Перейти до вмісту

Останній фільм, який ви подивились

Повідомлень в темі: 5670

#5261 Teo

бовдур, булька, кулька, круть!

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2841 повідомлень
  • Стать:Чоловік

Відправлено 29.04.2013 – 20:59

голодні ігри - прочитав книжку, подивився кіно, ну початок норм, а потім нудно стало, а кінцівку взагалі злили
  • 0

#5262 Nameless One

ЧВ

• СуперМодератори
  • 2259 повідомлень

Відправлено 05.05.2013 – 22:49

I Give It a Year.
Хоч і мелодраматична комедія(не найулюбленіший мій жанр), але місцями фільм дуже смішний.

Повідомлення відредагував Nameless One: 05.05.2013 – 22:54

• 0

#5263 Крихітка

Мрійниця

• Модератори
  • 4030 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Івано-Франківськ, Castelló, Ibiza, Hildesheim

Відправлено 11.05.2013 – 21:09

Не знаю, куди вписувати мультсеріали, але додивилась 4 сезони Adventure Time :) І почала Меланхолію Харухі Судзумії.
  • 0

#5264 Nameless One

ЧВ

• СуперМодератори
  • 2259 повідомлень

Відправлено 12.05.2013 – 16:09

Серіал Revenge. Перші 2 серії заінтригували. Але потім почалась якась "санта-барбара", з соплями, шаблонами і "несподіваними" поворотами сюжету.
  • 0

#5265 Teo

• Користувачі
  • 2841 повідомлень

Відправлено 12.05.2013 – 22:43

1 сезон мед менів - годно, хоч і нема екшену, але тримає в зацікавленості серія за серію
курять в кожній серії по тисячі пачок і бухають, от же рєкламщікі гг
  • 0

#5266 taraBooka

барабука)

• Користувачі
  • 1460 повідомлень

Відправлено 13.05.2013 – 13:47

Мультфільм "Сімейка Крудсів". В описі було щось, що цей мульт "для відпочинку ока", але він, як на мене, доволі динамічний. Для сімейного перегляду дуже рекомендую: хороший гумор, є жарти для дорослих, але без пошлятини. І потішили фантастичні "доісторичні" тварини, вони справді неймовірні та кумедні.
  • 0

#5267 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • 5092 повідомлень
  • Місто:найкраще на планеті

Відправлено 13.05.2013 – 15:20

Перегляд дописуКрихітка (09.05.2013 – 23:29) писав:

+тб не дивлюсь, хіба що серіали типу "теорія великого вибуху" і "як я зустрів вашу маму" і то частіше за все переключаю на мову оригіналу. справді, мене в іспанському середовищі музична й телевізійна проблема якось оминає, але коли друзі говорять про якихось місцевих знаменитостей (чиї імена я чую вперше), я чемно роблю вигляд що розумію, про що йде мова
вчора пізно ввечері крутилось Mtv... і там йшла "Теорія великого вибуху" ... перший раз подивився випадково... це точно не для мене серіал.. якийсь він занадто плоский
  • 0

#5268 Крихітка

Мрійниця

• Модератори
  • 4030 повідомлень

Відправлено 13.05.2013 – 16:52

Перегляд дописуФабрегас (13.05.2013 – 15:20) писав:

вчора пізно ввечері крутилось Mtv... і там йшла "Теорія великого вибуху" ... перший раз подивився випадково... це точно не для мене серіал.. якийсь він занадто плоский
а ти любиш випуклі? :)
  • 0

#5269 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • 5092 повідомлень

Відправлено 13.05.2013 – 17:00

Перегляд дописуКрихітка (13.05.2013 – 16:52) писав:

а ти любиш випуклі? :)
конічні
  • 0

#5270 Kassandra

Т-Сонятко

• СуперМодератори
  • 5187 повідомлень
  • Місто:сплячих левів

Відправлено 13.05.2013 – 17:21

ну, ТВВ це сітком. сіткоми не бувають високоінтелектуальні. раджу глянути кілька серій - може затягне, головне зрозуміти ідею серіалу.
  • 0

#5271 Teo

• Користувачі
  • 2841 повідомлень

Відправлено 13.05.2013 – 21:33

Зображення
  • 1

#5272 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • 5092 повідомлень

Відправлено 14.05.2013 – 08:51

Перегляд дописуKassandra (13.05.2013 – 17:21) писав:

ну, ТВВ це сітком. сіткоми не бувають високоінтелектуальні. раджу глянути кілька серій - може затягне, головне зрозуміти ідею серіалу.
Інтерни як на мене найбільш інтелектуальний із сіткомів які коли-небудь були))
  • 0

#5273 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • 5092 повідомлень

Відправлено 23.05.2013 – 09:40

Подивився мульт
Ральф / Wreck-It Ralph
чудовий!!! ))) всім раджу!!

