 – 08:13

Перегляд дописуХмурий Князь Вітольд (16.02.2015 – 00:05) писав:

Miguel - може перестанеш фільми дивитися ? :wink2:
Та нє, от буває, сидиш, робиш щось, що потребує дрібної моторики рук, наприклаж щось складаєш, чи в наряді стоїш цілу ніч, і щоб не було так тихо і рутинно - включаєш "щось подивитися"... А оце "щось", здебільшого, виявляється такою фігньою, що на віть трафіку шкода...

Перегляд дописуMqM (16.02.2015 – 02:40) писав:

краще хай пише детальніше, бо ці пости подібні на флуд
Та можна, але...
От уявіть, стоїте Ви з другом в магазині і бачите нове пиво, Ваш друг це пиво вже спробував, і Ви питаєте його "ну як? Вартує?" А він, говорить "Ти знаєш, в цьому пиві не відчувається унікального копченого присмаку, що мав би виходити від солоду, висушеному на відкритому вогні, що мало б бути характерним для Баварського темного пива низового бродіння...."... Замість того, щоб сказати "Ту ну, то якась моча...")))
  • 0

#5524 Крихітка

Мрійниця

• Модератори
  • 4030 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ, Castelló, Ibiza, Hildesheim

Відправлено 16.02.2015 – 11:35

Перегляд допису_Ex (16.02.2015 – 00:25) писав:

а я терпіти не можу коли в фільмі оригінальне озвучування повністю прибирають і ставлять лише переклад. просто невиносю. це злочин. відчуття відірваности звуку від праісзадящого на екрані дуже сильне і потрібно підлаштовуватися. я люблю коли оринінальне озвучування лишається, приглушується там чи як, не знаю, а зверху нього кладеться озвучування переклад. ооо, оце воно, це тошонада, ефект зворотній до згаданого-наче розумієш шо кажуть з оригінала. аж приятно. це я памятаю ефект, бо я ж казав кін не дивився. давно. я чого за це згадав, там, угорі, де хм.кн.вітольд абсолютно правильно агітував за слухання українською мовою, згалалося озвучування,ну от я пригадав. а чого написав, просто цікаво стало як правильно номенклатуроно розрізняти ці два антиподи,знає хтось? бо для себе я називаю той перший какульковий дубляжем, а другий мімімішний-озвучуванням,перекладом. а як воно називається правильно,в кругах обізнаних,розкажіть но старому троглодитові.
особисто мені найбільше подобається те, як фільми перекладають у деяких північноєвропейських країнах (і вроді в Польщі так роблять) - залишають оригінальну звукову доріжку і дають переклад у субтитрах.
оте, що ти не любиш - це войс овер.
Зображення
  • 0

#5525 Крихітка

Мрійниця

• Модератори
  • 4030 повідомлень

Відправлено 16.02.2015 – 12:30

Перегляд дописуMiguel (16.02.2015 – 08:13) писав:

Та можна, але...
От уявіть, стоїте Ви з другом в магазині і бачите нове пиво, Ваш друг це пиво вже спробував, і Ви питаєте його "ну як? Вартує?" А він, говорить "Ти знаєш, в цьому пиві не відчувається унікального копченого присмаку, що мав би виходити від солоду, висушеному на відкритому вогні, що мало б бути характерним для Баварського темного пива низового бродіння...."... Замість того, щоб сказати "Ту ну, то якась моча...")))
З іншого боку, ти кажеш "фігня" і можеш мати все що завгодно - музика не сподобалась, головна героїня тобі не імпонує, актора якогось не любиш, фільми певного жанру не любиш. хтось інший прочитає і подумає "о, а я якраз цю актрису люблю, так що якщо більше проблем нема, то можна глянути".

у мене вже є приклад друга, який оцінює фільми по їхнім обкладинкам, і якби я завжди вірила його думці, то не глянула б купу крутих фільмів лише тому, що в них обкладинка якась не така)
  • 0

#5526 Kassandra

Т-Сонятко

• СуперМодератори
  • 5187 повідомлень
  • Місто:сплячих левів

Відправлено 16.02.2015 – 12:52

Dark City(1998р) - крутий фільм. раджу до перегляду.
  • 1

#5527 Nameless One

ЧВ

• СуперМодератори
  • 2259 повідомлень

Відправлено 16.02.2015 – 13:03

Перегляд дописуКрихітка (16.02.2015 – 11:35) писав:

Якраз закадровий переклад він любить, а повний дубляж - ні.
Я теж більше схиляюся до закадрового, бо дубляж рідко вдається хорошим. Хіба що в мультиках, типу "тачок" і т.д.
  • 0

#5528 Крихітка

Мрійниця

• Модератори
  • 4030 повідомлень

Відправлено 16.02.2015 – 13:53

Перегляд дописуNameless One (16.02.2015 – 13:03) писав:

Якраз закадровий переклад він любить, а повний дубляж - ні.
Я теж більше схиляюся до закадрового, бо дубляж рідко вдається хорошим. Хіба що в мультиках, типу "тачок" і т.д.
точно, переплутала.
глянула Begin Again, не дуже сподобалось, бо не надто реалістичне і надто хіпстерське. Але для понеділка сайдьот.
  • 0

#5529 Miguel

ХРАНИТЕЛЬ

• Модератори
  • 3807 повідомлень

Відправлено 16.02.2015 – 13:57

особисто мені найбільше подобається те, як фільми перекладають у деяких північноєвропейських країнах (і вроді в Польщі так роблять) - залишають оригінальну звукову доріжку і дають переклад у субтитрах.
Зображення
А от я не люблю субтитрів, бо коли їх читаєш то не встигаєш зосередитися на деталях фільму. І ще ті субтитри випереджають голос або запізнюються, і ше коли в кажрі 4 і більше актора сперечаються чи швидко розмовляють між собою, то по субтитрах незрозуміло де чия репліка...
  • 1

#5530 MqM

Генеральний писар

• Користувачі
  • 620 повідомлень

Відправлено 16.02.2015 – 13:59

Перегляд дописуMiguel (16.02.2015 – 08:13) писав:

Та нє, от буває, сидиш, робиш щось, що потребує дрібної моторики рук, наприклаж щось складаєш, чи в наряді стоїш цілу ніч, і щоб не було так тихо і рутинно - включаєш "щось подивитися"... А оце "щось", здебільшого, виявляється такою фігньою, що на віть трафіку шкода...

Та можна, але...
ну фільми не такі прості як пиво...і однаково виникне питання чому? Хтось любть гостре, а хтось ні. Хтось їсть смажених тарганів як у Вєтнамі, а хтось каже що гидота. Так що не зрозуміло чи фігня, чи просто не в твоєму смаку.

Повідомлення відредагував MqM: 16.02.2015 – 14:03

• 0

#5531 Miguel

ХРАНИТЕЛЬ

• Модератори
  • 3807 повідомлень

Відправлено 16.02.2015 – 14:02

Перегляд дописуКрихітка (16.02.2015 – 12:30) писав:

З іншого боку, ти кажеш "фігня" і можеш мати все що завгодно - музика не сподобалась, головна героїня тобі не імпонує, актора якогось не любиш, фільми певного жанру не любиш. хтось інший прочитає і подумає "о, а я якраз цю актрису люблю, так що якщо більше проблем нема, то можна глянути".

у мене вже є приклад друга, який оцінює фільми по їхнім обкладинкам, і якби я завжди вірила його думці, то не глянула б купу крутих фільмів лише тому, що в них обкладинка якась не така)
Нє, ну будь-яка думка однієї людини є суб'єктивною. Як то кажуть "на вкус і цвєт всє фламастєри разниє"...
Мені може не подобатися актриса, музика, жанр, сценарій і т.д. і я то всьо розпишу, а прийде якийсь Фєдя і скаже "Зашибісь! Мені подобається ця акторка, музика, жанр, сценарій і т.д.". Люди різні бувають і смаки в них різні... Уявляєш, навіть є люди яким подобається "Дом 2"... :itshe:

Перегляд дописуMqM (16.02.2015 – 13:59) писав:

ну фільми не такі прості як пиво...і однаково виникне питання чому? хтось любть гостре, хтось ні, хтось їсть смажених тарганів як у Вєтнамі, а хтось каже гидота.
Ну я ж про то і написав щойно - я можу розписати, але це всерівно буде моєю субєктивною думкою, а якийсь Вася (в варіанті для Крохи - Фєдя) матиме діаметрально протилежну думку спричинену різницею поглядів і вподобань.
  • 1

#5532 MqM

Генеральний писар

• Користувачі
  • 620 повідомлень

Відправлено 16.02.2015 – 14:12

"Уявляєш, навіть є люди яким подобається "Дом 2"... :itshe:" то не люди) Впевнений, що серед фанатів дом 2 багато людей, які сліпо вірять рос тв, їх обєднує відсутність мислення

Перегляд дописуKassandra (16.02.2015 – 12:52) писав:

Dark City(1998р) - крутий фільм. раджу до перегляду.
про що він?