також вчора подивився "Ванільне небо" вперше.... фільм вразив

Повідомлення відредагував Фабрегас: 23.05.2013 – 09:41

• 0

#5274 Kassandra

Т-Сонятко

• СуперМодератори
  • 5187 повідомлень
  • Місто:сплячих левів

Відправлено 23.05.2013 – 10:05

подивилася я Гетсбі. Ну, фільм прикольний. саундтрек скачаю полюбе.
  • 0

#5275 Крихітка

Мрійниця

• Модератори
  • 4030 повідомлень

Відправлено 23.05.2013 – 10:26

Глянула Сплячу красуню (фільм), Згадати все (новий, не той що з шварцом), Эта дурацкая любовь (милий, романтичний) і цей ваш Місяць 2112, трохи сумний, але під кінець все наче більш-менш ок і справедливість восторжествовала.

а, ще був Эксперимент (Повиновение), взагалі трохи шокувало, що фільм на абсолютно реальних подіях, бо весь фільм дивилась і не могла повірити, що люди справді до такого дійти можуть і навіть не задуматись.

Цитата

В фастфудный ресторанчик звонит некто, представившийся офицером полиции, и сообщает, что молодая кассирша обвиняется в краже. Тетка-менеджер запирает подозреваемую в подсобке, обыскивает ее, принуждает раздеться — и все это по указанию голоса, чей авторитет ни разу не подвергается сомнению.
цікаво, що реальний маньяк-шантажист, чи як його ще назвати досі на свободі, хоч подібних випадків було, як пишуть, більше 70 по всій Америці. Його брат-поліцейський дав за нього викуп і він далі гуляє і можливо дзвонить у макдаки, заставляючи касирок роздягатись) Мені було цікаво, бо видно, як легко люди піддаються маніпуляції, навіть не ставлячи під питання авторитет того голосу з телефону. Ще один до списку психологічних триллерів, чи як цей жанр ще назвати. Ну і як замануха, ось кадр
Прихований текст

+передивилась День Незалежності і Жах у ніч перед Різдвом, ну тут все ясно, всі бачили)

ще давніше дивилась Кокаїн, Депп як завжди крутий. І аніме про Харухі Судзумію закінчила швидко, думала воно довше, а воно за день-два глянулось) сподобалось, можна і передивитись, бо перший раз дивилась не дуже уважно, скоріше для ознайомлення
  • 1

#5276 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • 5092 повідомлень

Відправлено 23.05.2013 – 10:43

Цитата

цікаво, що реальний маньяк-шантажист, чи як його ще назвати досі на свободі, хоч подібних випадків було, як пишуть, більше 70 по всій Америці. Його брат-поліцейський дав за нього викуп і він далі гуляє і можливо дзвонить у макдаки, заставляючи касирок роздягатись) Мені було цікаво, бо видно, як легко люди піддаються маніпуляції, навіть не ставлячи під питання авторитет того голосу з телефону. Ще один до списку психологічних триллерів, чи як цей жанр ще назвати. Ну і як замануха, ось кадр
в американців фішка - роздягатись... ну і таке враження що вони вже не знають чим заманити глядача до перегляду фільму, тому хтось обов'язково має в фільмі роздягатись
  • 0

#5277 Крихітка

Мрійниця

• Модератори
  • 4030 повідомлень

Відправлено 23.05.2013 – 11:07

ем, мабуть ти мало фільмів дивився. і це не фішка, це реальні події, які справді відбулись і по ним потім зняли фільм.
до речі, якщо у наших містах по центру пройтись, можна побачити, що це ще велике питання, де більше люблять роздягатись)

у тому ж Місяці 2112 я не помітила багато роздягань, а він досить популярний)
  • 0

#5278 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • 5092 повідомлень

Відправлено 23.05.2013 – 11:10

Перегляд дописуКрихітка (23.05.2013 – 11:07) писав:

ем, мабуть ти мало фільмів дивився. і це не фішка, це реальні події, які справді відбулись і по ним потім зняли фільм.
до речі, якщо у наших містах по центру пройтись, можна побачити, що це ще велике питання, де більше люблять роздягатись)