Перегляд дописуКрихітка (16.02.2015 – 12:30) писав:

це діагноз :facepalm:

треба йому пояснити, що автори фільму не роблять постери) а дизайнери! а інші люди погоджують дизайн

Повідомлення відредагував MqM: 16.02.2015 – 14:12

• 0

#5533 Kassandra

Т-Сонятко

• СуперМодератори
  • 5187 повідомлень
  • Місто:сплячих левів

Відправлено 16.02.2015 – 14:25

Перегляд дописуMqM (16.02.2015 – 14:12) писав:

про що він?
не хочу спойлерити. хіба напишу що дещо нуарна атмосфера.

Повідомлення відредагував Kassandra: 16.02.2015 – 14:27

• 0

#5534 taraBooka

барабука)

• Користувачі
  • 1460 повідомлень

Відправлено 17.02.2015 – 14:07

Перегляд дописуMiguel (16.02.2015 – 13:57) писав:

А от я не люблю субтитрів, бо коли їх читаєш то не встигаєш зосередитися на деталях фільму. І ще ті субтитри випереджають голос або запізнюються, і ше коли в кажрі 4 і більше актора сперечаються чи швидко розмовляють між собою, то по субтитрах незрозуміло де чия репліка...
+100
І так само - одноголосе озвучування

Хоумленд, 4 сезон. Жорстко, але емоції правдиві
  • 1

#5535 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • 5092 повідомлень
  • Місто:найкраще на планеті

Відправлено 17.02.2015 – 14:23

це трохи складно, якщо не знаєш мови оригіналу то доводиться постійно читати, тоді не встигаєш дивитись саму картинку фільму
  • 0

#5536 Крихітка

Мрійниця

• Модератори
  • 4030 повідомлень

Відправлено 17.02.2015 – 14:28

Перегляд дописуФабрегас (17.02.2015 – 14:23) писав:

це трохи складно, якщо не знаєш мови оригіналу то доводиться постійно читати, тоді не встигаєш дивитись саму картинку фільму
це складно лише спочатку, як я переконалась, потім вже звикаєш і встигаєш і подивитись і прочитати)
з різними персонажами проблема вирішується використанням різних кольорів (білий та жовтий, наприклад)

Перегляд дописуShіver2005 (16.02.2015 – 16:10) писав:

Я краще книжку почитаю, ні? Такий формат є прийнятний для новин.
ну, це в Україні так.
можеш і книжку почитати :)
  • 0

#5537 Miguel

ХРАНИТЕЛЬ

• Модератори
  • 3807 повідомлень

Відправлено 17.02.2015 – 22:04

Перегляд дописуtaraBooka (17.02.2015 – 14:07) писав:

+100
І так само - одноголосе озвучування

Хоумленд, 4 сезон. Жорстко, але емоції правдиві
ага...
А "Хоумленд" це "Чужой среди своих"?
  • 0

#5538 Крихітка

Мрійниця

• Модератори
  • 4030 повідомлень

Відправлено 18.02.2015 – 16:42

Північ пекла (2015) - реально фігня)
і сюжет, і акторська гра, і логіка - відсутні
  • 1

#5539 Miguel

ХРАНИТЕЛЬ

• Модератори
  • 3807 повідомлень

Відправлено 19.02.2015 – 14:58

Перегляд дописуКрихітка (18.02.2015 – 16:42) писав:

Північ пекла (2015) - реально фігня)

Маладєц!!! Правильний коментарій))))
  • 0

#5540 taraBooka

барабука)

• Користувачі
  • 1460 повідомлень

Відправлено 19.02.2015 – 15:11

Перегляд дописуMiguel (17.02.2015 – 22:04) писав:

ага...
А "Хоумленд" це "Чужой среди своих"?
Воно) Я ще до кінця не додивилася, поки норм.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 7

0 користувачів, 7 гостей, 0 анонімних