у тому ж Місяці 2112 я не помітила багато роздягань, а він досить популярний)
ну в будь якому більш менш касовому фільмі має бути еро сцена по любому )

а американські комедії молодіжні здається тільки на тому і виїжджають...
  • 0

#5279 Крихітка

Мрійниця

• Модератори
  • 4030 повідомлень

Відправлено 23.05.2013 – 11:23

Перегляд дописуФабрегас (23.05.2013 – 11:10) писав:

ну в будь якому більш менш касовому фільмі має бути еро сцена по любому )

а американські комедії молодіжні здається тільки на тому і виїжджають...
ну так ти і кажи, що ти про один конкретний жанр говориш. тут вже кому що - я цих комедій дивлюсь мало, тому не помічала у нормальних, популярних фільмах аж так багато сцен з роздяганням. якщо порівняти з сучасними москальськими фільмами - їх там взагалі більше у рази.

то яка в місяці 2112 еро сцена?)) хіба що та, кількасекундна, коли головному герою глюки заходили) можна сперечатись довго і навести багато прикладів фільмів без таких сцен, але ти мабуть просто помічаєш те, що хочеш) значить для такої аудиторії і робляться ті сцени)

до того ж, сам недавно казав ще таке:

Цитата

як і у більшості американських фільмах - в кінці всі проблеми вирішує велика бомба)
отже, для тебе американські фільми це сіськи і бомби)) і ми схоже таки різні фільми дивимось

наразі дивлюсь Прислуга, поки що єдиною еротичною сценою можна вважати кадри з голою до пояса дівчинкою років 3, але це вже еротична сцена для певної соціальної групи) при тому, фільм став оскароносним для актриси, яка у ньому грає роль другого плану

бомб поки що теж не було)

я просто наведу приклад 4 перших фільмів з Топ-250 (там ще є 1+1, але він французький, тому до уваги не беремо): Список Шиндлера, Втеча з Шоушенка, Зелена миля, Форрест Гамп. У Списку Шиндлера і Форресті Гампі мабуть були якісь бомби, не пам’ятаю вже, ну але вибачайте, воно там трошки вписувалось)
Про еротичні сцени не пригадую чомусь нічого з жодного з тих фільмів. Можливо, було в Гампі, але не впевнена)
а у когось багато стереотипів)
  • 0

#5280 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • 5092 повідомлень

Відправлено 23.05.2013 – 11:26

Перегляд дописуКрихітка (23.05.2013 – 11:23) писав:

ну так ти і кажи, що ти про один конкретний жанр говориш. тут вже кому що - я цих комедій дивлюсь мало, тому не помічала у нормальних, популярних фільмах аж так багато сцен з роздяганням. якщо порівняти з сучасними москальськими фільмами - їх там взагалі більше у рази.

то яка в місяці 2112 еро сцена?)) хіба що та, кількасекундна, коли головному герою глюки заходили) можна сперечатись довго і навести багато прикладів фільмів без таких сцен, але ти мабуть просто помічаєш те, що хочеш) значить для такої аудиторії і робляться ті сцени)

до того ж, сам недавно казав ще таке:

отже, для тебе американські фільми це сіськи і бомби)) і ми схоже таки різні фільми дивимось

наразі дивлюсь Прислуга, поки що єдиною еротичною сценою можна вважати кадри з голою до пояса дівчинкою років 3, але це вже еротична сцена для певної соціальної групи) при тому, фільм став оскароносним для актриси, яка у ньому грає роль другого плану

бомб поки що теж не було)

я просто наведу приклад 4 перших фільмів з Топ-250 (там ще є 1+1, але він французький, тому до уваги не беремо): Список Шиндлера, Втеча з Шоушенка, Зелена миля, Форрест Гамп. У Списку Шиндлера і Форресті Гампі мабуть були якісь бомби, не пам’ятаю вже, ну але вибачайте, воно там трошки вписувалось)
Про еротичні сцени не пригадую чомусь нічого з жодного з тих фільмів. Можливо, було в Гампі, але не впевнена)
а у когось багато стереотипів)
Схоже що все таки не я Т Зануда))))))))
я коли пишу пости на рахунок чогось, часто говорю "в загальному", а не "про всі 100,0000000000000 %" фільмів. Тобто це що я говорю, я говорю про більшість фільмів а не про всі
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 4

0 користувачів, 4 гостей, 0 анонімних